Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kandydat na radnego do Rady Powiatu, okręg wyborczy nr 2 poz
Autor Wiadomość
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-10, 13:00   

Szanowni Państwo.
Dla wygody proponuję abyśmy zwracali się do siebie per "ty". Myślę, że to ułatwi nam wypowiadanie się.
Za chwilę odniosę się do zamieszczonych pytań.
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-10, 13:01   

damian1217 napisał/a:
krt napisał/a:
oświec mnie

Oświecę cię,bowidzę żeś niedomyślny!!!
Gdybym miał startować na Radnego to zapewniam cię że zrzekłbym się diety na cele charytatywne,bo startowałbym w wyborach nie po dietę a wcelu poprawy bytu miasta!!!Każdy radny zanim zostanie wybrany pracuje,prowadzi działalność,itp słowem zarabia!!!Więc wydaje mi się że startując do wyborów startuje nie po dietę,a w celu służenia mieszkańcom :!: Tak że według mnie każdy Radny powinien służyć gminie za dramo!!!Wtedy zobaczylibyśmy ilu z radnych startuje do wyborów tylko po dietkę!!!Panie Andrzeju pana dieta nie załatwi wszystkiego ale może pomuc sytuacji jakiegoś dziecka.Co do kosztów bycia radnym to wszyscy startujący powinni brać to pod uwagę zanim wystartują!!Jeżeliby byli radnymi "za darmo"to wtedy kandydowaliby tylko ludzie z najszczerszymi zamiarami!!!Więc zapytam jeszcze raz czy jest Pan wstanie oddać dietę w celu poprawy bytu choćby jednego dziecka?


taaaaaa jasneeeee najlepiej robic to za freeee bo kocha sie ludzi hahahahahahahaa

rozwala mnie czasem to forum , fajny przerywnik w pracy :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-10, 13:13   

burozo2 napisał/a:
W tym samym okręgu -też do Rady Powiatu kandyduje nasze "słoneczko " Skarbimierza Pan Pulit,który walczy również o fotel Wójta z rekomendacji PSL.

Co sądzisz o tej konkurencji-mocnej, bo pozbycie sie tego Pana z urzędu gminy rozwiązać może problemy mieszkańców i obaw o uszczęśliwianie nas na siłę np. zakładem unieszkodliwiania odpadów niebezpiecznych,biogazowni,wiatraków w środku wsi itp.
Moim zdaniem niech tymi pomysłami "uszczęśliwia" Brzeg lub inne gminy Powiatu :wink: /Przepraszam za ten pomysł mieszkańców/

Oczywiście warunkiem zmian jest mobilizacja mieszkańców Gminy i wybranie innego Wójta-osobiście bedę głosował na Dariusza Nawrockiego kandydata KWW Od Nowy!

Całkiem serio---->-Twoją kandydaturę należy poważnie brać pod uwagę.

Z tego co się orientuję urzędujący wójt p. Pulit startuje z innego okręgu (potwierdza to również Marcim B.)
p. Pulit to osoba dość kontrowersyjna. Jednak nie chciałbym go tu krytykować czy chwalić. Z pewnością przy podejmowaniu decyzji w takich sprawach, o których piszesz niezbędne jest uwzględnienie stanowiska mieszkańców terenów znajdujących się w pobliżu. Ekonomia nie może wziąć góry nad rozsądkiem, nad zdrowiem, nad uciążliwością takich inwestycji.
Wójt, który nie liczy się z uwagami mieszkańców strzela sobie samobója.
To ostatnie zdanie (przed Przepraszam ...) traktuję jako wypadek przy pracy :) )
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-11-10, 13:13   

krt napisał/a:
taaaaaa jasneeeee najlepiej robic to za freeee bo kocha sie ludzi hahahahahahahaa

Widzisz niektórzy ludzie nie liczą na darmochę tylko zakasają rękawy zapier...
I dlatego mogę stwierdzić z całą odpowiedzialnością że 99% radnych to mają w d.. nasze miasto a pchają się do rady miasta tylko po diete!!!Idz zapytaj radnych poprzedniej kadencji co zrobili dobrego dla mieszkańców Brzegu!!!W Brzegu panuje syf,trawniki zarośnięte,zimą chodniki nie odśnieżone oto widok naszego miasta!!! :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-10, 13:20   

damian1217 napisał/a:
krt napisał/a:
oświec mnie

Oświecę cię,bowidzę żeś niedomyślny!!!
Gdybym miał startować na Radnego to zapewniam cię że zrzekłbym się diety na cele charytatywne,bo startowałbym w wyborach nie po dietę a wcelu poprawy bytu miasta!!!Każdy radny zanim zostanie wybrany pracuje,prowadzi działalność,itp słowem zarabia!!!Więc wydaje mi się że startując do wyborów startuje nie po dietę,a w celu służenia mieszkańcom :!: Tak że według mnie każdy Radny powinien służyć gminie za dramo!!!Wtedy zobaczylibyśmy ilu z radnych startuje do wyborów tylko po dietkę!!!Panie Andrzeju pana dieta nie załatwi wszystkiego ale może pomuc sytuacji jakiegoś dziecka.Co do kosztów bycia radnym to wszyscy startujący powinni brać to pod uwagę zanim wystartują!!Jeżeliby byli radnymi "za darmo"to wtedy kandydowaliby tylko ludzie z najszczerszymi zamiarami!!!Więc zapytam jeszcze raz czy jest Pan wstanie oddać dietę w celu poprawy bytu choćby jednego dziecka?

Damianie zapewniam Cię, że startuję w wyborach nie ze względów ekonomicznych. Moja sytuacja finansowa jest ustabilizowana. Nie liczę również na jakieś inne "profity" z tego tytułu.
Na Twoje pytanie odpowiem, że tak, jeżeli cała rada tak postanowi. Chociaż uważam, że odpowiedź tak lub nie narażona jest jednakowo na krytykę. Jeśli tak - ktoś powie jeszcze nie radny a już kłamie. Jeśli nie - to startuje żeby mieć dodatkową kasę.
Jeszcze raz powtarzam, pomoc ludziom to OBOWIĄZEK gminy, powiatu i wyżej.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-10, 13:20   

Szanowni Forumowicze.
Zapraszam również do dyskusji na temat, szeroko rozumianego, bezpieczeństwa publicznego.
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-11-10, 13:34   

Andrzej Pawliński napisał/a:
Na Twoje pytanie odpowiem, że tak, jeżeli cała rada tak postanowi.
Piękna odpowiedz!!!Godna polityka!!!Jak sam piszesz twoja sytuacja finansowa jest stabilna ,więc może dasz przykład i przekażesz diete.Proszę nie zasłaniaj się tekstami w stylu jak ja mam to zrobić niech wszyscy to zrobią !!!
A jak odniesiesz się do mojego postu na temat czystości w naszym mieście?
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-11-10, 13:42   

Dobra dajmy spokuj diecie!!!Przedstaw swoją wizję bezpieczeństwa w Brzegu. :?: zadbania co czystość?itp.A co z placami zabaw dla dzieci,rozrywek dla młodzieży i dorosłych?
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-11-10, 14:10   

damian1217 napisał/a:
A co z placami zabaw dla dzieci,rozrywek dla młodzieży i dorosłych?

Z całym szacunkiem, Damianie, jakich odpowiedzi się spodziewasz? Nie męcz chłopa :wink: Mimo, że z PO i trochę mu się mieszają kompetencje (ze świecą szukać ludzi, którym się nie mieszają), ma całkiem rozsądne poglądy. Problem, że nie bardzo pasują do PO.
A place zabaw dla dzieci powinni zrobić dorośli w ramach rozrywki. Młodzież do sprzątania zagonić, coby czasu na dopalacze nie miała. A po rozrywkach spacerniak i cisza nocna.
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-11-10, 14:19   

Marcim B., A ty :wink: adwokat jak rozumiem!!
Prosi o pytania to je zadaję!!!Co do odpowiedzi to chciałbym się dowiedzieć jak ma zamiar zmienić nasz kochany Brzeg.Ja mogę osobiście składać te place zabaw jeżeli miasto da materiały!!!! :-P Tobie dam kosiarkę to pokosisz trawniki!!!Reszta za łopaty i odśnieżą w zimie chodniki,a radni będą radzić czy dobrze nam to wyszło!!!
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-10, 15:05   

damian1217 napisał/a:
Piękna odpowiedz!!!Godna polityka!!!Jak sam piszesz twoja sytuacja finansowa jest stabilna ,więc może dasz przykład i przekażesz diete.Proszę nie zasłaniaj się tekstami w stylu jak ja mam to zrobić niech wszyscy to zrobią !!!


Damian, ja proponuję, żebys z tego co zarabiasz przekazywał 2-3% na biednych w naszym mieście. Jesteś za? Kwota nieduża, dla Ciebie bez znaczenia.
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-10, 15:08   

Marcim B. napisał/a:
A place zabaw dla dzieci powinni zrobić dorośli w ramach rozrywki. Młodzież do sprzątania zagonić, coby czasu na dopalacze nie miała. A po rozrywkach spacerniak i cisza nocna.


Widzę, że LSD znowu marzy o czynach społecznych. Niestety, to już było i do niczego nie doprowadziło.
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-11-10, 15:18   

szrrrek, ja już wspomagam!!!Tylko że zwierzątka!!!A ty czym możesz się pochwalić?
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-10, 15:28   

damian1217 napisał/a:
szrrrek, ja już wspomagam!!!Tylko że zwierzątka!!!A ty czym możesz się pochwalić?

Jak to Szreki, oprócz całkiem sporej ilości różnych zwierzątek (pchełki, karaluszki, itp), wspomagam brzeskich forumowiczów - czasami rozrywką, czasami maleńką prowokacyjką, czasami poważniejszymi spostrzeżeniami i uwagami.

Trochę poważniej, każdy stara się komuś pomóc, nie ma znaczenia komu, zależy to wyłącznie od chęci człowieka. Pomoc może być różna, nie tylko materialna. A myślę, że niektórzy bardziej oczekują właśnie tej innej formy pomocy. Myślę, że nie chcesz mierzyć swoich uczynków przelicznikiem finansowym?
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-11-10, 15:37   

szrrrek, Nie mam zamiaru.Wiesz moja pomoc,moja sprawa :wink:
Ale powracając do tematu,każdy radny może pracować i zarazem pełnić obowiązki radnego.Więc jeżeli robiliby to za darmo mielibyśmy pewność o szczerości ich zamiarów!!!A tak to jak pisałem większość tylko czeka na dietkę,a w d... mają problemy miasta i jego mieszkańców!Fajną inicjatywę przeprowadził w lecie Jacek Jastrzębski,zebrał paru forumowiczów i posprzątali cmentarz żydowski!!!Takich aktywnych ludzi potrzebuje nasze miasto!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, kandydat, na, nr, okreg, powiatu, poz, radnego, rady, wyborczy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu