Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-14, 14:02
obsesje
Autor Wiadomość
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-27, 04:10   szyry myry riki tiki :)

o Kurna chata ! rześko... :D smooth'zon ju noł... [stuk] 4U! + :mlotek2: ofkors.

przede wszytskim co mi sie przypomina to moja dziwaczna obsesyja na punkcie wyłączania przed snem światełka takiego od listwy :roll: pod biurkiem w nocy jak gaszę kompa, nie może mi się nic pomarańczowego świecić :I i co najgorsze nawet jak się położę, już jest tak superniaście, leżę, cieplusio... nagle widzę :twisted: 'pali się światełko...' - <ejty> <wstaje> -> <gasze> -> <leżeć> :x inaczej nie da rady.

Czytając tak posty Wasze, a w szczególności Sawki - przypomniało mi się że swego czasu miałam straszną 'manię' symetrii... idąc ulicą, przykładowo, nadepnęłam na krawężnik prawą nogą, to lewą musiałam też, zawsze to łączyło się z cofnięciem oczywiście... <masakrsien> jak tak patrze z perspektywy czasu na to :shock:

Aha jeszcze mi sie przypomniało, odnośnie obsesyji dokręcania/sprawdzania itp.
Potrafię kilka razy przed snem np. sprawdzić, czy piec jest skręcony na mniej stopni..
mimo, że mama wczesniej mówiła 'skręciłam', to potrafię pójść i 5x zobaczyć - czy aby napewno... :roll: a skąd takie cuda się u mnie biorą , to nie mam pojęcia wcale heh...

Oczywiście jeśli sobie coś przypomnę, to na babcię drybcie napiszę :)

PS. Smooth - zapomniałes chyba napisac, że masz obsesję na punkcie naczyń w zlewozmywaku, i nieopodal jego ;) hi hi <jajX>
(ale ok ok, pewnie zaraz uznasz że to nie obsesja czubaszku) :P
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-27, 15:28   

Janio, ja mam najwidoczniej nerwicę natręctw :

Cytat:
Przykładem zachowań kompulsywnych może być trichotillomania a kompulsją dokonywane kilka razy na godzinę mycie rąk lub całego ciała


Ja mam tak z myciem zębów :-P

Cytat:
zespół zachowań w których pojawiają się myśli obsesyjne i natrętne, przymusowe (kompulsywne) ruchy i zachowania


Tiaaa....moje obgryzanie skórek wszędzie gdzie się tylko da+ obsesyjne, niekontrolowane liczenie liter w wyrazach (każdym którym mówię, czy pomyślę), to jest straszne... Kiedyś chciałam iść spać,padałam na twarz ze zmęczenia, a przez głowę przebiegało mi milion myśli, których nie mogłam za Chiny Ludowe odgonić...i z uporem maniaka liczyłam litery w wyrazach, zdaniach: parami bądź po trzy. NP. "Cukierki są bardzo dobre"- "Cu-ki-er-ki są ba-rd-zo do-br-e"= (21 liter) lub "Cuk-ier-kis-ąba-rdz-odo-bre"


KS napisał/a:
idąc ulicą, przykładowo, nadepnęłam na krawężnik prawą nogą, to lewą musiałam też, zawsze to łączyło się z cofnięciem oczywiście... <masakrsien>


Łooo to jest tragedia...najgorsze jak nie możesz tego zrobić mimo silnego wewnętrznego przymusu w obawie, że ktoś Cię wemie za wariatkę :roll:


KS napisał/a:
sprawdzić, czy piec jest skręcony na mniej stopni..
mimo, że mama wczesniej mówiła 'skręciłam', to potrafię pójść i 5x zobaczyć - czy aby napewno...


To ja wam powiem taką sytuację: M- moja mama J- ja

J: "Mamo, zamknęłaś drzwi?"
M:Tak
J:Napewno?
M:Tak, napewno
J: Idę sprawdzić (sprawdzone, drzwi zamknięte, dociskam zamek palcem :wink: )

2 minuty później

J:Mamo śpisz?
M: (cisza)
J: Kurdę... (ide sprawdzić drzwi)

I tak przez pół godziny przymus wewnętrzny każe sprawdzać, czy napewno drzwi zamknięte :-P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: obsesje


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu