Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Otwarty przez: yasiu
2009-07-15, 17:09
Groźny wypadek na Starobrzeskiej
Autor Wiadomość
MakakRepArt 



Wiek: 29
Dołączył: 20 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-07-11, 23:24   

Adamek, po coś te ograniczenia są.
0 UP 0 DOWN
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2009-07-11, 23:31   

Oczywiscie że tak ja nie kwestionuje przepisów chodzi mi o to że zrobili z naszych zlotów niewiadomo co a gorsze wypadki sa w mieście...
0 UP 0 DOWN
 
Adamsky 



Wiek: 45
Dołączył: 04 Paź 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-07-11, 23:36   

Jak sobie tak czytam to co tu sie wypisuje to mam wrażenie ze co niektórzy zapominają czego sie uczyli na kursie prawa jazdy, co to za róznica czy zamkneli ten pas czy nie, na głupote niema miejsca na zadnej drodze, czy to jest droga po miescie czy na lotnisku, i nie wyjezdzajcie mi prosze z regułkami co to jest droga wg przepisów, bo zaraz ktos oswiecony zacznie cytowac kodeks drogowy, a co do wypadku to jak zwykle, młody wciska ile sie da do podłogi i rura, i zadna mi tam róznica czy sie scigali, mi to lotto, to jest delikatnie ujmując skrajna nieodpowiedzialnosc ze skutkiem takim jak widac, w miescie jest 50 na godzine i juz, kazde odstępstwo od tego zwiększa prawdopodobieństwo niezdolnosci kierowcy do odpowiedniej reakcji.
0 UP 0 DOWN
 
Pandzik 
Nic na siłę,wszystko młotkiem!



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-07-11, 23:54   

gringo napisał/a:
Pandzik ładnie piszesz i jechałes za kolegami i nie składałes wyjasnien policji jako swiadek wypadku

rozmawiałem z policjantem, który po wysłuchaniu mnie stwierdził ze ma wystarczającą ilość świadków. Poza tym nie wydaje Ci się, że akurat moje zdanie byłyby wzięte za broniące, bo tak zapewne uznano i nie ważne jak starałbym się być bezstronny to jako kolege nikt mnie nie weźmie za wiarygodnego świadka.

Boli Cię to ze znam chłopaka? Znam akurat obu kierowców, wcześniej napisałem ze poniosła prawdopodobnie wyobraźnia bo nie da sie bezpośrednio zaprzeczyć temu co sie wydarzyło.

gringo napisał/a:
a tak za kilka dni zaqsiadzie do autka i znowu. ac wolno mu ,, moze kogos walnie bedzie frajda

akurat nie śpieszy mu sie zabardzo do prowadzenia, Ty pierniczysz głupoty a on nie doszedł jeszcze do siebie, na dodatek przejmuje się tym co ludzie tacy jak Ty piszą bardziej niż sobą i tym co zrobić teraz z wrakiem... to jest chyba nie halo coś

gringo napisał/a:
na takich debilków to tylko jedna droga oczka wydłubac i raczki urwac

Zastanów się co piszesz. Czy tak sie wypowiada normalny człowiek o kimś innym? Wyobraź sobie, że ktoś z Twoich znajomych lub bliskich ma wypadek i zacznie się gadanie o łamaniu rąk, wydłubywaniu oczy, paleniu itp
Nie wiem może bardziej byłoby Tobie żal potrąconego psa, niż człowieka. Naprawde lecz się a może nawet zacznij już szukać psychiatry, jeszcze taka rada "oddaj się dobrowolnie w jego ręce"

gringo napisał/a:
a tak na marginesie szkoda ze ci 2 kierowcy nie (poddali sie dobrowolnie karze ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co mieli sie oddac publicznej chłoście jeszcze?? Nikt nie uciekł z miejsca zdarzenia, przyjęto mandaty określone przez funkcjonariuszy, reszta to sprawa ubezpieczenia OC, AC

gringo
pisz dokładniej i patrz co piszesz, bo taka mieszanka napisana w nerwach ze czytać sie nie da...


Teraz każdy powie ze wymierzyłby karę najlepiej i takie tam pierniczenie.
Policja juz zrobiła swoje i nikt nie musi dokładać.
Akurat zmasakrowane Audi jechało prawą stroną, swoim pasem i było autem wyprzedzanym a nie wyprzedzającym... i niestety skonczyło najgorzej w całym zajściu
Ostatnio zmieniony przez Pandzik 2009-07-12, 00:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Adamsky 



Wiek: 45
Dołączył: 04 Paź 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-07-12, 00:06   

Pandzik, dobry z ciebie materiał na obronce, nie myslales przypadkiem o tym zeby zatrudnic sie w sądzie? A tak powaznie to przestancie ludzie sie roztkliwiac, za takie cos nalezy sie kara, i nie obchodzi mnie to ze koles ma teraz wrak a nie samochód mógł pomyslec wczesniej,biedny pan kierowca, troszke go poniosło, fantazja? O czym ty chłopie myslisz, zastanów sie, a jak by ktos ucierpiał? to tez bys napisał ze go fantazja poniosła?
0 UP 0 DOWN
 
MakakRepArt 



Wiek: 29
Dołączył: 20 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-07-12, 00:11   

Wydaje mi się, że na wypowiedzi Pandzik, możemy zakończyć dyskusję, i ten temat można zamknąć. Bardzo bym o to prosił moderatorów forum. Padają niepotrzebne i nieprzyjemne słowa od niektórych użytkowników, co uważam za bezsens. W niczym więcej nie pomoże prowadzenie tego tematu.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-07-12, 02:31   

MakakRepArt napisał/a:
Gówno mnie to obchodzi gdzie później się spotykaliście


Udowodnij takiemu dzieciakowi że niema racji , choć udaje że ma :D i odrazu się unosi hahahahahaha :evil: :evil: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-07-12, 08:06   

MakakRepArt napisał/a:
blaster napisał/a:
ale to nie ta część pasa chyba jakoś nie kojarze takich górek po lewej stronie jak się wjeżdzalo!


To jest pas startowy. Jest on zablokowany przez firmę BOVIS, która buduje CadBery.
To nie przez wypadki pas został zamknięty!

Są tylko dwa pasy płyt, reszta jest zerwana. Te górki to budowa CadBery.
Pasa nie da się już odblokować.


MakakRepArt
chyba bardzo dawno nie byłeś na lotnisku albo nie wiesz i jesteś niedoinformowany, że pas startowy ma dwa końce, jeśli na jednym końcu zaczęli budować fabrykę to wiadomo, że pozostał drugi koniec pasa na który się wjeżdżało od tyłu od dawien dawna, a dokładnie od dobrych dwóch lat gdzie ludzie się ścigali, nawet automobilklub organizował na tym pozostałym odcinku legalne wyścigi na 1/4, a później przez wypadki które się wydarzyły wkoło pasa startowego zamknęli od drugiej strony wjazd powtarzam od drugiej strony a nie od tej co budowali fabryke bo tamtędy to nawet już nie pamiętam kiedy można było legalnie wjechać
Po drugie pas został zamknięty właśnie przez wypadki, radzę w jakiś dzień się wybrać rowerem i dobrze to obadać a także czytać więcej gazet bo było o tym pisane
Na przyszłość radzę dobrze sprawdzić o czym się tu rozmowa toczy a nie wymądrzać się o czymś o czym nie masz pojęcia
0 UP 0 DOWN
 
MakakRepArt 



Wiek: 29
Dołączył: 20 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-07-12, 08:49   

Wiem że lotnisko ma dwa końce, i wspomniałem o tym że z drugiej strony są pozabierane płyty. Więc czytaj też dokładniej moje odpowiedzi. Bezsensu ciągnąć temat pasa startowego, bo nie o tym tu powinna być mowa, wypadki były zawsze na mieście i zawsze ktoś przygazował nie zależnie od tego czy pas był, czy też nie. A te płyty z tyłu pasa, myślałem, że były zabrane, bo gmina sprzedała.
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2009-07-12, 09:40   

Temat wyczerpany, bo zaczynają się kłótnie i pyskówki. Zamykam.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2009-07-15, 17:11   

W związku z prośbą osoby która została oskarżona o spowodowanie wypadku zamieszczam skany protokołu policji:

CCI00000.jpg
Plik ściągnięto 245 raz(y) 346,11 KB

CCI00001.jpg
Plik ściągnięto 177 raz(y) 202,32 KB

0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-07-15, 20:49   

Cytat:
Według dotychczasowych ustaleń i relacji świadków wynika, że kierowca w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad kierownicą.


to ktoś jest źle poinformowany albo cus...

dobrze Yasiu ze wrzuciłeś... może to będzie takie swoiste utarcie nosa tym co tylko ze czyjas wina i tyle...
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-07-15, 20:57   

gdyby nie było nadmiernej prędkości nie było by wypadku ( raczej) :)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-07-15, 21:14   

blaster napisał/a:
dyby nie było nadmiernej prędkości nie było by wypadku ( raczej) :)
dobrze ze dodales raczej ;)

Blaster sam jezdzisz i wiesz ze nawet przy predkosci 40 mozna dachowac :D nikogo nie bronie ale znasz realia
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2009-07-16, 06:53   

Sprawa jest prosta. W terenie zabudowanym obowiązuje 50 km /h i żadne tłumaczenia nie mają racji bytu. Policja powinna jak we Francji czy innych krajach UE karać dotkliwie kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego. Jeżeli młody kierowca dostanie parę tysięcy , no dajmy ze dwa tysiące za przekroczenie prędkości to pomyśli dwa razy zanim przyciśnie gaz do dywanika.Jestem kierowcą i nie ma dla mnie usprawiedliwienia dla piratów drogowych.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: grozny, na, starobrzeskiej, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu