Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: alferx
2007-03-10, 00:06
Klasa A grupa IV 2005/06
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-21, 00:29   Klasa A grupa IV 2005/06

Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy IV

I kolejka - 21 sierpnia

LZS Średnia Wieś - LZS Biała Nyska
Rolnik Lasocice - LZS Kałków
Strażak Lipniki - LZS Goworowice
LZS Michałów - Orzeł Olszanka
LZS Kamienica Nyska - Pogoń Łosiów
Agfa Prusinowice - Polonia Przylesie

LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice

II kolejka - 28 sierpnia
LZS Biała Nyska - Metalowiec Łambinowice
Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska
Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice
Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska
LZS Goworowice - LZS Michałów

LZS Kałków - Strażak Lipniki
LZS Średnia Wieś - Rolnik Lasocice

III kolejka - 4 września
Rolnik Lasocice - LZS Biała Nyska
Strażak Lipniki - LZS Średnia Wieś
LZS Michałów - LZS Kałków
LZS Kamienica Nyska - LZS Goworowice
Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka
LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Łosiów
Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie


IV kolejka - 11 września
LZS Biała Nyska - Polonia Przylesie
Pogoń Łosiów - Metalowiec Łambinowice
Orzeł Olszanka - LZS Ścinawa Nyska

LZS Goworowice - Agfa Prusinowice
LZS Kałków - LZS Kamienica
LZS Średnia Wieś - LZS Michałów
Rolnik Lasocice - Strażak Lipniki

V kolejka - 18 września
Strażak Lipniki - LZS Biała Nyska
LZS Michałów - Rolnik Lasocice
LZS Kamienica Nyska - LZS Średnia Wieś
Agfa Prusinowice - LZS Kałków
LZS Ścinawa Nyska - LZS Goworowice
Metalowiec Łambinowice - Orzeł Olszanka
Polonia Przylesie - Pogoń Łosiów


VI kolejka - 25 września
LZS Biała Nyska - Pogoń Łosiów
Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie

LZS Goworowice - Metalowiec Łambinowice
LZS Kałków - LZS Ścinawa Nyska
LZS Średnia Wieś - Agfa Prusinowice
Rolnik Lasocice - LZS Kamienica Nyska
Strażak Lipniki - LZS Michałów

VII kolejka - 2 października
LZS Michałów - LZS Biała Nyska

LZS Kamienica Nyska - Strażak Lipniki
Agfa Prusinowice - Rolnik Lasocice
LZS Ścinawa Nyska - LZS Średnia Wieś
Metalowiec Łambinowice - LZS Kałków
Polonia Przylesie - LZS Goworowice
Pogoń Łosiów - Orzeł Olszanka


VIII kolejka - 9 października
LZS Biała Nyska - Orzeł Olszanka
LZS Goworowice - Pogoń Łosiów
LZS Kałków - Polonia Przylesie

LZS Średnia Wieś - Metalowiec Łambinowice
Rolnik Lasocice - LZS Ścinawa Nyska
Strażak Lipniki - Agfa Prusinowice
LZS Michałów - LZS Kamienica Nyska

IX kolejka - 16 października
LZS Kamienica Nyska - LZS Biała Nyska
Agfa Prusinowice - LZS Michałów
LZS Ścinawa Nyska - Strażak Lipniki
Metalowiec Łambinowice - Rolnik Lasocice
Polonia Przylesie - LZS Średnia Wieś
Pogoń Łosiów - LZS Kałków
Orzeł Olszanka - LZS Goworowice


X kolejka - 23 października
LZS Biała Nyska - LZS Goworowice
LZS Kałków - Orzeł Olszanka
LZS Średnia Wieś - Pogoń
Rolnik Lasocice - Polonia Przylesie

Strażak Lipniki - Metalowiec Łambinowice
LZS Michałów - LZS Ścinawa Nyska
LZS Kamienica Nyska - Agfa Prusinowice

XI kolejka - 30 października
Agfa Prusinowice - LZS Biała Nyska
LZS Ścinawa Nyska - LZS Kamienica Nyska
Metalowiec Łambinowice - LZS Michałów
Polonia Przylesie - Strażak Lipniki
Pogoń Łosiów - Rolnik Lasocice
Orzeł Olszanka - LZS Średnia Wieś

LZS Goworowice - LZS Kałków

XII kolejka - 6 listopada
LZS Biała Nyska - LZS Kałków
LZS Średnia Wieś - LZS Goworowice
Rolnik Lasocice - Orzeł Olszanka
Strażak Lipniki - Pogoń Łosiów
LZS Michałów - Polonia Przylesie

LZS Kamienica Nyska - Metalowiec Łambinowice
Agfa Prusinowice - LZS Ścinawa Nyska

XIII kolejka - 11 listopada
LZS Ścinawa Nyska - LZS Biała Nyska
Metalowiec Łambinowice - Agfa Prusinowice
Polonia Przylesie - LZS Kamienica Nyska
Pogoń Łosiów - LZS Michałów
Orzeł Olszanka - Strażak Lipniki

LZS Goworowice - Rolnik Lasocice
LZS Kałków - LZS Średnia Wieś
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-09-17, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-24, 19:10   Klasa A grupa IV - wyniki i tabele 2005/06

I kolejka
LZS Średnia Wieś - LZS Biała Nyska 4:2
Rolnik Lasocice - LZS Kałków przełożony
Strażak Lipniki - LZS Goworowice 1:0
LZS Michałów - Orzeł Olszanka 4:0
LZS Kamienica Nyska - Pogoń Łosiów 0:2
Agfa Prusinowice - Polonia Przylesie 3:0
LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice 1:2

1. LZS Michałów 1 3 4:0
2. Agfa Prusinowice 1 3 3:0
3. LZS Średnia Wieś 1 3 4:2
4. Pogoń Łosiów 1 3 2:0
5. Metalowiec Łambinowice 1 3 2:1
6. Strażak Lipniki 1 3 1:0
7. LZS Ścinawa Nyska 1 0 1:2
8. LZS Goworowice 1 0 0:1
9. LZS Biała Nyska 1 0 2:4
10. LZS Kamienica Nyska 1 0 0:2
11. Polonia Przylesie 1 0 0:3
12. Orzeł Olszanka 1 0 0:4

13. LZS Kałków - - -
Rolnik Lasocice - - -
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-25, 17:39   Klasa A - składy drużyn 2005/06

OLIMPIA LEWIN BRZESKI
Sławomir Szkuta, Tomasz Pachniowski, Paweł Kurowski – Sławomir Biegun, Marcin Daćków, Adam Dziasek, Łukasz Ferdynus, Tomasz Johan, Paweł Karbownik, Michał Kowal, Kamil Koziarski, Grzegorz Krzyżanowski, Marcin Litewka, Tomasz Meternowski, Adam Oliwa, Sławomir Mojzyk, Rafał Pozimski, Grzegorz Wiśniewski, Waldemar Żuk, Daniel Homętowski, Adrian Janeczek
Trener: Marek Mokrzycki

POGOŃ ŁOSIÓW
Krystian Wierzyński, Piotr Baranowski, Tomasz Gabruk – Artur Uchwał, Mariusz Kompanijki, Grzegorz Hraca, Artur Soboń, Kazimierz Wróblewski, Marek Maćków, Tomasz Dębski, Krzysztof Chruszczewski, Jarosław Hraca, Tomasz Grabowski, Robert Młodawski, Roman Krawczyk, Marek Komornicki, Krzysztof Chłopek, Władysław Chłopek, Łukasz Szymański, Dariusz Hołyński, Paweł Chłopek
Trener: Dariusz Hołyński

ORZEŁ OLSZANKA
Dawid Włoch, Piotr Łabuz – Daniel Siekaniec, Dariusz Maksymowicz, Wiesław Ryczkowski, Sebastian Majcher, Daniel Masłowski, Piotr Smolińki, Piotr Oliwa, Grzegorz Ilów, Marcin Bandrowski, Krzysztof Kopij, Łukasz Marciniak, Ryszard Zalewski, Sebastian Adasik, Wojciech Majchrzak, Sławomir Herwa, Krzysztof Dziweńka, Mariusz Markowski, Mateusz Hałas
Trener: Grzegorz Ilów

POLONIA PRZYLESIE
Krzysztof Gołąb, Robert Joniec – Grzegorz Dworeczki, Adam Urysz, Sebastian Malinowski, Krzysztof Boryczko, Piotr Duda, Marek Waliduda, Daniel Nowotny, Tobiasz Wróbel, Tomasz Derewkany, Rafał Kotyński, Rafał Wołowicz, Wojciech Pieczarka, Mateusz Pieczarka, Artur Szopa, Szymon Derewlany, Łukasz Bochen, Ryszard Borończyk, Bartosz Michałka, Paweł Sobieraj, Tadeusz Boryczko, Krystian Bochen
Trener: Piotr Duda

ORLIK MICHAŁÓW
Arkadiusz Dołbiński, Józef Rosiński – Adrian Bednarski, Rafał Bernacki, Adam Gawlik, Paweł Gęsior, Sławomir Gołąb, Andrzej Kamiński, Grzegorz Kamiński, Wojciech Kamiński, Szymon Kiecak, Michał Lewicki, Damian Lipczewski, Wiesław Listowski, Paweł Oliwa, Grzegorz Pauk, Przemysław Porębski, Arkadiusz Staszkiewicz, Marek Skrzydlewski, Sławomir Szulikowski, Mariusz Śliwa, Marcin Włodarczyk, Mateusz Zarzeczny
Trener: Marcin Włodarczyk
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-28, 23:01   

II KOLEJKA
LZS Biała Nyska - Metalowiec Łambinowice 0:0
Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska (mecz odbędzie się w środę)
Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice 0:1
Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska 5:3
LZS Goworowice - LZS Michałów 3:1

LZS Kałków - Strażak Lipniki 4:2
LZS Średnia Wieś - Rolnik Lasocice 2:0

1. LZS Średnia Wieś 2 6 6:2
2. Agfa Prusinowice 2 6 4:0
3. Metalowiec Łambinowice 2 4 2:1
4. LZS Michałów 2 3 5:3
5. LZS Kałków 1 3 4:2
6. LZS Goworowice 2 3 3:2
7. Pogoń Łosiów 2 3 2:1
8. Strażak Lipniki 2 3 3:4
9. Orzeł Olszanka 2 3 5:7
10. LZS Biała Nyska 2 1 2:4
11. LZS Ścinawa Nyska 1 0 1:2
12. Rolnik Lasocice 1 0 0:2
13. Polonia Przylesie 1 0 0:3
14. LZS Kamienica Nyska 2 0 3:7
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-02, 10:13   

II KOLEJKA
Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska 1:2

1. LZS Średnia Wieś 2 6 6:2
2. Agfa Prusinowice 2 6 4:0
3. Metalowiec Łambinowice 2 4 2:1
4. LZS Michałów 2 3 5:3
5. LZS Kałków 1 3 4:2
6. LZS Goworowice 2 3 3:2
7. Pogoń Łosiów 2 3 2:1
8. LZS Ścinawa Nyska 2 3 3:3
9. Strażak Lipniki 2 3 3:4
10. Orzeł Olszanka 2 3 5:7
11. LZS Biała Nyska 2 1 2:4
12. Rolnik Lasocice 1 0 0:2
13. LZS Kamienica Nyska 2 0 3:7
14. Polonia Przylesie 2 0 1:5
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-05, 19:14   

III KOLEJKA
Rolnik Lasocice - LZS Biała Nyska 4:1
Orlik Michałów - LZS Kałków 2:2
Strażak Lipniki - LZS Średnia Wieś 0:4
LZS Kamienica Nyska - LZS Goworowice 5:1
Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka 3:0
LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Łosiów 3:2
Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie 0:0


1. LZS Śrdnia Wieś 3 9 10:2
2. Agfa Prusinowice 3 9 7:0
3. LZS Ścinawa Nyska 3 6 6:5
4. Metalowice Łambinowice 3 5 2:1
5. Orlik Michałów 3 4 7:5
6. LZS Kałków 2 4 6:4
7. Rolnik Lasocice 2 3 4:3
8. LZS Kamienica Nyska 3 3 8:8
9. Pogoń Łosiów 3 3 4:4
10. LZS Goworowice 3 3 4:7
11. Orzeł Olszanka 3 3 5:10
12. Strażak Lipniki 3 3 3:8
13. Polonia Przylesie 3 1 1:5
14. LZS Biała Nyska 3 1 3:8
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-17, 12:38   

IV KOLEJKA
LZS Biała Nyska - Polonia Przylesie 0:3
Pogoń Łosiów - Metalowiec Łambinowice 9:1
Orzeł Olszanka - LZS Ścinawa Nyska 2:1

LZS Goworowice - Agfa Prusinowice 2:3
LZS Kałków - LZS Kamienica Nyska 2:2
LZS Średnia Wieś - LZS Michałów 1:2
Rolnik Lasocice - Strażak Lipniki 0:0

1. Agfa Prusinowice 4 12 10:2
2. LZS Średnia Wieś 4 9 11:4
3. LZS Michałów 4 7 9:6
4. Pogoń Łosiów 4 6 13:5

5. LZS Ścinawa Nyska 4 6 7:7
6. Orzeł Olszanka 4 6 7:11
7. LZS Kałków 3 5 8:6
8. Metalowiec Łambinowice 4 5 3:10
9. Rolnik Lasocice 3 4 4:3
10. LZS Kamienica Nyska 4 4 10:10
11. Polonia Przylesie 4 4 4:5
12. Strażak Lipniki 4 4 3:8
13. LZS Goworowice 4 3 6:10
14. LZS Biała Nyska 4 1 3:11
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-27, 20:38   

V KOLEJKA

Strażak Lipniki - LZS Biała Nyska 5:0
LZS Michałów - Rolnik Lasocice 1:5
LZS Kamienica Nyska - LZS Średnia Wieś 3:3
Agfa Prusinowice - LZS Kałków 2:3
LZS Ścinawa Nyska - LZS Goworowice 3:0
Metalowiec Łambinowice - Orzeł Olszanka 1:1
Polonia Przylesie - Pogoń Łosiów 0:2


VI KOLEJKA

LZS Biała Nyska - Pogoń Łosiów 0:3
Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie 1:1

LZS Goworowice - Metalowiec Łambinowice 3:2
LZS Kałków - LZS Ścinawa Nyska 4:3
LZS Średnia Wieś - Agfa Prusinowice 1:1
Rolnik Lasocice - LZS Kamienica Nyska 0:5
Strażak Lipniki - LZS Michałów 1:1

1. Agfa Prusinowice 6 13 13:6
2. Pogoń Łosiów 6 12 18:5
3. LZS Średnia Wieś 6 11 15:8
4. LZS Kałków 5 11 15:11
5. LZS Ścinawa Nyska 6 9 13:11
6. LZS Kamienica Nyska 6 8 18:13
7. Strażak Lipniki 6 8 9:9
8. LZS Michałów 6 8 11:12
9. Orzeł Olszanka 6 8 9:13

10. Rolnik Lasocice 5 7 9:9
11. LZS Goworowice 6 6 9:15
12. Metalowiec Łambinowice 6 6 6:14
13. Polonia Przylesie 6 5 5:8
14. LZS Biała Nyska 6 1 3:19
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-10-08, 22:45   

VII KOLEJKA

LZS Michałów - LZS Biała Nyska 9:0
LZS Kamienica Nyska - Strażak Lipniki 0:3
Agfa Prusinowice - Rolnik Lasocice 2:1
LZS Ścinawa Nyska - LZS Średnia Wieś 1:2
Metalowiec Łambinowice - LZS Kałków 3:7
Polonia Przylesie - LZS Goworowice 3:0
Pogoń Łosiów - Orzeł Olszanka 3:3


1. Agfa Prusinowice 7 16 15:7
2. LZS Kałków 6 14 22:14
3. LZS Średnia Wieś 7 14 17:9
4. Pogoń Łosiów 7 13 21:8
5. LZS Michałów 7 11 20:12

6. Strażak Lipniki 7 11 12:9
7. LZS Ścinawa Nyska 7 9 14:13
8. Orzeł Olszanka 7 9 12:16
9. LZS Kamienica Nyska 7 8 18:16
10. Polonia Przylesie 7 8 8:8
11. Rolnik Lasocice 6 7 10:11
12. LZS Goworowice 7 6 9:18
13. Metalowiec Łambinowice 7 6 9:21
14. LZS Biała Nyska 7 1 3:28
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-14, 09:12   

VIII kolejka
LZS Biała Nyska - Orzeł Olszanka 7-1
LZS Goworowice - Pogoń Łosiów 1-2
LZS Kałków - Polonia Przylesie 4-0
LZS Średnia Wieś - Metalowiec Łambinowice 6-1
Rolnik Lasocice - LZS Ścinawa Nyska 0-2
Strażak Lipniki - Agfa Prusinowice 0-0
LZS Michałów - LZS Kamienica Nyska 3-1

IX kolejka
LZS Kamienica Nyska - LZS Biała Nyska 5-2
Agfa Prusinowice - LZS Michałów 1-1
LZS Ścinawa Nyska - Strażak Lipniki 1-1
Metalowiec Łambinowice - Rolnik Lasocice 2-3
Polonia Przylesie - LZS Średnia Wieś 1-1
Pogoń Łosiów - LZS Kałków 1-4
Orzeł Olszanka - LZS Goworowice 3-1

X kolejka
LZS Biała Nyska - LZS Goworowice 4-0
LZS Kałków - Orzeł Olszanka 3-2
LZS Średnia Wieś - Pogoń Łosiów 1-1
Rolnik Lasocice - Polonia Przylesie 0-0
Strażak Lipniki - Metalowiec Łambinowice 5-0
LZS Michałów - LZS Ścinawa Nyska 2-0
LZS Kamienica Nyska - Agfa Prusinowice 3-0

XI kolejka
Agfa Prusinowice - LZS Biała Nyska 3-2
LZS Ścinawa Nyska - LZS Kamienica Nyska 3-2
Metalowiec Łambinowice - LZS Michałów 2-3
Polonia Przylesie - Strażak Lipniki 1-0
Pogoń Łosiów - Rolnik Lasocice 3-1
Orzeł Olszanka - LZS Średnia Wieś 0-4
LZS Goworowice - LZS Kałków 2-0

XII kolejka
LZS Biała Nyska - LZS Kałków 3-1
LZS Średnia Wieś - LZS Goworowice 1-0
Rolnik Lasocice - Orzeł Olszanka 0-3
Strażak Lipniki - Pogoń Łosiów 0-3
LZS Michałów - Polonia Przylesie 0-0
LZS Kamienica Nyska - Metalowiec Łambinowice 1-2
Agfa Prusinowice - LZS Ścinawa Nyska 2-3

XIII kolejka
LZS Ścinawa Nyska - LZS Biała Nyska 1-0
Metalowiec Łambinowice - Agfa Prusinowice 4-0
Polonia Przylesie - LZS Kamienica Nyska 2-3
Pogoń Łosiów - LZS Michałów 3-1
Orzeł Olszanka - Strażak Lipniki 0-1
LZS Goworowice - Rolnik Lasocice 3-2
LZS Kałków - LZS Średnia Wieś 1-2
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-14, 09:12   

1. LZS Średnia Wieś 13 28 32 - 13
2. Pogoń Łosiów 13 26 34 - 16
3. LZS Kałków 13 23 35 - 25
4. LZS Michałów 13 22 30 - 19
5. LZS Ścinawa Nyska 13 22 24 - 20
6. Agfa Prusinowice 13 21 21 - 20
7. Strażak Lipniki 13 19 19 - 14
8. LZS Kamienica Nyska 13 17 33 - 28
9. Orzeł Olszanka 13 15 21 - 32
10. Polonia Przylesie 13 14 12 - 16
11. Rolnik Lasocice 13 14 17 - 24
12. LZS Goworowice 13 12 16 - 30
13. Metalowiec Łambinowice 13 12 20 - 39
14. LZS Biała Nyska 13 10 21 - 39
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-26, 11:22   

TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ KLASY A GRUPY IV

XIV kolejka - 2 kwietnia
Metalowiec Łambinowice - LZS Ścinawa Nyska
Polonia Przylesie - Agfa Prusinowice
Pogoń Łosiów - LZS Kamienica Nyska
Orzeł Olszanka - LZS Michałów
LZS Goworowice - Strażak Lipniki
LZS Kałków - Rolnik Lasocice
LZS Biała Nyska - LZS Konradowa

XV kolejka - 9 kwietnia
Rolnik Lasocice - LZS Konradowa
Strażak Lipniki - LZS Kałków
LZS Michałów - LZS Goworowice
LZS Kamienica Nyska - Orzeł Olszanka
Agfa Prusinowice - Pogoń Łosiów
LZS Ścinawa Nyska - Polonia Przylesie
Metalowiec Łambinowice - LZS Biała Nyska

XVI kolejka - 16 kwietnia
Polonia Przylesie - Metalowiec Łambinowice
Pogoń Łosiów - LZS Ścinawa Nyska
Orzeł Olszanka - Agfa Prusinowice
LZS Goworowice - LZS Kamienica Nyska
LZS Kałków - LZS Michałów
LZS Konradowa - Strażak Lipniki
LZS Biała Nyska - Rolnik Lasocice

XVII kolejka - 23 kwietnia
Strażak Lipniki - Rolnik Lasocice
LZS Michałów - LZS Konradowa
LZS Kamienica Nyska - LZS Kałków
Agfa Prusinowice - LZS Goworowice
LZS Ścinawa Nyska - Orzeł Olszanka
Metalowiec Łambinowice - Pogoń Łosiów
Polonia Przylesie - LZS Biała Nyska

XVIII kolejka - 30 kwietnia
Pogoń Łosiów - Polonia Przylesie
Orzeł Olszanka - Metalowiec Łambinowice
LZS Goworowice - LZS Ścinawa Nyska
LZS Kałków - Agfa Prusinowice
LZS Konradowa - LZS Kamienica Nyska
Rolnik Lasocice - LZS Michałów
LZS Biała Nyska - Strażak Lipniki

XIX kolejka - 3 maja
LZS Michałów - Strażak Lipniki
LZS Kamienica Nyska - Rolnik Lasocice
Agfa Prusinowice - LZS Konradowa
LZS Ścinawa Nyska - LZS Kałków
Metalowiec Łambinowice - LZS Goworowice
Polonia Przylesie - Orzeł Olszanka
Pogoń Łosiów - LZS Biała Nyska

XX kolejka - 7 maja
Orzeł Olszanka - Pogoń Łosiów
LZS Goworowice - Polonia Przylesie
LZS Kałków - Metalowiec Łambinowice
LZS Konradowa - LZS Ścinawa Nyska
Rolnik Lasocice - Agfa Prusinowice
Strażak Lipniki - LZS Kamienica Nyska
LZS Biała Nyska - LZS Michałów

XXI kolejka - 14 maja
LZS Kamienica Nyska - LZS Michałów
Agfa Prusinowice - Strażak Lipniki
LZS Ścinawa Nyska - Rolnik Lasocice
Metalowiec Łambinowice - LZS Konradowa
Polonia Przylesie - LZS Kałków
Pogoń Łosiów - LZS Goworowice
Orzeł Olszanka - LZS Biała Nyska

XXII kolejka - 21 maja
LZS Goworowice - Orzeł Olszanka
LZS Kałków - Pogoń Łosiów
LZS Konradowa - Polonia Przylesie
Rolnik Lasocice - Metalowiec Łambinowice
Strażak Lipniki - LZS Ścinawa Nyska
LZS Michałów - Agfa Prusinowice
LZS Biała Nyska - LZS Kamienica Nyska

XXIII kolejka - 28 maja
Agfa Prusinowice - LZS Kamienica Nyska
LZS Ścinawa Nyska - LZS Michałów
Metalowiec Łambinowice - Strażak Lipniki
Polonia Przylesie - Rolnik Lasocice
Pogoń Łosiów - LZS Konradowa
Orzeł Olszanka - LZS
LZS Goworowice - LZS Biała Nyska

XXIV kolejka - 4 czerwca
LZS Kałków - LZS Goworowice
LZS Konradowa - Orzeł Olszanka
Rolnik Lasocice - Pogoń Łosiów
Strażak Lipniki - Polonia Przylesie
LZS Michałów - Metalowiec Łambinowice
LZS Kamienica Nyska - LZS Ścinawa Nysk
LZS Biała Nyska - Agfa Prusinowice

XXV kolejka - 11 czerwca
LZS Ścinawa Nyska - Agfa Prusinowice
Metalowiec Łambinowice - LZS Kamienica Nyska
Polonia Przylesie - LZS Michałów
Pogoń Łosiów - Strażak Lipniki
Orzeł Olszanka - Rolnik Lasocice
LZS Goworowice - LZS Konradowa
LZS Kałków - LZS Biała Nyska

XXVI kolejka - 18 czerwca
LZS Konradowa - LZS Kałków
Rolnik Lasocice - LZS Goworowice
Strażak Lipniki - Orzeł Olszanka
LZS Michałów - Pogoń Łosió
LZS Kamienica Nyska - Polonia Przylesie
Agfa Prusinowice - Metalowiec Łambinowice
LZS Biała Nyska - LZS Ścinawa Nyska
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-02, 16:23   

XIV KOLEJKA
Metalowiec Łambinowice - LZS Ścinawa Nyska 0-0
Polonia Przylesie - Agfa Prusinowice 2-1
Pogoń Łosiów - LZS Kamienica Nyska 5-0
Orzeł Olszanka - LZS Michałów 1-2

LZS Goworowice - Strażak Lipniki 2-0
LZS Kałków - Rolnik Lasocice 2-0
LZS Biała Nyska - LZS Konradowa 2-0
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-02, 16:23   

XV KOLEJKA
Rolnik Lasocice - LZS Konradowa 1-2
Strażak Lipniki - LZS Kałków 2-4
LZS Michałów - LZS Goworowice 3-0
LZS Kamienica Nyska - Orzeł Olszanka 1-3
Agfa Prusinowice - Pogoń Łosiów 2-1
LZS Ścinawa Nyska - Polonia Przylesie 0-1

Metalowiec Łambinowice - LZS Biała Nyska 2-1
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-02, 16:24   

XVI KOLEJKA
Polonia Przylesie - Metalowiec Łambinowice 1-1
Pogoń Łosiów - LZS Ścinawa Nyska 5-0
Orzeł Olszanka - Agfa Prusinowice 1-1

LZS Goworowice - LZS Kamienica Nyska 1-3
LZS Kałków - LZS Michałów 1-1
LZS Konradowa - Strażak Lipniki 2-1
LZS Biała Nyska - Rolnik Lasocice 1-0
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200506, grupa, iv, klasa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu