Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Głosowanie na wyróżnienia BLK - sezon 2008/09
Autor Wiadomość
Adyk 


Wiek: 19
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2009-05-13, 12:04   Głosowanie na wyróżnienia BLK - sezon 2008/09

Jak co roku rozpoczynamy głosowanie na wyróżnienia indywidualne sezonu.

Głosować mogą jedynie zawodnicy, trenerzy i organizatorzy Brzeskiej Ligi Koszykówki.
Aby oddać głos należy wysłać e-mail na adres adyk_blk@interia.pl , w treści podać nazwiska zawodników na których głosujemy. Kategorie i nominowani poniżej. Głos będzie ważny jedynie gdy w mailu podpiszemy się własnym imieniem nazwiskiem - uwaga - głos nie podpisany nie będzie ważny.
Głosujemy do końca maja.
Listy kandydatów zawierają nazwiska zawodników, którzy rozegrali co najmniej połowę meczów swojej drużyny i tylko na nich można głosować.

W każdej kategorii oddajemy głos na jednego kandydata, wyjątkiem jest najlepsza piątka (zawodnicy, debiutanci) gdzie głosujemy na pięciu zawodników!


Najlepszy Zawodnik w Lidze (MVP):

(WSH-E) Łukasz Marciniak, Przemysław Sempik, Rafał Kuczyński, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Dawid Frańczak
(QRB) Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki, Marek Soroka, Marcik Korda, Łukasz Ogorzelec
(Mysłek) Andrzej Rolski, Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Filip Kołecki, Dariusz Szeniszewski, Michał Dubas, Mateusz Dubas
(Mera) Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Jakub Beker, Łukasz Wargin, Marek Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Marcin Laskowski
(Grodków) Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Grzegorz Bankiewicz, Paweł Witkowski, Grzegorz Gielas
(Gniotpol) Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Pachołek, Grzegorz Jarosławski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Kołodziejczyk, Tomasz Kubiak
(Dziewiątka) Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Tomasz Szwak, Wiktor Nowacki, Wojciech Drozd, Adam Kaliciński, Daniel Gaj, Jacek Niesłuchowski
(Forumbrzeg.pl) Damian Drozd, Łukasz Łukiewicz, Filip Jarosz, Mateusz Kaliszuk, Mateusz Tomczak, Mariusz Florków, Robert Andraszak, Krzysztof Szeniszewski
(Slow Forza) Marek Piątkowski, Karol Klimek, Damian Nawrot, Paweł Drankowski, Tomasz Kowalik, Szymon Jabłoński
(Debiutanci) Mateusz Frańczak, Mateusz Wysocki, Grzegorz Rzeszut, Piotr Wysocki, Michał Adwent, Szymon Dmytryk, Damian Szumiński
(BTP Piast) Adrian Mendel, Jakub Konstańciuk, Mateusz jelonkowski, Kamil Obodziński, Maciek Głowacki, Marek Szupieńko, Michał Kucharski, Michał Binek, Patryk Kiekisz, Tomasz Prochownik, Daniel Kulik



Najlepszy Obrońca:

(WSH-E) Łukasz Marciniak, Przemysław Sempik, Rafał Kuczyński, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Dawid Frańczak
(QRB) Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki, Marek Soroka, Marcik Korda, Łukasz Ogorzelec
(Mysłek) Andrzej Rolski, Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Filip Kołecki, Dariusz Szeniszewski, Michał Dubas, Mateusz Dubas
(Mera) Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Jakub Beker, Łukasz Wargin, Marek Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Marcin Laskowski
(Grodków) Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Grzegorz Bankiewicz, Paweł Witkowski, Grzegorz Gielas
(Gniotpol) Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Pachołek, Grzegorz Jarosławski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Kołodziejczyk, Tomasz Kubiak
(Dziewiątka) Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Tomasz Szwak, Wiktor Nowacki, Wojciech Drozd, Adam Kaliciński, Daniel Gaj, Jacek Niesłuchowski
(Forumbrzeg.pl) Damian Drozd, Łukasz Łukiewicz, Filip Jarosz, Mateusz Kaliszuk, Mateusz Tomczak, Mariusz Florków, Robert Andraszak, Krzysztof Szeniszewski
(Slow Forza) Marek Piątkowski, Karol Klimek, Damian Nawrot, Paweł Drankowski, Tomasz Kowalik, Szymon Jabłoński
(Debiutanci) Mateusz Frańczak, Mateusz Wysocki, Grzegorz Rzeszut, Piotr Wysocki, Michał Adwent, Szymon Dmytryk, Damian Szumiński
(BTP Piast) Adrian Mendel, Jakub Konstańciuk, Mateusz jelonkowski, Kamil Obodziński, Maciek Głowacki, Marek Szupieńko, Michał Kucharski, Michał Binek, Patryk Kiekisz, Tomasz Prochownik, Daniel Kulik



Najlepszy Rezerwowy:

(WSH-E) Rafał Kuczyński, Szymon Kawarski
(QRB) Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Marcik Korda, Łukasz Ogorzelec
(Mysłek) Dariusz Szeniszewski, Michał Dubas
(Mera) Marek Monkiewicz, Jakub Beker, Łukasz Wargin,
(Gniotpol) Krzysztof Kołodziejczyk, Tomasz Kubiak
(Dziewiątka) Tomasz Szwak, Jacek Niesłuchowski
(Forumbrzeg.pl) Robert Andraszak
(Slow Forza) Szymon Jabłoński
(Debiutanci) Piotr Wysocki, Michał Adwent, Damian Szumiński
(BTP Piast) Kamil Obodziński, Maciek Głowacki, Michał Binek, Patryk Kiekisz, Daniel Kulik



Najlepszy Debiutant:

(QRB) Marcin Korda
(Mysłek) Michał Dubas
(Mera) Jakub Beker, Łukasz Wargin
(Grodków) Grzegorz Gielas
(Dziewiątka) Adam Kaliciński
(Forumbrzeg.pl) Damian Drozd, Łukasz Łukiewicz, Filip Jarosz, Mateusz Kaliszuk, Mateusz Tomczak, Robert Andraszak, Krzysztof Szeniszewski
(Slow Forza) Marek Piątkowski, Karol Klimek, Damian Nawrot, Paweł Drankowski, Tomasz Kowalik, Szymon Jabłoński
(Debiutanci) Mateusz Frańczak, Mateusz Wysocki, Grzegorz Rzeszut, Piotr Wysocki, Michał Adwent, Damian Szumiński
(BTP Piast) Adrian Mendel, Jakub Konstańciuk, Mateusz jelonkowski, Kamil Obodziński, Maciek Głowacki, Marek Szupieńko, Michał Kucharski, Michał Binek, Patryk Kiekisz, Tomasz Prochownik, Daniel Kulik



Najlepsza Piątka Debiutantów:

(QRB) Marcin Korda
(Mysłek) Michał Dubas
(Mera) Jakub Beker, Łukasz Wargin
(Grodków) Grzegorz Gielas
(Dziewiątka) Adam Kaliciński
(Forumbrzeg.pl) Damian Drozd, Łukasz Łukiewicz, Filip Jarosz, Mateusz Kaliszuk, Mateusz Tomczak, Robert Andraszak, Krzysztof Szeniszewski
(Slow Forza) Marek Piątkowski, Karol Klimek, Damian Nawrot, Paweł Drankowski, Tomasz Kowalik, Szymon Jabłoński
(Debiutanci) Mateusz Frańczak, Mateusz Wysocki, Grzegorz Rzeszut, Piotr Wysocki, Michał Adwent, Damian Szumiński
(BTP Piast) Adrian Mendel, Jakub Konstańciuk, Mateusz jelonkowski, Kamil Obodziński, Maciek Głowacki, Marek Szupieńko, Michał Kucharski, Michał Binek, Patryk Kiekisz, Tomasz Prochownik, Daniel Kulik



Najlepsza Piątka Ligi:

(WSH-E) Łukasz Marciniak, Przemysław Sempik, Rafał Kuczyński, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Dawid Frańczak
(QRB) Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki, Marek Soroka, Marcik Korda, Łukasz Ogorzelec
(Mysłek) Andrzej Rolski, Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Filip Kołecki, Dariusz Szeniszewski, Michał Dubas, Mateusz Dubas
(Mera) Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Jakub Beker, Łukasz Wargin, Marek Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Marcin Laskowski
(Grodków) Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Grzegorz Bankiewicz, Paweł Witkowski, Grzegorz Gielas
(Gniotpol) Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Pachołek, Grzegorz Jarosławski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Kołodziejczyk, Tomasz Kubiak
(Dziewiątka) Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Tomasz Szwak, Wiktor Nowacki, Wojciech Drozd, Adam Kaliciński, Daniel Gaj, Jacek Niesłuchowski
(Forumbrzeg.pl) Damian Drozd, Łukasz Łukiewicz, Filip Jarosz, Mateusz Kaliszuk, Mateusz Tomczak, Mariusz Florków, Robert Andraszak, Krzysztof Szeniszewski
(Slow Forza) Marek Piątkowski, Karol Klimek, Damian Nawrot, Paweł Drankowski, Tomasz Kowalik, Szymon Jabłoński
(Debiutanci) Mateusz Frańczak, Mateusz Wysocki, Grzegorz Rzeszut, Piotr Wysocki, Michał Adwent, Szymon Dmytryk, Damian Szumiński
(BTP Piast) Adrian Mendel, Jakub Konstańciuk, Mateusz jelonkowski, Kamil Obodziński, Maciek Głowacki, Marek Szupieńko, Michał Kucharski, Michał Binek, Patryk Kiekisz, Tomasz Prochownik, Daniel Kulik



Najwiekszy postęp:
wybieraja organizatorzy na podstawie statystyk
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2009-05-13, 15:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 19
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2009-05-28, 15:08   

jeszcze tylko 3 dni głosowania!

kto jeszcze nie oddał głosu, do urn! ;)
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 19
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2009-06-15, 20:55   

WYNIKI

MVP:
Marcin Kucharski 7

Dawid Frańczak 6
Grzegorz Łyczkowski 2
Tomasz Pieszyński 2
Adam Adamczyk 1
Andrzej Rolski 1

Najlepszy Obrońca:
Krzysztof Pachołek 7

Marcin Kucharski 5
Kamil Duliniec 2
Grzegorz Rzeszut 1
Dawid Frańczak 1
Przemek Kielman 1
Rafał Kuczyński 1
Mariusz Florków 1
Grzegorz Łyczkowski - 1

Najlepszy Rezerwowy:
Tomasz Kubiak 9

Michał Dubas 3
Tomasz Szwak 2
Pior Wysocki 1
Łukasz Wargin 1
Przemek Kielman 1
Robert Andraszczak 1

Najlepszy Debiutant:
Adam Kaliciński 8

Michał Dubas 6
Mateusz Frańczak 3
Damian Nawrot 1
Łukasz Wargin 1
Michał Adwent 1

Najlepsza Piątka Debiutantów:
Grzegorz Rzeszut 14
Adam Kaliciński 13
Mateusz Frańczak 13
Damian Nawrot 10
Michał Dubas 9

Druga Piątka Debiutantów:
Mateusz Wysocki 6
Jakub Konstańciuk 4
Maciek Głowacki 4
Mateusz Tomczak 3
Marcin Korda 2


Łukasz Wargin 1
Jakub Beker 1
Grzegorz Gielas 1
Michał Adwent 1
Michał Kucharski 1
Piotr Wysocki 1
Tomasz Prochownik 1
Michał Binek 1



Najlepsza Piątka ligi:
Marcin Kucharski 14
Tomasz Pieszyński 9
Adam Adamczyk 8
Dawid Frańczak 7
Andrzej Rolski 7

Druga Piątka:
Krzysztof Pachołek 6
Grzegorz Łyczkowski 6
Grzegorz Jarosławski 4
Dawid Turkowski 4
Paweł Pacuła 4

Adam Kaliciński 2
Marek Soroka 2
Kamil Duliniec 2
Mateusz Dubas 2
Mariusz Florków 1
Wiktor Nowacki 1
Marek Monkiewicz 1
Marek Lewandowski 1
Bartosz Tadla 1
Łukasz Łosiowski 1
Marcin Laskowski 1
Konrad Lin - 1
Filip Kołecki 1
Bartosz Wańczyk 1
Michał Adwent 1
Maciek Głowacki 1
Mateusz Frańczak 1
Daniej Gaj 1
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200809, blk, glosowanie, na, sezon, wyroznienia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu