Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
WLUKK Brzeg-Nysa 2009
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-30, 19:31   WLUKK Brzeg-Nysa 2009

Kadra na sezon 2009

Elite/Orlik:
Paweł Pac, Kamil Migdoł, Leszek Pluciński, Łukasz Młodynia
Juniorka: Dominika Żukowska
Juniorzy: Andrzej Bartkiewicz, Wojciech Pszczolarski, Krzysztof Maksel, Paweł Franczak, Damian Zagajski, Łukasz Stawiński, Łukasz Majdanik, Adam Pluciński
Juniorzy młodsi: Marek Łazarewicz, Patryk Głogowski, Wojciech Malec, Krzysztof Mrozek, Mateusz Mazepa
Młodzicy: Paweł Mazepa, Marcin Techmański, Grzegorz Krawczyk, Robert Kobylański

Jeżeli są jakieś błędy to proszę o poprawkę
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-04-05, 11:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 29
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2856



Wysłany: 2009-03-30, 20:24   

Ja uzpełnię
Juniorzy : Adrian Kwapich
A przed tygodniem do kat. Elita dołączył Piotr Zachoszcz 24 latek z dzierżoniowa.
0 UP 1 DOWN
 
Pszczoła 



Wiek: 28
Dołączył: 18 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-30, 21:05   

Drobna poprawka z imionami:
Mateusz Majdanik i Wiktor Mrozek
0 UP 0 DOWN
 
1GNB 

Wiek: 78
Dołączył: 27 Lut 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-04-02, 07:18   

Nazwiska coraz bardziej znane i rozpoznawane w polskim kolarstwie, trzymam kciuki :)
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 29
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2856



Wysłany: 2009-04-05, 09:43   Wyniki sezonu 2009

Międzynarodowe Kryterium Kolarskie
Dzierżoniów
Memoriał Dyrektora LO SMS Zdzisława Szepke
Dzierżoniów
04.04.2009


Kat. Elita(orlik)
1. Adam Sznitko Legia Felt
2. Krzystof Jeżowski CCC Polsat Polkowice
3. Błażej Janiaczyk Mróz
...
22(12). Kajetan Skrobich Mostostal Puławy
28(16). Paweł Pac WLUKK Brzeg-Nysa

Kat. Junior
1 WI—NIOWSKI ťukasz TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 33pkt
2 MAGIERECKI Mateusz LUKS PANORAMA CHRAB¤SZCZE N. 13
3 SACZUK Marcin TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 11
...
14. Pszczolarski Wojciech WLUKK Brzeg-Nysa


Kat. Junior młodszy
34. Marek Łazarewicz WLUKK Brzeg-Nysa

Kat. Młodzik

18 MAZEPA Paweˆ WLUKK BRZEG NYSA
19 TECHMAăSKI Marin WLUKK BRZEG NYSA

Całkowite wyniki - http://strony.aster.pl/an...zierzoniow.html

[ Dodano: 2009-04-06, 16:41 ]
http://strony.aster.pl/an...405sobotka.html całkowite wyniki z sobótki w kat. elita orlik startowali Piotr Zachoszcz i Kamil Migdoł 62msc w kat junior wygrał Andrzej Bartkiewicz a 3 był Paweł Franczak .
0 UP 1 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-06, 21:39   

Dzierżoniów (4 kwietnia)
Elite (Orlik): 22. (12.) Kajetan Skrobich (Mostostal Puławy); 28. (16.) Paweł Pac
Juniorzy: 14. Wojciech Pszczolarski
Juniorzy młodsi: 34. Marek Łazarewicz
Młodzicy: 18. Paweł Mazepa; 19. Marcin Techmański

Sobótka (5 kwietnia)
Elite (Orlik): 47. (29.) Kajetan Skrobich (Mostostal Puławy); 62. (38.) Kamil Migdoł; 104. Piotr Zachoszcz
Juniorzy: 1. Andrzej Bartkiewicz; 3. Paweł Franczak; 20. Mateusz Majdanik; 23. Adrian Kwapich; 45. Damian Zagajski; 66. Łukasz Stawiński
Juniorzy młodsi: 49. Marek Łazarewicz; 65. Wojciech Malec; 78. Mateusz Mazepa; 80. Mateusz Mrozek
Młodzicy: 17. Robert Kobylański; 52. Paweł Mazepa
Juniorki: 47. Dominika Żukowska
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-20, 20:13   

IX Wielkanocny Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Kłomnice - Rzerzęczyce (11 kwietnia)
Elite (Orlik): 21. Kajetan Skrobich (Mostostal Puławy); 48. Kamil Migdoł
Juniorzy: 3. Paweł Franczak; 10. Mateusz Majdanik; 27. Adrian Kwapich; 76. Wojciech Pszczolarski; 77. Rafał Klepacki; 83. Łukasz Stawiński; 83. Damian Zagajski
Juniorzy młodsi: 17. Mateusz Mrozek; 46. Mateusz Mazepa; 62. Marek Łazarewicz; 65. Wojciech Malec
Młodzicy: 16. Robert Kobylański
Kobiety elite (juniorki): 4. (2.) Dominika Żukowska

Puchar Polski w kolarstwie szosowym mężczyzn – I seria (start wspólny) – Ciechanów (19 kwietnia)
Juniorzy: 3. Mateusz Majdanik; 6. Paweł Franczak; 22. Adrian Kwapich; 32. Łukasz Stawiński; 45. Wojciech Pszczolarski; 51. Andrzej Bartkiewicz; 54. Damian Zagajski; 65. Adam Pluciński
Juniorzy młodsi: 14. Mateusz Mrozek; 27. Marek Łazarewicz; 33. Dominika Żukowska (1. wśród juniorek); 56. Wiktor Malec; 63. Mateusz Mazepa

Puchar Polski w kolarstwie szosowym mężczyzn – I seria (jazda indywidualna na czas) – Ciechanów (19 kwietnia)
Juniorzy: 1. Andrzej Bartkiewicz; 3. Wojciech Pszczolarski; 7. Damian Zagajski; 12. Paweł Franczak; 34. Mateusz Majdanik; 44. Łukasz Stawiński; 59. Adam Pluciński
Juniorzy młodsi: 12. Marek Łazarewicz; 17. Wiktor Malec; 46. Dominika Żukowska (1. wśród juniorek); 63. Mateusz Mrozek; 68. Mateusz Mazepa
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 29
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2856



Wysłany: 2009-04-22, 20:32   

Mniejsza z tym - wyniki podawane przed qiero są z dobrych źródeł a sędziom też się błędy zdarzają :P , które się pewnie nie powtórzą bo w ogóle u P.Godlewskiego błędy są rzadkością.
0 UP 1 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 28
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-22, 22:45   

w kłomnicach mieli duuuże błędy:D
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-27, 15:23   

XXIV Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice – Chrząstowice (26 kwietnia)
Orlik: 18. Kamil Migdoł
Juniorzy: 3. Paweł Franczak
Juniorzy młodsi: 19. Mateusz Mazepa; 46. Wojciech Malec; 47. Wiktor Mrozek
Młodzicy: 1. Robert Kobylański
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 29
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2856



Wysłany: 2009-05-01, 19:11   

http://www.pro-cycling.or...i&artykul=12098 5 juniorów WLUKK Brzeg -Nysa startuje obecnie w jedynym w polsce tak ważnym wyścigu a jest to puchar świata juniorów , barwy brzesko nyskiego klubu reprezentują : Andrzej Bartkiewicz , Mateusz Majdanik , Adrian Kwapich , Damian Zagajski i Paweł Franczak a jako SMS Żyrardów jedzie Wojciech Pszczolarski.
www.alksstal.org - najświeższe pełne wyniki po każdym etapie.

[ Dodano: 2009-05-03, 10:35 ]
X Memoriał im. Romana Siemińskiego 114km Grodzisk Mazowiecki

1. Wojciech Halejak DHL Author
2. Piotr Sztobryn Mostostal Puławy
3. Mateusz Komar DHL Author

5. Kajetan Skrobich Mostostal Puławy

http://www.naszosie.pl/20...a-sieminskiego/
Ostatnio zmieniony przez Pacu 2009-05-01, 19:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 1 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-04, 09:55   

W długi majowy weekend brzescy kolarze startowali w kilku wyścigach i jak zwykle było ich widać.
Jednymi z najciekawszych wyścigów był XXI Międzynarodowy Wyścig Juniorów o Puchar Prezydenta Grudziądza, w którym startowała pięcioosobowa grupa WLUKK Brzeg-Nysa oraz reprezentujący SMS Żyrardów – Wojciech Pszczolarski. W klasyfikacji końcowej nasi zawodnicy zajęli dalsze lokaty, ale za to byli widoczni na poszczególnych etapach. Najlepsze miejsce zajął Andrzej Bartkiewicz, który na ostatnim etapie finiszował na trzecim miejscu.
W dwóch innych wyścigach startował Kajetan Skrobich, reprezentujący barwy Mostostalu Puławy. Bardzo dobrze się spisał w sobotę, w Grodzisku Mazowieckim, gdzie zajął 5. miejsce, a w klasyfikacji Orlików był trzeci.

XXI Międzynarodowy Wyścig Juniorów o Puchar Prezydenta Grudziądza – Grudziądz (30 kwietnia – 3 maja)
1. półetap I etapu (na czas): 8. Andrzej Bartkiewicz; 19. Wojciech Pszczolarski (SMS Żyrardów); 21. Damian Zagajski; 42. Mateusz Majdanik; 49. Paweł Franczak; 112. Adrian Kwapich
2. półetap I etapu: 26. Paweł Franczak; 53. Adrian Kwapich; 58. Andrzej Bartkiewicz; 61. Wojciech Pszczolarski (SMS Żyrardów); 91. Mateusz Majdanik; Damian Zagajski wycofał się
II etap: 16. Mateusz Majdanik; 32. Paweł Franczak; 77. Wojciech Pszczolarski (SMS Żyrardów); 97. Andrzej Bartkiewicz; Adrian Kwapich wycofał się
III etap: 13. Paweł Franczak; 49. Mateusz Majdanik; 52. Wojciech Pszczolarski (SMS Żyrardów); 53. Andrzej Bartkiewicz
IV etap: 3. Andrzej Bartkiewicz; 15. Paweł Franczak; 67. Wojciech Pszczolarski (SMS Żyrardów); 87. Mateusz Majdanik
Klasyfikacja końcowa: 1. Stanisław Bażkow (Białoruś); 2. Jewgienij Patenka (Białoruś); 3. Damian Szramka (LUKS ASRT Print Olsztyn); ...; 33. Paweł Franczak; 34. Andrzej Bartkiewicz; 41. Wojciech Pszczolarski (SMS Żyrardów); 65. Mateusz Majdanik

XXI Memoriał im. Andrzeja Trochanowskiego – Baboszewo (1 maja)
Elite: 39. Kajetan Skrobich (Mostostal Puławy)

X Memoriał im. Romana Siemińskiego – Grodzisk Mazowiecki (2 maja)
Elite (Orlik): 5. (3.) Kajetan Skrobich (Mostostal Puławy)
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 29
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2856



Wysłany: 2009-05-07, 11:59   

Cytat:
XXI Memoriał im. Andrzeja Trochanowskiego – Baboszewo (1 maja)
Elite: 39. Kajetan Skrobich (Mostostal Puławy)


Filmik http://pro-cycling.org/in...i&artykul=12157 , Kajetan był obecny w tej pierwszej 14 osobowej ucieczce ( niebieski strój i kask) ,ale niestety nie dojechał w niej do mety.

Pro Liga jest to organizowana przez Stowarzyszenie Sympatyków Zawodowych Grup Kolarskich -klasyfikacja, która ma na celu wyłonienie najlepszego polskiego kolarza szosowego, biorącego udział w wyścigach kolarskich na terenie Polski. Klasyfikacja ta skupia kilkanaście najważniejszych polskich wyścigów :


Szlakiem Grodów Piastowskich
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego
Bałtyk - Karkonosze Tour
Mistrzostwa Polski na czas
Mistrzostwa Polski ze startu wspólnego
Wyścig Solidarności i Olimpijczyków
Pomorski Klasyk
Wyścig Dookoła Mazowsza
Puchar Uzdrowisk Karpackich
Memoriał Henryka Łasaka
Puchar Ministra Obrony Narodowej
Szlakiem Walk Majora Hubala
Puchar PKOl
Ostatnio zmieniony przez Pacu 2009-05-07, 12:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 1 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-11, 13:27   

XXXIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Wielką Nagrodę Bełchatowa
Elite (Orlik): 53. (34.) Kajetan Skrobich (Mostostal Puławy)

Według informacji trenera Kamil Migdoł na początku kwietnia podczas wyścigu na Słowacji zajmował 4. i 5. miejsce.
0 UP 0 DOWN
 
1GNB 

Wiek: 78
Dołączył: 27 Lut 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-18, 11:49   

W dniach 16-17 Maja odbył się Puchar Polski Juniorów i Kobiet open, bardzo dobrze spisali sie nasi zawodnicy. Krzysztof Maksel z najlepszym czasem eliminacji sprintu nie miał sobie równych także w biegach sprinterskich i wygrał tą konkurencje jak i dwie pozostałe w których startował, sprint olimpijski wspólnie z kolegami z drużyny kadrowej (Kacper Leśniak i Paweł Laskowski) oraz w pieknym stylu po bardzo emocjonującym finishu Keirin. Bardzo dobrze spisali się również pozostali zawodnicy Brzesko-Nyskiego klubu, Wojtek Pszczolarski wygrał wyścig punktowy w którym Andrzej Bartkiewicz byl drugi, druzyna sprintu drużynowego w skladzie Adrian Kwapich, Damian Zagajski i Łukasz Stawiński zajeła trzecie miejsce.


Bardzo przepraszam jak pominąłem jakis wynik ale nie pamietam wszystkich, prosze dopisywac :)

Pozdrawiam 1GNB
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2009, brzegnysa, wlukk


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu