Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sportowe podsumowanie roku 2005 - WYNIKI
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-02-01, 20:23   Sportowe podsumowanie roku 2005 - WYNIKI

SPORTOWIEC ROKU 2005: Martyna Koc

MŁODZIEŻOWIEC ROKU 2005: Adrian Tekliński

OBCOKRAJOWIEC ROKU 2005: Olena Proszczenko

TRENER ROKU 2005: Zdzisław Grobelski

KOSZYKARKA ROKU 2005: Martyna Koc

KOSZYKARZ ROKU 2005: Marcin Kucharski

PIŁKARZ ROKU 2005: Marcin Nowacki

SZCZYPIORNISTA ROKU 2005: Szymon Szczucki
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-02-01, 20:24   

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI:
(głosowało 14 osbób - TYLKO!!!)

SPORTOWIEC ROKU
1. Martyna Koc (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka 36
2. Marcin Nowacki (Groclin Grodzisk Wlkp./Kolporter Korona Kielce); piłka nożna 32
3. Małgorzata Babicka (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka 24
4. Tomasz Chrzanowski (LZS Olszanka/Pogorzela); wyciskanie leżąc 21
5. Olena Proszczenko (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka 16
. Szymon Szczucki (Kadetten Schaffhausen - Szwajcaria); piłka ręczna 16
7. Łukasz Szczucki (Wisła Płock); piłka ręczna 10
8. Norbert Czapka (Błyskawica Gać, BTP Piast Brzeg); piłka nożna 9
. Tomasz Pociecha (Orlik Brzeg); piłka ręczna 9
10. Krzysztof Pawlik (Burza Lipki/Skarbimierz); piłka nożna 8
11. Joanna Chełczyńska (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka 7
. Krzysztof Owsiany (Tur Ryki); wyciskanie leżąc 7
13. Agnieszka Makowska (ŁKS Łódź/Cukierki Odra Brzeg); koszykówka 4
14. Paweł Hofman (Orlik Brzeg); piłka ręczna 3
. Wojciech Kaszub (BTP Piast Brzeg); piłka nożna 3
16. Janusz Fabijaniak (BTP Piast Brzeg); piłka nożna 2
. Mariusz Świtoń (Burza Lipki/Skarbimierz); piłka nożna 2
18. Aleksander Hnydiuk (Prokonex Brzeg); szachy 1
19. Tomasz Rabanda (BTP Piast Brzeg/Start Siołkowice); piłka nożna 0
. Grzegorz Wierzba (Start Siołkowice/Swornica Czarnowąsy); piłka nożna 0

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
1. Adrian Tekliński (Ziemia Brzeska); kolarstwo 41
2. Mirela Pułtorak (Cukierki Odra Brzeg/SMS Łomianki); koszykówka 36
3. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy 30
4. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy 21
. Mateusz Janklowski (Orlik Brzeg); piłka ręczna 21
6. Bartosz Sierakowski (BTP Piast Brzeg); piłka nożna 20
7. Karolina Kozera (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka 16
8. Ewa Nierzwicka (Cukierki Odra Brzeg/MKS Strzelce Opolskie); koszykówka 14
9. Ewelina Klimek (Szóstka Brzeg); softball 8
10. Paweł Boczarski (BTP Piast Brzeg); piłka nożna 3

OBCOKRAJOWIEC ROKU
1. Olena Proszczenko (Cukierki Odra Brzeg; Ukraina); koszykówka 24
2. Giennadij Markiełow (Orlik Brzeg; Rosja); piłka ręczna 18

TRENER ROKU
1. Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy 51
2. Franciszek Moszumański (Ziemia Brzeska); kolarstwo 33
3. Krzysztof Kubiak (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka 28
4. Jacek Krzciuk (Szóstka Brzeg); softball 23
5. Dariusz Ilów (LZS Olszanka/Pogorzela); wyciskanie leżąc 22
6. Bartosz Kowalski (BTP Piast Brzeg); piłka nożna 17
7. Marek Szulczewski (PSP nr 3 Brzeg); piłka ręczna 12
. Zbigniew Świerczek (Victoria Dobrzyń); piłka nożna 12
9. Edward Małek (BTP Piast Brzeg); piłka nożna 9
10. Janusz Dziura (Burza Lipki/Skarbimierz); piłka nożna 2

KOSZYKARKA ROKU
1. Martyna Koc (Cukierki Odra Brzeg) 49
2. Małgorzata Babicka (Cukierki Odra Brzeg) 42
3. Anna Kędzior (Cukierki Odra Brzeg) 38
4. Olena Proszczenko (Cukierki Odra Brzeg) 32
5. Joanna Chełczyńska (Cukierki Odra Brzeg) 19
6. Mirela Pułtorak (Cukierki Odra Brzeg/SMS Łomianki) 13
7. Agnieszka Makowska (ŁKS Łódź/Cukierki Odra Brzeg) 7
8. Klaudia Ring (Ślęza Siechnice) 5
9. Agnieszka Pietraszek (Cukierki Odra Brzeg) 4
10. Magdalena Rzeźnik (Duda Leszno/Cukierki Odra Brzeg) 1

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
Olena Proszczenko (12 głosów); Joanna Chełczyńska (11); Anna Kędzior (11); Małgorzata Babicka (13); Martyna Koc (12)

Pozostałe: Agnieszka Makowska (4); Mirela Pułtorak (3); Agnieszka Pietraszek (2); Magdalena Rzeźnik (1); Klaudia Ring (1)

KOSZYKARZ ROKU
1. Marcin Kucharski (Orbiliusz BC Brzeg/AZS Opole) 51
2. Jacek Pociecha (Piomar) 31
3. Piotr Rosiński (Piomar/Orbiliusz BC Brzeg) 30
4. Sławomir Sikora (Marand/QRB Trafika) 20
. Maciej Stępień (Piomar) 20
6. Marek Soroka (Piomar) 17
. Marcin Wilk (Gaśnice Astra Team/Piomar) 17
8. Adam Adamczyk (Mysłek-Optident/AZS Opole) 14
9. Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz BC Brzeg) 6
10. Tomasz Pieszyński (Orbiliusz BC Brzeg) 4

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
Jacek Pociecha (11); Adam Adamczyk (6); Piotr Rosiński (11); Marcin Kucharski (12); Marek Soroka (6)

Pozostali: Sławomir Sikora (5); Maciej Stępień (5); Marcin Wilk (5); Dawid Frańczak (2); Grzegorz Jarosławski (2); Łukasz Marciniak (2); Tomasz Pieszyński (1); Marcin Wieczorek (1); Artur Zagórski (1); Zbigniew Guzak (0)

PIŁKARZ ROKU
1. Marcin Nowacki (Groclin Grodzisk Wlkp./Kolporter Korona Kielce) 53
2. Norbert Czapka (Błyskawica Gać/BTP Piast Brzeg) 43
3. Janusz Fabijaniak (BTP Piast Brzeg) 31
4. Krzysztof Pawlik (Burza Lipki/Skarbimierz) 29
5. Tomasz Rabanda (BTP Piast Brzeg/Start Siołkowice) 16
6. Wojciech Kaszub (BTP Piast Brzeg) 12
. Michał Sobczuk (BTP Piast Brzeg) 12
8. Grzegorz Wierzba (Start Siołkowice/Swornica Czarnowąsy 7
9. Krzysztof Kowalczyk (Burza Lipki/Skarbimierz) 6
10. Mariusz Świtoń )Burza Lipki/Skarbimierz) 1

JEDENASTKA ROKU
Grzegorz Wierzba (7) - Michał Sobczuk (12); Krzysztof Kowalczyk (11); Mirosław Woroniecki (9); Tomasz Drobniak (7); Janusz Fabijaniak (13); Marcin Nowacki (13); Stefan Karnatowski (9); Wojciech Kaszub (9); Norbert Czapka (13); Krzysztof Pawlik (9)

Pozostali: Łukasz Błaszczyk (5); Mirosław Boczarski (1); Krzysztof Łubowski (1) - Tomasz Jaworski (6); Marcin Banowicz (5); Łukasz Bonar (5); Tomasz Rabanda (5); Artur Majewski (4); Zbigniew Marzec (4); Mariusz Świtoń (4); Grzegorz Piekarczyk (3)

SZCZYPIORNIAK ROKU
1. Szymon Szczucki (Kadetten Schaffhausen - Szwajcaria) 41
2. Tomasz Pociecha (Orlik Brzeg) 36
3. Łukasz Szczucki (Wisła Płock) 34
4. Kamil Herudziński (Orlik Brzeg) 30
5. Paweł Hofman (Orlik Brzeg) 17
. Marcin Stefaniszyn (Orlik Brzeg/Gwardia Opole) 17
7. Giennadij Markiełow (Orlik Brzeg) 15
8. Marek Budny (OHV Aurich - Niemcy) 11
9. Krzysztof Bort (Gwardia Opole/Orlik Brzeg) 6
10. Przemysław Sobieraj (Orlik Brzeg) 3

SIÓDEMKA ROKU
Giennadij Markiełow (10) - Kamil Herudziński (13); Szymon Szczucki (12); Paweł Hofman (11); Łukasz Szczucki (11); Marek Budny (10); Tomasz Pociecha (9)

Pozostali: Marcin Stefaniszyn (4); Krzysztof Kania (0) - Krzysztof Bort (7); Łukasz Bazylewicz (6); Mateusz Janklowski (3); Przemysław Sobieraj (2); Michał Janklowski (0); Stanisław Światłowski (0)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 34
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-02-01, 22:42   

gratulacje dla zwycięsców :) !! szkoda, że tak mało osób głosowało... ale następnym razem będzie chyba lepiej ze strony kibiców i na pewno zawodników :D :D :D
0 UP 0 DOWN
 
Mlody 
--->Mlody<---



Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Najlepsiejszy Brzeg

  Wysłany: 2006-02-03, 19:01   

Gratulacje dla Najlepszych i Najlepsiejszych :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2005, podsumowanie, roku, sportowe, wyniki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu