Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sportowe podsumowanie roku 2008 - wyniki
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-18, 22:37   Sportowe podsumowanie roku 2008 - wyniki

REGULAMIN KONKURSU
1. W głosowaniu mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy forumbrzeg.pl
2. Głosujemy na formularzu umieszczonym na stronie www.forumbrzeg.pl/sport lub www.plebiscyt.abryser.pl
3. Plebiscyt zawiera 10 kategorii
4. Nie trzeba głosować we wszystkich kategoriach
5. Aby w danej kategorii głos był ważny należy wypełnić w niej wszystkie pola
6. Aby oddany głos był ważny konieczne jest podanie swojego nicka z forumbrzeg.pl oraz adresu e-mail
7. Forumowicze zarejestrowani na forum do końca 2008 roku podają tylko nick i adres e-mail
8. Forumowicze zarejestrowani w 2008 roku oprócz nicka muszą podać dodatkowo swoje imię i nazwisko
9. Głosujemy do 15 lutego 2009 roku

GŁOSUJEMY TU lub TU

KATEGORIE I KANDYDACI
Kandydaci zostali wybrani głównie na podstawie wyboru sportowców i trenerów poszczególnych miesięcy w 2008 roku oraz plebiscytów klubowych.

1. SPORTOWIEC ROKU
Paweł Boczarski
(piłka nożna/futsal); BTP Piast Brzeg/Marioss Wawelno; czołowy zawodnik brzeskiego klubu oraz futsalowej druzyny II ligi
Agnieszka Cieślak (koszykówka); Reze 44 Nantes, awansowała ze swoim klubem do francuskiej ekstraklasy
Joei Clyburn (koszykówka); Cukierki Odra Brzeg, zawodniczka i odkrycie sezonu 2007/08 w klubie, czołowa zawodniczka tamtego sezonu
Justyna Daniel (koszykówka); Cukierki Odra Brzeg; jedna z najlepszych zawodniczek brzeskiego klubu w sezonie 2007/08
Eliza Gołumbiewska (koszykówka); Sportowiec Listopada; Cukierki Odra Brzeg; czołowa zawodniczka klubu w bieżącym sezonie
Marcin Górecki (siatkówka); UKS Kościerzyce, zawodnik sezonu 2007/08 w klubie
Aleksander Hnydiuk (szachy); Prokonex Brzeg; czołowy zawodnik brzeskiego klubu ekstraligi
Tomasz Klein (jeździectwo); Turbud Brzeg, zajmował czołowe miejsca w kilku zawodach
Marcin Kucharski (koszykówka); Piomar BTP Piast Brzeg, najlepszy zawodnik BLK w sezonie 2007/08, czołowy gracz zespołu ligowego w bieżących rozgrywkach
Marcin Nowacki (piłka nożna); Sportowiec Marca; Ruch Chorzów, udane występy w ekstraklasie, bohater Wielkich Derbów Śląska z Górnikiem Zabrze
Łukasz Ogorzelec (piłka ręczna); Orlik Brzeg/Gwardia Opole, zawodnik sezonu 2007/08 w klubie
Paweł Pac (kolarstwo); WLUKK Brzeg-Nysa, zawodnik sezonu 2008 w klubie
Tomasz Rabanda (piłka nożna/futsal); BTP Piast Brzeg/Marioss Wawelno, najlepszy strzelec grzeskiego zespołu w sezonie 2007/08
Wojciech Raburski (baseball); Grabarze Skarbimierz, zawodnik sezonu 2008 w klubie, reprezentant Polski
Tomasz Raczyński (piłka nożna); Sportowiec Kwietnia; BTP Piast Brzeg, czołowy zawodnik brzeskiego zespołu
Marcin Stefaniszyn (piłka ręczna); Sportowiec Stycznia; Orlik Brzeg, podstawowy bramkarz zespołu
Maciej Stępień (koszykówka); Piomar BTP Piast Brzeg, zawodnik sezonu 2007/08 w klubie
Mariusz Świtoń (piłka nożna); BTP Piast Brzeg, zawodnik sezonu 2007/08 w klubie
Adrian Tekliński (kolarstwo); Sportowiec Sierpnia i Września; Stal Grudziądz, brązowy medalista młodzieżowych mistrzostw Europy, trzykrotny młodzieżowy mistrz Polski na torze, zadebiutował w seniorskiej reprezentacji torowej
Ofa Tulikihihifo (koszykówka); Cukierki Odra Brzeg; czołowa zawodniczka zespołu w tym sezonie

2. MŁODZIEŻOWIEC ROKU
Natalia Bajo
r (tenis stołowy); Sportowiec Grudnia; UKS 12 Wrocław/AZS UE Wrocław, 20. w mistrzostwach Europy dzieci, mistrzyni Polski żaków, wicemistrzyni Polski młodziczek, brązowa medalistka Pucharu Polski młodziczek, zwyciężczyni OTK, powołana do kadry Polski juniorek
Andrzej Bartkiewicz (kolarstwo); WLUKK Brzeg-Nysa, 8. na mistrzostwach Europu juniorów, srebrny i brązowy medalista mistrzostw Polski juniorów na torze, wicemistrz Polski juniorów w kolarstwie przełajowym
Ewa Chrząszcz (softball/piłka nożna); Sportowiec Lipca; Szóstka Brzeg/BTP Czajda Brzeg, mistrzyni Polski i Europy Małej Ligi Softballa, uczestniczka mistrzostw Świata oraz mistrzyni Polski Ligi Softballa, czołowa zawodniczka piłkarskiej drużyny z Brzegu
Alan Cuper (piłka ręczna); Orlik Brzeg, odkrycie i młodzieżowiec sezonu 2007/08 w klubie
Natalia Jędrzejko (piłka nożna); Sportowiec Czerwca; BTP Czajda Brzeg, zawodniczka sezonu 2007/08 w klubie
Bartosz Krocz (lekkoatletyka); Sportowiec Lutego; Śląsk Wrocław, skoczek wzwyż, wicemistrz Polski juniorów w hali, brązowy medalista na stadionie, 14. miejsce na mistrzostwa Świata juniorów
Wojciech Łopusiewicz (teakwondo); Sportowiec Maja i Października; Centrum TKD Wrocław, dwukrotny medalista mistrzostw Europy juniorów, zdobył też dwa medalu na Pucharze Świata juniorów
Aleksandra Teklińska (koszykówka); Cukierki Odra Brzeg, młodzieżowiec sezonu 2007/08 w klubie
Bartosz Woźniak (piłka nożna); BTP Piast Brzeg, młodzieżowiec sezonu 2007/08 w klubie
Dominika Żukowska (kolarstwo) ; WLUKK Brzeg-Nysa, dwukrotna mistrzyni Polski juniorek młodszych na szosie, mistrzyni Polski juniorek młodszych w kolarstwie przełajowym, brązowa medalistka w jeździe parami

3. OBCOKRAJOWIEC ROKU
Tysell Bozeman
(USA, koszykówka); Cukierki Odra Brzeg
Joei Clyburn (USA, koszykówka); Cukierki Odra Brzeg
Ashley Key (USA, koszykówka); Cukierki Odra Brzeg
Andrej Kowalew (Białoruś, szachy); Prokonex Brzeg
Ludmiła Lubarska (Ukraina, koszykówka); Cukierki Odra Brzeg
Shantia Owens (USA, koszykówka); Cukierki Odra Brzeg
Amber Petillon (USA, koszykówka); Cukierki Odra Brzeg
Khaili Sanders (USA, koszykówka); Cukierki Odra Brzeg
Oksana Stawicka (Ukraina, koszykówka); Cukierki Odra Brzeg
Ofa Tulikihihifo (Tonga/USA, koszykówka); Cukierki Odra Brzeg

4. TRENER ROKU
Janusz Dziura
(piłka nożna); Trener Września; Burza Lipki/BTP Piast Brzeg, z Burzą awansował do Klasy A, z BTP w czołówce IV ligi
Zdzisław Grobelski (tenis stołowy); UGKS Odra Brzeg, awansował z zespołem do III ligi i dotarł z nim do półfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, w III lidze na pozycji lidera, jego zawodnicy zajmowali czołowe miejsca w mistrzostwach województwa
Henryk Józefkiewicz (piłka nożna); Trener Lutego; Rekapol Kościerzyce/BTP Piast Brzeg; jego zawodniczki zadebiutowały w II lidze seniorek raz zajmowały wiele czołowych miejsc w turniejach halowych i na otwartych boiskach, piłkarze z kolei utrzymali się w Klasie A
Robert Karlikowski (piłka ręczna); Trener Marca; Orlik Brzeg, ćwierćfinalista mistrzostw Polski z juniorami młodszymi, jego zespół zajął trzecie miejscce podczas turnieju na Węgrzech, w nowym sezonie lider w lidze młodzików
Janusz Korcala (piłka nożna); Trener Maja; BTP Piast Brzeg, wywalczył z zespołem prawo gry w nowej IV lidze
Krzysztof Kubiak (koszykówka; Trener Listopada i Grudnia; Piomar BTP Piast Brzeg/AZS PO Opole, zdobył z uczelniany zespołem akademickie mistrzostwo Polski kobiet, z brzeskimi koszykarzami czołowe miejsce w III lidze
Franciszek Moszumański (kolarstwo); Trener Stycznia, Lipca i Sierpnia; WLUKK Brzeg-Nysa, jego zawodnicy zdobywali wiele medali na zawodach młodzieżowych: na szosowych, torowych i przełajowych mistrzostwach Polski, ponadto zajmowali wiele czołowych miejsc w wielu wyścigach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych
Jerzy Rusin (piłka ręczna); Orlik Brzeg; jego zespół należął do czołowych drużyn ligowych w sezonie 2007/08
Zbigniew Semp (taekwondo); Centrum TKD Wrocław, jego zawodnicy osiągali bardzo dobre wyniki, jeden z nich zdobył dwa medale na mistrzostwach Europy juniorów oraz dwa krążki na Pucharze Świata juniorów
Łukasz Zieliński (baseball/softball); Trener Kwietnia, Czerwca i Października; Grabarze Skarbimierz/Szóstka Brzeg, z dziewczynami mistrz Europy i uczestnik mistrzostw Świata Małej Ligi, mistrz Polski Małej Ligi i Polskiej Ligi Softballa, z baseballistami o krok od awansu do ekstraligi

5. KOSZYKARKA ROKU
Agnieszka Cieślak
; Reze 44 Nantes
Joei Clyburn; Cukierki Odra Brzeg
Justyna Daniel; Cukierki Odra Brzeg
Eliza Gołumbiewska; Cukierki Odra Brzeg
Ashley Key; Cukierki Odra Brzeg
Amber Petillon; Cukierki Odra Brzeg
Mirela Pułtorak; Cuk; Cukierki Odra Brzeg
Khaili Sanders; Cukierki Odra Brzeg
Ofa Tulikihihifo; Cukierki Odra Brzeg

6. KOSZYKARZ ROKU
Adam Adamczyk
; Piomar BTP Piast Brzeg
Marcin Kucharski; Piomar BTP Piast Brzeg
Krzysztof Pachołek; Piomar BTP Piast Brzeg
Paweł Pacuła; Piomar BTP Piast Brzeg
Tomasz Pieszyński; Piomar BTP Piast Brzeg
Jacek Pociecha; Piomar BTP Piast Brzeg
Piotr Rosiński; Piomar BTP Piast Brzeg
Marek Soroka; Piomar BTP Piast Brzeg
Maciej Stępień; Piomar BTP Piast Brzeg
Marcin Wilk; Piomar BTP Piast Brzeg

7. PIŁKARZ ROKU
Paweł Boczarski
; BTP Piast Brzeg
Łukasz Bonar; GKS Starościn
Piotr Grzyb; BTP Piast Brzeg
Tomasz Jaworski; Unia Kunice Żary/Skalnik Gracze
Krzysztof Kowalczyk; Burza Lipki/BTP Piast Brzeg
Bartosz Kruk; BTP Piast Brzeg
Kamil Mazurkiewicz; BTP Piast Brzeg
Marcin Nowacki; Ruch Chorzów
Tomasz Rabanda; BTP Piast Brzeg
Tomasz Raczyński; BTP Piast Brzeg
Kamil Smuga; BTP Piast Brzeg
Łukasz Strząbała; BTP Piast Brzeg
Tomasz Szczupakowski; Victoria Dobrzyń/BTP Piast Brzeg
Łukasz Szpak; GKS Starościn/BTP Piast Brzeg
Mariusz Świtoń; BTP Piast Brzeg
Jacek Tyszkiewicz; BTP Piast Brzeg/LKS Rybna
Grzegorz Wierzba; Swornica Czarnowąsy
Bartosz Woźniak; BTP Piast Brzeg
Rafał Wyrębek; BTP Piast Brzeg
Marek Zagórski; BTP Piast Brzeg/Victoria Dobrzyń

8. SZCZYPIORNIAK ROKU
Szymon Buklarewicz
; Orlik Brzeg
Alan Cuper; Orlik Brzeg
Bartosz Galar; Orlik Brzeg
Maciej Golda; AZS Katowice
Sebastian Gołębiowski; Orlik Brzeg
Kamil Herudziński; ŚKPR Świdnica
Paweł Hofman; Orlik Brzeg
Mateusz Janklowski; Orlik Brzeg
Remigiusz Klein; Orlik Brzeg
Michał Naróg; Orlik Brzeg
Łukasz Ogorzelec; Orlik Brzeg/Gwardia Opole
Piotr Sendra; Orlik Brzeg
Marcin Stefaniszyn; Sportowiec Stycznia; Orlik Brzeg
Szymon Suwiczak; Orlik Brzeg
Mateusz Szewczuk; Orlik Brzeg

9. KOLARZ ROKU
Andrzej Bartkiewicz
; WLUKK Brzeg-Nysa
Paweł Franczak; WLUKK Brzeg-Nysa
Krzysztof Maksel; WLUKK Brzeg-Nysa
Łukasz Młodynia; Kellys Team
Paweł Pac; WLUKK Brzeg-Nysa
Wojciech Pszczolarski; WLUKK Brzeg-Nysa
Kajetan Skrobich; Mostostal Puławy
Adrian Tekliński; Sportowiec Sierpnia i Września; Stal Grudziądz
Patryk Wierzbicki; WLUKK Brzeg-Nysa
Dominika Żukowska; WLUKK Brzeg-Nysa

10. POLSKI SPORTOWIEC ROKU
Tomasz Adamek (boks); zdobył tytuł mistrza Świata federacji IBF
Miłosz Bernatajtys, Bartłomiej Pawełczak, Łukasz Pawłowski i Paweł Rańda (wioślarstwo); Wicemistrzowie Olimpijscy
Leszek Blanik (gimnastyka sportowa); Mistrz Olimpijski, mistrz Europy w skoku
Artur Boruc (piłka nożna); najlepszy polski piłkarz na Euro 2008
Marta Domachowska (tenis); dotarła do IV rundy Australian Open
Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski (tenis); awansowali do półfinału Turnieju Masters, wygrali jeden z turniejów Masters Series
Tomasz Gollob (żużel); brązowy medalista mistrzostw Świata, zwycięzca trzech zawodów Grand Prix, ponadto dwa razy na podium GP, drużynowy wicemistrz Świata
Marek Kolbowicz, Michał Jeliński, Adam Korol, Konrad Wasielewski (wioślarstwo)
; Wicemistrz Olimpijski, mistrz Europy
Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie); Sportowiec Listopada; zwyciężczyni jednych zawodów Pucharu Świata, ponadto dziesięć razy na podium PŚ, na koniec sezonu 2007/08 zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ
Robert Kubica (Formuła 1); Sportowiec Marca, Kwietnia, Maja, Czerwca i Października; 4. zawodnik sezonu, zwycięzca Grand Prix Kanady, ponadto sześć razy na podium GP i raz wywalczył pole position, przez dwa tygodnie był liderem PŚ
Tomasz Majewski (lekkoatletyka); Sportowiec Lipca i Sierpnia; kulomiot, Mistrz Olimpijski, brązowy medalista halowych mistrzostw Świata
Piotr Małachowski (lekkoatletyka); dyskobol, Wicemistrz Olimpijski
Beata Mikołajczyk i Aneta Konieczna (kajakarstwo); Wicemistrzynie Olimpijskie
Natalia Partyka (tenis stołowy); brązowa medalistka mistrzostw Europy w deblu, mistrzyni Paraolimpiady i uczestniczka Igrzyska Olimpijskich
Agnieszka Radwańska (tenis); Sportowiec Stycznia i Lutego; ćwierćfinalistka Australian Open i Wimbledonu, osiągnęła IV rundę Roland Garros i US Open, wygrała trzy turnieje WTA i zajmowała wysokie miejsca w innych, wskoczyła do czołowej "10" świata (9. miejsce)
Tomasz Sikora (biathlon); Sportowiec Grudnia; zwycięzca trzech zawodów Pucharu Świata, ponadto trzy razy na podium PŚ, mistrz Europy
Adam Wiercioch, Tomasz Motyka, Radosław Zawrotniak, Robert Andrzejuk (szermierka) ; Wicemistrzowie Olimpijscy w szpadzie
Agnieszka Wieszczek (zapasy); brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich
Maja Włoszczowska (kolarstwo MTB); Sportowiec Września; Wicemistrzyni Olimpijska, wygrała finałowy wyścig Pucharu Świata
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-02-27, 09:52, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-18, 22:38   

Link z plebiscytem na forum na razie nie działa, ale można głosować na drugim
0 UP 0 DOWN
 
tytus 


Wiek: 75
Dołączył: 16 Gru 2008

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2009-01-18, 23:39   

Dzięki. Ale nie można wysłać typów. System żąda adresu emeila , a gdy wypełniam nie wychodzi ( choć nie muszę podawać, gdyż jestem zarejestrowany w 2008 r., to też nie można wysłać).
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 33
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2009-01-18, 23:44   

tytus, mi poszło normalnie :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 34
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-19, 00:15   

Zagłosowanie :) Qiero jak możesz napisz mi czy moje głosy doszły :) pozdro!
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-19, 06:24   

steve - doszło, tytus - powinno działać, proponuję jeszcze spróbować, a w ostateczności można napisać osobno kolejność i wysłać mi na PW
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-01-19, 09:06   

dobra zagłosowane poszło :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 45
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2009-01-19, 10:55   

na głosowanie muszę znaleźć z godzinkę wolnego czasu, ale przeglądnąłem listy i już się cieszę na myśl, że w kat. młodzieżowców będę przebierał między medalistami mistrzostw Polski i Europy :) tak trzymać w dorosłym sporcie
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 78
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2009-01-19, 11:00   

Zagłosowałem :)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-24, 13:42   

Przez kilka dni plebiscyt nie działał, ale można już głosować pod adresem www.plebiscyt.abryser.pl Drugi adres mam nadzieję, że niedługo również zadziała. Przepraszam i zapraszam ponownie do głosowania
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 29
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-24, 19:30   

Mój głos również oddany napisz qiero czy doszedł
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-25, 09:51   

ciupik napisał/a:
Mój głos również oddany napisz qiero czy doszedł

tak jest
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 29
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-26, 15:27   

Do kiedy jest głosowanie i kiedy ogłoszenie wyników?
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 30
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-26, 16:05   

ciupik napisał/a:
Do kiedy jest głosowanie

Cytat:
9. Głosujemy do 15 lutego 2009 roku
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 39
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-26, 22:21   

Chciałem oddać swój głos lecz po wypełnieniu i wpisaniu prawidłowego adresu emeil wyskakuje mi komunikat wprowadź poprawny adres emeil
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2008, podsumowanie, roku, sportowe, wyniki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu