Wysłany: 2009-05-13, 12:04 Głosowanie na wyróżnienia BLK - sezon 2008/09
Jak co roku rozpoczynamy głosowanie na wyróżnienia indywidualne sezonu.
Głosować mogą jedynie zawodnicy, trenerzy i organizatorzy Brzeskiej Ligi Koszykówki.
Aby oddać głos należy wysłać e-mail na adres adyk_blk@interia.pl , w treści podać nazwiska zawodników na których głosujemy. Kategorie i nominowani poniżej. Głos będzie ważny jedynie gdy w mailu podpiszemy się własnym imieniem nazwiskiem - uwaga - głos nie podpisany nie będzie ważny. Głosujemy do końca maja.
Listy kandydatów zawierają nazwiska zawodników, którzy rozegrali co najmniej połowę meczów swojej drużyny i tylko na nich można głosować.
W każdej kategorii oddajemy głos na jednego kandydata, wyjątkiem jest najlepsza piątka (zawodnicy, debiutanci) gdzie głosujemy na pięciu zawodników!
Najlepszy Zawodnik w Lidze (MVP):
(WSH-E) Łukasz Marciniak, Przemysław Sempik, Rafał Kuczyński, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Dawid Frańczak
(QRB) Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki, Marek Soroka, Marcik Korda, Łukasz Ogorzelec
(Mysłek) Andrzej Rolski, Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Filip Kołecki, Dariusz Szeniszewski, Michał Dubas, Mateusz Dubas
(Mera) Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Jakub Beker, Łukasz Wargin, Marek Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Marcin Laskowski
(Grodków) Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Grzegorz Bankiewicz, Paweł Witkowski, Grzegorz Gielas
(Gniotpol) Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Pachołek, Grzegorz Jarosławski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Kołodziejczyk, Tomasz Kubiak
(Dziewiątka) Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Tomasz Szwak, Wiktor Nowacki, Wojciech Drozd, Adam Kaliciński, Daniel Gaj, Jacek Niesłuchowski
(Forumbrzeg.pl) Damian Drozd, Łukasz Łukiewicz, Filip Jarosz, Mateusz Kaliszuk, Mateusz Tomczak, Mariusz Florków, Robert Andraszak, Krzysztof Szeniszewski
(Slow Forza) Marek Piątkowski, Karol Klimek, Damian Nawrot, Paweł Drankowski, Tomasz Kowalik, Szymon Jabłoński
(Debiutanci) Mateusz Frańczak, Mateusz Wysocki, Grzegorz Rzeszut, Piotr Wysocki, Michał Adwent, Szymon Dmytryk, Damian Szumiński
(BTP Piast) Adrian Mendel, Jakub Konstańciuk, Mateusz jelonkowski, Kamil Obodziński, Maciek Głowacki, Marek Szupieńko, Michał Kucharski, Michał Binek, Patryk Kiekisz, Tomasz Prochownik, Daniel Kulik
Najlepszy Obrońca:
(WSH-E) Łukasz Marciniak, Przemysław Sempik, Rafał Kuczyński, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Dawid Frańczak
(QRB) Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki, Marek Soroka, Marcik Korda, Łukasz Ogorzelec
(Mysłek) Andrzej Rolski, Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Filip Kołecki, Dariusz Szeniszewski, Michał Dubas, Mateusz Dubas
(Mera) Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Jakub Beker, Łukasz Wargin, Marek Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Marcin Laskowski
(Grodków) Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Grzegorz Bankiewicz, Paweł Witkowski, Grzegorz Gielas
(Gniotpol) Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Pachołek, Grzegorz Jarosławski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Kołodziejczyk, Tomasz Kubiak
(Dziewiątka) Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Tomasz Szwak, Wiktor Nowacki, Wojciech Drozd, Adam Kaliciński, Daniel Gaj, Jacek Niesłuchowski
(Forumbrzeg.pl) Damian Drozd, Łukasz Łukiewicz, Filip Jarosz, Mateusz Kaliszuk, Mateusz Tomczak, Mariusz Florków, Robert Andraszak, Krzysztof Szeniszewski
(Slow Forza) Marek Piątkowski, Karol Klimek, Damian Nawrot, Paweł Drankowski, Tomasz Kowalik, Szymon Jabłoński
(Debiutanci) Mateusz Frańczak, Mateusz Wysocki, Grzegorz Rzeszut, Piotr Wysocki, Michał Adwent, Szymon Dmytryk, Damian Szumiński
(BTP Piast) Adrian Mendel, Jakub Konstańciuk, Mateusz jelonkowski, Kamil Obodziński, Maciek Głowacki, Marek Szupieńko, Michał Kucharski, Michał Binek, Patryk Kiekisz, Tomasz Prochownik, Daniel Kulik
Najlepszy Rezerwowy:
(WSH-E) Rafał Kuczyński, Szymon Kawarski
(QRB) Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Marcik Korda, Łukasz Ogorzelec
(Mysłek) Dariusz Szeniszewski, Michał Dubas
(Mera) Marek Monkiewicz, Jakub Beker, Łukasz Wargin,
(Gniotpol) Krzysztof Kołodziejczyk, Tomasz Kubiak
(Dziewiątka) Tomasz Szwak, Jacek Niesłuchowski
(Forumbrzeg.pl) Robert Andraszak
(Slow Forza) Szymon Jabłoński
(Debiutanci) Piotr Wysocki, Michał Adwent, Damian Szumiński
(BTP Piast) Kamil Obodziński, Maciek Głowacki, Michał Binek, Patryk Kiekisz, Daniel Kulik
Najlepszy Debiutant:
(QRB) Marcin Korda
(Mysłek) Michał Dubas
(Mera) Jakub Beker, Łukasz Wargin
(Grodków) Grzegorz Gielas
(Dziewiątka) Adam Kaliciński
(Forumbrzeg.pl) Damian Drozd, Łukasz Łukiewicz, Filip Jarosz, Mateusz Kaliszuk, Mateusz Tomczak, Robert Andraszak, Krzysztof Szeniszewski
(Slow Forza) Marek Piątkowski, Karol Klimek, Damian Nawrot, Paweł Drankowski, Tomasz Kowalik, Szymon Jabłoński
(Debiutanci) Mateusz Frańczak, Mateusz Wysocki, Grzegorz Rzeszut, Piotr Wysocki, Michał Adwent, Damian Szumiński
(BTP Piast) Adrian Mendel, Jakub Konstańciuk, Mateusz jelonkowski, Kamil Obodziński, Maciek Głowacki, Marek Szupieńko, Michał Kucharski, Michał Binek, Patryk Kiekisz, Tomasz Prochownik, Daniel Kulik
Najlepsza Piątka Debiutantów:
(QRB) Marcin Korda
(Mysłek) Michał Dubas
(Mera) Jakub Beker, Łukasz Wargin
(Grodków) Grzegorz Gielas
(Dziewiątka) Adam Kaliciński
(Forumbrzeg.pl) Damian Drozd, Łukasz Łukiewicz, Filip Jarosz, Mateusz Kaliszuk, Mateusz Tomczak, Robert Andraszak, Krzysztof Szeniszewski
(Slow Forza) Marek Piątkowski, Karol Klimek, Damian Nawrot, Paweł Drankowski, Tomasz Kowalik, Szymon Jabłoński
(Debiutanci) Mateusz Frańczak, Mateusz Wysocki, Grzegorz Rzeszut, Piotr Wysocki, Michał Adwent, Damian Szumiński
(BTP Piast) Adrian Mendel, Jakub Konstańciuk, Mateusz jelonkowski, Kamil Obodziński, Maciek Głowacki, Marek Szupieńko, Michał Kucharski, Michał Binek, Patryk Kiekisz, Tomasz Prochownik, Daniel Kulik
Najlepsza Piątka Ligi:
(WSH-E) Łukasz Marciniak, Przemysław Sempik, Rafał Kuczyński, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Dawid Frańczak
(QRB) Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki, Marek Soroka, Marcik Korda, Łukasz Ogorzelec
(Mysłek) Andrzej Rolski, Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Filip Kołecki, Dariusz Szeniszewski, Michał Dubas, Mateusz Dubas
(Mera) Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Jakub Beker, Łukasz Wargin, Marek Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Marcin Laskowski
(Grodków) Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Grzegorz Bankiewicz, Paweł Witkowski, Grzegorz Gielas
(Gniotpol) Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Pachołek, Grzegorz Jarosławski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Kołodziejczyk, Tomasz Kubiak
(Dziewiątka) Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Tomasz Szwak, Wiktor Nowacki, Wojciech Drozd, Adam Kaliciński, Daniel Gaj, Jacek Niesłuchowski
(Forumbrzeg.pl) Damian Drozd, Łukasz Łukiewicz, Filip Jarosz, Mateusz Kaliszuk, Mateusz Tomczak, Mariusz Florków, Robert Andraszak, Krzysztof Szeniszewski
(Slow Forza) Marek Piątkowski, Karol Klimek, Damian Nawrot, Paweł Drankowski, Tomasz Kowalik, Szymon Jabłoński
(Debiutanci) Mateusz Frańczak, Mateusz Wysocki, Grzegorz Rzeszut, Piotr Wysocki, Michał Adwent, Szymon Dmytryk, Damian Szumiński
(BTP Piast) Adrian Mendel, Jakub Konstańciuk, Mateusz jelonkowski, Kamil Obodziński, Maciek Głowacki, Marek Szupieńko, Michał Kucharski, Michał Binek, Patryk Kiekisz, Tomasz Prochownik, Daniel Kulik
Najwiekszy postęp:
wybieraja organizatorzy na podstawie statystyk
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2009-05-13, 15:11, w całości zmieniany 1 raz
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum