Mistrzostwa Opolszczyzny 2008
Autor
Wiadomość
qiero
11
Wiek: 46 Dołączył: 23 Maj 2005
12 / 0
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2008-03-03, 18:45 Mistrzostwa Opolszczyzny 2008
Gra pojedyncza kobiet
1. Borkowska Kamila (KTS MOKSiR Zawadzkie)
2. Pinkosz Agnieszka (UKS Dalachów)
3. Świtała Anna (KTS MOKSiR Zawadzkie)
...
7. Iwasyszyn Katarzyna (UGKS Odra Brzeg)
13. Kawula Małgorzata (UGKS Odra Brzeg)
17. Kawula Jagoda (UGKS Odra Brzeg)
. Skotnicka Katarzyna (UGKS Odra Brzeg)
Gra pojedyncza mężczyzn
1. Iwaniuk Grzegorz (ZKS Wojtpol Korfantów)
2. Kasperowicz Jerzy (ZKS Wojtpol Korfantów)
3. Skiba Marek (MKS Sokół Niemodlin)
...
8. Duda Grzegorz (MKS Sokół Niemodlin)
10. Pacek Paweł (UGKS Odra Brzeg)
11. Pacek Krzysztof (UGKS Odra Brzeg)
13. Pająk Arkadiusz (UGKS Odra Brzeg)
. Iwasyszyn Wojciech (UGKS Odra Brzeg)
Gra podwójna kobiet
1. Borkowska Kamila, Świtała Anna (KTS MOKSiR Zawadzkie)
2. Andraczek Jessica (KTS MOKSiR Zawadzkie), Łacny Beata (LUKS MGOKSiR Korfantów)
3. Nowak Aleksandra, Szlapa Sylwia (LZS Victoria Chróścice)
. Orleańska Marta, Galus Patrycja (LZS Victoria Chróścice)
5. Kawula Jagoda, Iwasyszyn Katarzyna (UGKS Odra Brzeg)
9. Skotnicka Katarzyna, Kawula Małgorzata (UGKS Odra Brzeg)
Gra podwójna mężczyzn
1. Iwaniuk Grzegorz, Lebek Patryk (ZKS Wojtpol Korfantów)
2. Malinowski Kacper, Małolepszy Jędrzej (ZKS Wojtpol Korfantów)
3. Pacek Krzysztof, Pacek Paweł (UGKS Odra Brzeg)
4. Iwasyszyn Wojciech (UGKS Odra Brzeg), Skiba Marek (MKS Sokół Niemodlin)
5. Pająk Arkadiusz (UGKS Odra Brzeg), Gerlic Piotr (MKS Sokół Niemodlin)
. Borycka Dawid, Duda Grzegorz (MKS Sokół Niemodlin)
Gra mieszana
1. Borkowska Kamila (KTS MOKSiR Zawadzkie), Kasperowicz Jan (ZKS Wojtpol Korfantów)
2. Łacny Beata (LUKS MGOKSiR Korfantów), Iwaniuk Grzegorz (ZKS Wojtpol Korfantów)
3. Orleańska Marta (LZS Victoria Chróścice), Lebek Patryk (ZKS Wojtpol Korfantów)
4. Iwasyszyn Katarzyna, Pająk Arkadiusz (UGKS Odra Brzeg)
5. Kawula Jagoda, Pacek Krzysztof (UGKS Odra Brzeg)
9. Skotnicka Katarzyna, Pacek Paweł (UGKS Odra Brzeg)
. Pietrek Aneta (KTS MOKSiR Zawadzkie), Iwasyszyn Wojciech (UGKS Odra Brzeg)
Klasyfikacja klubowa
1. LZS Victoria Chróścice
2. KTS MOKSiR Zawadzkie
3. UGKS Odra Brzeg
0
0
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Nasze Serwisy:
Informator Miejski:
Polecamy: