KOSZYKARZ ROKU
1. Marcin Kucharski (Orbiliusz BC Brzeg/AZS Opole) 51
2. Jacek Pociecha (Piomar) 31
3. Piotr Rosiński (Piomar/Orbiliusz BC Brzeg) 30
4. Sławomir Sikora (Marand/QRB Trafika) 20
. Maciej Stępień (Piomar) 20
6. Marek Soroka (Piomar) 17
. Marcin Wilk (Gaśnice Astra Team/Piomar) 17
8. Adam Adamczyk (Mysłek-Optident/AZS Opole) 14
9. Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz BC Brzeg) 6
10. Tomasz Pieszyński (Orbiliusz BC Brzeg) 4
PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
Jacek Pociecha (11); Adam Adamczyk (6); Piotr Rosiński (11); Marcin Kucharski (12); Marek Soroka (6)
Pozostali: Sławomir Sikora (5); Maciej Stępień (5); Marcin Wilk (5); Dawid Frańczak (2); Grzegorz Jarosławski (2); Łukasz Marciniak (2); Tomasz Pieszyński (1); Marcin Wieczorek (1); Artur Zagórski (1); Zbigniew Guzak (0)
PIŁKARZ ROKU
1. Marcin Nowacki (Groclin Grodzisk Wlkp./Kolporter Korona Kielce) 53
2. Norbert Czapka (Błyskawica Gać/BTP Piast Brzeg) 43
3. Janusz Fabijaniak (BTP Piast Brzeg) 31
4. Krzysztof Pawlik (Burza Lipki/Skarbimierz) 29
5. Tomasz Rabanda (BTP Piast Brzeg/Start Siołkowice) 16
6. Wojciech Kaszub (BTP Piast Brzeg) 12
. Michał Sobczuk (BTP Piast Brzeg) 12
8. Grzegorz Wierzba (Start Siołkowice/Swornica Czarnowąsy 7
9. Krzysztof Kowalczyk (Burza Lipki/Skarbimierz) 6
10. Mariusz Świtoń )Burza Lipki/Skarbimierz) 1
JEDENASTKA ROKU
Grzegorz Wierzba (7) - Michał Sobczuk (12); Krzysztof Kowalczyk (11); Mirosław Woroniecki (9); Tomasz Drobniak (7); Janusz Fabijaniak (13); Marcin Nowacki (13); Stefan Karnatowski (9); Wojciech Kaszub (9); Norbert Czapka (13); Krzysztof Pawlik (9)
Pozostali: Łukasz Błaszczyk (5); Mirosław Boczarski (1); Krzysztof Łubowski (1) - Tomasz Jaworski (6); Marcin Banowicz (5); Łukasz Bonar (5); Tomasz Rabanda (5); Artur Majewski (4); Zbigniew Marzec (4); Mariusz Świtoń (4); Grzegorz Piekarczyk (3)
SZCZYPIORNIAK ROKU
1. Szymon Szczucki (Kadetten Schaffhausen - Szwajcaria) 41
2. Tomasz Pociecha (Orlik Brzeg) 36
3. Łukasz Szczucki (Wisła Płock) 34
4. Kamil Herudziński (Orlik Brzeg) 30
5. Paweł Hofman (Orlik Brzeg) 17
. Marcin Stefaniszyn (Orlik Brzeg/Gwardia Opole) 17
7. Giennadij Markiełow (Orlik Brzeg) 15
8. Marek Budny (OHV Aurich - Niemcy) 11
9. Krzysztof Bort (Gwardia Opole/Orlik Brzeg) 6
10. Przemysław Sobieraj (Orlik Brzeg) 3
SIÓDEMKA ROKU
Giennadij Markiełow (10) - Kamil Herudziński (13); Szymon Szczucki (12); Paweł Hofman (11); Łukasz Szczucki (11); Marek Budny (10); Tomasz Pociecha (9)
Pozostali: Marcin Stefaniszyn (4); Krzysztof Kania (0) - Krzysztof Bort (7); Łukasz Bazylewicz (6); Mateusz Janklowski (3); Przemysław Sobieraj (2); Michał Janklowski (0); Stanisław Światłowski (0)
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum