Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie do motocyklistów
Autor Wiadomość
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-15, 09:09   Pytanie do motocyklistów

Pytanie do Brzeskich motocyklistów. Dlaczego niektórzy z was są pasjonatami dwóch kółek a inni zachowują się jakby zapłacili za swoje maszyny wyobraźnią i odpowiedzialnością?

Do napisania tematu skłoniła mnie historia, kiedy to w niedzielę przejechała piękna kawalkada motorów i wyglądało to super niestety chwilę później widziałem kilku motocyklistów, którzy jeździli po mieście bez celu a komentarze na chodnikach wszędzie były takie same – „durnie, debile itd.” Jest to cytat i nie są to moje słowa ja sądzę, że po prostu poniosła ich fantazja ułańska. Panowie przez takie zachowanie ludzie spostrzegają motory i ich właścicieli jako coś złego a przecież bycie motocyklistą to super sprawa.

Następnym razem jak będziecie chcieli sprawdzić ile decybeli jest w stanie wygenerować wasz motor to jedzcie gdzieś na lotnisko i śmiało.

Pozdrawiam pasjonatów motoryzacji.
Ostatnio zmieniony przez Andrzejbrzeg 2008-01-15, 09:56, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-16, 02:14   

Andrzejbrzeg napisał/a:
widziałem kilku motocyklistów, którzy jeździli po mieście bez celu


Cóż a może by spróbować połączyć takie fakty.

Niedziela = 16 finał WOŚP 2008
+
Program 16 finału WOŚP
- 12:00-14:00 - pokaz motocykli w Rynku.

..no, ale zakładam, że uwzględniłeś te fakty, więc w zasadzie moja wypowiedź za wiele nie wnosi do tematu!

Tak się jeszcze zastanawiam, bo przecież w jeżdżeniu bez celu nie ma jakoś szczególnie nic złego tym bardziej, że motocykliście raczej nie robią tego na co dzień, a ich tam krążenia mogło być takim zachowanie post-wośpowym, że się tak wyrażę, więc:

1) Za dużo hałasu ? (sądzę, że o to chodzi)
2) Za dużo smrodu ?
3) Może jeździli po chodniku ?

Cóż, nie wiem czy uczestnictwo motorów w godzinach od 12:00-14:00 jest wystarczającym, "usprawiedliwieniem", ale daje sobie paznokcia uciąć, że na co dzień motocykliści mają ciekawsze zajęcia niż sprawdzanie na mieście ile decybeli potrafi wytworzyć ich motocykl! :wink:
Ostatnio zmieniony przez smooth 2008-01-16, 02:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-16, 09:37   

Odpowiem na Twoje pytania:
1. Widziałem akcję pod wiaduktem kolejowym gdzie pokazali się z najgorszej strony odkręcając manetki i robiąc przeraźliwy hałas łącznie z wystrzałami z tłumika. Nie wzięli pod uwagę, że ludzie idą tam z małymi dziećmi a akustyka pod wiaduktem każdy wie, jaka jest.
2. Smrodu nie było.
3. Po chodniku nie jeździli, bo za to jest mandat a osobiście bym ich nagrał i zaniósł nagranie na Policję

Nie pisałem o wszystkich motocyklistach, bo przejazd przez miasto wyglądał super ludzie stali i pokazywali palcami „patrzcie ile motorów itp.” To było ładne i przemyślane. Niestety jak pisałem wcześniej włączyła się fantazja ułańska i kilku poniosło.
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-16, 10:41   

Czlowieka zadowolic to jest naprawde ciezko :roll: zawsze jest cos zle, zawsze cos komus przeszkadza :roll: bez przesadyzmu :wink: :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
niewazne kto 

Wiek: 32
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-16, 12:43   

A ILE GOWNIAZY JEZDZI SAMOCHODAMI PO MIESCIE ROWNIEZ BEZ CELU?? ZASTANOW SIE CO PISZESZ!!! :evil: PRZECIEZ WLASNIE DLA POKAZU ITD MOTOCYKLISCI ZEBRALI SIE W BRZEGU!! A MATKI Z BACHORAMI MOGLY ZOSTAC W DOMCIACH.JEZELI PRZESZKADZALO TO JAKIMS BABCIOM MOGLY POSIEDZIEC SOBIE W KOSCIOLKU!!! BRAWO MATOCYKLISCI ZA TO CO ROBICIE!!! ZNAJOMA Z GRD :D :D

Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Na forum nie piszemy z użyciem Caps Lock
Ostatnio zmieniony przez warlike 2008-01-16, 12:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-16, 12:52   

niewazne kto, nie wiem czemu tak się ekscytujesz tym...
niewazne kto napisał/a:
A MATKI Z BACHORAMI MOGLY ZOSTAC W DOMCIACH.JEZELI PRZESZKADZALO TO JAKIMS BABCIOM MOGLY POSIEDZIEC SOBIE W KOSCIOLKU!!!


Są ludzie którym się to nie podoba i mają prawo wypowiedzieć swoją opinię...

Weź także pod uwagę że są motocykliści szacunek dla nich i osoby które igrają z życiem jeżdząc jak wariaci... tak wiem że także gówniarze w aucie rodziców świrują ale weź pod uwagę że motocykliści nie są jedynymi użytkownikami drogi...
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-16, 13:03   

To jest straszne, jeżeli faktycznie masz 23 lata to piszesz jakbyś miała 10.
Nie będę komentował Twojej wypowiedzi, bo nie chcę robić z forum pyskówki.

A dla Twojej informacji to te jak Ty to nazwałaś „bachory” będą za kilka lat pracowały na Twoją emeryturę hehe
Nikt nie będzie zostawał w domu albo się chował po kościołach, bo kilku kolesiom zachciało się szaleć motorami.
0 UP 0 DOWN
 
niewazne kto 

Wiek: 32
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-16, 13:03   

TAK KOCHANIUTKA TYLKO ZE WSZYSCY WIDZA TYLKO BLEDY I WYGLUPY MOTOCYKLISTOW!!! A PEWNIE NAWET NIE MAJA POJECIA CO WTEDY ROBIA ICH DZIECI!!! MORZE COS JESZCZE GORSZEGO!! :x

Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Na forum nie piszemy z użyciem Caps Lock


popraw swoje posty-następny taki post=się ostrzeżenie
Ostatnio zmieniony przez warlike 2008-01-16, 13:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
niewazne kto 

Wiek: 32
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-16, 13:05   

idz se pobiegaj!! :oops:



Post nic nie wnoszący do tematu. Post zostanie usunięty
Ostatnio zmieniony przez warlike 2008-01-16, 13:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-16, 13:18   

Andrzejbrzeg napisał/a:

Nikt nie będzie zostawał w domu albo się chował po kościołach, bo kilku kolesiom zachciało się szaleć motorami.


Zgadzam sie, ale bez przesady takie zeczy niezdazaja sie codziennie, ale codziennie jezdza po ulicach samochody, halasuja i smierdza a to jakos nikomu nie przeszkadza :?: :!: To byla akcja WOSP :wink:


niewazne kto, nie "bachory" a DZIECI :!: troche kultury i poszanowania, :!:
Ostatnio zmieniony przez Moni 2008-01-16, 13:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
niewazne kto 

Wiek: 32
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-16, 13:27   

ale widzisz jednak nie wszyscy na forum daja sie przekonac!! najlepiej chyba ic nie organizowac tak dla swietego spokoju!! :x
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-16, 13:28   

niewazne kto napisał/a:
TAK KOCHANIUTKA TYLKO ZE WSZYSCY WIDZA TYLKO BLEDY I WYGLUPY MOTOCYKLISTOW!!! A PEWNIE NAWET NIE MAJA POJECIA CO WTEDY ROBIA ICH DZIECI!!! MORZE COS JESZCZE GORSZEGO!! :x


po pierwsze jeżeli to jest zwrócenie się do mnie to nie Kochaniutka ale Kochaniutki....

a po drugie
Cytat:
idz se pobiegaj!! :oops:
takie zwroty nie są na miejscu....

motocylkiści są użytkownikami drogi i inni ludzie też

Cytat:
Droga jest wydzielonym pasem terenu lub akwenu, także fragmentem przestrzeni powietrznej, przeznaczonym do poruszania się pojazdów, ludzi, zwierząt. Droga łączy ze sobą dwa lub więcej punktów. Droga może być wyposażona w odpowiednie urządzenia techniczne, ułatwiające podróżowanie.
żródło Wikipedia

także widzisz że na spacer mogą iść babcie, mamy z dziecmi... nawet do koscioła rzeba jakoś dojść...nie zmienia to faktu że motocykliści powinni zwrócić uwagę na innych urzytkowników drogi... Ale pięknie wyglądał pokaz :) i przejazd ulicami :) ale dokręcanie manetki gazy zeby zrobić tylko hałas nie jest chyba na miejscu
0 UP 0 DOWN
 
niewazne kto 

Wiek: 32
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2008-01-16, 13:30   

no to kochaniutki wlasnie o to chodzi zeby bylo glosno :D i nie uwazam zeby drogi byly tylko dla motocyklistow!! widze ze sie nie rozumiemy :roll:
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-16, 13:32   

Andrzejbrzeg napisał/a:
A dla Twojej informacji to te jak Ty to nazwałaś „bachory” będą za kilka lat pracowały na Twoją emeryturę hehe


jesli tak szalejąc jej dożyje... stary życze ci tego abyś starości doczekał
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-16, 14:06   

niewazne kto napisał/a:
PRZECIEZ WLASNIE DLA POKAZU ITD MOTOCYKLISCI ZEBRALI SIE W BRZEGU!! A MATKI Z BACHORAMI MOGLY ZOSTAC W DOMCIACH.JEZELI PRZESZKADZALO TO JAKIMS BABCIOM MOGLY POSIEDZIEC SOBIE W KOSCIOLKU!!!


po tych słowach uznałem że tak uważasz...


niewazne kto napisał/a:
no to kochaniutki wlasnie o to chodzi zeby bylo glosno :D


a ja sądziłem że jazda motocyklem nie polega na tym kto głośniej przejedzie przez miasto ale kto przejedzie z gracją i tym czymś... bo prawdziwy motocyklista wie jakie niebezpieczeństwo mu grozi a osoba posiadająca motor nie do konca zdaje sobie z tego sprawe... sam byłem swiatkiem jazdy jednego goscia na ulicy slowackiego ma pewno miał grubo ponad 100 km/h wiec... z tym się z tobą nie zgodze zeby było gosno... chodzi o to zeby była klasa bo przejechac przez miasto glosno kazdy umie a przejechać z gracją już nie każdy
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, motocyklistow, pytanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu