Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zapach Kobiety
Autor Wiadomość
lukaszbrzeg 


Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-01-10, 00:20   Zapach Kobiety

Polecam Świetna rola ALa PACINO :)
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-01-10, 00:57   

Piekny Soundtrack świetny wątek i boskie Tango - moim zdaniem najlepsze tango filmowe oczywiscie tańczone nie przez tancerzy zawodowych ;) - nie wiem czy Franco mnie poprze :-P
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-01-10, 01:30   

Jest to niestety ten film z Alem Pacino, którego do dziś nie widziałem w całości. Natomiast na YouTube widziałem fragmenty. Zgdzam się, że osoba niewidoma poczuje tango lepiej - ja sam zamykam oczy, chociaż nie powinienem, jako prowadzący. I zawsze sugeruję zamykenie oczu dziewczynom, które zaczynają - niestety one chcą rządzić, nawet w tangu, i dlatego nie zamykają - tango is out off... więc...

Tango filmowe.... hmm - myślę, że Robert Duvall więcej poczuł, Sally Poterr też przekazała klimat. W "Zapach Kobiety" (zaznaczam, że znam tylko z framentów), tango arg, było chyba tylko tłem. I NIE JEST TO FILM, który mnie pchnął w tango. A tak było w dużej części przypadków indywidualnych zderzeń z tangiem w Polsce.

A samo tango - jako utwór, znaczy "Por Una Cabeza" - wymiata :) .

Pozdro

PS Spać nie mogę....
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2008-01-10, 10:05   Re: Zapach Kobiety

lukaszbrzeg napisał/a:
Polecam Świetna rola ALa PACINO :)


Al Pacino zawsze wybitnie odzwierciedla grane przez siebie postaci, a w filmie 'Zapach Kobiety' stworzył taką kreację, że gdybym nie znał go wcześniej i dane byłoby mi go poznać dopiero na tym filmie, to myślałbym, że naprawdę jest niewidomy. Ogólnie film jest przesycony ponadczasową treścią, a to 'niewidome tango' po prostu miażdży(zdaję sobie sprawę, że zawodowcy potrafią lepiej, nie mniej jednak to jest bardzo ujmujące)

Ps. a2r, Ty pewnie będziesz kumał czaczę, bo widzę, że piszesz o soundtracku. Znasz może nazwę utworu, który wykonany jest właśnie do wspomnianego tanga? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-01-10, 10:31   Re: Zapach Kobiety

Włóczykij napisał/a:

Ps. a2r, Ty pewnie będziesz kumał czaczę, bo widzę, że piszesz o soundtracku. Znasz może nazwę utworu, który wykonany jest właśnie do wspomnianego tanga? :wink:


Piętro wyżej jest podany. O ile mnie pamięć nie myli, jest to aranżacja w wykonaniu światowej sławy skrzypka, Isaaka Pearlmana. Wpisując w Youtube "Por una cabeza" odnajdziesz dziesiątki aranżacji (chyba:P), w tym zasadniczą i najwazniejszą - przedwojenną Carlosa Gardela.

Dodane:


Obejrzałem Al Pacino w tym tangu po raz kolejny - nie jest to coś, co należy naśladować. Takie bardziej argentyńskie tutaj: http://pl.youtube.com/wat...feature=related

i tu (chyba jako taniec weselny) sztywno, ale całkiem spoko: http://pl.youtube.com/wat...feature=related

A to absolutnie NIE!!! : http://pl.youtube.com/watch?v=ln6ydzePpBw


A to mnie powaliło na kolana - jakas Manga Anime zmontowana pod Por Una: http://pl.youtube.com/watch?v=ln6ydzePpBw
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-01-10, 10:56, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2008-01-10, 12:52   Re: Zapach Kobiety

Franco Zarrazzo napisał/a:
Piętro wyżej jest podany.


oj ja śpiący... :wink:

Franco Zarrazzo napisał/a:
w tym zasadniczą i najwazniejszą - przedwojenną Carlosa Gardela.


te słowa trzeba podkreślić, cud, miód, malina...

Franco Zarrazzo napisał/a:
Obejrzałem Al Pacino w tym tangu po raz kolejny - nie jest to coś, co należy naśladować.


ależ on broni się przed krytykami jeszcze przed zatańczeniem 'tanga', stwierdzając, że: ' tango to nie życie, tu się wolno mylić' :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Bursztynowa 
Kameleon



Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: BP

Wysłany: 2008-01-10, 16:21   

I ja polecam zdecydowanie!
Wspaniała kreacja Pacino i piękna ścieżka dźwiękowa!

ps. Franek a nie można było napisać? Toż ja film mam w całości na płycie od dawien dawna... :-P
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-02-01, 22:40   

Sobota TVN godz 21.05 ;) ja z miłą chęcią obejrzę Ala w tym filmie łącznie z tangiem ;) Franco polecam ;)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-01, 22:59   

Dzięki a2r - ale nie mam TVN :) . W ogóle tak jakoś ta TV ogólnie to mnie irytuje ;) .
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-02, 20:16   

Ano właśnie, ja przeglądając program w iternecie, dziś zobaczyłam tytuł. Skojarzyło mi się że rozmawialiscie tu o nim... - nie pomyliłam się, chyba dziś się skuszę.... :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-03, 12:58   

strasznie nudny film, szkoda czasu
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-03, 13:25   

Kurcze Devon czasami mam wrażenie, że Ty nie widzisz, nie dostrzegasz czegoś co jest naprawdę dobre! Ty tak dla przekory czy rzeczywiście (.)

Jak dla mnie świetny film, (tego mi trzeba było ostatnimi czasy...) - także tym bardziej cieszę się że zajrzałam na program telewizyjny i zaświtało mi iż tu o tym filmie była mowa.. Farciara ze mnie ;)

Oglądałam film w pełnym napięciu, naprawdę dobra fabuła, odegranie charakteru pułkownika - niebywałe (!) Jestem pod dużym wrażeniem.

Tango... rzeczywiście ujmujące... aż człowiekowi chce się spróbować po obejrzeniu...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-03, 13:31   

KS napisał/a:
Tango... rzeczywiście ujmujące... aż człowiekowi chce się spróbować po obejrzeniu...


I am... waitng...

Muszę Bursztynka poprosić o płytkę ;) . A może napisze coś o Zapachu Kobiety?

Tak fajnie pisała, jak pachnie namiętność... Jakuś ? ;)
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-02-03, 13:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-02-03, 15:18   

Oglądałem i muszę przyznać - film z charakterem - oglądało się jak KS wspomniała z napięciem do końca. Jak dla mnie klasyka w tego rodzaju filmach.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-03, 19:50   

KS napisał/a:
Kurcze Devon czasami mam wrażenie, że Ty nie widzisz, nie dostrzegasz czegoś co jest naprawdę dobre! Ty tak dla przekory czy rzeczywiście (.)


Dla mnie to KICZ, dla Ciebie coś fantastycznego - gusta i guściki :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kobiety, zapach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu