Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozmówki pyskówki ;) z nasz-brzeg.pl
Autor Wiadomość
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-21, 21:00   

Masz tu wymagania dolphina większosć serwerów nie obsługuje

Dolphin requires at least 20Mb of space and 1Mb of MySQL DB space for installation.

Your host must have any Linux/Unix OS (RedHat, Debian, FreeBSD, Mandrake, etc). NOTE: SAFE_MODE must be OFF, register_globals must be OFF.

Or Windows OS with Apache Web Server, MySQL and PHP (WAMP).

PHP version 4.3.6 and higher with XML and XSL extensions and with mbstring support, exec() must be allowed, allow_url_fopen must be On;

MySQL version 4.1.2 and higher;

ImageMagick (for photos resize) or GD Library as an alternative;

Cron Jobs (Shell access (SSH) or other access to set Cron Jobs (CPanel, Plesk)) for Linux platforms.


No i oczywiście Wsparcie dla FFMPEG (obsługa video) ale większość serwerów tego nie ma wiec się nie nadają.A co do grzebania w pikach to nie miałem na myśli ustawiania aby dolphin działał, bo to banał ale chodziło mi o to aby dodać usunąć jakąś funkcje,odnaleźć błąd z wyświetlaniem np: daty (aby była po polsku) , itd
 
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-21, 21:33   

Piotrek199214 napisał/a:
Dobra dobra, jestem ciekaw za którym razem ty to zainstalowałeś? Jak widziałem na forum dolphina twoje problemy.
Gdyby nie te forum dolphina to byś pewnie głównej strony nawet nie ustawił. Podobnie miałem z PHP-Fusion ale już wiem trochę bo dużo osób otrzymało ode mnie pomoc, ponieważ jestem moderatorem na oficjalnym supporcie, żeby nie było też się pochwale i zrobię OffTopa.


No dobra nie chwal się bo też byłem na forum dolphina moderatorem :) u admina miałem zniżkę na spolszczenie w które mu pomagałem łatać .I też dość sporo pomocy udzieliłem,aktualnie tego nie zobaczysz bo nie mam już tam konta.Jest tylko mój nick i pisze gość :) .Sam na początku miałem problemy nie powiem że nie ale wiem że na pewno pomogłem innym :P . Aktualnie chyba nic mnie nie zaskoczy. Dobra nie chce mi się już pisać,bo to nudne zaczyna być :wink: .
Ostatnio zmieniony przez germanek2 2008-09-22, 15:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-22, 17:15   

A tak nawiasem mówiąc czy admin aktualizuje skrypt ?? bo wersja 1.12.5 jest podatna na ataki xss .Nie sprawdzałem czy ataki xss działają na forum.
http://www.forumbrzeg.pl/ppadd/check_files.php
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-09-22, 17:19   

germanek2, to spróbuj zrobić atak xss ;) skrypt jest zaktualizowany znacznie wcześniej niż wyszła poprawka oficjalna, więc w sumie została mi zmiana we wpisie bazy o wersji, ale czy wszyscy muszą wiedzieć jakie są aktualizacje odnośnie zabezpieczeń? :)
0 UP 0 DOWN
 
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-22, 17:46   

Chciałem wiedzieć jak dbasz od użytkowników to wszystko :P .A ataki sql injection :P
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-09-22, 17:59   

germanek2, chciałem zauważyć, że raczej trochę cwaniakujesz ;)

Powiem tyle o zabezpieczenia zadbał Przemo więc :, Wiele razy próbowaliśmy przepuszczać ataki znane z 1.12.5 i nie przeszły, oczywiście nie mówię, że forum jest bez dziur, ale jest zabezpieczone.

Jeżeli dla ciebie taką katorgą jest zmiana tekstu na swoim skrypcie to może pobaw się grabkami i nie narzekaj?
0 UP 0 DOWN
 
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-22, 18:25   

Widzę ze na forum to chyba o nic nie wolno pytać ale dobra nie obchodzi mnie to bo mam inne sprawy,ważniejsze od strony czy forum.I nie jestem cwaniak.. :) ..
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-22, 18:29   

yasiu napisał/a:
germanek2, chciałem zauważyć, że raczej trochę cwaniakujesz ;) .......Jeżeli dla ciebie taką katorgą jest zmiana tekstu na swoim skrypcie to może pobaw się grabkami i nie narzekaj?


Yasiu
moim zdaniem to On powinien przejśc kurs poprawnego pisania...:P bo widziałem wcześniej parę błędów stylistycznych na stronce...:) ale wkońcu po co wszystko wytykac palcem...:)
0 UP 0 DOWN
 
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-22, 19:03   

hmmm bardzo interesujące,cieszy mnie to bardzo jestem ciekaw czy ty byś miał skrypt nie do końca spolszczony to jestem ciekaw czy byś wiedział jak się do niego dobrać a co dopiero coś poprawić błędy,druga sprawa to że pisałem że klawiatura (przyciski nie wszystkie poprawnie działają)ale nie wiem czy czytałeś.Może czytałeś ale miałeś trudność ze zrozumieniem :) .Po prostu nie jestem wstanie wszystkiego poprawić,nie jestem taki jak ty że wszystko wiem i umiem :cry: :cry: :cry: :cry: .Od pisanie jest już ktoś inny wiec wybacz :cry: :cry: :cry: :cry: . :P
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-22, 19:21   

Tylko że zabierając się za coś takiego, chyba trzeba się na tym znac...!

i napisac wszystko poprawnie uwierz mi że nie jest trudno...:)
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-22, 19:34   

Jaka wersja forum jest zainstalowana?
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2008-09-22, 20:25   

hehe mozesz dodac pare zeczy :D np. wioski takie jak Lubsza itp
0 UP 0 DOWN
 
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-22, 20:41   

ManiekBRG! napisał/a:
Tylko że zabierając się za coś takiego, chyba trzeba się na tym znac...!

i napisac wszystko poprawnie uwierz mi że nie jest trudno...:)

.
Wiem że nie jest trudne ale nie mam tyle czasu :( aby wszystko robić samemu :| .
No tak ale pisałem już wcześniej że miałem to robić z kimś,ten pomysł nie był mój tylko innej osoby,a tekst który pojawił się na stronie też nie był mojego autorstwa, tylko osoby z innego miasta która już nie ma dostępu do strony.A teraz jest ktoś inny ,czyli aktualnie 3 osoby miały w tym udział.

Ale nie czepiając już się ciebie że u mnie na stronie są błędy popatrz na swoje :) "napisac" -napisać,
"znac" - znać ,więc proszę nie wspominać o błędach zanim sami nie będziecie pisać poprawnie (bez obrazy)
:evil:
 
Piotrek199214 


Wiek: 32
Dołączył: 11 Wrz 2007

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2008-09-22, 20:52   

Cytat:
Wiem że nie jest trudne ale nie mam tyle czasu :(

Nie masz czasu ale na jakieś ataki tego typu co w ogóle nie masz pojęcia piszesz. Pilnuj co dzieje się na twojej www. Jak ty nawet nie potrafisz stworzyć warunku z ukryciem dla użytkowników. Spolszczyłeś ten skrypt (chociaż widziałem że jest spolszczona wersja na supporcie i coś piszesz co ty nie wiesz) Pewnie nie znasz nawet struktury tego doplhina. A ty tu o atakach hehe jest dobry i mało widzę wiesz.

A wracając do poprzedniego użytkownika to że pisze: "czesc" bez "ść" to nie znaczy ze złe pisze, ponieważ nie używała alt + literka widocznie ma szybciej i to nie jest chłopie błąd.
Co innego jak by pisał Żeka, zamiast rzeka.
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-22, 21:07   

germanek2 zacznijmy od tego że moje "błędy" nie są błędami typu żeka(tak jak wspomniał Piotrek199214)

Majac strone internetową którą się promuje poprzez to forum, trzeba zadbac oto by było wszystko OK na niej....:) a nie walisz takie byki że szok...:P no nawet jak to zrobił ktoś inny to mogłeś go sprawdzic...:)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: naszbrzeg, pl, pyskowki, rozmowki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu