Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pod Słońcem Toskanii
Autor Wiadomość
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-28, 21:35   

smooth napisał/a:
ale sama inicjatywa jakiegoś wspólnego "oglądaniowego" czegoś ..myślę, ze jest całkiem realna i fajoska.

Warto wpróbować :wink:

smooth napisał/a:
wspólne oglądanie

niekoniecznie tego filmu, ale można o tym pomyśleć i coś "skołować" :roll:
Jestem za i na pewno z miłą chęcią bym się z Wami spotkała na jakimś przyzwoitym filmiku :roll: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2008-01-28, 21:41   

tylko jaki to miałby być gatunek, żebyśmy wszyscy wytrwali w skupieniu do końca?
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-28, 21:43   

Włóczykij napisał/a:
tylko jaki to miałby być gatunek, żebyśmy wszyscy wytrwali w skupieniu do końca?

Horror ! :D
Ja osobiście się dostosuję, trzeba być otwartym na nowe doznania (czyt. filmy :wink: )
Ale pomysł nie jest zły, co jednak chyba nadaje się już na odrębny dział do dyskusji :D

:offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-01-28, 21:44   

smooth napisał/a:
Yvvone napisał/a:
Chyba sama sobie obejrzę, ale przydałoby się jakieś miłe towarzystwo przy oglądaniu



Wiesz co w ogóle przez myśl mi przeszło jakieś takie wspólne oglądanie..z jakąś większą sympatyczną ekipą...przy akompaniamencie jakiejś klimatycznej zielonej herbaty..
Tylko sam nie wiem czy na pierwsze oglądanie takich subtelnych, emocjonalnych filmów nie warto "przyprowadzić" w samotności swoje własne ego... puścić na wiatr swoją wyobraźnie i wrażliwość..coby nie mówić o intymności intelektualno-emocjonalnej.... ale sama inicjatywa jakiegoś wspólnego "oglądaniowego" czegoś ..myślę, ze jest całkiem realna i fajoska.


Racja. Film na tyle pobudza emocje, że w pewnym sensie wyciąga na wierzch naszą intymną część uczuć, które, jak sądzę, powinny kwitnąć tylko dla nas, lub też tym kwiatem dzielić się powinniśmy tylko z naszą drugą połową :)

Oglądając go w większym towarzystwie, można się poczuć nieco niezręcznie (mnie samemu spociły się oczka, mimo tego że nie ma żadnego smutnego motywu w tym filmie) ;)
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-28, 21:56   

Janio napisał/a:
Oglądając go w większym towarzystwie, można się poczuć nieco niezręcznie

dokładnie :)
są takie filmy które za pierwszym razem po prostu trzeba obejrzeć samemu - ten do nich zdecydowanie należy :)
natomiast jeśli to już któryś z kolei seans, to można by się pokusić o oglądanie w większym gronie
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-28, 22:21   

hmm... czyżbym obserwowała narodziny kolejnego klubu ? ;) Tym razem filmy, ciekawy pomysł, jeśli pojawią się jakieś interesujące tytuły i propozycje do dyskusji po seansie, to ja się na to piszę :-P (O ile terminy nie będą się nakładały z DKLem :D )

Ah, Smooth, Twoja wzmianka o zielonej herbacie uświadomiła mi jak dawno nie było herbacianego spotkania! Ostatnie, o ile pamiętam, w bardzo zawężonym gronie, odbyło się w czerwcu - to z 'Karinką' i harcowaniem wokół ogniska w finale ;) (chociaż ono nie było do końca herbatkowe :evil: )
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 14:44   

Moi drodzy - wiedziałam, że temat o Toskanii - o filmie - istnieje i wielu z Was pewnie chciałoby się tam znaleźć (w Toskanii), bo rzeczywiście piękna to kraina. A dziś znalazłam na onet.pl taki oto konkursik - http://podroze.onet.pl/0,4151,konkurs.html
Zagrałam, ale jak nie wygram, to może komuś innemu się poszczęści (i mnie zabierze ze sobą?? :) )
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-02-27, 15:43   

Ja też spróbowałam ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: pod, sloncem, toskanii


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu