Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-10-02, 23:55
Anty reklama...Media Expert
Autor Wiadomość
~MySzKa~ 
Oooo summer wine...



Wiek: 34
Dołączyła: 26 Wrz 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-26, 02:21   Anty reklama...Media Expert

Chciałabym wyrazić swoje jakże wielkie niezadowolenie z dużej dezorganizacji jaka panuje w tym sklepie.Z tego co wiem to oprócz mnie jest też wielu innych klientów, którzy nie byli zadowoleni z ich usług (sprawdzone informacje)... Powodem tego była np. sprzedaż niepełnego sprzętu komputerowego lub nie sprawnych urządzeń GPS, mp3, mp4 i inne...Były także przypadki nieuwzględnienia reklamacji choć wina nie była po stronie kupującego.Apeluję więc o dużą uwagę przy zakupach w Media Expert.Biorąc pod uwagę zaistniałe sytuacje ludzi tam pracujących nie można nazwać ekspertami na co miałaby wskazywać nazwa sklepu...
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-09-26, 06:24   

hmm.. co oznacza sprzedaż niepełnego sprzętu? Np. komputer bez pamięci ram, albo coś w ten deseń? oO
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-09-26, 06:53   

częstą praktyką sklepów komputerowych jest "dokladanie" klawiatury i myszki w ofercie do zestawów w rzeczywistosci jednak nie dają
0 UP 0 DOWN
 
Anett 
trendy & jazzy & cool



Wiek: 38
Dołączyła: 02 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzegbylandia

Wysłany: 2007-09-26, 11:04   

Ostatnio chciałam kupić klawiaturę w Media. Ale nie byłam pewna czy wejście będzie pasować do komputera i pytam czy w razie czego będę mogła zwrócić, przecież będzie nowa i niezniszczona. Na co jak się później okazało sam kierownik sklepu powiedział, że nie absolutnie i przyleciał do mnie z prawami konsumenta co do zwrotu nieuszkodzonego towaru gdzie wyraźnie pisze, że owszem towar podlega zwrotowi jak najbardziej ale za zgodą kierownika sklepu..więc pytam, czy sie pan zgadza? a on na to, że nie. Ok, to żegnam, tak się zatrzymuje potencjalnych klientów, jego wybór, ale nie ukrywam, że był bardzo niemiły, a szkoda, bo sklep całkiem fajny, duży wybór klawiatur mieli tak się napaliłam:)

p.s. dodam, że klawiatura kosztowała zaledwie 30 zł -szok w trampkach :P :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-26, 11:39   

Ja tam zrobiłem jeden zakup.... i to do tego wybrakowany. Kupilem golarke Phillips, czytam w instukcji, że po każdym goleniu trzeba ja przeczyścić dołączonym pędzelkiem......którego oczywiscie tam nie było :(
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-09-26, 16:53   

Junikoks, w mojej golarce brakowało smaru do smarowania prowadnic, niby mały szczegół ale brakowało.
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-09-26, 17:16   

Szczerze powiedziawszy to nie spodziewałem się takiego.. dziadostwa po tym sklepie. Dobrze, że o tym piszecie - na pewno nic tam nie kupie (i dobrze, że jeszcze nie kupiłem..).
0 UP 0 DOWN
 
~MySzKa~ 
Oooo summer wine...



Wiek: 34
Dołączyła: 26 Wrz 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-26, 17:19   

Przykładowo tak...Ja składałam reklamację 3 RAZY!Kiedy mi sprzedawali komputer oczywiście niby przypadkowo zapomnieli zapakować klawiaturę i mysz a następnym razem nie dostałam swojego XP-ka.Najlepsze z tego wszystkiego było to, że w końcu sprzedali mi nie tego kompa co trzeba...Żałosne...Z tego co wiem to jest to u nich na porządku dziennym...I TO MAJĄ BYĆ EXPERCI???
0 UP 0 DOWN
 
martika 
...



Wiek: 37
Dołączyła: 26 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-26, 18:04   

Takie praktyki zdarzaja sie chyba czesto w tego typu sklepach.
Niewiem moze sprzedawcy mysla,ze jesli klient nie dostanie np.myszki lub klawiatury to juz sie po nia nie zglosi,a sklep na tym zarobi(bedzie mial o tą rzecz wiecej na magazynie lub poprostu pracownicy sklepu sobie to "wezmą" bo przeciez jest sprzedane i zaplacone).
Ja osobiscie przy zakupie komputera nie dostalam klawiatury... wyciagam caly sprzet z pudelka a tu zonk :? i jak tu w pelni korzystac ze sprzetu ???:shock:
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2007-09-26, 18:09   

ja niestety nie moge narzekac, zawsze jak biore za gotowke negocjuje ceny, zakupilem u nich tuner Sat, odtwarzacz DVD, pralke, żelazko, suszarkę, mikser ..... ale może jestem wyjątkiem
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-26, 18:30   

yasiu napisał/a:
Junikoks, w mojej golarce brakowało smaru do smarowania prowadnic, niby mały szczegół ale brakowało.
Tobie Yasiu zajumali smar, mi pędzelek i teraz niewiaomo co z tym robią :wink:
0 UP 0 DOWN
 
~MySzKa~ 
Oooo summer wine...



Wiek: 34
Dołączyła: 26 Wrz 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-26, 18:36   

slawq napisał/a:
ja niestety nie moge narzekac, zawsze jak biore za gotowke negocjuje ceny, zakupilem u nich tuner Sat, odtwarzacz DVD, pralke, żelazko, suszarkę, mikser ..... ale może jestem wyjątkiem

Najwidoczniej... :mrgreen: Dobrze by było gdyby takich przypadków było więcej a nie same skargi...
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-26, 19:53   

dlatego polecam ------ allegro
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-09-26, 19:55   

Ja się nie dziwię, że panowie ciągle zapominają coś zapakować, skoro co jestem w Biedronce, to ich pochłania to "ustrojstwo" do gier :P Mogą być trochę rozkojarzeni :P

A tak poza tym to ja kupowałam tam komputer i kuchenkę elektryczną i nie mogę narzekać :)
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-09-26, 19:56   

Albo po prostu Media Markt - tam pracownik sobie na coś takiego nie pozwoli. Dodatkowo wybór jest kilkakrotnie większy.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: anty, expert, media, reklama


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu