Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rocky Balboa
Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-12-26, 15:29   Rocky Balboa

Rocky ma teraz około 50 lat i jest wdowcem. Prowadzi małą restaurację w Filadelfii. Mistrzem świata w wadze ciężkiej zostaje Mason "The Line" Dixon. Nie ma on sobie równych i szuka nowych, godnych przeciwników. Samotny Rocky niczym nowonarodzony czuje, że ma ostatnią szansę aby powrócić do sportu który kocha.

Więcej na http://rocky.balboa.filmw...tions,id=248045

Ja osobiście widzialem już ten film i bardzo mi się spodobal !! Nie chwaląc się wreście mam wszystkie części :D I cholernie dobry film :)
0 UP 0 DOWN
 
mystery 



Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-27, 03:05   Re: Rocky Balboa

steve napisał/a:
Rocky ma teraz około 50 lat i jest wdowcem. Prowadzi małą restaurację w Filadelfii. Mistrzem świata w wadze ciężkiej zostaje Mason "The Line" Dixon. Nie ma on sobie równych i szuka nowych, godnych przeciwników. Samotny Rocky niczym nowonarodzony czuje, że ma ostatnią szansę aby powrócić do sportu który kocha.

Więcej na http://rocky.balboa.filmw...tions,id=248045

Ja osobiście widzialem już ten film i bardzo mi się spodobal !! Nie chwaląc się wreście mam wszystkie części :D I cholernie dobry film :)


ja jeszcze nie miałam okazji oglądać, ale bardzo chcę chociażby z ciekawosci, jak ma się ta częśc do pozostałych
ale mam do Ciebie pytanko (zachęcającą do oglądania filmu) ....
czy według Ciebie był lepszy od pozostałych części?
czy przypadkiem w poprzedniej części nie był juz za stary na udział w walce i trenował jakiegos młodego zawodnika, a tu nagle teraz wspaniały Rocky powraca na ring ...hmm
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-27, 03:28   

I like it :D Bardzo lubię tę serię. Wszystkie 5 części były dobre, chociaż pierwsze dwie w swojej archaiczności mogą się wydawac nieco śmieszne ;)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-27, 09:15   

mystery napisał/a:
ale mam do Ciebie pytanko (zachęcającą do oglądania filmu) ....
czy według Ciebie był lepszy od pozostałych części?
czy przypadkiem w poprzedniej części nie był juz za stary na udział w walce i trenował jakiegos młodego zawodnika, a tu nagle teraz wspaniały Rocky powraca na ring ...hmm


hmmmm wedlug mnie film byl lepszy pod względem, że zostal wyreżyserowany w dzisiejszych czasach, w inny sposób. W poprzedniej części Rocky nie byl za stary, teraz jest stary, w tam tym filmie on poprostu zakonczyl kariere, a tutaj widzimy, że ludzie dalej go kochają, a jego cialo dalej jest w dobrej formie. Chociaż balem się czy nic mu się nie stanie na silowni. Jednak patrząc na takiego dziadka co chce i ćwiczy, to aż mnie zmobilizowalo :) No i to nie byl powrót taki, że będzie walczyl już ciągle jedynie jedna walka. Wedlug, których dostanie lanie już w pierwszych rundach, a niektórzy sądzili, że wygra :)

To tak jak legenda koszykówki Michael Jordan powrócil do gry :)
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-12-27, 11:24   

steve napisał/a:
, w tam tym filmie on poprostu zakonczyl kariere,


nie po prostu zakończył karierę, a po walce z "ruskim" miał już całkowicie zryty łeb (kłopoty ze wzrokiem, trzęsienie rąk itp...), czyli nie nadawał się juz do walki........a tu proszę, wraca na ring......no no no......widać najlepszym lekiem na wszystko są pieniądze :P ......wyleczą nawet nieuleczalne zniszczenie tkanek mózgówych .....hehe :P


a tak na serio, to trzeba będzie ten film obejrzeć i zobaczymy co z tego wyjdzie......bo z tego opisu Steva, to mi przypomina to n-ty raz(no tu już 5 :P ) odgrzewany kotlet ;)

steve napisał/a:
hmmmm wedlug mnie film byl lepszy pod względem, że zostal wyreżyserowany w dzisiejszych czasach, w inny sposób.


a moze w ten, że pierwsze 2 części w całości napisał Stalone ;) .....to był scenariusz człowieka z nikąd ;) a teraz to pewnie pisał już jakiś zawodowy "gryzipiórek" :P
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-27, 12:28   

KtOŚ napisał/a:
steve napisał/a:
hmmmm wedlug mnie film byl lepszy pod względem, że zostal wyreżyserowany w dzisiejszych czasach, w inny sposób.


a moze w ten, że pierwsze 2 części w całości napisał Stalone ;) .....to był scenariusz człowieka z nikąd ;) a teraz to pewnie pisał już jakiś zawodowy "gryzipiórek" :P


teraz tez napisal i wyreżyserowal Stalone :p i bardzo dobrze zrobil to wszystko :p
0 UP 0 DOWN
 
mystery 



Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-16, 19:48   

Ostatnio widzialam Rocky'ego i muszę napisać, że ten film jest dziwnie skontruowany... pierwsza połowa jest taka "uciszona" (zero akcji, nic się nie dzieje), pierwszą godzinę film ogląda się jakby trwała conajmniej 3 godziny
...ale zaraz potem następuje przyspieszenie ... i w drugiej częście akcja się rozkręca ..co tam rozkręca ... pędzi, aż zaskoczyło mnie szybkie zakończenie.
Poza tym
Zabawny jest pomysł na ten film, nagłe odżycie 60-letniego boksera ...i zmierzenie się z 30letnim mistrzem ...życzę każdemu w tym wieku żeby obudził się pewnego ranka i wskoczył na ring z takim zawodnikiem ... i żeby przeżył :D
Polecam ... chociaż by dla tej fajnej muzyczki i wspinania sie po schodach ...
0 UP 0 DOWN
 
kysys 
Rap City



Wiek: 33
Dołączył: 07 Lut 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-21, 23:51   

Soundtrack do Rocky'ego jest super prawie w całości sam Czarny Rap,film mam ale jeszcze nie oglądałem ale ponoć zapowiada się super :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: balboa, rocky


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu