Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Prace UM Brzeg nad rozwiazaniem problemu Romow w Brzegu
Autor Wiadomość
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2008-08-01, 09:20   Prace UM Brzeg nad rozwiazaniem problemu Romow w Brzegu

Ze wzgledu na to, iz Bartek T. ma rozne problemy osobiste i nie nie moze odpowiedziec na moje pytania, zwracam sie do pracownikow UM Brzeg o wyjasnienie nastepujacych kwestii:

Radni dzialaja w roznych komisjach, ktore odgrywaja swoja role doradcza. Pytanie brzmi czy odpowiednia komisja ds. spolecznych wiedziala o naborze do dzialania 1.3.1 PO KL, ktore mialo miejsce 31 marca br.? A jesli tak to czy wykonala jakies dzialania w tym kierunku?

Czy Biuro spraw spolecznych itd. zdaje sobie sprawe, ze jest poddzialanie w PO KL utworzone specjalnie z mysla o romach? A jesli tak, to czy Biuro... wykonalo jakiekolwiek dzialanie w kierunku wdrozenia tego poddzialania w zycie w miescie Brzeg?

Aktualizacja termnow poddzialania 1.3.1: rozpoczecie naborow III kwartal 2008 r. az do wyczerpania srodkow. Kolejny nabor bedzie planowany na 2009 r.
Czy w zwiazku z tym beda wykonywane jakiekolwiek kroki ze strony UM Brzeg w kierunku uzyskania dotacji dla mniejszosci romskiej?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-08-01, 09:22   

A moje pyatnie dodatkowe brzmi czy radni za udział w komisjach biorą dodatkowe pieniądze ?
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-04, 23:10   

Corvin napisał/a:
Ze wzgledu na to, iz Bartek T. ma rozne problemy osobiste i nie nie moze odpowiedziec na moje pytania, zwracam sie do pracownikow UM Brzeg o wyjasnienie nastepujacych kwestii:


Jak widzę UM śpieszy z odpowiedziami ;) A tak na poważnie coś tam odpowiedziałem w pytaniach do mnie. Jutro będę mądrzejszy o dalszą wiedzę.

Franco Zarrazzo napisał/a:
A moje pyatnie dodatkowe brzmi czy radni za udział w komisjach biorą dodatkowe pieniądze ?


Franek, trochę chciejstwa: tutaj masz wszystko wyjaśnione. Więc odpowiedź na Twoje pytanie jest NIE.
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2008-08-18, 11:38   

Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz ze strony UM. Jak tak odpowiadacie swoim petentom, to gratuluje reakcji. Przypomne tylko, ze czas na odpowiedz na zadane formalnie pytanie to 14 dni.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-18, 11:58   

Corvin napisał/a:
Pytanie brzmi czy odpowiednia komisja ds. spolecznych wiedziala o naborze do dzialania 1.3.1 PO KL


Z tego co się orientuję w najbliższym czasie szykuje się nabór projektów. Pierwsze szkolenia dla potencjalnych wnioskodawców w ramach Poddziałania 1.3.1 - czyli "Projekty na rzecz społeczności romskiej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki" zaczynają się już na początku września.
Wybór projektów do finansowania odbywa się w ramach konkursu, więc nie wiem jaki ostatecznie może być stosunek jednostek publicznych, które po raz pierwszy realizują projekty systemowe.
ps.
..tutaj kasiura do wyczerpania, a na działania 1.3 w całym priorytecie I przeznaczono jej najwięcej
Ostatnio zmieniony przez smooth 2008-08-18, 12:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2008-08-18, 16:18   

Corvin napisał/a:
Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz ze strony UM. Jak tak odpowiadacie swoim petentom, to gratuluje reakcji. Przypomne tylko, ze czas na odpowiedz na zadane formalnie pytanie to 14 dni.


Przypomnę tylko, że odpowiedzi na forum do tej pory udzielałam ja - w miarę możliwości, oczywiście. Urzędnicy UM nie mają obowiązku udzielania odpowiedzi na zadane tutaj pytania. Forum to nie jest Biuro Podawcze UM.

Przypomnę też, że oprócz tego, że jestem urzędnikiem, jestem też człowiekiem, korzystającym z prawa do przysługującego mi urlopu wypoczynkowego, co jest chyba normalne.

Czy takie wnioski i działania na rzecz społeczności romskiej były poczynione - odpowiem, jak tylko otrzymam informację z Biura Spraw Społecznych i Zdrowia, Biura Oświaty, Kultury i Sportu oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2008-08-18, 17:05   

BeZet napisał/a:
Przypomnę tylko, że odpowiedzi na forum do tej pory udzielałam ja - w miarę możliwości, oczywiście. Urzędnicy UM nie mają obowiązku udzielania odpowiedzi na zadane tutaj pytania. Forum to nie jest Biuro Podawcze UM.

Mozna pojsc dalej i powiedziec, ze udzielone przez ciebie odpowiedzi nie sa wiazace, ani nie odzwierciedlaja stanowiska UM.
BeZet napisał/a:
Przypomnę też, że oprócz tego, że jestem urzędnikiem, jestem też człowiekiem, korzystającym z prawa do przysługującego mi urlopu wypoczynkowego, co jest chyba normalne.

Mozna o tym dac info na forum.
BeZet napisał/a:
Czy takie wnioski i działania na rzecz społeczności romskiej były poczynione - odpowiem, jak tylko otrzymam informację z Biura Spraw Społecznych i Zdrowia, Biura Oświaty, Kultury i Sportu oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Oho... machina urzednicza zostala uruchomiona.

Nie przepychajmy sie slownie. Sprawa jest powazna, wziawszy pod uwage tematy jakie sa ostatnio na FB opisywane.
Ostatnio zmieniony przez Corvin 2008-08-18, 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, brzegu, nad, prace, problemu, romow, rozwiazaniem, um


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu