Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wyrok w sprawie "fałszerstwa wyborczego"
Autor Wiadomość
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 22:03   

SiFive napisał/a:
No by chyba nie temu, że chcesz rozwalić tą klikę towarzysko-dziennikarsko coś tam coś tam ... takie kliki są niezniszczalne - jedna odchodzi druga przychodzi.


Dlatego też powinno sie ich zmieniać co cztery lata. Chyba, że ekipa jest rzeczywiscie dobra, jak np. we Wrocławiu lub Poznaniu. Ale to rzadkość.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-19, 22:16   

szrrrek napisał/a:
Dlatego też powinno sie ich zmieniać co cztery lata. Chyba, że ekipa jest rzeczywiscie dobra, jak np. we Wrocławiu lub Poznaniu. Ale to rzadkość.

To Pusia też byś zmienił?
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 22:23   

PK napisał/a:
szrrrek napisał/a:
Dlatego też powinno sie ich zmieniać co cztery lata. Chyba, że ekipa jest rzeczywiscie dobra, jak np. we Wrocławiu lub Poznaniu. Ale to rzadkość.

To Pusia też byś zmienił?

Jeżeli sprzeniewierzyłby swoje deklaracje i ideały to tak, ale nie bardzo w to wierzę. Na razie dajmy mu szansę, a zobaczysz, że Brzeg może byc inny niz był. Dla Ciebie też coś znajdziemy, nie bój się.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-19, 22:38   

szrrrek napisał/a:
Jeżeli sprzeniewierzyłby swoje deklaracje i ideały to tak, ale nie bardzo w to wierzę. Na razie dajmy mu szansę, a zobaczysz, że Brzeg może byc inny niz był. Dla Ciebie też coś znajdziemy, nie bój się.

To pusiu ma ideały? Chyba chodzi o idealne więzienie w Gimnazjum Piastowskim, o które tak zabiegał?
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-11-19, 22:44   

szrrrek napisał/a:
Jeżeli sprzeniewierzyłby swoje deklaracje i ideały to tak, ale nie bardzo w to wierzę.

8 lat temu Huczyński nie sprzeniewierzył, 4 lata temu Surdyka nie sprzeniewierzył, to zapewne i teraz wasz kandydat się nie sprzeniewierzy :wink:
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 22:47   

PK napisał/a:
szrrrek napisał/a:
Jeżeli sprzeniewierzyłby swoje deklaracje i ideały to tak, ale nie bardzo w to wierzę. Na razie dajmy mu szansę, a zobaczysz, że Brzeg może byc inny niz był. Dla Ciebie też coś znajdziemy, nie bój się.

To pusiu ma ideały? Chyba chodzi o idealne więzienie w Gimnazjum Piastowskim, o które tak zabiegał?


Jakoś stępił Ci się język, przedtem lepiej Ciebie rozumiałem. Nie bardzo wiem, czy mnie nie obrażasz tak grzecznym zachowaniem? To już nie jestem matołkiem?
Co do Gimnazjum, to jak widzisz dopiero po prowokacji co niektórzy brzescy politycy zaczęli się zastanawiać, co tam rzeczywiscie mozna by zrobić. Juz są różne pomysły, a tak, jak ktos nie kopnie w cztery litery, to nie potrafili nic wymyśleć.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-19, 22:59   

szrrrek napisał/a:

Jakoś stępił Ci się język, przedtem lepiej Ciebie rozumiałem. Nie bardzo wiem, czy mnie nie obrażasz tak grzecznym zachowaniem? To już nie jestem matołkiem?

Przez grzeczność nie przeczę :wink:
szrrrek napisał/a:

Co do Gimnazjum, to jak widzisz dopiero po prowokacji co niektórzy brzescy politycy zaczęli się zastanawiać, co tam rzeczywiscie mozna by zrobić. Juz są różne pomysły, a tak, jak ktos nie kopnie w cztery litery, to nie potrafili nic wymyśleć.

Tak tak to była niby "prowokacja intelektualna" (to określenie pasuje w wypadku pusia jak wół do karety)
Wtedy tym pomysłem też się zbłaźnił
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu