Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
UGKS Odra Brzeg 2008/09
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-22, 18:04   UGKS Odra Brzeg 2008/09

Kadry UGKS Odra Brzeg

III liga seniorów:
Krzysztof Pacek, Paweł Pacek, Arkadiusz Pająk, Wojciech Iwasyszyn, Michał Socha, Karol Stefański, Jarosław Franczyk
IV liga seniorów: Marek Pruciak, Marek Pacek, Andrzej Andrzejewski, Jarosław Waliduda, Andrzej Banik, Wiesław Kondracki, Jan Bęben, Stanisław Lubaszczuk

TERMINARZ I RUNDY III LIGI TENISA STOŁOWEGO

1 kolejka – 3 października
UGKS Odra Brzeg - LZS Kujakowice

2 kolejka – 10 października
GUKS Byczyna - UGKS Odra Brzeg

3 kolejka – 17 października
UGKS Odra Brzeg - MGOKSiR II Korfantów

4 kolejka – 24 października
UGKS Odra Brzeg - MOKSiR Zawadzkie

5 kolejka – 7 listopada
LUKS Nowogames Nysa - UGKS Odra Brzeg

6 kolejka – 14 listopada
LUKS Nysa - UGKS Odra Brzeg

7 kolejka – 21 listopada
UGKS Odra Brzeg - LZS Zakrzów

8 kolejka – 28 listopada
LZS Racławiczki - UGKS Odra Brzeg

9 kolejka – 5 grudnia
Lellek Sławice - UGKS Odra Brzeg


TERMINARZ I RUNDY IV LIGI TENISA STOŁOWEGO

1 kolejka – 3 października
LUKS Mańkowice - UGKS Odra II Brzeg

2 kolejka – 10 października
UGKS Odra II Brzeg - MGOKSiR III Korfantów

3 kolejka – 17 października
Grom Szybowice - UGKS Odra II Brzeg

4 kolejka – 24 października
UGKS Odra II Brzeg - OKS Olesno

5 kolejka – 7 listopada
Victoria Chróścice - UGKS Odra II Brzeg

6 kolejka – 14 listopada
UKS Dalachów - UGKS Odra II Brzeg

7 kolejka – 21 listopada
UGKS Odra II Brzeg - Sokół II Niemodlin

8 kolejka – 28 listopada
UGKS Odra II Brzeg - DOKiS Dobrodzień

9 kolejka – 5 grudnia
Orzeł Branice - UGKS Odra II Brzeg


TERMINARZ I RUNDY V LIGI TENISA STOŁOWEGO

1 kolejka – 3 października
Sokół Ptakowice - UKS 15 K-Koźle

2 kolejka – 10 października
Sokół Ptakowice - LZS Kąty Op.

3 kolejka -17 października
Polonia Karłowice - Sokół Ptakowice

4 kolejka – 24 października
Sokół Ptakowice - Fortuna Witosławice

5 kolejka – 31 października
Polonia Smardy - Sokół Ptakowice

6 kolejka – 7 listopada
LZS Lasowice - Sokół Ptakowice

7 kolejka – 14 listopada
Sokół Ptakowice - Marex Opole

8 kolejka – 21 listopada
Sokół Ptakowice - LUKS Kałków

9 kolejka – 28 listopada
Lew Głubczyce - Sokół Ptakowice

10 kolejka – 5 grudnia
GUKS II Byczyna - Sokół Ptakowice

11 kolejka – 12 grudnia
UKS II Dalachów - Sokół Ptakowice
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-02-01, 19:40, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-29, 15:28   

Pingpongiści UGKS Odra Brzeg rozpoczęli sezon w III lidze od zwycięstwa 8:0 i zostali pierwszym liderem.
Brzeski zespół podejmował u siebie LZS Kujakowice i wręcz zdeklasował rywala. Podopieczni Zdzisława Groblewskiego nie tylko wygrali wszystkie gry, ale nie pozwolili również rywalom nawet na wygranie jednego seta.

UGKS Odra Brzeg – LZS Kujakowice 8:0
Odra:
Arkadiusz Pająk 2,5; Wojciech Iwasyszyn 2,5; Michał Socha 1,5; Jarosław Franczyk 1,5; trener Zdzisław Grobelski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-29, 22:01   

III liga

I kolejka


MOKSiR Zawadzkie - MGOKSiR II Korfantów 8:3
LZS Racławiczki - GUKS Byczyna 3:8
UGKS Odra Brzeg - LZS Kujakowice 8:0
LUKS Nysa - LZS Zakrzów 8:1
Lellek Sławice - LUKS Nowogames Nysa 2:8

1. UGKS Odra Brzeg 1 2 8:0
2. LUKS Nysa 1 2 8:1
3. LUKS Nowogames Nysa 1 2 8:2
4. GUKS Byczyna 1 2 8:3
MOKSiR Zawadzkie 1 2 8:3
6. MGOKSiR II Korfantów 1 0 3:8
LZS Racławiczki 1 0 3:8
8. Lellek Sławice 1 0 2:8
9. LZS Zakrzów 1 0 1:8
10. LZS Kujakowice 1 0 0:8
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-29, 22:02   

IV liga

I kolejka


Grom Szybowice - Orzeł Branice 4:8
LUKS Mańkowice - UGKS Odra II Brzeg 2:8
MGOKSiR III Korfantów - DOKiS Dobrodzień 1:8
UKS Dalachów - OKS Olesno 8:4
Victoria Chróścice - Sokół II Niemodlin 8:3

1. DOKiS Dobrodzień 1 2 8:1
2. UGKS Odra II Brzeg 1 2 8:2
3. Victoria Chróścice 1 2 8:3
4. UKS Dalachów 1 2 8:4
Orzeł Branice 1 2 8:4
6. Grom Szybowice 1 0 4:8
OKS Olesno 1 0 4:8
8. Sokół II Niemodlin 1 0 3:8
9. LUKS Mańkowice 1 0 2:8
10. MGOKSiR III Korfantów 1 0 1:8
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-29, 22:04   

V liga

I kolejka

Sokół Ptakowice - UKS 15 K-Koźle 6:8

LZS Kąty Op. - UKS II Dalachów 1:8
Polonia Karłowice - GUKS II Byczyna 8:1
Fortuna Witosławice - Lew Głubczyce 8:3
Polonia Smardy - LUKS Kałków 8:1
Marex Opole - LZS Lasowice 8:2

1. UKS II Dalachów 1 2 8:1
Polonia Karłowice 1 2 8:1
Polonia Smardy 1 2 8:1
4. Marex Opole 1 2 8:2
5. Fortuna Witosławice 1 2 8:3
6. UKS 15 K-Koźle 1 2 8:6
7. Sokół Ptakowice 1 0 6:8
8. Lew Głubczyce 1 0 3:8
9. LZS Lasowice 1 0 2:8
10. LUKS Kałków 1 0 1:8
GUKS II Byczyna 1 0 1:8
LZS Kąty Op. 1 0 1:8
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-05, 19:46   

Brzescy pingpongiści bardzo dobrze rozpoczęli sezon w III lidze, wygrywając drugi mecz.
Tym razem brzeski zespół grał w Byczynie z GUKS i pokonał rywala 8:4. Spotkanie to jednak nie rozpoczęło się dobrze dla Odry, która po dwóch pierwszych grach deblowych przegrywała 0:2. Goście na prowadzenie wyszli dopiero po siódmym pojedynku, który zakończył się zwycięstwem Arkadiusza Pająka. Od tego momentu drużyna z Byczyny wygrała tylko raz, a Odra – 4, co dało pewną wygraną.

GUKS Byczyna – UGKS Odra Brzeg 4:8
UGKS Odra:
Wojciech Iwasyszyn 3, Arkadiusz Pająk 2, Jarosław Franczyk 2, Michał Socha 1; trener Zdzisław Grobelski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-06, 21:44   

III LIGA TENISA STOŁOWEGO
II kolejka:
MGOKSiR II Korfantów - LZS Racławiczki 8:5; GUKS Byczyna - UGKS Odra Brzeg 4:8; LZS Kujakowice - Lellek Sławice 8:4; LUKS Nowogames Nysa - LZS Zakrzów 8:2; MOKSiR Zawadzkie - LUKS Nysa 8:6
1. UGKS Odra Brzeg 2 4 16:4
LUKS Nowogames Nysa 2 4 16:4
3. MOKSiR Zawadzkie 2 4 16:9
4. LUKS Nysa 2 2 14:9
5. GUKS Byczyna 2 2 12:11
6. MGOKSiR II Korfantów 2 2 11:13
7. LZS Kujakowice 2 2 8:12
8. LZS Racławiczki 2 0 8:16
9. Lellek Sławice 2 0 6:16
10. LZS Zakrzów 2 0 3:16

IV LIGA TENISA STOŁOWEGO
II kolejka:
Orzeł Branice - LUKS Mańkowice 8:4; UGKS Odra II Brzeg - MGOKSiR III Korfantów 8:3; DOKiS Dobrodzień - Victoria Chróścice 8:2; Sokół II Niemodlin - UKS Dalachów 0:8; OKS Olesno - Grom Szybowice 6:8
1. DOKiS Dobrodzień 2 4 16:3
2. UKS Dalachów 2 4 16:4
3. UGKS Odra II Brzeg 2 4 16:5
4. Orzeł Branice 2 4 16:8
5. Victoria Chróścice 2 2 10:11
6. Grom Szybowice 2 2 12:14
7. OKS Olesno 2 0 10:16
8. LUKS Mańkowice 2 0 6:16
9. MGOKSiR III Korfantów 2 0 4:16
10. Sokół II Niemodlin 2 0 3:16

V LIGA TENISA STOŁOWEGO
II kolejka:
UKS 15 K-Koźle - LZS Lasowice 1:8; LUKS Kałków - Marex Opole 0:8; Lew Głubczyce - Polonia Smardy 7:7; GUKS II Byczyna - Fortuna Witosławice 3:8; UKS II Dalachów - Polonia Karłowice 6:8; Sokół Ptakowice - LZS Kąty Op. 3:8
1. Marex Opole 2 4 16:2
2. Fortuna Witosławice 2 4 16:6
3. Polonia Karłowice 2 4 16:7
4. Polonia Smardy 2 3 15:8
5. UKS II Dalachów 2 2 14:9
6. LZS Lasowice 2 2 10:9
7. LZS Kąty Op. 2 2 9:11
8. UKS 15 K-Koźle 2 2 9:14
9. Lew Głubczyce 2 1 10:15
10. Sokół Ptakowice 2 0 9:16
11. GUKS II Byczyna 2 0 4:16
12. LUKS Kałków 2 0 1:16

I LIGA JUNIORÓW
TENIS STOŁOWY
I turniej:
MGOKSiR III Korfantów - MGOKSiR Korfantów 0:3; Fortuna Witosławice - MOKSiR Zawadzkie 0:3; DOKiS Dobrodzień - GUKS Byczyna 2:3; UKS Dalachów - MGOKSiR II Korfantów 3:1; UGKS Odra Brzeg - Victoria Chróśćice 0:3; MGOKSiR Korfantów - Fortuna Witosławice 3:0; MOKSiR Zawadzkie - DOKiS Dobrodzień 3:2; GUKS Byczyna - UGKS Odra Brzeg 3:0; Victoria Chróśćice - UKS Dalachów 1:3; MGOKSiR II Korfantów - MGOKSiR III Korfantów 0:3; MGOKSiR II Korfantów - MGOKSiR Korfantów 0:3; UGKS Odra Brzeg - MOKSiR Zawadzkie 0:3; GUKS Byczyna - Fortuna Witosławice 3:0; Victoria Chróśćice - DOKiS Dobrodzień 3:0; MGOKSiR III Korfantów - UKS Dalachów 3:0
1. MGOKSiR Korfantów 3 6 9:0
2. MOKSiR Zawadzkie 3 6 9:2
GUKS Byczyna 3 6 9:2
4. Victoria Chróśćice 3 4 7:3
5. MGOKSiR III Korfantów 3 4 6:3
6. UKS Dalachów 3 4 6:5
7. DOKiS Dobrodzień 3 0 4:9
8. MGOKSiR II Korfantów 3 0 1:9
9. Fortuna Witosławice 3 0 0:9
UGKS Odra Brzeg 3 0 0:9

II LIGA JUNIORÓW
TENIS STOŁOWY
I turniej:
Polonia Karłowice - Sokół Niemodlin 3:1; MOS Opole - UGKS Odra II Brzeg 2:3; LZS Racławiczki - Młyn Pol Zakrzów 0:3 v.o; LUKS Nysa - Skorpion Jaworzno 3:0; Orzeł Branice - LZS Kujakowice 3:0 v.o.; Sokół Niemodlin - MOS Opole 0:3; UGKS Odra II Brzeg - LZS Racławiczki 3:0 v.o.; Młyn Pol Zakrzów - Orzeł Branice 1:3; LZS Kujakowice - LUKS Nysa 0:3 v.o; Skorpion Jaworzno - Polonia Karłowice 1:3; LZS Racławiczki - Sokół Niemodlin 0:3 v.o; Polonia Karłowice - UGKS Odra II Brzeg 1:3; Młyn Pol Zakrzów - Skorpion Jaworzno 3:1; Orzeł Branice - LUKS Nysa 1:3; MOS Opole - LZS Kujakowice 3:0 v.o.
1. LUKS Nysa 3 6 9:1
2. UGKS Odra II Brzeg 3 6 9:3
3. MOS Opole 3 4 8:3
4. Młyn Pol Zakrzów 3 4 7:4
Orzeł Branice 3 4 7:4
6. Polonia Karłowice 3 4 7:5
7. Sokół Niemodlin 3 2 4:6
8. Skorpion Jaworzno 3 0 2:9
9. LZS Racławiczki 3 0 0:9
LZS Kujakowice 3 0 0:9

III LIGA JUNIORÓW
TENIS STOŁOWY
I turniej:
Lew Głubczyce - LUKS Mańkowice 3:0; MMKS K-Koźle - LUKS Kałków 3:1; UKS 15 K-Koźle - OKS Olesno 1:3; Sokół Ptakowice - Marex Opole 0:3; MGOKSiR IV Korfantów - Młyn Pol II Zakrzów 3:0; Victoria II Chróścice - Młyn Pol II Zakrzów 3:0; Marex Opole - MGOKSiR IV Korfantów 3:0; OKS Olesno - Sokół Ptakowice 3:0; LUKS Kałków - UKS 15 K-Koźle 3:2; LUKS Mańkowice - MMKS K-Koźle 1:3; Lew Głubczyce - Victoria II Chróścice 0:3; UKS 15 K-Koźle - LUKS Mańkowice 3:0; Sokół Ptakowice - LUKS Kałków 0:3; MGOKSiR IV Korfantów - OKS Olesno 3:1; Młyn Pol II Zakrzów - Marex Opole 0:3; Victoria II Chróścice - Marex Opole 1:3; OKS Olesno - Młyn Pol II Zakrzów 3:1; LUKS Kałków - MGOKSiR IV Korfantów 1:3; LUKS Mańkowice - Sokół Ptakowice 3:2; Lew Głubczyce - MMKS K-Koźle 2:3
1. Marex Opole 4 8 12:1
2. OKS Olesno 4 6 10:5
3. MMKS K-Koźle 3 6 9:4
4. MGOKSiR IV Korfantów 4 6 9:5
5. Victoria II Chróścice 3 4 7:3
6. LUKS Kałków 4 4 8:8
7. UKS 15 K-Koźle 3 2 6:6
8. Lew Głubczyce 3 2 5:6
9. LUKS Mańkowice 4 2 4:11
10. LUKS II Nysa 0 0 0:0
11. Sokół Ptakowice 4 0 2:12
12. Młyn Pol II Zakrzów 4 0 1:12
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-12, 10:50   

Brzescy pingpongiści kontynuują dobrą passę na początku sezonu w III lidze. UGKS Odra Brzeg wygrał trzeci kolejny mecz ligowy.
Zespół Zdzisława Grobelskiego zwyciężył tym razem z drużyną z Korfantowa 8:4. Już po pięciu grach brzeski zespół prowadził 5:0 i wydawało się, że zwycięstwo przyjdzie z łatwością. Goście jednak zdołali doprowadzić do wyniku 6:4 i sytuacja stała się trudna. Odra nie dała jednak sobie odebrać dwóch punktów, bowiem wygrane Pawła Packa i Arkadiusza Pająka dały końcowy sukces.

UGKS Odra Brzeg – MGOKSiR Korfantów 8:4
UGKS Odra:
Arkadiusz Pająk 3,5; Paweł Pacek 2; Wojciech Iwasyszyn 1,5; Michał Socha 0,5; Jarosław Franczyk 0,5; trener Zdzisław Grobelski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-16, 10:32   

III LIGA TENISA STOŁOWEGO
III kolejka:
UGKS Odra Brzeg - MGOKSiR II Korfantów 8:4; MOKSiR Zawadzkie - GUKS Byczyna 5:8; LUKS Nysa - LZS Kujakowice 8:6; Lellek Sławice - LZS Zakrzów przełożony; LZS Racławiczki - LUKS Nowogames Nysa 1:8
1. LUKS Nowogames Nysa 3 6 24:5
2. UGKS Odra Brzeg 3 6 24:8
3. LUKS Nysa 3 4 22:15
4. MOKSiR Zawadzkie 3 4 21:17
5. GUKS Byczyna 3 4 20:16
6. MGOKSiR II Korfantów 3 2 15:21
7. LZS Kujakowice 3 2 14:20
8. Lellek Sławice 2 0 6:16
9. LZS Zakrzów 2 0 3:16
10. LZS Racławiczki 3 0 9:24

IV LIGA TENISA STOŁOWEGO
III kolejka:
MGOKSiR III Korfantów - Orzeł Branice 8:2; Grom Szybowice - UGKS Odra II Brzeg 5:8; DOKiS Dobrodzień - OKS Olesno 7:7; Victoria Chróścice - UKS Dalachów 1:8; LUKS Mańkowice - Sokół II Niemodlin 8:2
1. UKS Dalachów 3 6 24:5
2. UGKS Odra II Brzeg 3 6 24:10
3. DOKiS Dobrodzień 3 5 23:10
4. Orzeł Branice 3 4 18:16
5. LUKS Mańkowice 3 2 14:18
6. Grom Szybowice 3 2 17:22
7. MGOKSiR III Korfantów 3 2 12:18
8. Victoria Chróścice 3 2 11:19
9. OKS Olesno 3 1 17:23
10. Sokół II Niemodlin 3 0 5:24

V LIGA TENISA STOŁOWEGO
III kolejka:
LZS Kąty Op. - UKS 15 K-Koźle 8:3; Polonia Karłowice - Sokół Ptakowice 8:1; Fortuna Witosławice - UKS II Dalachów 8:2; Polonia Smardy - GUKS II Byczyna 8:0; Marex Opole - Lew Głubczyce 8:0; LZS Lasowice - LUKS Kałków 8:1
1. Marex Opole 3 6 24:2
2. Fortuna Witosławice 3 6 24:8
Polonia Karłowice 3 6 24:8
4. Polonia Smardy 3 5 23:8
5. LZS Lasowice 3 4 18:10
6. LZS Kąty Op. 3 4 17:14
7. UKS II Dalachów 3 2 16:17
8. UKS 15 K-Koźle 3 2 12:22
9. Lew Głubczyce 3 1 10:23
10. Sokół Ptakowice 3 0 10:24
11. GUKS II Byczyna 3 0 4:24
12. LUKS Kałków 3 0 2:24
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-22, 14:04   

Pingpongiści UGKS Odra Brzeg odnieśli czwarte zwycięstwo w tym sezonie.
Tym razem brzeski zespół podejmował u siebie MOKSiR Zawadzkie i zwyciężył 8:4. Mecz dobrze się zaczął dla brzeżan, którzy po grach deblowych oraz jednym meczu singlowym prowadzili już 3:0. Od tego momentu goście już nie zbliżyli się na mniejszą odległość niż dwa punkty. Choć po 10. grze mogli mieć jeszcze jakąś nadzieję na sukces, bowiem doprowadzili do wyniki 6:4, ale zwycięstwa Krzysztofa Packa i Wojciecha Iwasyszyna, je im odebrały.

UGKS Odra Brzeg – MOKSiR Zawadzkie 8:4
UGKS Odra:
Wojciech Iwasyszyn 3; Krzysztof Pacek 2,5; Paweł Pacek 1,5; Michał Socha 0,5; Jarosław Franczyk 0,5; trener Zdzisław Grobelski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-22, 14:25   

III LIGA TENISA STOŁOWEGO
Lellek Sławice - LZS Zakrzów 8:3
IV kolejka: MGOKSiR II Korfantów - Lellek Sławice 8:6; GUKS Byczyna - LUKS Nysa 8:5; LUKS Nowogames Nysa - LZS Kujakowice 8:0; LZS Racławiczki - LZS Zakrzów 4:8; UGKS Odra Brzeg - MOKSiR Zawadzkie 8:4
1. LUKS Nowogames Nysa 4 8 32:5
2. UGKS Odra Brzeg 4 8 32:12
3. GUKS Byczyna 4 6 28:21
4. LUKS Nysa 4 4 27:23
5. MOKSiR Zawadzkie 4 4 25:25
6. MGOKSiR II Korfantów 4 4 23:27
7. Lellek Sławice 4 2 20:27
8. LZS Zakrzów 4 2 14:28
LZS Kujakowice 4 2 14:28
10. LZS Racławiczki 4 0 13:32

IV LIGA TENISA STOŁOWEGO
IV kolejka:
Orzeł Branice - Victoria Chróścice 8:0; UGKS Odra II Brzeg - OKS Olesno 8:5; Sokół II Niemodlin - DOKiS Dobrodzień 0:8; UKS Dalachów - LUKS Mańkowice 8:5; MGOKSiR III Korfantów - Grom Szybowice 7:7
1. UKS Dalachów 4 8 32:10
2. UGKS Odra II Brzeg 4 8 32:15
3. DOKiS Dobrodzień 4 7 31:10
4. Orzeł Branice 4 6 26:16
5. Grom Szybowice 4 3 24:29
6. MGOKSiR III Korfantów 4 3 19:25
7. LUKS Mańkowice 4 2 19:26
8. Victoria Chróścice 4 2 11:27
9. OKS Olesno 4 1 22:31
10. Sokół II Niemodlin 4 0 5:32

V LIGA TENISA STOŁOWEGO
IV kolejka:
UKS 15 K-Koźle - LUKS Kałków 2:8; Lew Głubczyce - LZS Lasowice 8:2; GUKS II Byczyna - Marex Opole 3:8; UKS II Dalachów - Polonia Smardy 3:8; Sokół Ptakowice - Fortuna Witosławice 3:8; LZS Kąty Op. - Polonia Karłowice 1:8
1. Marex Opole 4 8 32:5
2. Polonia Karłowice 4 8 32:9
3. Fortuna Witosławice 4 8 32:11
4. Polonia Smardy 4 7 31:11
5. LZS Lasowice 4 4 20:18
6. LZS Kąty Op. 4 4 18:22
7. Lew Głubczyce 4 3 18:25
8. UKS II Dalachów 4 2 19:25
9. UKS 15 K-Koźle 4 2 14:30
10. LUKS Kałków 4 2 10:26
11. Sokół Ptakowice 4 0 13:32
12. GUKS II Byczyna 4 0 7:32
0 UP 0 DOWN
 
jarx 
KINGKOMPUTERY.PL

Wiek: 43
Dołączył: 25 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2008-10-25, 16:01   

Wynik meczu IV ligi z dn 24.10.2008
Victoria CHRÓŚCICE-UGKS ODRA BRZEG II 1-8
punkty: M.Pacek 2,5; A.Andrzejewski 0,5; A.Banik 1,5; S.Lubaszczuk 2,5; J.Guszpit 1
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-02, 21:05   

Pingpongiści UGKS Odra pokonali w meczu na szczycie Nowogames Nysa i zostali samodzielnym liderem III ligi.
Brzeski zespół rozpoczął mecz od prowadzenia i przez większość czasu się na nim utrzymywał. Nysanie jednak dwa razy wyrównywali, najpierw na 1:1, a później, mimo iż Odra miała już dwa punkty przewagi – na 6:6. O losach meczu przesądziły dwie ostatnie gry, w których górą byli Wojciech Iwasyszyn i najskuteczniejszy tego dnia – Krzysztof Pacek.

LUKS Nowogames Nysa – UGKS Odra Brzeg 6:8
Odra:
Krzysztof Pacek 3; Wojciech Iwasyszyn 2; Arkadiusz Pająk 1; Paweł Pacek 1; Michał Socha 0,5; Jarosław Franczyk 0,5; trener Zdzisław Grobelski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-02, 22:50   

III LIGA TENISA STOŁOWEGO
V kolejka:
MGOKSiR II Korfantów - LUKS Nysa 8:6; Lellek Sławice - GUKS Byczyna 6:8; LZS Racławiczki - LZS Kujakowice 6:8; LUKS Nowogames Nysa - UGKS Odra Brzeg 6:8; MOKSiR Zawadzkie - LZS Zakrzów 8:5

1. UGKS Odra Brzeg 5 10 40:18
2. LUKS Nowogames Nysa 5 8 38:13
3. GUKS Byczyna 5 8 36:27
4. MOKSiR Zawadzkie 5 6 33:30
5. MGOKSiR II Korfantów 5 6 31:33
6. LUKS Nysa 5 4 33:31
7. LZS Kujakowice 5 4 22:34
8. Lellek Sławice 5 2 26:35
9. LZS Zakrzów 5 2 19:36
10. LZS Racławiczki 5 0 19:40

IV LIGA TENISA STOŁOWEGO
V kolejka:
OKS Olesno - Orzeł Branice 8:2; Victoria Chróścice - UGKS Odra II Brzeg 1:8; LUKS Mańkowice - DOKiS Dobrodzień 8:2; Sokół II Niemodlin - MGOKSiR III Korfantów 0:8; Grom Szybowice - UKS Dalachów 4:8

1. UKS Dalachów 5 10 40:14
2. UGKS Odra II Brzeg 5 10 40:16
3. DOKiS Dobrodzień 5 7 33:18
4. Orzeł Branice 5 6 28:24
5. MGOKSiR III Korfantów 5 5 27:25
6. LUKS Mańkowice 5 4 27:28
7. OKS Olesno 5 3 30:33
8. Grom Szybowice 5 3 28:37
9. Victoria Chróścice 5 2 12:35
10. Sokół II Niemodlin 5 0 5:40

V LIGA TENISA STOŁOWEGO
V kolejka:
Polonia Karłowice - UKS 15 K-Koźle 8:0; Fortuna Witosławice - LZS Kąty Op. 8:0; Polonia Smardy - Sokół Ptakowice 8:2; Marex Opole - UKS II Dalachów 8:1; LZS Lasowice - GUKS II Byczyna 8:5; LUKS Kałków - Lew Głubczyce 6:8

1. Marex Opole 5 10 40:6
2. Polonia Karłowice 5 10 40:9
3. Fortuna Witosławice 5 10 40:11
4. Polonia Smardy 5 9 39:13
5. LZS Lasowice 5 6 28:23
6. Lew Głubczyce 5 5 26:31
7. LZS Kąty Op. 5 4 18:30
8. UKS II Dalachów 5 2 20:33
9. LUKS Kałków 5 2 16:34
10. UKS 15 K-Koźle 5 2 14:38
11. Sokół Ptakowice 5 0 15:40
12. GUKS II Byczyna 5 0 12:40
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-10, 16:52   

Pingpongiści UGKS Odra niespodziewanie przegrali na wyjeździe z LUKS Nysa.
Tydzień wcześniej brzeski zespół pokonał w meczu na szczycie Nowogames Nysa i został samodzielnym liderem. W minionej kolejce, niespodziewanie doznali porażki z niżej notowanym z zespołów nyskich – LUKS. Mecz był niezwykle wyrównany. Do stanu 6:6 obie drużyny zmieniały się na prowadzeniu, ale żaden z nich nie osiągnął więcej niż jednopunktowej przewagi. Dopiero dwie ostatnie gry, przegrane ostatecznie przez Michała Sochę i Jarosława Franczyka, przesądziły o sukcesie nysan.

LUKS Nysa – UGKS Odra Brzeg 8:6
UGKS Odra:
Arkadiusz Pająk 3,5; Paweł Pacek 2,5; Michał Socha; Jarosław Franczyk; trener Zdzisław Grobelski
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200809, brzeg, odra, ugks


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu