Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-11-26, 11:01
Gimnazjum nr 3
Autor Wiadomość
Dorka 
Watashi no namae wa Dorota desu



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Kwi 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-11, 21:30   

Też słyszałam od innych o naszej szkole, jako że szkoła nasza ma najwyższy poziom. No dobra nie znam tylko tych dwóch osób, co napisałam. Jest też dużo innych osób na tym moim podwórku i wiem, że nie mają aż tak sporo nauki jak my.
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-12-11, 23:23   

robaczek napisał/a:
a ja twierdzę że PG3 ma najwyższy poziom nauczania dlatego, że nie raz słyszałam to z ust innych uczniów innych szkół jak i nauczycieli z innych szkół. mało tego nasz dyrektor nie jednokrotnie otrzymywał od burmistrza nagrody za tak utrzymanie tak wysokiego poziomu nauczania. mało tego znam dużo osób z innych szkół i wiem że nie ma tam tak dużo zadań domowych jak w pg3... naprawdę przeżyłam to gimnazjum na własnej skórze :/

To już są jakieś bardziej konkretne argumenty :)
Szczerze, to nie wiem jak jest naprawdę. Jedyne moje porównanie, to takie, że 2 na 2 uczniów w mojej obecnej klasie uczęszczało do PG 3 i teraz osiąga średnią ocen nie przekraczającą 3.0. Z kolei 3 na 4 uczniów w mojej klasie z PG 1 osiąga średnią ocen około 4.5, jedna osoba około 4.0 :)
Ja osobiście chodziłam do PG 1 i powiem, że bywało różnie. Jedni nauczyciele wymagali dużo, inni odpuszczali. Nie umiem określić gdzie jest wyższy poziom, bo musiałabym chodzić do tych dwóch szkół, żeby wydać obiektywną opinię.
Większość moich kolegów, którzy 'odpadli' już po pierwszym roku, przyszła właśnie z PG 3, wszyscy co do jednego z kuratorem na karku. Więc nie uwierzę, że w szkole tej nie ma przemocy i narkotyków, zwłaszcza, że byli uczniowie otwarcie o tym mówią.
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 34
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-12-12, 08:10   

może teraz niektórzy uczniowie maja sztuczne poczucie bezpieczeństwa... ale powiem Wam że do póki Jurek tam "czuwa" to nikomu się krzywda nie stanie... bo ten dyrektor jak mało który walczy o ucznia
0 UP 0 DOWN
 
karola664 

Wiek: 30
Dołączyła: 15 Cze 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-12-12, 20:29   

Dorka napisał/a:
nie mają aż tak sporo nauki jak my.


Czy dużo....?? Dużo czasami ale tak to trza pamietać xD
"Czasami" znaczy więcej nic czasami ;p

Trzeba się uczyć trzeba xD

A sql Najlepsza jaka może byc...
Dyrektor Trzyma poziom i git ;p
0 UP 0 DOWN
 
dj.flesh 
Amatorka po godzinach .



Wiek: 30
Dołączyła: 01 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-13, 16:43   

PG3 ma wysoki poziom nauczania. Dużo jest wymagane, ale jest jedno "ALE"...Jeśli trafimy na nauczyciela olewacza to nie dziwne jest później, że ma się problemy z tym przedmiotem w dalszym życiu.Jesli jednak nauczyciel jest wymagający to napewno będziemy mieli wiedzę na temat tego przedmiotu o ile nie trzymamy się zasady ZZZ

Zakuć
Zdać
Zapomnieć
0 UP 0 DOWN
 
butla 
porch monkey 4 life



Wiek: 33
Dołączył: 02 Gru 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: znienacka

Wysłany: 2007-12-28, 15:21   

przemoc jest i to nie mało, ja trafiłem na bande idiotów i albo potrafisz sobiez tym poradzić i masz (względny) spokój albo masz przesrane... ja swoim wyglądem przyciągałem właśnie tych co nie lubią "metali". co do narkotyków to nie zadawałem sie z takimi co takoweposiadają...

a co do waszego "poziomu"

Ale wy marudzicie!!! Aż mi sie wierzyć nie chce!
gimnazjum to jest pół godziny nauki i na następny dzień macie wszystkie ZD i wiecie wszystko co jest potrzebne...
pójdziecie do liceum to was tam wycisną!!!
w chacie o 4, 3 h. nauki na samą biologie (średnio zapisujemy 6 stron A4 na lekcje a wszystko zapisane w jak najwiekszym skroocie a to z kolei trzeba umieć śpiewająco... ale warto też czytać książke w ktoorej jest wszystko ładniej napisane)do tego dochodzi chemia...
co was bede straszył (naprzykład tym że już jeden zeszyt A4 zapisałem)
pokaże wam to na przykładzie
pod koniec gimnazjum dostałem gre (wow)przez ten koniec (ok.miesiąc) doszedłem do 39 lvl(żeby nie było że tylko siedziałem i pykałem w gierke powiem że miałem średnią 4.0 która i tak jest dla mnie naprawde wysoka) do teraz mam 41...
tak więc cieszcie sie z bajecznie łatwej nauki i z ogromu wolnego czasu
pozdro
0 UP 0 DOWN
 
Ineska 


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-04, 22:42   

Obecnie chodzę do PG3 i sądzę, że to dobra szkoła. Co do poziomu nauczania, to sie nie wypowiem, bo nie mam porównania do innych gimnazjów. Jak juz ktoś tutaj napisał, wszystko zależy od nauczyciela, a zdarzają się różni... Przemocy nie doświadczyłam,jak na razie...Ale dobrze o tym wiem ,że jest. Papierosy i alkohol też. Narkotyków jak dotąd nie spotkałam, ale wiele tez zależy od osób z jakimi się przebywa.
0 UP 0 DOWN
 
iwonamajka 


Wiek: 32
Dołączyła: 05 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-12, 12:11   

Ja skończyłam tą szkołę rok temu. Bedąc w niej widziałam papierosy, alkohol i narkotyki. Przemocy nie nie doświadczyłam, ale widziałam że jest. W gimnazjum miałam naprawdę fajną kadre nauczycieli, w porównaniu z liceum to miałam niesamowity luuz, wystarczało się pouczyć i pouważać na lekcji żeby mieć średnią 5.0 :) Czy jest lepsze od innch gimnazji? Ciężko to stwierdzić bo każda szkoła ma inny tok nauczania. Ale teraz w liceum nie odczuwam, żebym miała jakieś braki czy coś. Chyba dobrze mnie przygotowało skoro w liceum bede mieć teraz średnią 4,3 :P

Ale nacieszcie się tym luzem i swobodą ;)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-12, 21:08   

a ja byłem 2 rocznikiem kończącym tą szkołę ;) czyli jakies 4.5 roku temu :D w każdej szkole znajdzie sie jakieś ale... ja nie narzekam na tą szkołę bo spokojnie dostałem się do Starego :) ogolnie nie zamieniłbym :) ale to dzięki pamiętnej klasie ;D 3 F ;D
0 UP 0 DOWN
 
kamcia22 
KamciA x*

Wiek: 28
Dołączyła: 19 Mar 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-05, 20:41   

Czy to gimnazjum ma klase Sportową?? Jeżeli tak to trzeba mieć jakieś skierowanie??
0 UP 0 DOWN
 
Dorka 
Watashi no namae wa Dorota desu



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Kwi 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-05, 21:22   

W Publicznym Gimnazjum nie ma klas profilowanych. Wszystkie są ogólne, chociaż można stwierdzić, że klasy C są tak jakby sportowe.
0 UP 0 DOWN
 
Djwoodi 
Djwoodi(Jumped)



Wiek: 33
Dołączył: 01 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-07, 16:28   

to jest i tak nieprawda obecna 3e jest sportowa wiec czy c czy e to jeden czort ale nie ma profili wiec jest glupio .
0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-07, 08:40   

Jeśli chodzi o klasy sportowe, to są takie w PG2. Co do PG3 mam negatywną opinię co do tej szkoły. Od dawna słyszałem, że to najgorsze gimnazjum w Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
Adelas5xP 
' I`ll be waiting. '



Wiek: 29
Dołączyła: 01 Maj 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: z przed komputera.

Wysłany: 2008-05-07, 20:51   

Najgorsze? ;)
Z jakich powodów?
Nie odnoszę takiego wrażenia po roku spędzonym w tej szkole... naprawdę jest świetnie i nie ma żadnych problemów ;)
0 UP 0 DOWN
 
butla 
porch monkey 4 life



Wiek: 33
Dołączył: 02 Gru 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: znienacka

Wysłany: 2008-05-18, 10:33   

hehe to tak jak ludzie słyszeli że LO2 jest gorsze od LO1
a tymczasem LO2 miało w tym roku wyższy poziom od LO1

P.S. LO1--->stary, a LO2--->nowy
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gimnazjum, nr


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu