Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Lodowisko w Brzegu
Autor Wiadomość
melani 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-27, 18:05   Lodowisko w Brzegu

Mam pytanie, czy jest możliwość, aby w parku koło więzienia napuszczono więcej wody i zrobiono lodowisko dla młodzieży, naprawdę sprawiło by to wiele radochy milusińskim. Proszę odpowiedzieć, czy jest szansa, aby ten teren został lepiej oświetlony, tym bardziej, że wielkimi krokami zbliżają sie ferie zimowe Pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedź:)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-27, 18:11   

melani napisał/a:
Mam pytanie, czy jest możliwość, aby w parku koło więzienia napuszczono więcej wody i zrobiono lodowisko dla młodzieży, naprawdę sprawiło by to wiele radochy milusińskim.


To dobry pomysł, ale może zamiast albo równorzędnie taki sam manewr wykonać na tzw. kwadratówce w Parku Wolności, tylko że tam byłby problem z oświetleniem, przynajmniej na tą chwilę.
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-27, 18:46   

To jest swietny pomysl :brawo: , tam bylo juz kiedys lodowisko ale to daaawno temu.Bylo wszystko oswietlone i muzyka nawet grala :D Mozna by nawet pomyslec o goracych napojach.Nareszcie dzieciaki nie nudzily by sie w ferie :D :brawo: Pare lat temu to ja jeszcze jezdzilam tam na lyzwach , ale wtedy to jeszcze mielismy zime :?


Mysle ze w Parku Wolnosci to nie jest taki dobry pomysl ,po pierwsze za daleko a po drugie wieczorami troche niebezpiecznie dla dzieciakow ktore same by tam przychodzily.Nie wszystkie dzieci sa odwazne przejsc przez taki duzy park w ciemnosci.Ten park kolo wiezienia jest w sam raz ,oswietlony park, zaraz obok miasto,ludzie sie kreca jest bezpieczniej.
Ostatnio zmieniony przez Moni 2007-12-27, 18:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-27, 18:54   

Moni napisał/a:
Mysle ze w Parku Wolnosci to nie jest taki dobry pomysl ,po pierwsze za daleko a po drugie wieczorami troche niebezpiecznie dla dzieciakow ktore same by tam przychodzily


No zgadza się, ale w domyślę chodziło mi o godziny nadzorowane, tyle że realniejszy jest właśnie pomysł stawu koło więzienia..choć samo więzienie najlepszym tłem nie jest :) ..ale mimo wszystko to chyba mało istotny szczegół - skupmy się na samym pomyśle, który jak OK., a realizacja chyba nie taka trudna!
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-27, 19:30   

rok temu lodowisko mialo powstać, oczywiście na czas zimy, na stadionie brzeskim. Widać, że w tym roku nici z tego, a mrozik jest i to o wiele zimniejszy niż zeszlym roku.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-27, 21:13   

póki co lodowisko jest pod biedronką na słowackiego :/ jakieś pacany chyba na wlotowej częsci patrkingu wylali wode bo widać zacieki na krańcach i ślizgawica ze idzie zęby wibić idąć i rozwalić się jadąc :/
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2007-12-27, 22:04   Re: Lodowisko w Brzegu

melani napisał/a:
Mam pytanie, czy jest możliwość, aby w parku koło więzienia napuszczono więcej wody i zrobiono lodowisko dla młodzieży, naprawdę sprawiło by to wiele radochy milusińskim. Proszę odpowiedzieć, czy jest szansa, aby ten teren został lepiej oświetlony, tym bardziej, że wielkimi krokami zbliżają sie ferie zimowe Pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedź:)


Podpytam kierownika MOSiR-u co i jak się z tym da zrobić. Spróbuję jutro, choć jutro jest sesja RM i zapowiada się, że może być to dość dłuuuugi dzień...., prawda, panie radny? 8)
Powiem szczerze, że jakiś czas wcześniej próbowaliśmy wywalczyć sztuczne lodowisko w Rynku (ale na okres świąteczno-noworoczny cena wynajęcia nie była na kieszeń miasta - przynajmniej na chwilę obecną). Niemniej jednak ferie u nas są w drugiej połowie lutego - mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko w tej sprawie stracone... :)
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-27, 23:51   

BeZet napisał/a:
prawda, panie radny? 8)

Prawda :roll:

Wyręczę Cię bo to pytanie dwukrotnie, przed tą i poprzednią zimą zadawał radny Juchniewicz. Poprzednią zima spłatała nam figla i była bez mrozu, a teraz też to niemożliwe bo całość jest na tyle nieszczelna, że woda ucieka.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-12-28, 10:30   

Moni napisał/a:

Mysle ze w Parku Wolnosci to nie jest taki dobry pomysl ,po pierwsze za daleko a po drugie wieczorami troche niebezpiecznie dla dzieciakow ktore same by tam przychodzily.Nie wszystkie dzieci sa odwazne przejsc przez taki duzy park w ciemnosci.Ten park kolo wiezienia jest w sam raz ,oswietlony park, zaraz obok miasto,ludzie sie kreca jest bezpieczniej.


Dlaczego za daleko? Ja mam pięć minut. A do tego lód tam już jest i dzieciaki za dnia śmiagają delikatnie po tym nienajczystszym lodzie.

Co do oświetlenia - jakaś linia z prądem chyba przez park biegnie, a i o dodatkowy patrol (w przyszłości może konny?) ktoś by mógł się postarać. Pomijam bezpieczeństwo, ale nasz Park niszczeje coraz bardziej dewastowany przez ludzi lubiących czasami swoją energię wyładować na ławeczkach, przyrodzi... no i przypadkowych przechodniach.

Tyle teraz tych firm ochroniarskich i Nocnych Patroli - może by czasami kto zajrzał do Parku? A nie tylko wtedy, gdy forumowicze ognisko robią....
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2007-12-28, 12:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-28, 12:43   

Ty moze masz 5min. i 40lat. Ja pisze tu i dzieciach ktore maja po 12 lat np. A nie kazdy rodzic tez ma czas pojsc z tym dzieckiem na te lyzwy dlatego chodza same lub grupkami innych dzieciakow.A w parku wolsnosci nie jest zbyt bezpiecznie tym bardziej ze robi sie szybko ciemno a dzieci jak wiadomo chca posiedziec dluzej. :wink: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2008-01-05, 08:31   

Skoro mnie już Bartek T. "wyręczył" z odpowiedzią nt. lodowiska w Parku... informuję, że na stadionie miejskim jest już takowe czynne od 10.00 do 20.00. Warto skorzystać, póki jest zima... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
mystery 



Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-05, 19:01   

hmm... jak narazie na tym lodowisku stadionowym trudno jeździć na łyżwach, wygląda jak kałuża ;/
0 UP 0 DOWN
 
d0mino 
The Art Of Torture


Wiek: 42
Dołączył: 04 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :]

Wysłany: 2008-01-05, 19:55   

Tylko nie w parku !!! Błagam !!! Bo to pewnie ja będę musiał napuszczać wodę :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-01-05, 21:02   

Dzisiaj pokonując obwodnicę ze stacji Lotos na Bliską, widziałam, że na brzeskim basenie też ludzie śmigają na łyżwach. I to nawet spora grupa :)
0 UP 0 DOWN
 
d0mino 
The Art Of Torture


Wiek: 42
Dołączył: 04 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :]

Wysłany: 2008-01-05, 21:07   

Kathia napisał/a:
Dzisiaj pokonując obwodnicę ze stacji Lotos na Bliską, widziałam, że na brzeskim basenie też ludzie śmigają na łyżwach. I to nawet spora grupa :)


Szczera prawda, sam tam jeżdżę :D chociaż chwilowo mam zastuj przez obtarte nogi od łyżew
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, lodowisko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu