Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Terminarz Ligi Okręgowej grupy I 2007/08
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-22, 18:38   Terminarz Ligi Okręgowej grupy I 2007/08

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ LIGI OKRĘGOWEJ GRUPY I W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 11 sierpnia (sobota)

Piomar Przywory - Odra II Opole
Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów
Piast Nowa Wieś - LZS Grodziec
Piast Brzeg - Unia Kolonowskie
Olimpia Lewin B. - Polonia Domaszowice

LZS Gronowice - MKS II Kluczbork
Śląsk Łubniany - LZS Widawa Lubska
Orzeł Źlinice - LZS Mechnice

II kolejka – 15 sierpnia (środa)
Odra II Opole - LZS Mechnice
LZS Widawa Lubska - Orzeł Źlinice
MKS II Kluczbork - Śląsk Łubniany
Polonia Domaszowice - LZS Gronowice
Unia Kolonowskie - Olimpia Lewin B.
LZS Grodziec - Piast Brzeg
Piast Nowa Wieś - Pogoń Łosiów

Piomar Przywory - Małapanew Ozimek

III kolejka – 18 sierpnia (sobota)
Małapanew Ozimek - Odra II Opole
Piast Nowa Wieś - Piomar Przywory
Piast Brzeg - Pogoń Łosiów
Olimpia Lewin B. - LZS Grodziec

LZS Gronowice - Unia Kolonowskie
Śląsk Łubniany - Polonia Domaszowice
Orzeł Źlinice - MKS II Kluczbork
LZS Mechnice - LZS Widawa Lubska

IV kolejka – 25 sierpnia (sobota)
Odra II Opole - LZS Widawa Lubska
MKS II Kluczbork - LZS Mechnice
Polonia Domaszowice - Orzeł Źlinice
Unia Kolonowskie - Śląsk Łubniany
LZS Grodziec - LZS Gronowice
Olimpia Lewin B. - Pogoń Łosiów
Piomar Przywory - Piast Brzeg

Małapanew Ozimek - Piast Nowa Wieś

V kolejka – 1 września (sobota)
Piast Nowa Wieś - Odra II Opole
Piast Brzeg - Małapanew Ozimek
Olimpia Lewin B. - Piomar Przywory
LZS Gronowice - Pogoń Łosiów

Śląsk Łubniany - LZS Grodziec
Orzeł Źlinice - Unia Kolonowskie
LZS Mechnice - Polonia Domaszowice
LZS Widawa Lubska - MKS II Kluczbork

VI kolejka – 8 września 2007 (sobota)
Odra II Opole - MKS II Kluczbork
Polonia Domaszowice - LZS Widawa Lubska
Unia Kolonowskie - LZS Mechnice
LZS Grodziec - Orzeł Źlinice
Śląsk Łubniany - Pogoń Łosiów
Piomar Przywory - LZS Gronowice
Małapanew Ozimek - Olimpia Lewin B.
Piast Nowa Wieś - Piast Brzeg

VII kolejka – 15 września 2007 (sobota)
Piast Brzeg - Odra II Opole
Olimpia Lewin B. - Piast Nowa Wieś

LZS Gronowice - Małapanew Ozimek
Śląsk Łubniany - Piomar Przywory
Orzeł Źlinice - Pogoń Łosiów
LZS Mechnice - LZS Grodziec
LZS Widawa Lubska - Unia Kolonowskie
MKS II Kluczbork - Polonia Domaszowice

VIII kolejka – 22 września 2007 (sobota)
Odra II Opole - Polonia Domaszowice
Unia Kolonowskie - MKS II Kluczbork
LZS Grodziec - LZS Widawa Lubska
LZS Mechnice - Pogoń Łosiów
Piomar Przywory - Orzeł Źlinice
Małapanew Ozimek - Śląsk Łubniany
Piast Nowa Wieś - LZS Gronowice
Piast Brzeg - Olimpia Lewin B.

IX kolejka – 29 września 2007 (sobota)
Olimpia Lewin B. - Odra II Opole
LZS Gronowice - Piast Brzeg

Śląsk Łubniany - Piast Nowa Wieś
Orzeł Źlinice - Małapanew Ozimek
LZS Mechnice - Piomar Przywory
LZS Widawa Lubska - Pogoń Łosiów
MKS II Kluczbork - LZS Grodziec
Polonia Domaszowice - Unia Kolonowskie

X kolejka – 6 października 2007 (sobota)
Odra II Opole - Unia Kolonowskie
LZS Grodziec - Polonia Domaszowice
Pogoń Łosiów - MKS II Kluczbork
Piomar Przywory - LZS Widawa Lubska
Małapanew Ozimek - LZS Mechnice
Piast Nowa Wieś - Orzeł Źlinice
Piast Brzeg - Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin B. - LZS Gronowice

XI kolejka – 13 października 2007 (sobota)

LZS Gronowice - Odra II Opole
Śląsk Łubniany - Olimpia Lewin B.
Orzeł Źlinice - Piast Brzeg

LZS Mechnice - Piast Nowa Wieś
LZS Widawa Lubska - Małapanew Ozimek
MKS II Kluczbork - Piomar Przywory
Polonia Domaszowice - Pogoń Łosiów
Unia Kolonowskie - LZS Grodziec

XII kolejka – 20 października 2007 (sobota)
Odra II Opole - LZS Grodziec
Pogoń Łosiów - Unia Kolonowskie
Piomar Przywory - Polonia Domaszowice
Małapanew Ozimek - MKS II Kluczbork
Piast Nowa Wieś - LZS Widawa Lubska
Piast Brzeg - LZS Mechnice
Olimpia Lewin B. - Orzeł Źlinice

LZS Gronowice - Śląsk Łubniany

XIII kolejka – 27 października 2007 (sobota)
Śląsk Łubniany - Odra II Opole
Orzeł Źlinice - LZS Gronowice
LZS Mechnice - Olimpia Lewin B.
LZS Widawa Lubska - Piast Brzeg

MKS II Kluczbork - Piast Nowa Wieś
Polonia Domaszowice - Małapanew Ozimek
Unia Kolonowskie - Piomar Przywory
LZS Grodziec - Pogoń Łosiów

XIV kolejka – 3 listopada 2007 (sobota)
Odra II Opole - Pogoń Łosiów

Piomar Przywory - LZS Grodziec
Małapanew Ozimek - Unia Kolonowskie
Piast Nowa Wieś - Polonia Domaszowice
Piast Brzeg - MKS II Kluczbork
Olimpia Lewin B. - LZS Widawa Lubska

LZS Gronowice - LZS Mechnice
Śląsk Łubniany - Orzeł Źlinice

XV kolejka – 10 listopada 2007 (sobota)
Orzeł Źlinice - Odra II Opole
LZS Mechnice - Śląsk Łubniany
LZS Widawa Lubska - LZS Gronowice
MKS II Kluczbork - Olimpia Lewin B.
Polonia Domaszowice - Piast Brzeg

Unia Kolonowskie - Piast Nowa Wieś
LZS Grodziec - Małapanew Ozimek
Pogoń Łosiów - Piomar Przywory
Ostatnio zmieniony przez qiero 2008-08-04, 21:14, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-18, 13:32   

BTP PIAST BRZEG
Bramkarze:
Mirosław Boczarski (1970), Krzysztof Kowalczyk (84), Kamil Smuga (87)
Obrońcy: Damian Adamczak (78), Artur Adasik (80), Mateusz Błaszczyk (87), Marcin Bielski (79), Piotr Grzyb (84), Kamil Mazurkiewicz (84), Krzysztof Tarnowski (90), Mirosław Woroniecki (68), Marek Zagórski (81)
Pomocnicy: Marcin Banowicz (79), Paweł Boczarski (89), Kamil Bucyk (87), Tomasz Drobniak (78), Janusz Fabijaniak (86), Jarosław Hałas (88), Wojciech Kaszub (78), Bartosz Kruk (88), Marcin Kucharski (90), Mariusz Świtoń (80), Mariusz Zuzek (86)
Napastnicy: Mateusz Posyniak (86), Tomasz Rabanda (72), Tomasz Raczyński (86), Michał Pyrkowski (90)
Trener: Janusz Korcala
Przybyli: Marcin Banowicz (Start Siołkowice), Krzysztof Tarnowski, Marcin Kucharski, Michał Pyrkowski (juniorzy)
Ubyli: Łukasz Bonar, Stefan Karnatowski (GKS Starościn), Paweł Kwiatkowski (Victoria Dobrzyń)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-18, 13:42   

POGOŃ ŁOSIÓW
Bramkarze:
Krzysztof Błażejewski, Krystian Wietrzyński
Obrońcy: Gabriel Baranowski, Rafał Bernacki, Patryk Bojko, Krzysztof Chruszczewski, Damian Gawlak, Mariusz Kompanicki, Piotr Ochman, Kazimierz Wróblewski, Józef Zalewski
Pomocnicy: Krzysztof Chłopek, Paweł Chłopek, Grzegorz Galant, Roman Krawczyk, Sulwester Mączyński
Napastnicy: Mateusz Hołyński, Jarosław Hraca, Wiesław Listowski, Marek Maćków, Robert Mączyński, Łukasz Szymański
Trener: Dariusz Hołyński
Przybyli: Krzysztof Błażejewski (juniorzy), Damian Gawlak (Piast Brzeg), Rafał Bernacki (GKS Grodków)
Ubyli: Tomasz Gabruk, Artur Soboń, Władysław Chłopek (rezerwy), Paweł Gredys, Marcin Szulc (wyjazd za granicę), Artur Uchwał (nie wznowił treningów), Tomasz Grabowski (wojsko)

OLIMPIA LEWIN BRZESKI
Bramkarze:
Tomasz Pachniowski, Sławomir Szkuta
Obrońcy: Tomasz Johan, Tomasz Maternowski, Maciej Moczko, Adam Oliwa, Mateusz Solan, Grzegorz Urbaniak
Pomocnicy: Marek Kita, Kamil Koziarski, Grzegorz Krzyżanowski, Rafał Poziemski, Artur Tomaszewski, Rafał Tomaszewski, Wojciech Węgliński, Mateusz Woszczyk, Waldemar Żuk, Michał Żagiel
Napastnicy: Adam Dziasek, Kamil Tramsz, Daniel Wolny
Trener: Rafał Tomaszewski
Przybyli: Marek Kita (Skalnik Gracze), Maciej Moczko (Rudatom Kępa), Grzegorz Urbaniak, Rafał Poziemski (wznowili treningi)
Ubyli: Paweł Karbownik, Marcin Daćków (wyjazd za granicę), Daniel Chomętowski (Błękitni Przecza), Sebastian Pasternak (Śląsk Łubniany), Sławomir Mojzyk, Marcin Fugiel (nie wznowili treningów)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-02, 09:18   

Terminarz rundy wiosennej Ligi Okręgowej grupy I

XVI kolejka - 15 marca; godz. 14.00

Odra II Opole - LZS Przywory
Pogoń Łosiów - Małapanew Ozimek
LZS Grodziec - Piast Nowa Wieś
Unia Kolonowskie - BTP Piast Brzeg
Polonia Domaszowice - Olimpia Lewin Brzeski

MKS II Kluczbork - LZS Gronowice
Hetman Byczyna - Śląsk Łubniany
LZS Mechnice - Orzeł Źlinice

XVII kolejka - 22 marca; godz. 14.00
LZS Mechnice - Odra II Opole
Orzeł Źlinice - Hetman Byczyna
Śląsk Łubniany - MKS II Kluczbork
LZS Gronowice - Polonia Domaszowice
Olimpia Lewin Brzeski - Unia Kolonowskie
BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec
Piast Nowa Wieś - Pogoń Łosiów

Małapanew Ozimek - LZS Przywory

XVIII kolejka - 29 marca; godz. 15.00
Odra II Opole - Małapanew Ozimek
LZS Przywory - Piast Nowa Wieś
Pogoń Łosiów - BTP Piast Brzeg
LZS Grodziec - Olimpia Lewin Brzeski

Unia Kolonowskie - LZS Gronowice
Polonia Domaszowice - Śląsk Łubniany
MKS II Kluczbork - Orzeł Źlinice
Hetman Byczyna - LZS Mechnice

XIX kolejka - 5 kwietnia; godz. 16.00
Hetman Byczyna - Odra II Opole
LZS Mechnice - MKS II Kluczbork
Orzeł Źlinice - Polonia Domaszowice
Śląsk Łubniany - Unia Kolonowskie
LZS Gronowice - LZS Grodziec
Olimpia Lewin Brzeski - Pogoń Łosiów
BTP Piast Brzeg - LZS Przywory

Piast Nowa Wieś - Małapanew Ozimek

XX kolejka - 12 kwietnia; godz. 16.00
Odra II Opole - Piast Nowa Wieś
Małapanew Ozimek - BTP Piast Brzeg
LZS Przywory - Olimpia Lewin Brzeski
Pogoń Łosiów - LZS Gronowice

LZS Grodziec - Śląsk Łubniany
Unia Kolonowskie - Orzeł Źlinice
Polonia Domaszowice - LZS Mechnice
MKS II Kluczbork - Hetman Byczyna

XXI kolejka - 19 kwietnia; godz. 16.00
MKS II Kluczbork - Odra II Opole
Hetman Byczyna - Polonia Domaszowice
LZS Mechnice - Unia Kolonowskie
Orzeł Źlinice - LZS Grodziec
Śląsk Łubniany - Pogoń Łosiów
LZS Gronowice - LZS Przywory
Olimpia Lewin Brzeski - Małapanew Ozimek
BTP Piast Brzeg - Piast Nowa Wieś

XXII kolejka - 26 kwietnia; godz. 16.00
Odra II Opole - BTP Piast Brzeg
Piast Nowa Wieś - Olimpia Lewin Brzeski

Małapanew Ozimek - LZS Gronowice
LZS Przywory - Śląsk Łubniany
Pogoń Łosiów - Orzeł Źlinice
LZS Grodziec - LZS Mechnice
Unia Kolonowskie - Hetman Byczyna
Polonia Domaszowice - MKS II Kluczbork

XXIII kolejka - 1 maja; godz. 17.00
Polonia Domaszowice - Odra II Opole
MKS II Kluczbork - Unia Kolonowskie
Hetman Byczyna - LZS Grodziec
LZS Mechnice - Pogoń Łosiów
Orzeł Źlinice - LZS Przywory
Śląsk Łubniany - Małapanew Ozimek
LZS Gronowice - Piast Nowa Wieś
Olimpia Lewin Brzeski - BTP Piast Brzeg

XXIV kolejka - 4 maja; godz. 17.00
Odra II Opole - Olimpia Lewin Brzeski
BTP Piast Brzeg - LZS Gronowice

Piast Nowa Wieś - Śląsk Łubniany
Małapanew Ozimek - Orzeł Źlinice
LZS Przywory - LZS Mechnice
Pogoń Łosiów - Hetman Byczyna
LZS Grodziec - MKS II Kluczbork
Unia Kolonowskie - Polonia Domaszowice

XXV kolejka - 10 maja; godz. 17.00
Unia Kolonowskie - Odra II Opole
Polonia Domaszowice - LZS Grodziec
MKS II Kluczbork - Pogoń Łosiów
Hetman Byczyna - LZS Przywory
LZS Mechnice - Małapanew Ozimek
Orzeł Źlinice - Piast Nowa Wieś
Śląsk Łubniany - BTP Piast Brzeg
LZS Gronowice - Olimpia Lewin Brzeski

XXVI kolejka - 17 maja; godz. 17.00

Odra II Opole - LZS Gronowice
Olimpia Lewin Brzeski - Śląsk Łubniany
BTP Piast Brzeg - Orzeł Źlinice

Piast Nowa Wieś - LZS Mechnice
Małapanew Ozimek - Hetman Byczyna
LZS Przywory - MKS II Kluczbork
Pogoń Łosiów - Polonia Domaszowice
LZS Grodziec - Unia Kolonowskie

XXVII kolejka - 24 maja; godz. 17.00
LZS Grodziec - Odra II Opole
Unia Kolonowskie - Pogoń Łosiów
Polonia Domaszowice - LZS Przywory
MKS II Kluczbork - Małapanew Ozimek
Hetman Byczyna - Piast Nowa Wieś
LZS Mechnice - BTP Piast Brzeg
Orzeł Źlinice - Olimpia Lewin Brzeski

Śląsk Łubniany - LZS Gronowice

XXVIII kolejka - 31 maja; godz. 17.00
Odra II Opole - Śląsk Łubniany
LZS Gronowice - Orzeł Źlinice
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Mechnice
BTP Piast Brzeg - Hetman Byczyna

Piast Nowa Wieś - MKS II Kluczbork
Małapanew Ozimek - Polonia Domaszowice
LZS Przywory - Unia Kolonowskie
Pogoń Łosiów - LZS Grodziec

XXIX kolejka - 7 czerwca; godz. 17.00
Pogoń Łosiów - Odra II Opole

LZS Grodziec - LZS Przywory
Unia Kolonowskie - Małapanew Ozimek
Polonia Domaszowice - Piast Nowa Wieś
MKS II Kluczbork - BTP Piast Brzeg
Hetman Byczyna - Olimpia Lewin Brzeski

LZS Mechnice - LZS Gronowice
Orzeł Źlinice - Śląsk Łubniany

XXX kolejka - 14 czerwca; godz. 17.00
Odra II Opole - Orzeł Źlinice
Śląsk Łubniany - LZS Mechnice
LZS Gronowice - Hetman Byczyna
Olimpia Lewin Brzeski - MKS II Kluczbork
BTP Piast Brzeg - Polonia Domaszowice

Piast Nowa Wieś - Unia Kolonowskie
Małapanew Ozimek - LZS Grodziec
LZS Przywory - Pogoń Łosiów
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-22, 08:38   

Kadra w rundzie wiosennej;

Bramkarze:
Rafał Wyrębek (z MKS Kluczbork), Kamil Smuga, Piotr Ścibor, Krzysztof Kowalczyk
Obrońcy: Piotr Grzyb, Marek Zagórski, Mateusz Błaszczyk, Damian Adamczak, Zenon Białek, Kamil Mazurkiewicz, Łukasz Strząbała (ze Startu Siołkowice), Tomasz Rudyk (wznowił treningi)
Pomocnicy: Mariusz Świtoń, Bartosz Kruk, Krzysztof Tarnowski, Łukasz Żurad, Jacek Tyszkiewicz (z LKS Rybna), Mateusz Raczkowski (z juniorów), Tomasz Drobniak (wznowił treningi)
Napastnicy: Tomasz Rabanda, Tomasz Raczyński, Mateusz Posyniak, Artur Filipiak, Damian Dziweńka (z GKS Grodków/Michałów)
Trener: Janusz Korcala

Odeszli: Artur Adasik, Mirosław Woroniecki, Wojciech Kaszub, Mariusz Zuzek, Mirosław Boczarski, Kamil Bucyk, Paweł Boczarski (nie wznowili treningów), Janusz Fabijaniak, Marcin Banowicz (Swornica Czarnowąsy), Marcin Kucharski (kontuzja), Bartosz Sierakowski (Pogoń Łosiów)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-24, 16:05   

Olimpia Lewin Brzeski

Bramkarze:
Paweł Kurowski (wychowanek), Tomasz Pachniowski, Wławomir Szkuta
Obrońcy: Tomasz Maternowski, Maciej Moczko, Adam Oliwa, Mateusz Solan, Grzegorz Urbaniak
Pomocnicy: Adrian Janeczek (wznowił treningi), Marek Kita, Kamil Koziarski, Grzegorz Krzyżanowski, Rafał Poziemski, Artur Tomaszewski, Rafał Tomaszewski, Wojciech Węgliński, Mateusz Woszczyk, Michał Żagiel
Napastnicy: Kamil Tramsz, Daniel Wolny (powrót z Zagłębia Lubin)
Trener: Rafał Tomaszewski
Ubyli: Tomasz Johan, Adam Dziasek (nie wznowili treningów), Waldemar Żuk (Parkowa Kantorowice)

Pogoń Łosiów

Bramkarze:
Piotr Baranowski (wznowił treningi), Krzysztof Błażejewski, Krystian Wietrzyński
Obrońcy: Gabriel Baranowski, Rafał Bernacki, Marcin Bielski (z BTP Piast Brzeg), Patryk Bojko, Mariusz Kompanicki, Piotr Ochman, Józef Zalewski
Pomocnicy: Krzysztof Chłopek, Paweł Chłopek, Grzegorz Galant, Tomasz Grabowski (powrót z wojska), Roman Krawczyk, Robert Mączyński, Bartosz Sierakowski (z BTP Piast Brzeg), Wojciech Sierakowski (wcyhowanek)
Napastnicy: Mateusz Hołyński, Wiesław Listowski, Sylwester Mączyński, Grzegorz Obiegły (z BTP Piast Brzeg), Łukasz Szymański
Trener: Dariusz Hołyński
Ubyli: Krzysztof Chruszczewski, Damian Gawlak, Marek Maćków (do drugiej druzyny), Kazimierz Wróblewski (koniec kariery), Jarosław Hraca (kontuzja)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, grupy, ligi, okregowej, terminarz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu