Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomysł spotkania z Historią w tle
Autor Wiadomość
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2008-02-06, 14:59   Pomysł spotkania z Historią w tle

Co powiecie na propozycje zorganizowania spotkań ludzi dla których historia naszego pięknego Miasta Brzegu nie jest obojętna. Dla których pasjonujące jest słuchanie o tym dlaczego ten kamień jest tutaj i skąd się wziął. Czekam na opinie dotyczące pomysłu oraz związane z nim sugestie.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-06, 15:27   

Pomysł bardzo dobry, zawsze z zapartym tchem czytam posty historyczne na forum. Znam też kilka osób, które moją sporo do opowiedzenia na temat naszego miasta. Są to albo ludzie, którzy mieszkają tu od lat i zawsze sprawami miejskimi się interesowali albo "domorośli" historycy, którzy znają losy Brzegu od strony od jakiej żadem historyk nigdy nie pozna. I wreszcie są też ludzie wykształceni w tym kierunku, którzy pasjonując się Brzegiem poznali jego historię od zarania.
Tak więc jestem jak najbardziej za! Kwestia organizacji.
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-06, 16:16   

cieszę się że spodobał się pomysł. :D

Jeśli chodzi o organizacje to w tej kwestii liczę na Waszą pomoc. W pierwszej kolejności proszę o pomysły jak Wy to widzicie. Jaką formę miało by mieć pierwsze spotkanie. Wprawdzie mam swoją wizję, ale z doświadczenia wiem, że co kilka głów to nie jedna. Umówmy się więc że najbliższe dni, powiedzmy do 16 lutego będą okresem na stworzenie pierwotnego planu w jakiej formie miało by się to odbywać. Chętnych do pomocy serdecznie zapraszam. Rozumiem, że na Ciebie Bartku mogę liczyć? :wink:
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez osiolekGucio 2008-02-06, 16:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
tadjurek 


Wiek: 74
Dołączył: 14 Paź 2005

UP 117 / UP 4


Skąd: oczywiście z Brzegu

Wysłany: 2008-02-06, 19:58   

Z przyjemnością wezmę udział w spotkaniu. Trudno mówić o postaci organizacyjnej, pomysł wykracza bowiem poza działania istniejących w Brzegu organizacji jak np. PTTK, Towarzystwo Opieki nad Zabytkami czy zamarłe Towarzystwo Miłośników Ziemi Brzeskiej. Spotkać się zawsze można np. na zamku, w bibliotece czy nawet gdzieś w pubie. Ja mam np. bogaty zbiór książek dotyczących Brzegu, chętnie się nimi pochwalę.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: historia, pomysl, spotkania, tle


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu