hmmmm a może najpierw powinniście sprawdzic jaki macie poprawny e - mail na forumbrzeg.pl ?? Bo ja też miałem taki problem.. ale wpisałem mój drugi mail, który pasował :p
przed chwilą wpisałem wymyślony adres cc@wp.pl i mi wysłało
Dziwne to wpisałem poprawny adres email taki jak na forumbrzeg podałem i był komunikat podaj poprawny adres a wpisałem taki co Ty podałeś (wymyślony) i poszło
Ostatnio zmieniony przez cirek 2009-01-27, 11:03, w całości zmieniany 1 raz
PIATKA KOSZYKAREK ROKU
Justyna Daniel, Joei Clyburn, Ofa Tulikihihifo, Eliza Gołumbiewska, Agnieszka Cieślak
6. KOSZYKARZ ROKU
1. Marcin Kucharski 137
2. Maciej Stępień 87
3. Adam Adamczyk 65
4. Paweł Pacuła 62
5. Krzysztof Pachołek 48
6. Tomasz Pieszyński 43
7. Jacek Pociecha 32
8. Piotr Rosiński 30
9. Marcin Wilk 19
10. Marek Soroka 17
ważnych głosów 36
PIĄTKA KOSZYKARZY ROKU
Marcin Kucharski, Maciej Stępień, Adam Adamczyk, Paweł Pacuła, Krzysztof Pachołek
7. PIŁKARZ ROKU
1. Marcin Nowacki 90
2. Paweł Boczarski 73
3. Tomasz Jaworski 58
4. Tomasz Rabanda 36
5. Łukasz Bonar 29
6. Łukasz Szpak 25
7. Rafał Wyrębek 24
8. Tomasz Szczupakowski 21
9. Piotr Grzyb 21
10. Mariusz Świtoń 20
11. Bartosz Kruk 19
12. Łukasz Strząbała 18
13. Kamil Mazurkiewicz 16
14. Krzysztof Kowalczyk 13
15. Kamil Smuga 11
16. Bartosz Woźniak 9
17. Marek Zagórski 9
18. Grzegorz Wierzba 6
19. Jacek Tyszkiewicz 6
20. Tomasz Raczyński 6
ważnych głosów 34
JEDENASTKA ROKU
Rafał Wyrębek - Piotr Grzyb, Łukasz Strząbała, Kamil Mazurkiewicz - Marcin Nowacki, Paweł Boczarski, Łukasz Bonar, Łukasz Szpak - Tomasz Jaworski, Tomasz Rabanda, Tomasz Szczupakowski
8. SZCZYPIORNIAK ROKU
1. Łukasz Ogorzelec 106
2. Marcin Stefaniszyn 89
3. Kamil Herudziński 74
4. Alan Cuper 51
5. Bartosz Galar 51
6. Maciej Golda 36
7. Mateusz Janklowski 28
8. Szymon Suwiczak 25
9. Paweł Hofman 18
10. Szymon Buklarewicz 16
11. Mateusz Szewczuk 16
12. Remigiusz Klein 15
13. Sebastian Gołębiowski 15
14. Piotr Sendra 11
15. Michał Naróg 4
ważnych głosów 37
SIÓDEMKA ROKU
Marcin Stefaniszyn - Łukasz Ogorzelec, Kamil Herudziński, Alan Cuper, Bartosz Galar, Maciej Golda, Mateusz Janklowski
9. KOLARZ ROKU
1. Adrian Tekliński 118
2. Andrzej Bartkiewicz 80
3. Paweł Pac 72
4. Łukasz Młodynia 69
5. Paweł Franczak 57
6. Dominika Żukowska 49
7. Kajetan Skrobich 38
8. Wojciech Pszczolarski 31
9. Krzysztof Maksel 21
10. Patryk Wierzbicki 20
ważnych głosów 37
10. POLSKI SPORTOWIEC ROKU
1. Leszek Blanik (gimnastyka sportowa) 256
2. Robert Kubica (Formuła 1) 242
3. Tomasz Majewski (lekkoatletyka) 189
4. Tomasz Sikora (biathlon) 152
5. Szymon Kołecki (podnoszenie ciężarów) 148
6. Artur Boruc (piłka nożna) 141
7. Tomasz Adamek (boks) 133
8. Maja Włoszczowska (kolarstwo MTB) 127
9. Marek Kolbowicz, Michał Jeliński, Adam Korol, Konrad Wasielewski (wioślarstwo) 120
10. Agnieszka Radwańska (tenis) 99
11. Natalia Partyka (tenis stołowy) 80
12. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie) 75
13. Miłosz Bernatajtys, Bartłomiej Pawełczak, Łukasz Pawłowski i Paweł Rańda (wioślarstwo) 74
14. Tomasz Gollob (żużel) 55
15. Marta Domachowska (tenis) 44
16. Piotr Małachowski (lekkoatletyka) 34
17. Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski (tenis) 22
18. Adam Wiercioch, Tomasz Motyka, Radosław Zawrotniak, Robert Andrzejuk (szermierka) 19
19. Agnieszka Wieszczek (zapasy) 14
20. Beata Mikołajczyk i Aneta Konieczna (kajakarstwo) 11
ważnych głosów 37
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum