Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mistrzostwa Opolszczyzny 2008
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-03, 18:45   Mistrzostwa Opolszczyzny 2008

Gra pojedyncza kobiet
1. Borkowska Kamila (KTS MOKSiR Zawadzkie)
2. Pinkosz Agnieszka (UKS Dalachów)
3. Świtała Anna (KTS MOKSiR Zawadzkie)
...
7. Iwasyszyn Katarzyna (UGKS Odra Brzeg)
13. Kawula Małgorzata (UGKS Odra Brzeg)
17. Kawula Jagoda (UGKS Odra Brzeg)
. Skotnicka Katarzyna (UGKS Odra Brzeg)

Gra pojedyncza mężczyzn
1. Iwaniuk Grzegorz (ZKS Wojtpol Korfantów)
2. Kasperowicz Jerzy (ZKS Wojtpol Korfantów)
3. Skiba Marek (MKS Sokół Niemodlin)
...
8. Duda Grzegorz (MKS Sokół Niemodlin)
10. Pacek Paweł (UGKS Odra Brzeg)
11. Pacek Krzysztof (UGKS Odra Brzeg)
13. Pająk Arkadiusz (UGKS Odra Brzeg)
. Iwasyszyn Wojciech (UGKS Odra Brzeg)

Gra podwójna kobiet
1. Borkowska Kamila, Świtała Anna (KTS MOKSiR Zawadzkie)
2. Andraczek Jessica (KTS MOKSiR Zawadzkie), Łacny Beata (LUKS MGOKSiR Korfantów)
3. Nowak Aleksandra, Szlapa Sylwia (LZS Victoria Chróścice)
. Orleańska Marta, Galus Patrycja (LZS Victoria Chróścice)
5. Kawula Jagoda, Iwasyszyn Katarzyna (UGKS Odra Brzeg)
9. Skotnicka Katarzyna, Kawula Małgorzata (UGKS Odra Brzeg)

Gra podwójna mężczyzn
1. Iwaniuk Grzegorz, Lebek Patryk (ZKS Wojtpol Korfantów)
2. Malinowski Kacper, Małolepszy Jędrzej (ZKS Wojtpol Korfantów)
3. Pacek Krzysztof, Pacek Paweł (UGKS Odra Brzeg)
4. Iwasyszyn Wojciech (UGKS Odra Brzeg), Skiba Marek (MKS Sokół Niemodlin)
5. Pająk Arkadiusz (UGKS Odra Brzeg), Gerlic Piotr (MKS Sokół Niemodlin)
. Borycka Dawid, Duda Grzegorz (MKS Sokół Niemodlin)

Gra mieszana
1. Borkowska Kamila (KTS MOKSiR Zawadzkie), Kasperowicz Jan (ZKS Wojtpol Korfantów)
2. Łacny Beata (LUKS MGOKSiR Korfantów), Iwaniuk Grzegorz (ZKS Wojtpol Korfantów)
3. Orleańska Marta (LZS Victoria Chróścice), Lebek Patryk (ZKS Wojtpol Korfantów)
4. Iwasyszyn Katarzyna, Pająk Arkadiusz (UGKS Odra Brzeg)
5. Kawula Jagoda, Pacek Krzysztof (UGKS Odra Brzeg)
9. Skotnicka Katarzyna, Pacek Paweł (UGKS Odra Brzeg)
. Pietrek Aneta (KTS MOKSiR Zawadzkie), Iwasyszyn Wojciech (UGKS Odra Brzeg)

Klasyfikacja klubowa
1. LZS Victoria Chróścice
2. KTS MOKSiR Zawadzkie
3. UGKS Odra Brzeg
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2008, mistrzostwa, opolszczyzny


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu