Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Problem Romów w Brzegu
Autor Wiadomość
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-05-27, 02:42   

problem Romów to problem jednostek, które budują obraz całego społeczeństwa Romów w Brzegu

większość "kojarzy" złe "osobowości". I ja też.

Dopóki nie zrobi się czegoś z tymi złymi, dopóty ten temat będzie miał ze 200 stron.

Tylko kto ma to zrobić? I jak ?
0 UP 0 DOWN
 
spycambrzeg 



Wiek: 39
Dołączył: 08 Maj 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-04, 20:57   

niby problem, ale...

0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-04, 22:43   

To są chyba ci "porządni", dodatkowo znają się na biznesie- ściana reklam 8)
0 UP 0 DOWN
 
huczek.kruczek 


Wiek: 40
Dołączył: 15 Sty 2012

UP 0 / UP 1


Skąd: opolskie

Wysłany: 2012-03-22, 19:49   

(...) ja tam do romow nic nie mam, ale można ich zagonić do jakieś pracy w zamian za ich utrzymywanie !
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2012-03-22, 20:50   

Dokładne spostrzeżenie kolego masz u mnie wirtualne piwko za trafną uwagę.Dla chcących podniecić temat informuję że ja także należę do mniejszości w tym kraju a jakoś pewne instytucje nie płacą mi pieniążków z tego powodu. :) Romowie nie przędą a mają a ja przędzę a nie mam.
Ostatnio zmieniony przez wróż Mariusz 2012-03-22, 20:58, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
huczek.kruczek 


Wiek: 40
Dołączył: 15 Sty 2012

UP 0 / UP 1


Skąd: opolskie

Wysłany: 2012-03-22, 21:03   

wróż Mariusz, to jest własnie polityka naszego kraju > lokalnych władz. Można coś z tym zrobić tylko trzeba chcieć i dążyć uparto do celu. Jakoś w Rosji takich problemów nie mają, ot problem ...

Skoro Ja pracuje i lekko nie mam to dlaczego mniejszość, która pochodzi z koczowniczego trybu życia ma lepiej odemnie ? ups... muszę uważać na słowa, bo zaraz poczują się dotknięci moją wypowiedzią i zgłoszą to prokuratury.

Zamiast wspierać polaków w każdych sytuacjach to państwo obywateli ma w du...
Ostatnio zmieniony przez huczek.kruczek 2012-03-22, 21:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2012-03-22, 21:13   

Państwo nie ma obywateli tam gdzie blask dnia codziennego nie dociera.Państwo po prostu ma dziwny system rządzenia jedni mają to czego mieć nie powinni a drudzy co im się prawnie należy muszą o to walczyć po instytucjach i tak to wygląda w mega wielu sprawach.Poza tym nie owijajmy w bawełnę teraz gdzie nie zajrzysz to wszędzie jest bajzel i tyle.Ty będziesz pracował ba harował po 10 godzin dziennie a jak dostaniesz dziesiątego pensyjkę to będziesz kombinował czego by tu nie zapłacić lub nie dopłacić by mieć ostatniego na bochenek chleba dla siebie i dzieci i pamiętaj nikt ci niczego nie da a nawet się nie zapyta czy masz co zjeść.Z takiego zamartwiania się są tylko zwolnieni prywaciarze mający prywatne firmy i umiejący kombinować lub osoby na stanowiskach państwowych które mają gwarantowane comiesięczne pobory wraz ze wszystkimi dodatkami.Na naszych ziemiach dużo jest takich co się nie napracują a mają nie tylko mniejszości.
Ostatnio zmieniony przez wróż Mariusz 2012-03-22, 22:00, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Barton Fink 



Wiek: 113
Dołączył: 24 Sty 2009

UP 22 / UP 9



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-03-23, 03:46   

wróż Mariusz napisał/a:
.Z takiego zamartwiania się są tylko zwolnieni prywaciarze mający prywatne firmy
Nie wiem jakich prywaciarzy masz na myśli... Załóż sobie działalność gospodarczą... jakąkolwiek i wtedy poczuj brak zmartwień, oczywiścię, życzę powodzenia a jak Ci się już uda 'być bez zmartwień' to chętnie skorzystam z Twych rad ...
Co do Cyganerii naszej 'wspaniałej'... nie wypowiem się bo wyjdzie na to że jestem rasistą a nie jestem choć w ich przypadku.... Ale to nie tylko ja... Gońmy motłoch patologiczną z naszego miasta...
0 UP 1 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 46
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2012-03-23, 18:46   

wróż Mariusz napisał/a:
Ty będziesz pracował ba harował po 10 godzin dziennie a jak dostaniesz dziesiątego pensyjkę to będziesz kombinował czego by tu nie zapłacić lub nie dopłacić by mieć ostatniego na bochenek chleba dla siebie i dzieci i pamiętaj nikt ci niczego nie da a nawet się nie zapyta czy masz co zjeść.Z takiego zamartwiania się są tylko zwolnieni prywaciarze mający prywatne firmy i umiejący kombinować lub osoby na stanowiskach państwowych które mają gwarantowane comiesięczne pobory wraz ze wszystkimi dodatkami.Na naszych ziemiach dużo jest takich co się nie napracują a mają


Czegokolwiek temat nie dotyczy Ty ciągle ta sama śpiewka aż do znudzenia. Zostań prywaciarzem jak Ci post wyżej poradzono i za jakiś czas napisz ile już masz kasy , domów i samochodów ,bo ciekawość mnie zeżre :x
0 UP 0 DOWN
 
komornik 


Wiek: 42
Dołączył: 28 Sty 2011

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-03-23, 19:20   

nie bede nic pisal bo jeszcze odpowiem za nagabywanie do bunty czy inne :censored2:. kazdy z nas ma zdanie na ten temat ale nie moze o tym WE WLASNYM KRAJU o tym GLOSNO MOWIC

SKANDAL !

0 UP 0 DOWN
 
Acio 
Artur/Bartek



Wiek: 68
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 4 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-08-26, 21:08   

http://www.nto.pl/apps/pb...IAT05/120929939 Ciekawe czy książki dostaną za darmo ??
0 UP 1 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2013-08-26, 21:17   

Acio napisał/a:
Ciekawe czy książki dostaną za darmo ??
Muszę przyznać że nie lubie tych ludzi, ale w tym wypadku powinni dostać książki. Jak widać coś dają od siebie(chęci), i nie chca nic bezwkładu własnego.
0 UP 1 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2013-08-26, 21:20   

Acio napisał/a:
... Ciekawe czy książki dostaną za darmo ??


Ten temat nie byl ruszany przez rok, a i podany link jest juz rok stary :-)

W jakim celu zostalo zadane pytanie ?

Przeciez juz ta sprawa minela, wiec po co pytac czy dostaną...
Moze zapytac lepiej ich po polsku czy dobrze skonczyli kurs jezyka polskiego.

Pozytywne posuniecie z MOPS-u w Brzegu.
Co niektorzy powinni brac przyklad.

______________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min.
Franco Zarrazzo,
krzysztof Wojtunik,
lord
"

______________________________________________________________
Ostatnio zmieniony przez waldemar_n 2013-08-26, 21:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 4 DOWN
 
Acio 
Artur/Bartek



Wiek: 68
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 4 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-08-26, 21:22   

Temat powróci jeszcze nie raz, nowi romowie ściągają do Brzegu, możemy podziękować grupowo
p. Huczy......
2 UP 2 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2013-08-26, 21:26   

Acio napisał/a:
...nowi romowie ściągają do Brzegu, możemy podziękować grupowo
p. Huczy......


Moze jakies konkretne fakty, liczby i inne dane
a nie prywatne domysly :-)

______________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min.
Franco Zarrazzo,
krzysztof Wojtunik,
lord
"

______________________________________________________________
0 UP 3 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, problem, romow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu