Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Parkowa ...... reaktywacja :)
Autor Wiadomość
martyna18 

Wiek: 35
Dołączyła: 19 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-26, 11:06   Parkowa ...... reaktywacja :)

Jak niektórzy z Was zauważyli była Parkowa zmienia swe oblicze :)
Dla niektórych mam informację, iż słynnej rurki już nie ma :wink: ale i tak szykuje się całkiem milutki lokalik......

daje się zauważyć, iż o klientów brzeskich walczy już kilka lokali, lub powiedziałabym nawet sieci lokalów.... Kebab etc.... i dobrze
0 UP 0 DOWN
 
Legolas 
Reggae Rlz xD



Wiek: 33
Dołączył: 06 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-26, 11:09   

Własnie widzialem ze cos sie tam dzieje :D tylko nie wiedziałem co tam bedzie :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-26, 11:25   

No ja też zauważyłam w drodze do szkoły, że coś tam remontują.
Mam nadzieję, że już wkrótce zobaczymy efekty :wink:
0 UP 0 DOWN
 
martyna18 

Wiek: 35
Dołączyła: 19 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-26, 11:28   

niestety dopiero wiosna - lato.....

ja się już doczekać nie mogę piwka w Parku obok fontanny :wink:
starsi koledzy opowiadali mi, jak w czasie długiej przerwy wyskakiwali do Parkowej na piwko etc.....a standardem była partyjka bilardu :wink:
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-26, 11:54   

Już od dwóch osób słyszałem z czego od jednej,która jest blisko tego "projektu" że ma tam być taka włoska knajpka,zobaczymy co z tego wyjdzie ale bardzo fajnie,że ktoś wziął się za to miejsce i mam nadzieje,że wypali pomysł.Powodzenia.
0 UP 0 DOWN
 
Ibiza... 


Wiek: 38
Dołączył: 18 Mar 2007

UP 3 / UP 21



Wysłany: 2007-12-27, 15:53   ....

No slyszalem ze ten lokal maja wlasciciele pizeri korona...oby nie bylo tak jak w koronie...
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2007-12-27, 16:15   Re: ....

Ibiza... napisał/a:
No slyszalem ze ten lokal maja wlasciciele pizeri korona...oby nie bylo tak jak w koronie...
ot taka tylko "szczera" troska konkurencji :wink:

Ja raczej powiedziałbym: oby nie było tak jak w Ibizie :wink: To chyba tak z racji wieku. Czekam cały czas na knajpkę z prawdziwego zdarzenia dla ludzi, którzy wyrośli już z pewnych szczeniackich zachowań. Pojawia się szansa, a czy zostanie wykorzystana... pożyjemy - zobaczymy.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-12-27, 19:11   Re: ....

Ibiza... napisał/a:
No slyszalem ze ten lokal maja wlasciciele pizeri korona...oby nie bylo tak jak w koronie...


zgadzam się z poprzednikiem......

pożyjemy zobaczymy..... ale co by nie mówić.... szykuje się knajpka w miłej okolicy :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-28, 12:02   

Właścicielem z tego co mi wiadomo jest ta sama osoba, która stworzyła Primę i teraz także ma pod swoimi ramionami Wodnika :) i z tego co do mnie doszło moimi ukrytymi kanałami słyszałam,że idea Wodnikowskich koncertów ma wpisać się w nowo powstałą knajpkę... Połączoną z restauracją również... Czyli może będzie w Brzegu coś na wzór bardziej muzycznych lokali ( robi się bardziej tematycznie) :) ale to tylko plotki i ploteczki :) się okaże sie zobaczy się pochodzi! :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-28, 14:59   

Oj Aithne, ale mnie smaka narobiłaś tym muzycznym lokalem.
Może uda mi się wuja podpytać, bo ponoć tam robi!
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-28, 17:37   

fajnie byłoby gdyby w Brzegu powstał np. jakiś klub jazzowy, ale Brzeg to nie Wrocław, więc taki czy podobny klub chyba nigdy nie będzie miał racji bytu :(
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-28, 23:13   

Domel! Będzie miał i basta! ;) już ja się o to postaram...nie żeby komu konkurencję robić ;)
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2007-12-29, 09:39   

to powiedzcie mi w koncu czy bedzie to lokal gdzie bedzie mozna sie pobawic na parkiecie czy pub lub pizzeria gdzie bedzie mozna Tylko coś skonsumowac??
0 UP 0 DOWN
 
Pablues 


Wiek: 48
Dołączył: 18 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-29, 10:22   

Domel napisał/a:
fajnie byłoby gdyby w Brzegu powstał np. jakiś klub jazzowy, ale Brzeg to nie Wrocław, więc taki czy podobny klub chyba nigdy nie będzie miał racji bytu :(


Pewnie, że Brzeg to nie Wrocław, bo tam są inni ludzie... Nie narzekają, że Wrocław to nie Pekin i chodzą na koncerty zapełniając mnóstwo knajp :)
A tak na serio to czy ewentualna jedyna knajpa muzyczna miałaby rację bytu to zależy od nas. Taką wrocławską Rurę to taki Brzeg spokojnie mógłby zatłoczyć nawet w poniedziałek. Tylko trzeba czasem wydać te 5zł i posłuchać muzy na żywo, a nie narzekać że to że tamto, że praca, że sraca.
Jedno co mnie martwi, to to, że w tej "Parkowej" granie byłoby ewentualnie do 22.00, bo w pobliżu są ludzie którzy będą chcieli spać...
Ostatnio zmieniony przez Pablues 2007-12-29, 10:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-29, 11:06   

trzeba powiedzieć sobie wprost - Brzeg jest za mały na takie kluby z prawdziwego zdarzenia (40 tys. mieszkańców), każda powstająca taka działalność jest ukierunkowana na zysk, dlatego najłatwiej jest zrobić pizzerie, kebab albo jakąś dyskotekę gdzie prędzej czy później będą wpuszczane małolaty, bo szefowi zawsze będzie za mało pieniędzy...
ludzie słuchający np. jazzu lub łagodniejszych odmian tej muzyki jest niewielu w naszym mieście (mam nadzieję, że się mylę) we Wrocławiu w takim klubie zawsze będzie pełno ludzi choćby dlatego, że to studenckie miasto, które pełno jest artystów itd.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: parkowa, reaktywacja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu