Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
[1 lipca 2007] Dni Olszanki
Autor Wiadomość
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-01, 10:52   [1 lipca 2007] Dni Olszanki

Parafia Rzymsko-Katolicka w Pogorzeli ma zaszczyt zaprosić na wielki festyn rekreacyjny z okazji 50 lat Parafii Pogorzela-Olszanka-Krzyżowice, który odbędzie się 1 lipca 2007 roku (niedziela tj. dzisiaj) o godzinie 17.00 na boisku sportowym w Olszance. W programie m.in: Zespół Golec u`Orkiestra, prezentacje artystyczne, harcerski zespół DH Goya z Lubszy, zespół Taneczny z Michałowa oraz zespół wokalny "Inwencja" z Klubu Garnizonowego w Brzegu. Imprezami towarzyszącymi będą: zabawy fantowe, gry i zabawy dla dzieci, pokaz sportów siłowych, kiermasze, bufety oraz zabawa taneczna do 3 nad ranem przy zespole Estrada. Organizatorem jest Parafia Rzymsko-Katolicka w Pogorzeli przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Olszance i OSP Gminy Olszanka. Wstęp 20 zł
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-07-02, 16:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
błaszczu 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 0 / UP 2


Skąd: sie biora dzieci

Wysłany: 2007-07-01, 11:16   

Wstęp 20 zł UPSSSSSSSSSS to za co ? przynajmniej napiszcie ze kasa idzie na jakis szczytny cel
0 UP 0 DOWN
 
sq6acm 



Wiek: 49
Dołączył: 15 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-07-01, 11:24   

Jak dla mnie to cena jest trochę za duża. Pójście cała rodzina to niezły wydatek. Chyba że bilet ma być odstraszaczem dla tych którzy lubia na takich imprezach tanie piwo.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-01, 11:37   

blaszczu25 napisał/a:
Wstęp 20 zł UPSSSSSSSSSS to za co ?


No myślę, że może w dużym stopniu na cenę ma wpływ
alfix napisał/a:
Zespół Golec u`Orkiestra
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-01, 13:04   

Pewnie dlatego, że organizuje to Parafia a nie Gmina Olszanka :) to też ma wpływ !
0 UP 0 DOWN
 
AgaNiunia 



Wiek: 42
Dołączyła: 17 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-01, 15:02   

Przesada-to wstępy na "dni Brzegu" były wolne!!
Słyszałam, że dochody idą na remont Kościoła.
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-01, 19:12   

Byłem, zobaczyłem i napiszę: ogólnie impreza jako tako się kreci, mi się nie spodobało, kiepsko wypadło w tym roku, resztę zostawiam innym do komentarza.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-07-01, 22:42   

Dostałem telefon od zbulwersowanej Pani. Okazało się że nietrzeźwi uczestnicy imprezy zdewastowali kilka samochodów. Tu nasuwa się pytanie jak organizatorzy zadbali o to by czuć się tam bezpiecznie skoro zdewastowano kilka pojazdów?

Jutro podam więcej informacji od rzecznika prasowego policji.
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-07-02, 08:50   

Byłam na samym koncercie Golców i powiem, że bardzo mi się podobał. Bilety były nie tylko po 20 zł, ale dla uczniów po 5 zł, a maluchy były wpuszczane za darmo. Jak na każdym festynie doszło do kilku wandalizmów. Ja uważam, że impreza była dosyc dobrze zabezpieczona. Co jakiś odcinek drogi stały auta policyjne, oprócz tego strażacy praktycznie z całej gminy patrolowali i boisko i miejsca gdzue były parkowane auta.
Ja słyszałam o jednej akcji z dwoma autami, lecz z tego co wiem to zaparkowały tam gdzie nie można było parkowac i nikt nawet nie wiedział z patrolujących, że w takim miejscu stały auta. Jak dojeżdżałam do stadionu to widziałam wyraźnie gdzie należy się kierować i nawet strażacy mówili gdzie są jeszcze wolne miejsca. Także nie uważam, że było pod tym względem jakieś zaniedbanie.
Jak dla mnie najważniejsze jest to, że dla dzieci była to wielka atrakcja zobaczyc Golców. Nie wiem jak zabawa z orkiestrą się udałą bo mnie już nie było, ale koncert uważam za naprawdę super.
0 UP 0 DOWN
 
numer 

Wiek: 66
Dołączył: 13 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-02, 15:37   uszkodzone auta

auta uszkodzone zaparkowane były na parkingu-"drodze" za pierwszym domem wskazanym przez strażaków, patrole stały na początku drogi :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-02, 16:13   

Zgadzam się z przedmówcami, zero organizacji!!! Kiedy z kolegą podjechaliśmy w okolice placu na którym odbywała się impreza, strażacy odsyłali nas na boisko w Krzyżowicach, żebyśmy tam zostawili auto i na piechote przeszki ten kawałek :/ Nie wiem jak było na samej imprezie, bo cena biletów nas odstraszyła, ale z tego co widze to i po imprezie działy się ciekawe rzeczy.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-03, 01:01   

Moim skromnym zdaniem średnio fajnie, że dni gminy organizuje parafia. Chyba, że (co mam nadzieję się stało) machnął się w nazewnictwie autor tematu.

HS-R napisał/a:
Jak na każdym festynie doszło do kilku wandalizmów
No to chyba lekko przesadziste stwierdzenie?! Osobiście nie słyszałem, żeby np. przy okazji Dni Brzegu lub Festiwalu Piosenki Nagielskiej ktoś komuś zdemolował samochód. Poza tym zdarzyło mi się kilka racy brać udział w organizacji festynu i nigdy żadnej dewastacji nie było.
0 UP 0 DOWN
 
MTR 

Wiek: 33
Dołączył: 16 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-03, 21:44   

alfix napisał/a:
Pewnie dlatego, że organizuje to Parafia a nie Gmina Olszanka :) to też ma wpływ !


masz racje, kosciol kradnie twoje pieniadze

chlopaku...
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-04, 14:44   

Nie, bo gdyby Gmina organizowała było by dofinansowanie z innych instytucji! A tak nie było, więc trzeba było jakoś to zabezpieczyć, a po za tym pieniądze poszły na remont kościoła oraz za występ Golców! :) I wcale nie mówię, że kościół kradnie ! Sam służyłem kiedyś i co niedziele jestem w kościele i czasami jak w tygodniu mam czasz to podejdę i się pomodlę!


Zobacz galerię zdjęć z Dni Olszanki i Koncertu Golec u`Orkiestra

[ Komentarz dodany przez: smooth: 2007-07-04, 20:26 ]
Zgodnie z sugestią scaliłem dwa posty !
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-07-04, 20:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2007, dni, lipca, olszanki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu