Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
UGKS Odra Brzeg 2008/09
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-01, 15:03   

Brzescy pingpongiści zakończyli grę w Pucharze Polski na ćwierćfinale.
UGKS Odra rywalizował w Nysie z LUKS Nowogames i przegrał 1:4. Jedyny punkt dla brzeskiego zespołu zdobył Krzysztof Pacek.

Nowogames Nysa – UGKS Odra Brzeg 4:1
UGKS Odra:
Krzysztof Pacek 1; Paweł Pacek; Arkadiusz Pająk; Wojciech Iwasyszyn; trener Zdzisław Grobelski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-01, 19:45   

TERMINARZ II RUNDY III LIGI TENISA STOŁOWEGO

10 kolejka – 6 lutego
UGKS Odra Brzeg - LZS Racławiczki

11 kolejka – 12 lutego
LZS Zakrzów - UGKS Odra Brzeg

12 kolejka – 19 lutego
LZS Kujakowice - UGKS Odra Brzeg

13 kolejka – 27 lutego
UGKS Odra Brzeg - LUKS Nysa

14 kolejka – 6 marca
UGKS Odra Brzeg - Lellek Sławice

15 kolejka – 13 marca
MOKSiR Zawadzkie - UGKS Odra Brzeg

16 kolejka – 20 marca
MGOKSiR II Korfantów - UGKS Odra Brzeg

17 kolejka – 27 marca
UGKS Odra Brzeg - GUKS Byczyna

18 kolejka – 3 kwietnia
UGKS Odra Brzeg - LUKS Nowogames Nysa


TERMINARZ II RUNDY IV LIGI TENISA STOŁOWEGO

10 kolejka – 6 lutego
UGKS Odra II Brzeg - Grom Szybowice

11 kolejka – 13 lutego
UGKS Odra II Brzeg - Victoria Chróścice

12 kolejka – 20 lutego
Sokół II Niemodlin - UGKS Odra II Brzeg

13 kolejka – 27 lutego
OKS Olesno - UGKS Odra II Brzeg

14 kolejka – 6 marca
MGOKSiR III Korfantów - UGKS Odra II Brzeg

15 kolejka – 13 marca
UGKS Odra II Brzeg - Orzeł Branice

16 kolejka – 20 marca
DOKiS Dobrodzień - UGKS Odra II Brzeg

17 kolejka – 27 marca
UGKS Odra II Brzeg - LUKS Mańkowice

18 kolejka – 3 kwietnia
UGKS Odra II Brzeg - UKS Dalachów


TERMINARZ II RUNDY V LIGI TENISA STOŁOWEGO

12 kolejka – 6 lutego
Sokół Ptakowice - LZS Lasowice

13 kolejka – 13 lutego
Sokół Ptakowice - GUKS II Byczyna

14 kolejka – 20 lutego
UKS 15 K-Koźle - Sokół Ptakowice

15 kolejka – 27 lutego
LUKS Kałków - Sokół Ptakowice

16 kolejka – 3 marca
LZS Kąty Op. - Sokół Ptakowice
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-08, 22:07   

III LIGA
X kolejka:
UGKS Odra Brzeg - LZS Racławiczki 8:1; LZS Zakrzów - LUKS Nowogames Nysa 1:8; LZS Kujakowice - MGOKSiR II Korfantów 8:6; GUKS Byczyna - Lellek Sławice 5:8; LUKS Nysa - MOKSiR Zawadzkie 8:1
1. LUKS Nowogames Nysa 10 18 78:23
2. UGKS Odra Brzeg 10 18 78:37
3. MGOKSiR II Korfantów 10 12 64:59
4. GUKS Byczyna 10 11 61:63
5. LUKS Nysa 10 10 63:55
6. Lellek Sławice 10 10 62:60
7. MOKSiR Zawadzkie 10 10 57:60
8. LZS Kujakowice 10 7 50:71
9. LZS Zakrzów 10 4 39:74
10. LZS Racławiczki 10 0 30:80

IV LIGA
X kolejka:
UKS Dalachów - Sokół II Niemodlin 8:0; UGKS Odra II Brzeg - Grom Szybowice 8:4; Victoria Chróścice - LUKS Mańkowice 4:8; Orzeł Branice - OKS Olesno przełożony; DOKiS Dobrodzień - MGOKSiR III Korfantów przełożony
1. UKS Dalachów 10 20 80:29
2. UGKS Odra II Brzeg 10 16 72:38
3. LUKS Mańkowice 10 14 67:46
4. Orzeł Branice 9 11 55:43
5. DOKiS Dobrodzień 9 10 56:46
6. OKS Olesno 9 9 59:50
7. MGOKSiR III Korfantów 9 6 41:56
8. Grom Szybowice 10 5 54:70
9. Victoria Chróścice 10 5 39:71
10. Sokół II Niemodlin 10 0 6:80

V LIGA
XII kolejka:
UKS II Dalachów - Marex Opole 0:8; Polonia Smardy - Lew Głubczyce 8:1; Fortuna Witosławice - Polonia Karłowice przełożony; Sokół Ptakowice - LZS Lasowice przełożony; LUKS Kałków - UKS 15 K-Koźle 8:0; GUKS II Byczyna - LZS Kąty Op. 8:3
1. Marex Opole 12 24 96:17
2. Polonia Smardy 12 20 91:38
3. Polonia Karłowice 11 17 81:38
4. Fortuna Witosławice 11 16 74:43
5. Lew Głubczyce 12 16 74:54
6. UKS II Dalachów 12 13 67:62
7. LZS Lasowice 11 10 59:60
8. LUKS Kałków 12 9 53:67
9. GUKS II Byczyna 12 8 51:80
10. LZS Kąty Op. 12 4 27:86
11. UKS 15 K-Koźle 12 2 22:94
12. Sokół Ptakowice 11 1 31:87
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-16, 08:53   

Zespół UGKS Odra Brzeg rozpoczął II rundę rozgrywek III ligi od pewnego zwycięstwa nad LZS Racławiczki.
Rywale brzeskiego zespołu w tym meczu zdołali ugrać zaledwie cztery sety, w tym trzy w jedynym wygranym przez nich pojedynku. LZS swój jedyny punkt zdobył przy stanie 5:0 dla Odry, z pozostałych ośmiu gier aż siedem kończyło się wygraną brzeskich graczy 3:0 i jeden w stosunku 3:1.

UGKS Odra Brzeg - LZS Racławiczki 8:1
UGKS Odra:
Krzysztof Pacek 2,5; Paweł Pawek 2,5; Wojciech Iwasyszyn 2,5; Jarosław Franczyk; trener Zdzisław Grobelski
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-02-16, 08:58, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-16, 08:59   

Pingpongiści UGKS Odra Brzeg w drugim meczu II rundy drugi raz odnieśli zwycięstwo 8:1.
Tym razem brzeski zespół na wyjeździe uporał się z UKS 15 Zakrzów. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu z LZS Racławiczki brzeżanie nie pozwolili na zbyt wiele rywalom, którzy wygrali tylko jedną grę, a w całym meczu zaledwie pięć setów. Odra po czterech grach prowadziła 4:0 i przy takim stanie straciła jedyny punkt, kolejne cztery pojedynki znów były zwycięskie dla brzeskiego zespołu.

UKS 15 Zakrzów – UGKS Odra Brzeg 1:8
UGKS Odra:
Krzysztof Pacek 2,5; Paweł Pacek 2,5; Arkadiusz Pająk 2,5; Wojciech Iwasyszyn 0,5; trener Zdzisław Grobelski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-16, 11:18   

III LIGA
XI kolejka:
LZS Zakrzów - UGKS Odra Brzeg 1:8; LZS Kujakowice - LUKS Nowogames Nysa 0:8; LUKS Nysa - MGOKSiR II Korfantów 8:4; GUKS Byczyna - MOKSiR Zawadzkie 8:2; Lellek Sławice - LZS Racławiczki 8:1
1. LUKS Nowogames Nysa 11 20 86:23
2. UGKS Odra Brzeg 11 20 86:38
3. GUKS Byczyna 11 13 69:65
4. LUKS Nysa 11 12 71:59
5. Lellek Sławice 11 12 70:61
6. MGOKSiR II Korfantów 11 12 68:67
7. MOKSiR Zawadzkie 11 10 59:68
8. LZS Kujakowice 11 7 50:79
9. LZS Zakrzów 11 4 40:82
10. LZS Racławiczki 11 0 31:88

IV LIGA
Orzeł Branice - OKS Olesno 8-3; DOKiS Dobrodzień - MGOKSiR III Korfantów 8:2
XI kolejka: UKS Dalachów - Grom Szybowice 8:2; UGKS Odra II Brzeg - Victoria Chróścice 8:2; MGOKSiR III Korfantów - LUKS Mańkowice 1:8; DOKiS Dobrodzień - Orzeł Branice 4:8; OKS Olesno - Sokół II Niemodlin 8:0
1. UKS Dalachów 11 22 88:31
2. UGKS Odra II Brzeg 11 18 80:40
3. LUKS Mańkowice 11 16 75:47
4. Orzeł Branice 11 15 71:50
5. DOKiS Dobrodzień 11 12 68:56
6. OKS Olesno 11 11 70:58
7. MGOKSiR III Korfantów 11 6 44:72
8. Grom Szybowice 11 5 56:78
9. Victoria Chróścice 11 5 41:79
10. Sokół II Niemodlin 11 0 6:88

V LIGA
Fortuna Witosławice - Polonia Karłowice 2:8; Sokół Ptakowice - LZS Lasowice 2:8
XIII kolejka: Lew Głubczyce - Marex Opole 1:8; Polonia Smardy - Fortuna Witosławice 8:2; Polonia Karłowice - UKS II Dalachów 8:0; LZS Lasowice - UKS 15 K-Koźle 8:0; LZS Kąty Op. - LUKS Kałków 4:8; Sokół Ptakowice - GUKS II Byczyna 8:6
1. Marex Opole 13 26 104:18
2. Polonia Smardy 13 22 99:40
3. Polonia Karłowice 13 21 97:40
4. Fortuna Witosławice 13 16 78:59
5. Lew Głubczyce 13 16 75:62
6. LZS Lasowice 13 14 75:62
7. UKS II Dalachów 13 13 67:70
8. LUKS Kałków 13 11 61:71
9. GUKS II Byczyna 13 8 57:88
10. LZS Kąty Op. 13 4 31:94
11. Sokół Ptakowice 13 3 41:101
12. UKS 15 K-Koźle 13 2 22:102
0 UP 0 DOWN
 
jarx 
KINGKOMPUTERY.PL

Wiek: 43
Dołączył: 25 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2009-02-20, 21:30   

XII kolejka IV LIGI

MKS SOKÓŁ NIEMODLIN II 3-8 UGKS ODRA BRZEG II

punkty: A.Andrzejewski 2,5; M. Pacek 3,5; J. Guszpit 2
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-21, 21:47   

UGKS Odra w trzecim meczu II rundy odniósł trzecie pewne zwycięstwo.
Tym razem brzeski zespół grał na wyjeździe z LZS Kujakowice. Jedyne dwa punkty dla zespołu gospodarzy zdobył jeden zawodnik – Jan Pełka, który wygrał obie swoje gry singlowe. To było jednak za mało na zespół z Brzegu, który rozpoczął mecz od dwóch wygranych debli, a później jego gracze ogrywali pozostałych pingpongistów LZS. Odra wygrała 8:2 i wciąż lideruje III lidze wraz z Nowogames Nysa.

LZS Kujakowice – UGKS Odra Brzeg 2:8
UGKS Odra:
Paweł Pacek 2,5; Arkadiusz Pająk 2,5; Wojciech Iwasyszyn 1,5; Krzysztof Pacek 1,5; trener Zdzisław Grobelski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-23, 11:00   

Arkadiusz Pająk w deblu oraz Jagoda Kawula i Krzysztof Pacek w grze mieszanej zajęli trzecie miejsca w mistrzostwach Opolszczyzny seniorów.
Arkadiusz Pająk trafił na podium grając w parze z Łukaszem Wierzbanowskim z MGOKSiR Korfantów. Na dalszych miejscach zostali sklasyfikowani: Krzysztof Pacek i Paweł Pacek (5-8) oraz Wojciech Iwasyszyn grający z Łukaszem Chwedyną (LZS Zakrzów) i reprezentujący Lellek Sławice – Tadeusz Stępień grający z klubowym kolegą Krzysztofem Prokopem (9-15.). Tytuł trafił do debla Grzegorz Iwaniuk, Jerzy Kasperowicz (MGOKSiR Korfantów). Drugi medal zdobyła para mieszana Jagoda Kawula i Krzysztof Pacek, którzy o trzecie miejsce okazali się lepsi od Arkadiusza Pająka grającego z Sylwią Szlapą (Victoria Chróścice). Na dalszych miejscach sklasyfikowano Małgorzatę Kawulę z Krzysztofem Prokopem (Lellek Sławice) i Wojciecha Iwasyszyna z Pauliną Matusiak (UKS Dalachów) (9-16.) oraz Katarzynę Skotnicką z Paweł Packiem (17-26.). Wygrała para Kamila Borkowska (MOKSiR Zawadzkie), Grzegorz Iwaniuk (MGOKSiR Korfantów).
W innych kategoriach zawodnicy UGKS Odra Brzeg zajmowali dalsze pozycje. W grze pojedynczej kobiet Katarzyna Skotnicka była 7., a Małgorzata Kawula i Jagoda Kawula zostały sklasyfikowane na miejscach 17-24. Wygrała Kamila Borkowska (MOKSiR Zawadzkie). W singlu mężczyzn Wojciech Iwasyszyn był 9., Arkadiusz Pająk i Krzysztof Pacek – 13-16., Paweł Pacek – 17-24., a Tadeusz Stępień (Lellek Sławice) – 25-32. Zwyciężył Grzegorz Iwaniuk (MGOKSiR Korfantów). Z kolei w deblu kobiet Jagoda Kawula i Katarzyna Skotnicka zajęły miejsca 9-13. Wygrały Kamila Borkowska i Anna Świtała (MOKSiR Zawadzkie).
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-23, 19:24   

III LIGA
XII kolejka:
LZS Kujakowice - UGKS Odra Brzeg 2:8; LUKS Nowogames Nysa - LZS Racławiczki 8:3; Lellek Sławice - MGOKSiR II Korfantów 5:8; LUKS Nysa - GUKS Byczyna przełożony; LZS Zakrzów - MOKSiR Zawadzkie 8:5
1. LUKS Nowogames Nysa 12 22 94:26
2. UGKS Odra Brzeg 12 22 94:40
3. MGOKSiR II Korfantów 12 14 76:72
4. GUKS Byczyna 11 13 69:65
5. LUKS Nysa 11 12 71:59
6. Lellek Sławice 12 12 75:69
7. MOKSiR Zawadzkie 12 10 64:76
8. LZS Kujakowice 12 7 52:87
9. LZS Zakrzów 12 6 48:87
10. LZS Racławiczki 12 0 34:96

IV LIGA
XII kolejka:
UKS Dalachów - Victoria Chróścice przełożony; Sokół II Niemodlin - UGKS Odra II Brzeg 3:8; LUKS Mańkowice - OKS Olesno 8:2; Orzeł Branice - MGOKSiR III Korfantów 8:4; Grom Szybowice - DOKiS Dobrodzień 8:3
1. UKS Dalachów 11 22 88:31
2. UGKS Odra II Brzeg 12 20 88:43
3. LUKS Mańkowice 12 18 83:49
4. Orzeł Branice 12 17 79:54
5. DOKiS Dobrodzień 12 12 71:64
6. OKS Olesno 12 11 72:66
7. Grom Szybowice 12 7 64:81
8. MGOKSiR III Korfantów 12 6 48:80
9. Victoria Chróścice 11 5 41:79
10. Sokół II Niemodlin 12 0 9:96

V LIGA
XIV kolejka:
Fortuna Witosławice - Marex Opole 0:8; Polonia Karłowice - Polonia Smardy 5:8; Lew Głubczyce - UKS II Dalachów 8:0; LZS Lasowice - LZS Kąty Op. 8:0; LUKS Kałków - GUKS II Byczyna 8:3; Sokół Ptakowice - UKS 15 K-Koźle 8:2
1. Marex Opole 14 28 112:18
2. Polonia Smardy 14 24 107:45
3. Polonia Karłowice 14 21 102:48
4. Lew Głubczyce 14 18 83:62
5. LZS Lasowice 14 16 83:62
6. Fortuna Witosławice 14 16 78:67
7. LUKS Kałków 14 13 69:74
8. UKS II Dalachów 14 13 67:78
9. GUKS II Byczyna 14 8 60:96
10. Sokół Ptakowice 14 5 49:103
11. LZS Kąty Op. 14 4 31:102
12. UKS 15 K-Koźle 14 2 24:110
0 UP 0 DOWN
 
jarx 
KINGKOMPUTERY.PL

Wiek: 43
Dołączył: 25 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2009-02-27, 22:41   

XIII KOLEJKA IV LIGI 27.02.2009

OKS Olesno - UGKS Odra II Brzeg 2-8


Punkty: S.Lubaszczuk 2,5; A.Banik 2,5; M.Pacek 1,5; J.Guszpit 1; A.Andrzejewski 0,5
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-01, 09:40   

UGKS Odra udanie się zrewanżował zespołowi LUKS Nysa za porażkę w I rundzie, wygrywając 8:2.
Brzescy pingpongiści w obecnym sezonie przegrał tylko jedno spotkanie i był to mecz w Nysie z LUKS. Tym razem brzeski zespół pokazał, że dysponuje znacznie większym potencjałem niż nysanie. Goście jedynie do stanu 4:2 dla Odry mogli jeszcze myśleć o korzystnym dla siebie wyniku. Jednak cztery ostatnie gry pojedyncze zakończyły się pewnymi wygranymi wszystkich czterech brzeskich graczy. W tym czterech pojedynkach tylko Krzysztof Pacek stracił jednego seta, a pozostali zawodnicy zwyciężali do 0 i cały mecz zakończył się wynikiem 8:2.

UGKS Odra Brzeg – LUKS Nysa 8:2
UGKS Odra:
Wojciech Iwasyszyn 2,5; Krzysztof Pacek 2,5; Arkadiusz Pająk 1,5; Paweł Pacek 1,5; trener Zdzisław Grobelski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 12:47   

III LIGA

LUKS Nysa – GUKS Byczyna 8:2

XIII kolejka: UGKS Odra Brzeg - LUKS Nysa 8:2; LUKS Nowogames Nysa - Lellek Sławice 8:2; MGOKSiR II Korfantów - MOKSiR Zawadzkie 8:0; GUKS Byczyna - LZS Zakrzów 5:8; LZS Kujakowice - LZS Racławiczki 8:5

1. LUKS Nowogames Nysa 13 24 102:28
2. UGKS Odra Brzeg 13 24 102:42
3. MGOKSiR II Korfantów 13 16 84:72
4. LUKS Nysa 13 14 81:69
5. GUKS Byczyna 13 13 76:81
6. Lellek Sławice 13 12 77:77
7. MOKSiR Zawadzkie 13 10 64:84
8. LZS Kujakowice 13 9 60:92
9. LZS Zakrzów 13 8 56:92
10. LZS Racławiczki 13 0 39:104

IV LIGA

XIII kolejka:
UKS Dalachów - MGOKSiR III Korfantów 8:3; OKS Olesno - UGKS Odra II Brzeg 2:8; DOKiS Dobrodzień - LUKS Mańkowice 5:8; Orzeł Branice - Grom Szybowice 8:3; Sokół II Niemodlin - Victoria Chróścice 7:7

1. UKS Dalachów 12 24 96:34
2. UGKS Odra II Brzeg 13 22 96:45
3. LUKS Mańkowice 13 20 91:54
4. Orzeł Branice 13 19 87:57
5. DOKiS Dobrodzień 13 12 76:72
6. OKS Olesno 13 11 74:74
7. Grom Szybowice 13 7 67:89
8. MGOKSiR III Korfantów 13 6 51:88
9. Victoria Chróścice 12 6 48:86
10. Sokół II Niemodlin 13 1 16:103

V LIGA

XV kolejka:
Marex Opole - Polonia Karłowice 8:3; Polonia Smardy - UKS II Dalachów 8:2; Lew Głubczyce - Fortuna Witosławice 8:0; GUKS II Byczyna - LZS Lasowice 7:7; LUKS Kałków - Sokół Ptakowice 8:5; UKS 15 K-Koźle - LZS Kąty Op. 2:8

1. Marex Opole 15 30 120:21
2. Polonia Smardy 15 26 115:47
3. Polonia Karłowice 15 21 105:56
4. Lew Głubczyce 15 20 91:62
5. Fortuna Witosławice 15 16 78:75
6. UKS II Dalachów 15 13 69:86

7. LUKS Kałków 15 15 77:79
8. LZS Lasowice 15 17 90:69
9. GUKS II Byczyna 15 9 67:103
10. LZS Kąty Op. 15 6 39:104
11. Sokół Ptakowice 15 5 54:111
12. UKS 15 K-Koźle 15 2 26:118
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-08, 17:01   

UGKS Odra Brzeg w kolejnym meczu III ligi podejmował u siebie zespół Lellek Sławice i po raz kolejny odniósł pewne zwycięstwo.
Brzeski zespół nie zagrał w tym meczu w najsilniejszym składzie, zabrakło bowiem Krzysztofa Packa. Nie zmieniło to jednak faktu, że Odra była zdecydowanie lepsza. Na dodatek wszystkie punkty tego meczu zostały w Brzegu, bowiem jedyne zwycięstwo dla gości wywalczył brzeżanin – Tadeusz Stępień.

UGKS Odra Brzeg – Lellek Sławice 8:1
UGKS Odra:
Arkadiusz Pająk 2,5; Paweł Pacek 2,5; Wojciech Iwasyszyn 2,5; Katarzyna Skotnicka 0,5; Jarosław Franczyk; trener Zdzisław Grobelski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-09, 15:13   

III LIGA
XIV kolejka:
UGKS Odra Brzeg - Lellek Sławice 8:1; LUKS Nysa - LUKS Nowogames Nysa 3:8; MGOKSiR II Korfantów - LZS Zakrzów 8:3; MOKSiR Zawadzkie - LZS Kujakowice 4:8; GUKS Byczyna - LZS Racławiczki 8:3
1. LUKS Nowogames Nysa 14 26 110:31
2. UGKS Odra Brzeg 14 26 110:43
3. MGOKSiR II Korfantów 14 18 92:75
4. GUKS Byczyna 14 15 84:84
5. LUKS Nysa 14 14 84:77
6. Lellek Sławice 14 12 78:85
7. LZS Kujakowice 14 11 68:96
8. MOKSiR Zawadzkie 14 10 68:92
9. LZS Zakrzów 14 8 59:100
10. LZS Racławiczki 14 0 42:112

IV LIGA
UKS Dalachów – Victoria Chróścice 8:3
XIV kolejka: OKS Olesno - UKS Dalachów 4:8; MGOKSiR III Korfantów - UGKS Odra II Brzeg przełożony; LUKS Mańkowice - Grom Szybowice 8:1; Victoria Chróścice - DOKiS Dobrodzień 7:7; Sokół II Niemodlin - Orzeł Branice 2:8
1. UKS Dalachów 14 28 112:41
2. UGKS Odra II Brzeg 13 22 96:45
3. LUKS Mańkowice 14 22 99:55
4. Orzeł Branice 14 21 95:59
5. DOKiS Dobrodzień 14 13 83:79
6. OKS Olesno 14 11 78:82
7. Grom Szybowice 14 7 68:97
8. Victoria Chróścice 14 7 58:101
9. MGOKSiR III Korfantów 13 6 51:88
10. Sokół II Niemodlin 14 1 18:111

V LIGA
XVI kolejka:
Marex Opole - Polonia Smardy 8:4; Polonia Karłowice - Lew Głubczyce 8:3; UKS II Dalachów - Fortuna Witosławice 8:5; LUKS Kałków - LZS Lasowice 4:8; GUKS II Byczyna - UKS 15 K-Koźle 8:0; LZS Kąty Op. - Sokół Ptakowice przełożony
1. Marex Opole 16 32 128:25
2. Polonia Smardy 16 26 119:55
3. Polonia Karłowice 16 23 113:59
4. Lew Głubczyce 16 20 94:70
5. Fortuna Witosławice 16 16 83:83
6. UKS II Dalachów 16 15 77:91

7. LZS Lasowice 16 19 98:73
8. LUKS Kałków 16 15 81:87
9. GUKS II Byczyna 16 11 75:103
10. LZS Kąty Op. 15 6 39:104
11. Sokół Ptakowice 15 5 54:111
12. UKS 15 K-Koźle 16 2 26:126

Marex Opole awansował do IV ligi, Polonia Smardy zagra w barażach
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200809, brzeg, odra, ugks


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu