Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » wyniki
Podobne tagi tematów
wyniki

Tematy oznaczone jako wyniki
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Sezon Przełajowy 2008-2009 i wyniki Brzeskich kolarzy .


19 Października odbył się Puchar Leśniczego w miejscowości spalona . Na starcie stanęło 4 brzeżan , którzy mieli do pokonania 2 rundy po 12 km byli to : Łukasz Młodynia , Paweł Pac , Tadeusz Denes i Błażej Trzeciak , trasa była bardzo selektywna zaraz po starcie czekał 2 km szutorwy zjazd (100m w pionie) potem krótki sztywny podjazd (30m) a następnie 8 km płaskich leśnych ścieżek z sekcjami błota oraz grysu aż do 2km szosowego podjazdu prowadzącego do mety .

wyniki open czas
1 msc Kowal Mariusz Polanica Zdrój 00:39:33
2msc Pac Paweł Brzeg 00:41:02
3 msc Alchimowicz Marek Złoty Stok 00:42:05[/b]...
5 msc Denes Tadeusz Brzeg 00:42:26


Niestety Łukasz Młodynia na szutrowym zjeździe na 2 rundzie złapał gumę i do mety podążał znacznie wolniej , szkoda bo ze zjazdu Łukasz jechał razem ze ...
29974 34

Reprezentacja piłkarska Forumbrzeg.pl - nasze mecze - wyniki


KADRA FORUMBRZEG.PL

Alferx (1 mecz - 0 bramek)
Araim (2 - 2)
Bart (2 - 0)
blaster (2 - 0)
Bociek (10 - 12)
Brodacz (8 - 0)
bzyku (5 - 0)
czarek (2 - 0)
Derian (9 - 4)
Domel (1 - 0)
Draq (1 - 0)
Florek (2 - 0)
hajtek (2 - 0)
Jabko (1 - 0)
Jamps (11 - 0)
JANO (1 - 1)
Junikoks (1 - 0)
kancik (5 - 0)
kisiol (2 - 0)
KtOś (8 - 1)
lukstapol (2 - 0)
MaRiO (9 - 5)
maro_bRzEg (2 - 4)
Mireq (11 - 7)
Mlody (10 - 14)
Mlody_Wolan (1 - 0)
MuFFa (4 - 1)
pachol (2 - 0)
Pecik (8 - ...
26740 29

Wyniki brzeskich górali MTB sezon 2008


Zakładam ten temat z myślą, aby pokazać że w Brzegu są także ludzie uprawiający kolarstwo górskie.
Proszę, wystawiajcie tu swoje wyniki! Kolarstwo górskie w Brzegu stoi na wysokim poziomie...
Pokażcie :wink:

Pozdrawiam!!!
19570 20

Kadetki 2006/07 - mecze, newsy, wyniki, tabele


KADRA ZESPOŁU

Żaneta Sobota (ur. 10.12.1992); Aleksandra Teklińska (14.03.1992); Agnieszka Swynarczuk (13.01.1992); Magdalena Kurpiel (23.09.1992), Anita Bider (7.03.1991); Kamila Trocuk (14.12.1991); Magdalena Bogdan (27.08.1991); Magalena Wechman (12.02.1991); Agata Rozpiętowska (8.05.1991), Adriana Dominik (16.11.1991); Karolina Parobecka (20.05.1991), Katarzyna Radzik (21.03.1991); Jowita Dziumak (29.08.1991), Martyna Kusa (4.06.1991), Katarzyna Skóra (26.04.1991), Anna Pijanowska (30.11.1991)
Trener: Małgorzata Kubiak
16780 47

18. sezon - wyniki i tabele forumowiczów


Mam pytanie podstawowe - kiedy się zaczyna nowy sezon?
14686 34

Wyniki wyborów - Brzeska Rada Miasta


Za: Brzeg.pl

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 5 mandatów:
- CHRZANOWSKI Grzegorz Tomasz (KW Platforma Obywatelska RP);
- CIŻ Maria Ewa (KW Prawo i Sprawiedliwość);
- HUCZYŃSKI Wojciech (KW Stowarzyszenie Samorządowe Porozumienie Prawicy);
- KOMARZYŃSKI Wojciech Stanisław (KW Prawo i Sprawiedliwość);
- NAWROCKA Nadzieja (KW Sojusz Lewicy Demokratycznej).

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 5 mandatów:
- JUCHNIEWICZ Jacek (KW Prawo i Sprawiedliwość);
- JUREK Monika Małgorzata (KW Platforma Obywatelska RP);
- KUŻDZAŁ Elżbieta Maria (KW Sojusz Lewicy Demokratycznej);
- NIESŁUCHOWSKI Jacek Rafał (KW Platforma Obywatelska RP);
- ŻEBROWSKI Janusz (KW Prawo i Sprawiedliwość).

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 5 mandatów:
- GROCHOWSKI Mariusz (KW Prawo i Sprawiedliwość);
- HAWRYLÓW Jan (KW Platforma Obywatelska RP);
- KORYCKI Paweł Jan (KW Towarzystwo Rozwoju Ziemi Brzeskiej);
- SURDYKA Grzegorz (KW ...
14533 81

Kadetki 2005/06 - mecz, newsy, wyniki, tabele


Kadra kadetek Odry:
Jowita Dziumak (ur. 1991), Karolina Parobecka (91), Katarzyna Radzik (91), Martyna Kusa (91), Agata Rozpiętowska (91), Adriana Dominik (91), Anna Pijanowska (91), Katarzyna Skóra (91), Magdalena Wechman (91), Katarzyna Iwanicka (91), Małgorzata Tylus (90), Tina Wiśniewska (90), Kamila Tutaj (90), Marlena Szczepaniak (90), Justyna Dziura (90), Marta Szymańska (90), Agnieszka Mykita (90), Karolina Kozera (90), Marta Marciniak (90)
Trener: Mariusz Andruchowicz
11862 35

Juniorki 2006/07 - mecze, newsy, wyniki, tabele


Kadra zespołu

Aleksandra Teklińska (ur. 14.03.1992)
Katarzyna Radzik (21.03.1991)
Martyna Kusa (4.06.1991)
Anna Pijanowska (30.11.1991)
Karolina Kozera (21.02.1990)
Katarzyna Iwanicka (17.02.1991)
Małgorzata Tylus (1.04.1990)
Marlena Szczepaniak (21.12.1990)
Marta Szymańska (19.09.1990)
Agnieszka Mykita (23.07.1990)
Kamila Tutaj (27.08.1990)

Trener: Dariusz Konstańciuk
10216 22

Sportowe podsumowanie roku 2008 - wyniki


REGULAMIN KONKURSU
1. W głosowaniu mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy forumbrzeg.pl
2. Głosujemy na formularzu umieszczonym na stronie www.forumbrzeg.pl/sport lub www.plebiscyt.abryser.pl
3. Plebiscyt zawiera 10 kategorii
4. Nie trzeba głosować we wszystkich kategoriach
5. Aby w danej kategorii głos był ważny należy wypełnić w niej wszystkie pola
6. Aby oddany głos był ważny konieczne jest podanie swojego nicka z forumbrzeg.pl oraz adresu e-mail
7. Forumowicze zarejestrowani na forum do końca 2008 roku podają tylko nick i adres e-mail
8. Forumowicze zarejestrowani w 2008 roku oprócz nicka muszą podać dodatkowo swoje imię i nazwisko
9. Głosujemy do 15 lutego 2009 roku

GŁOSUJEMY TU lub TU

KATEGORIE I KANDYDACI
Kandydaci zostali wybrani głównie na podstawie wyboru sportowców i trenerów poszczególnych miesięcy w 2008 roku oraz plebiscytów klubowych. ...
9853 28

MKS Strzelce Opolskie - mecze, newsy, wyniki, tabele


TERMINARZ

I RUNDA

I kolejka
1.10.2005 (sobota)
MKS Strzelce Opolskie - MOS Wrocław

II kolejka
8.10.2005 (sobota)
MKS Strzelce Opolskie - Jedynka Wschowa

III kolejka
15.10.2005 (sobota)
AZS KK II Jelenia Góra - MKS Strzelce Opolskie

IV kolejka
22.10.2005 (sobota)
MKS Strzelce Opolskie - Osa Zgorzelec

V kolejka
29.10.2005 (sobota)
WTK Ślęza Wrocław - MKS Strzelce Opolskie

VI kolejka
5.11.2005 (sobota)
MKS Strzelce Opolskie - AZS Uniwersytet Wrocław

VII kolejka
12.11.2005 (sobota)
Oriens Chojnów - MKS Strzelce Opolskie

VIII kolejka
19.11.2005 (sobota)
MKS Strzelce Opolskie pauza

IX kolejka
26.11.2005 (sobota)
Karkonosze Jelenia Góra - MKS Strzelce Opolskie ...
9087 25

Wyniki sportowe Tomasza Leśniaka


Kolarz zawodowej grupy Weltour jest już po 1 zgrupowaniu. A w marcu wybiera się na 3 tygodniowe zgrupowanie w Bułgarii (Warna). 1 planowany start - Tour of Maroko.

Podaję jego dotychczasowe osiągnięcia sportowe z 3 kolejnych sezonów :wink: :


Rok 2006

3 miejsce etap Tour of Hellas (Grecja)
6 miejsce etap Kalisz – Konin
5 miejsce GP Jasna Góra
10 miejsce GP Riga (Łotwa)
2 miejsce kryterium Radzyń Podlaski
3 miejsce etap Tour of Hungary (Węgry)
6 miejsce etap Tour of Hungary (Węgry)
5 miejsce klasyk W.Witosa
9 miejsce kryterium Philadelphia (USA)
4 miejsce GP Montenegro (Montenegro)
3 razy 4 miejsce kryterium Miszkolc (Węgry)
6 miejsce Tyskie Kryterium Fiata
4 miejsce Tour de Taiwan (Tajwan)
4 miejsce Tour de Tajwan (Tajwan)
10 miejsce ...
9001 5

Wyniki LZS Olszanka-Pogorzela 2009


Zawodnicy Sekcji Sportów Siłowych LZS Olszanka-Pogorzela rozpoczęli swój kolejny, jedenasty sezon startowy.
Pierwsze zawody odbyły się w Knurowie na Śląsku, gdzie reprezentowało nas dwóch zawodników w najmłodszej kategorii wiekowej juniorów do lat 18. Zawody te to Otwarty Turniej Knurowskich Siłaczy w Wyciskaniu Leżąc pod patronatem Prezydenta Miasta Knurów. Obaj zawodnicy zajmowali pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych. Dominik Grzebielski był najlepszy w kategorii do 75 kg, z wynikiem 95 kg, a Michał Libner triumfował w kategorii do 67,5 kg. Z wynikiem 90 kg. Chłopcy to aktualni uczniowie gimnazjum w Olszance i są na początku swojej przygody ze sportem.
Kolejnym krokiem w rozwoju sekcji jest zdobycie przez Christiana Czernera uprawnień sędziowskich Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego oraz zakwalifikowanie się Christiana do składu Kolegium Sędziowskiego na zawody rangi mistrzostw Polski w trójboju siłowym i wyciskaniu sztangi leżąc juniorów i seniorów – gratulujemy! [ Dodano: 2009-05-10, 21:08 ] W ...
8932 2

Wyniki kolarzy Ziemi Brzeskiej - sezon 2011


27 marca w niedziele częśc kolarzy ziemi brzeskiej za granicami naszego kraju zainaugurowała sezon startując w miejjscowości Leondig - Austria niedaleko Linz w wyścigu z serii Tchibo Top Rad Liga spisali się naprawdę dobrze jak na pierwszy start w tym sezonie .

http://www.computerauswertung.at/veranstaltungen/2011/110327/20110327_leonding.pdf
1 Martin Matej Slo Perutina Ptuj
2 Lechner Petr Cze ARBÖ Gebrüder Weiss - Oberndorfer
3 SOKOLL Christoph Aut RC ARBÖ Wels Gourmetfein

36m Andrzej Bartkiewicz Ziemia Brzeska
47m Paweł Franczak ---//----
72m Mateusz Majdanik ----//----

W wyścigu uczestniczyło ponad 120 kolarzy
W przyszły weekend reszta zainauguruje sezon w polsce ... w sobotę wyścigiem w dzierżoniowie i niedzielnym otwarciem sezonu szosowego w sobótce.
8533 8

Wyniki brzeskich górali MTB sezon 2009


Nasze wyniki z tegorocznych maratonów i innych zawodów na których jesteśmy obecni :)

Górale na Start Głuszyca 17.05

Młodynia Łukasz; kat. M Elita 2
Denes Tadek; kat. M Open 3

MtbMarathon Międzygórze 16.05

dystans MINI
Walczakowski Grzegorz; open 27; m4- 7

dystans MEGA
Pawłowski Sławomir; open 164; m3- 55
Walczakowski Maciej; open 251; m2- 80
Pawłowska Monika; open 310 k3- 15

dystans GIGA
Gołąbek Adam; open 158 m2- 58

BikeMaraton #2 Boguszów-gorce 09.05

dystans MINI
Górowski Jakub; open 121; m1- 15
Walczakowski Grzegorz; open 196; m4- 18

dystans MEGA
Denes Tadek; open 14; m2- 10
Młodynia Łukasz; open 37; m2- 23
Trzeciak Błażej; open 133; m1- 8
Pawłowski Sławomir; open 215; ...
7423 8

Wyniki w pow. brzeskim


Wójtem Gminy Olszanka została Aneta Rabczewska. Wygrała z obecnym Wójtem Jerzym Dróbką (PSL). Różnicą głosów ok. 270.

W Brzegu Wojciech Huczyński wygrał z Mariuszem Grochowskim.

W Lubszy wygrał Bogusław Gąsiorowski z Dariuszem Byczkowskim.
Są to nieoficjalne wyniki.
6739 24

Wyniki LZS Olszanka-Pogorzela 2008


Zawodnicy Sekcji Sportów Siłowych LZS Olszanka-Pogorzela odnotowali kilka udanych startów w wyciskaniu leżąc.
W Otwartych Mistrzostwach Województwa o Puchar Gór Świętokrzyskich dwóch zawodników zajęło pierwsze miejsca. Christian Czerner wygrał w kategorii do 56 kg. (wynik – 95 kg.), a Mateusz Fudała w kategorii do 75 kg. (wynik – 145 kg.). W tej samej kategorii drugie miejsce zajął Dominik Grzebielski.
Zawodnicy tej sekcji startowali również w III Pucharze Śląska w Knurowie. Wśród seniorów w kategorii do 67,5 kg. Wygrał Tomasz Chrzanowski (wynik – 160 kg.). Wśród juniorów Mateusz Fudała zajął drugie miejsce w kategorii do 75 kg. (wynik – 160 kg.), a Christian Czerner trzecie w kategorii do 67,5 kg. (wynik 95 kg.). W najmłodszej kategorii – młodzików, drugi był Kornel Imiołowski (do 75 kg, wynik – 115 kg.), trzeci – Wojciech Sawicki (do 75 kg., wynik – 110 kg.), a czwarte miejsca zajmowali – Michał Zalewski (do 60 ...
6388 3

Gdzie w Brzegu można zrobić wyniki prywatnie ?


Jak w temacie i czy długo to trwa ?
6175 8

19. sezon - wyniki i tabele forumowiczów


Już niedługo nowy sezon :).....ale najpierw przerwa międzysezonowa :) dlatego kilka ważniejszych informacji o zmianach HT w nowym sezonie :) i coś o samej przerwie i ważniejszych w niej terminach :)

:: ZMIANY W NOWYM SEZONIE ::

Nowa umowa

18.10.2006
Na wczorajszej konferencji prasowej Hattrickowy Związek Piłki Nożnej (HZPN) ogłosił kilka zmian ekonomicznych na następny sezon. Po pierwsze udało się osiągnąć porozumienie z firmą produkującą sprzęt komputerowy, która zainwestuje w HZPN, a pieniądze zostaną bezpośrednio przekazane Hattrickowym klubom. HZPN podpisał także nowy kontrakt z Międzynarodową Organizacją Pośredników (MOP), w którym udało się wynegocjować niższe opłaty transferowe. HZPN postanowił także obniżyć stopy procentowe dla lokat bankowych.
- "Z wielką przyjemnością ogłaszamy tę nową umowę na następny sezon, jej szczegóły zostaną oczywiście podane niebawem – powiedział rzecznik finansowy HZPN. Podstawy ekonomiczne Hattricka są zdrowe, średnia wielkość środków finansowych na klub rośnie, ...
5689 14

Wyniki matur


Cześć MATURZYŚCI! :)
Jak tam dzisiejsze wyniki matur? Jesteście zadowoleni?
Jakie studia planujecie teraz?

Od siebie napiszę, że mogłoby być lepiej, ale nie narzekam ;P
Myślę, że PWR mnie weźmie na wymarzoną Informatykę ;P
5524 16

Najnowsze wyniki kontroli stacji paliw.


Na stacjach tankujemy więcej benzyny i oleju napędowego złej jakości
W tym roku już 35 razy wykryto sprzedaż paliwa niezgodnego z normami, podczas gdy przed wakacjami takich przypadków było tylko 18. Nieprawidłowości zdarzają się głównie na małych stacjach prywatnych.
więcej onet.pl

http://www.uokik.gov.pl/pl/jakosc_paliw/wyniki_kontroli_jakosci_paliw/kontrola_stacji_paliw/
5026 16

Młodziczki 2005/06 - mecze, newsy, wyniki, tabele


Kadra zespołu:
Aleksandra Firek (ur. 1992), Marta Kmieć (92), Natalia Jędrzejko (93), Klaudia Szwak (92), Magdalena Kurpiel (92), Sandra Prądzyńska (92), Magdalena Zawadzak (92), Kamila Przydział (92), Żaneta Sobota (92), Patrycja Sobczyk (92), Aleksandra Teklińska (92), Agnieszka Swynarczuk (92), Aleksandra Frączyk (92), Ewelina Bider (93), Maria Pogoriełowa (92)
Trener: Małgorzata Kubiak
4962 10

Wyniki PiS i PO w Brzegu i powiecie brzeskim.


PiS :
http://wybory2011.pkw.gov.pl/rfl/pl/abb70d97d81d5e169ff595bf77d845f7.html

PO : :)
http://wybory2011.pkw.gov.pl/rfl/pl/79aced4e9af6c3fcb4c00552112ba1f3.html

W tabeli proszę kliknąć na nasz powiat, po czym wyświetlą się dane dla miasta i gmin powiatu.
4777 22

Wyniki piłkarskie LIVE


Dobra stronka z wynikami piłkarskimi na żywo.
http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/livescore.htm
4411 5

Wstępne wyniki PSL w pow. brzeskim


Andrzej Pulit - wygrana w I turze - ok 70%
Artur Kotara - wygrana w I turze - z 5 okręgów 7 - ok. 60%-70%

Jerzy Dróbka - II tura - z P. Rabczewską
4234 15

Sportowe podsumowanie roku 2007 - WYNIKI


REGULAMIN KONKURSU
1. W głosowaniu mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy forumbrzeg.pl
2. Głosujemy na formularzu umieszczonym na stronie www.forumbrzeg.pl/plebiscyt
3. Plebiscyt zawiera 10 kategorii
4. Nie trzeba głosować we wszystkich kategoriach
5. Aby w danej kategorii głos był ważny należy wypełnić w niej wszystkie pola
6. Aby oddany głos był ważny konieczne jest podanie swojego nicka z forumbrzeg.pl oraz adresu e-mail
7. Forumowicze zarejestrowani na forum do końca 2007 roku podają tylko nick
8. Forumowicze zarejestrowani w 2008 roku oprócz nicka muszą podać dodatkowo swoje imię i nazwisko
9. Głosujemy do końca 2 lutego 2008 roku

TU GŁOSUJEMY

KATEGORIE I KANDYDACI
Kandydaci zostali wybrani głównie na podstawie wyboru sportowców i trenerów poszczególnych miesięcy w 2007 roku oraz plebiscytów klubowych.

1. SPORTOWIEC ROKU
Joei Clyburn (koszykówka)
Tomasz Jaworski ...
4189 10


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu