Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
do Dyrektora BCK
Autor Wiadomość
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-02-17, 22:55   do Dyrektora BCK

Miałem dzisiaj niewątpliwą przyjemność przespacerowania się ulicami Brzegu i troszku się zdziwiłem.. Mimo ze było miło dzieki spacerkowi to jeszcze i smiesznie... Rozśmieszyły mnie nowe eksluzywne słupy ogłoszeniowe którymi zarządza Dyrektor Bck.. Rozśmieszyły bo na 7 napotkanych 6 było w dalszym ciagu obklejone różowym pasem dużych plakatów (to ze różowe to dobry "chły matetingowy" jak mawia Ani Mru mru bo rzucają się w oczy z daleka ;) ) informujacymi mnie o Jarmarku Bożonarodzeniowym i wszystkich atrakcjach z tym związanymi... Połowa lutego minęła... Ale żeby było smieszniej to otaczające mnie słupy na ul Jana Pawła II serdecznie zapraszają mnie na impreże Andrzejkową...

Pytanie brzmi co ile słupy powinny być czyszczone i ze tak powiem "uaktualniane"???
Czy zarządzanie polega tylko na doklejaniu kolejnych plakatów bądź ogłoszeń do momentu dopóki same się nie odkleją (jak to było ze starymi słupami..)???

Trochę kich jesli tak nowe i eksluzywne słupy za niebotyczne pieniadze stały tak zaniedbane lub obklejone plakatami z przed trzech miesięcy jak nie starszymi...


Ps. Zdaję sobie sprawę ze temat zostanie odpowiednio zinterpretowany przez niektórych forumowiczów z Franco na czele ale co mi się humor poprawił od tych różowych plakatów i Andrzejek to moje :-P :evil: :-P
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-17, 23:04   

a2r napisał/a:
Ps. Zdaję sobie sprawę ze temat zostanie odpowiednio zinterpretowany przez niektórych forumowiczów z Franco na czele ale co mi się humor poprawił od tych różowych plakatów i Andrzejek to moje


Cieszę się, że spędzam sen z powiek zodiakalnemu braciszkowi. Niestety różnimy sie tym, że ja nie jestem uzależniony od BCKu aż tak bardzo, jak by to mogło wynikać z Twoich sugestii ;) .

Moje zdanie na temat administracji słupami jest takie samo jak Twoje. Wyglądają ochydnie, na peryferia nie trafiają reklamy imprez i etc. W tym względzie niewiele się zmieniło, chociaż same słupy są wielkim krokiem do przodu. Pomimo całej mojej sympatii dla obecnego dyrektora, niestety stawiam minus. Chociaż chyba to nie on chodzi i klei te plakaty ;) .

Zaskoczony ? :) :P

Pozdrawiam A2R :D
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-02-17, 23:09   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Zaskoczony ?


Bardziej byś mnie zaskoczył gdybyś napisał co innego :evil:

No tak ale miło że są tematy w których jesteśmy w stanie się zgodzić ;)

Pozdr Franz :evil:
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-18, 01:07   

a2r napisał/a:
Pozdr Franz

śmierdzi mi pojednaniem :mrgreen:

a tak odnośnie tych (nie)szczęsnych słupów... te dwa najbliżej mnie (Wierzbowa, Konopnicka) świecą pustkami a ich funkcjonalność ogranicza się do oddawania kotków w dobre ręce, ew. wynajmu mieszkań. chyba nie po to je postawiono?
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-18, 01:43   

zalev napisał/a:
śmierdzi mi pojednaniem


A czego nie pachnie ? :wink:

zalev napisał/a:
chyba nie po to je postawiono?


Ja tam się nie znam, ale w kwestii przeznaczenia/funkcjonalności słupów nic się nie zmieniło, czyli były wcześniej (i wcale nie służyły do czego innego jak mniemam) i nadal są tylko powiedzmy ładniejsze, co oczywiście nie zmienia faktu, z którym podobnie jak Franko oraz a2r tak i ja się zgadzam, że powinno się je otoczyć większą opieką zarówno od strony estetycznej jak również informacyjnej.
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-02-18, 19:45   

zalev napisał/a:
śmierdzi mi pojednaniem


jedna jaskółka wiosny nie czyni :evil: ale fajnie że przyleciała ;)

zalev napisał/a:
chyba nie po to je postawiono?


a skąd wiesz ??? :-P


Najgorsze na tych słupach są ogłoszenia z tzw lotkami czyli pocietymi karteczkami do wyrwania przeważnie z nr tel ogłaszajacego się... Przy dzisiejszym wiaterku - a do najmocniejszych nie należał - i padajacym deszczyku lub snieżyku multum takich ogłoszeń poprostu odpadło dzieki czemu na chodniku w okolicy słupów zrobił sie mały kolorowy dywanik...

Ale szacun oddaję za różowe plakaty !!!! Powaga !!! jadąc autkiem patrzac na słup poprostu z daleka (jestem krótkowidzem :evil: ) widać że Jarmark się ogłoasza ;)

A paradoksalnie wszystkie te mega różowe plakaty typu Paris Hilton (czytałem dziś Pudelka :evil: ) wiszą zaraz pod czarno-żółtym paskiem z logo BCK i informacjami o tym kto słupami zarządza i kiedy mozna zgłosić i w jakich godzinach plakat do przylepienia ;)

Postulat: proponuję do loga bck dodać troszkę koloru różowego :evil: nie ma bata żeby ktoś z osą pomylił ;)
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-03-03, 23:21   

Chciałem na koniec tematu (bo sensu pytań do nie widze dużego - bo jak napisał Roztropek i tak nikt nie odpowiada... i nic z tych pytań nie wynika) podziekować Orkanowi Emma dzieki któremu wiekszość nieaktualnych i nawarstwionych plakatów ulotek i reklamówek spadła ze sławetnych słupów dzieki czemu na większości zrobiło sie przejrzyscie.... Ale różowe plakaty z Gwiażdką w Brzegu informujace o Jarmarku Bozonarodzeniowym są nienaruszone :evil: znaczy sie świetna robota Pana Obklejacza - a tak z ciekawosci - zna ktos może nazwe tego zawodu???
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-04, 05:58   

Ta mania BCKowo-słupowa zaczyna sie robić intrygująca ;)

A ja też mam pytanie: dlaczego uważasz, że słupy kupione były za niebotyczną kwotę?

Swoją drogą życzę wszystkim wszem i wobec coby ich najwięksiejszym problemem było zmartwienie, że na miejskich słupach ogłoszeniowych ogłoszenia są nieaktualne :P
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-03-04, 09:51   

Bartek T. napisał/a:
A ja też mam pytanie: dlaczego uważasz, że słupy kupione były za niebotyczną kwotę?


Dla mnie kwota jest nie wyobrazalna - ponad 100 tys zł... Za słupy... które

smooth napisał/a:
nadal są tylko powiedzmy ładniejsze, co oczywiście nie zmienia faktu, z którym podobnie jak Franko oraz a2r tak i ja się zgadzam, że powinno się je otoczyć większą opieką zarówno od strony estetycznej jak również informacyjnej.


A tu dbania o te słupy nie widać wiec po co było takie piniadze wydawać? wychodzi na to ze nie potrzebnie...

Bartek T. napisał/a:
Ta mania BCKowo-słupowa zaczyna sie robić intrygująca


Tak samo sposób zarządzania robi się intrygujacy...
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-04, 17:57   

Patrzac z dala - dobrze ze wogole sa slupy, rozklady jazdy etc. :)
0 UP 0 DOWN
 
Rei 


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-04, 20:09   

moim zdaniem słupy są jak najbardziej pozytywną rzeczą - wstawiono je w miejsce ochydnego czegos informacyjnopodobnego i spełniają swoją rolę ,plus schludnie wyglądają. a stwierdzenia dt. staroświeckich plakatów tudzież przeterminowanych, są tylko i wyłącznie szukaniem dziury w całym. poprzednio stały tablice ogłoszeniowe - stare, ochydne i oblepione wielką warstwą ogłoszeń i jakoś o dziwo nikt nie protestował przeciwko ich wątpliwym wartościom estetycznym.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-04, 20:38   

Rei napisał/a:
poprzednio stały tablice ogłoszeniowe - stare, ochydne i oblepione wielką warstwą ogłoszeń i jakoś o dziwo nikt nie protestował przeciwko ich wątpliwym wartościom estetycznym.


Hmmm, ciekawe czemu? ;) Pewnie hołdując zasadzie "zły to ptak co własne gniazdo kala". teraz już nie własne więc co tam :P
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-04, 20:38   

Rei napisał/a:
poprzednio stały tablice ogłoszeniowe - stare, ochydne i oblepione wielką warstwą ogłoszeń i jakoś o dziwo nikt nie protestował przeciwko ich wątpliwym wartościom estetycznym.

Oj prostestował, protestował :wink: pamiętam jeszcze niedawno rozmowy na forum dotyczące w/w starych tablic :]

Cieszę się, że wymienili te tablice, również się zgadzam ze stwierdzeniem, że
Rei napisał/a:
są jak najbardziej pozytywną rzeczą

i
Rei napisał/a:
wstawiono je w miejsce ochydnego czegos informacyjnopodobnego i spełniają swoją rolę

ale mimo wszystko jeśli coś się robi, powinno się to zrobić dobrze do końca, nie doprowadzić ich do takiego stanu jak poprzednie tablice, żeby nie były
Rei napisał/a:
oblepione wielką warstwą ogłoszeń

+stare plakaty, reklamy wyborcze itd.
Myślę, że kolejne wybory dopiero będą sprawdzianem dla osób odpowiedzialnych za słupy :)

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-03-04, 23:56   

Bartek T. napisał/a:
Pewnie hołdując zasadzie "zły to ptak co własne gniazdo kala". teraz już nie własne więc co tam


dzieki za kolejna szufladke ale zauwaz ze nie tylko mnie to irytuje... fakt ze jak wyjdę z domu to na dzieńdobry mam dwa słupy i codziennie chcąc nie chcąc muszę jej ogladać...

Yvvone napisał/a:
ale mimo wszystko jeśli coś się robi, powinno się to zrobić dobrze do końca, nie doprowadzić ich do takiego stanu jak poprzednie tablice, żeby nie były


na słupy wydano ponad 100tys zł z publicznej kasy i fajnie ze sa i ze są fajne ale czy mamy mysleć - fanie ze są i są fajne bo są fajne i nowsze od starych ???

to jeżeli juz mam tak mysleć to nie rozumiem chociażby oburzenia ze sie kostka brukowa na ul Reja zapadła bo powinienem sie cieszyć ze jest nowa ładna fajna i dobrze ze są koleiny bo przecież były dziury...???
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-05, 02:27   

A wyczuwasz różnicę między uszkodzoną kostką a nieaktualnymi plakatami? Przy słupach nic się nie obrusza (no, poza Tobą ;) ), na Reja i owszem. Jeśli już porównywać coś nieporównywalnego to do strych plakatów można porównać co najwyżej za długo parkujące samochody. Ale czy one w jakiś sposób wpływają na stan drogi? Nie. Tak jak plakaty nie wpływają na stan słupa. Sorry, ale porównanie kompletnie nie trafione. A poza tym zgoda - plakaty powinny mieć jakiś tam okres i powinny być zrywane/zaklejane nowymi. Nie są, fakt. Ale żeby tyle miejsca temu poświęcać...? ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bck, do, dyrektora


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu