Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wydział Komunikacji
Autor Wiadomość
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-03, 14:53   

Na Robotniczej 5 jest Oddział(??) Banku Spółdzielczego z Łosiowa. Nie wiem czy jest śmieszny - nie byłem w środku ;)
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-03, 16:57   

Bartek T. napisał/a:

Joanno - zawsze mówisz o sobie w rodzaju męskim??


Witaj Bartku
w sumie nie cierpie na rozdwojenie jazni ale tak to jest jak sie zostawia kompa samego.
to moj maz raczyl sie podlaczyc pod dyskusje (pomijam fakt ze ma swoj nick na forum hehe)

(Pozdrow sioste i dzidziusia)

[ Dodano: 2007-01-03, 17:32 ]
Marzy mi się taki urząd, który w internecie udostępnia potrzebne formularze, które wypełniam sobie spokojnie w domu, potem na podstawie podanych informacji przelewam określone kwoty na określone konta [choćby przed północą, gdy mam trochę czasu], i z tymi formularzami i potwiedzeniem przelewu udaję się do urzędu, gdzie znają moją sprawę na podstawie zgłoszenia przez internet, urzędnik weryfikuje dane, które podałem oraz moją tożsamość i gotowe.
Korzyści takie, że czasu nie tracę na bezsensowne stanie w kolejce do urzędnika, potem w kolejce do banku, w tym czasie pracuję i płacę państwu podatki od zarobionych kwot. Za czas stracony w kolejce ja nie dostanę pieniędzy a państwo podatków.
Gdzie haczyk w całym moim wywodzie? Gdzie ogromne kwoty które należałoby zainwestować, aby wdrożyć takie lub podobne rozwiązanie? Ani haczyka nie ma ani ogromne inwestycje niepotrzebne. Tylko głową trzeba ruszyć a z tym ciężko może być niestety. Przecież wszystko się dobrze kręci, po co zmieniać?
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-03, 22:48   

To ja tak na chwilkę odniosę się jeszcze do godzin otwarcia i przyjmowania petentów, tym razem PUP Brzeg

http://pup.brzeg.sisco.info/?id=228

Godziny urzędowania 7:30 - 15:30

Cytat:
Godziny przyjęć interesantów: 8.00 - 14.00

Przerwa śniadaniowa: 10.00 - 10.15


Natomiast jeśli chodzi o praktykę, to niektóre działy przyjmują do oporu, czyli 15:30, idąc dalej niektórzy pracownicy odkładają kanapki, żeby obsłużyć petenta i 10:00 robi się niespodziewani 12:00.... są pozytywne przypadki, ale to zawsze było, jest i będzie zależne od człowieka.
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-01-03, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-03, 22:53   

smooth napisał/a:
Natomiast jeśli chodzi o praktykę, to niektóre działy przyjmują do oporu, czyli 15:30, idąc dalej niektórzy pracownicy odkładają kanapki

Oby tak było we wszystkich urzędach , bo w niektórych nie rozumieją nic , chodz Panie w wydziale komunikacji były miłe , zwłaszcza taka po środku i jeszcze fajną rejestracje dostałem :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: komunikacji, wydzial


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu