Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-11-27, 23:11
Wszyscy powinni obejrzeć ten film (dokument).
Autor Wiadomość
Ryszard Hamburg 


Wiek: 70
Dołączył: 23 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-24, 02:47   Wszyscy powinni obejrzeć ten film (dokument).

Alex Jones - EndGame (Polskie Napisy) 2 godz. 19 minut

http://video.google.com/v...634563260751371

Proszę wszystkich o rozpowszechnianie tego dokumentu i ogólna dyskusje, tutaj na forum ale i także w każdym innym miejscu, praca, szkoła itd.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-24, 03:21   

ma Pan rację, schizofrenia paranoidalna to bardzo cięzkie schorzenie, oczywiście, wszyscy powinni obejrzeć to studium przypadku i wesprzeć konto tego szpitala psychiatrycznego... tylko że ten szpital nie podaje konta... można jakoś inaczej?
0 UP 0 DOWN
 
K.B 


Wiek: 36
Dołączył: 03 Wrz 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-24, 10:56   

Ja przychylam się do wypowiedzi Radka W.
Naprawdę smutne schorzenie...
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-24, 12:41   

Fajny film science - fiction, ale nie obejrzałem jeszcze do końca.

Szukanie układu, śledzenie go, mówienie, że nam zagraża, jaki ma niecne plany i zero dowodów. To było i w Polsce choć na mniejszą skale - GTW nie miała trzymać władzy globalnie a w Polsce. Choć jak pamiętamy po nieudanej ekstradycji Mazura były głosy że GTW sięga aż do Ameryki ;) . Zawsze znajdą się ludzie lubiący karmić się takimi rzeczami.
0 UP 0 DOWN
 
Ryszard Hamburg 


Wiek: 70
Dołączył: 23 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-24, 17:50   

Radek W. napisał/a:
ma Pan rację, schizofrenia paranoidalna to bardzo cięzkie schorzenie, oczywiście, wszyscy powinni obejrzeć to studium przypadku i wesprzeć konto tego szpitala psychiatrycznego... tylko że ten szpital nie podaje konta... można jakoś inaczej?


Szanowny Panie,
dla Pana; szanowny Panie mam inna propozycje a mianowicie bardzo ciekawa książkę

“The Israel Lobby and U.S. Foreign Policy”
(New York: Farrar, Straus and Giroux, 2007)
Autorzy:
John J. Mearsheimer and Stephen M. Walt,
Przetłumaczoną na Arabski, Kataloński, Duński, Holenderski, Francuzki, Niemiecki, Grecki, Włoski, Japoński, i Hiszpański.

Może ktoś przetłumaczy także na Polski, ale wątpię.

PS
A propos Pana wypowiedzi.
Ma Pan medyczna aprobacje, aby stawiać tego rodzaju diagnozy?
Bez aprobacji jest to karalne Szanowny Panie.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-24, 23:32   

Och niech Pan mnie ukarze, koniecznie, przyznaje nie mam aprobacji, skończyłem tylko studia z zakresu psychologii, zwykłe 5-letnie, magisterskie na tym żydowskim Uniwersytecie Jagielońskim a do tego matka całe lata przepracowała w Banku - jestem w układzie, czyż nie ;) Niemniej podtrzymuję - że film jest nakręcony przez osobnika silnie niezrównoważonego psychicznie, pełen bzdur, fantazji i idiotyzmów oraz nieuprawnionych generalizacji i ekstrapolacji. Co więcej powyższe jest moja opinią i mam prawo ją głosić, bowiem mam to zagwarantowane konstytucyjnie.
A przetłumaczyć można wszystko. Proponuję Panu lekturę Upaniszadów - są przetłumaczone na polski;) To będzie pożyteczniejsze. A gdyby autor filmu nie miał co robić to proponuję mu przetłumaczenie eposu "Gilgamesz" na Kantoński - to także pożyteczne zajęcie. Jestem gotów w zamian zapłacić mu karton gum, balonówek:) Pan mu przekaże, że to poważna oferta? Niech sięzastanowi. Karton gum balonówek piechota nie chodzi!
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-25, 21:03   

podobają mi się te antyutopijne scenariusze!! Z przyjemnością oglądam ten film!!! Wreszcie będzie jak w filmie.


OCH IRONIO.
0 UP 0 DOWN
 
Ryszard Hamburg 


Wiek: 70
Dołączył: 23 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-26, 02:45   

Następny film - Aspartam

dla wszystkich, którzy lubią coca cola, LIGHT i inne podobne popitki dla dzieci i młodzieży.

Napoje, w których to zamiast cukru stosuje, sie chemiczne trucizny pod nazwa
ASPARTAM - E951
ZERO kalorii, NutraSweet itd.

Wszelkie dietetyczne pożywki i napoje zawierają ta toksynę ASPARTAM

Proszę, obejrzec sobie, co to jest za trucizna! Uszkodzenia mózgu – Alzheimer.

Aspartam używany jest także w żywności, czytajcie zawsze skład kupowanych produktów.

Następną trucizna jest teraz szeroko stosowany MONOSODIUMGLUTAMATE, E621 na pewno wkrótce dowiecie się także i o tym dodatku do żywności. Nazywanym potocznie wzmacniacz smaku.

Tytul.
Sweet Misery - A Poisoned World.avi (po angielsku 1 godz 30 minut)
http://video.google.com/v...oison=aspartame

Gdzie są ludzie odpowiedzialni za wasze zdrowie, dlaczego nikt nie krzyczy?
Stop truciznom w szczepionkach i żywności.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-11-27, 17:38   

Pan Ryszard rozszerzył spektrum swoich zainteresowań związanych z destrukcyjnym oddziaływaniem środków wszelakich na organizm ludzki. Bezpieczniejsze jednak wydaje się ujawnianie szkodliwych efektów oddziaływań dodatków do żywności, niż wpływu szczepionek na długość życia. Paniki nie wywoła, a co najwyżej do bankructwa pomniejszych wytwórców doprowadzi. Więksi dadzą sobie radę. Wszak ogólnie wiadomo, że leki trują, a trucizny leczą (w małych dawkach), a leczyć należy się tym, czym się zatruło – naczelne hasło homeopatów, które w krajowym wydaniu odpowiada klinowi na kaca. A co się tyczy wspomnianych dodatków dostajemy je jako składniki żywności na własne życzenie. Każdy woli białą mąkę (z polepszaczem wybielającym), żółty ser twardy ( z polepszaczem koloru), gulasz ze skórek i słoniny o smaku gulaszu z wołowiny i tak można długo. Każda matka kupi dziecku białą kaszkę (bo czysta i „zdrowa”), a nie tą z domieszką plew, która jest istotnie zdrowa. Lubimy być oszukiwani na własne życzenie, a właściwie to zapomnieliśmy jaki jest naturalny wygląd i smak większości produktów spożywczych i podejrzane wydają się raczej te naturalne. Kto kupi prawdziwy ser szwajcarski, szary jakiś taki i tłusty, ohyda?
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2007-11-27, 17:47, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Ryszard Hamburg 


Wiek: 70
Dołączył: 23 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-02, 08:43   

Roztropek napisał/a:
Wszak ogólnie wiadomo, że leki trują, a trucizny leczą (w małych dawkach), a leczyć należy się tym, czym się zatruło – naczelne hasło homeopatów, które w krajowym wydaniu odpowiada klinowi na kaca. A co się tyczy wspomnianych dodatków dostajemy je jako składniki żywności na własne życzenie. Każdy woli białą mąkę (z polepszaczem wybielającym), żółty ser twardy ( z polepszaczem koloru), gulasz ze skórek i słoniny o smaku gulaszu z wołowiny i tak można długo. Każda matka kupi dziecku białą kaszkę (bo czysta i „zdrowa”), a nie tą z domieszką plew, która jest istotnie zdrowa. Lubimy być oszukiwani na własne życzenie, a właściwie to zapomnieliśmy jaki jest naturalny wygląd i smak większości produktów spożywczych i podejrzane wydają się raczej te naturalne. Kto kupi prawdziwy ser szwajcarski, szary jakiś taki i tłusty, ohyda?


Panie Roztropek moje spektrum zainteresowań jest dużo większe niż by się Panu mogło wydawać. Prawda jest ze zdrowie jako najcenniejsze w życiu stoi u mnie na pierwszym miejscu.
Każdy na własny sposób próbuje chronić swoje zdrowie. I to jest sprawa indywidualna każdego z nas.

Problem jednak jest w tym Szanowny Panie, ze społeczeństwo umyślnie zostaje wprowadzono w błąd. Innymi słowy na bieżąco jest oszukiwane przez wszelakie korporacje.

Art. 38 konstytucji mówi o ochronie zdrowia.

Ochrona zdrowia to także, informowanie społeczeństwa o niebezpieczeństwach związanych z dzisiejszym bytem. Na ten temat nie robi się nic. Niedoinformowane (z premedytacja) społeczeństwo podatne jest na łatwą medialna manipulacje. Najczęściej za pomocą strachu!

Nie, Szanowny Panie nikt nie lubi być oszukiwany a argument oszustwa na własne życzenie jest trochę naiwny.
I z jeszcze jednym się nie zgadzam a mianowicie z idiomem, „że leki trują, a trucizny leczą”.
Są to pozostałości zwariowanej nauki 19 wieku, która to jak widać ciągle jest aktualna.
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2007-12-02, 20:45   

mysle ze znacznie ciekawszy film jest tutaj:
http://www.pissedoffcombatveterans.com/id879.html


zycie ludzkie w 2057 r. produkcji discovery channel.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dokument, film, obejrzec, powinni, ten, wszyscy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu