Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
tipsy
Autor Wiadomość
~MySzKa~ 
Oooo summer wine...



Wiek: 34
Dołączyła: 26 Wrz 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-30, 18:44   

Mówcie co chcecie ale nikicia robi naprawdę super-pazurki...Polecam z czystym sercem... :) Noszę jedno z jej dzieł na dłoniach więc wiem co mówię :mrgreen: Pozdrawiam...

Masz u mnie piwko moja droga :wink:
Ostatnio zmieniony przez ~MySzKa~ 2007-12-30, 18:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-12-31, 00:46   

A ja ostatnio widziałam dzieło Crazy devil i jesli mogłabym nosic tipsy to napewno wybrałabym ją. Były przepiękne :)
0 UP 0 DOWN
 
crazy_devil 
Spirit never die



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Cze 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-31, 10:25   

HS-R bardzo się cieszę, że Ci sie podobały. Jak będziesz już mogła nosić tipsy to wiesz do kogo się zgłosić :)
0 UP 0 DOWN
 
nikicia 


Wiek: 37
Dołączyła: 24 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-31, 11:11   

~MySzKa~ napisał/a:
Mówcie co chcecie ale nikicia robi naprawdę super-pazurki...Polecam z czystym sercem... :) Noszę jedno z jej dzieł na dłoniach więc wiem co mówię :mrgreen: Pozdrawiam...

Masz u mnie piwko moja droga :wink:





Dziękuje ci słoneczko :) dla CIEBIE będę miała zawsze czas jak by cos to dzwoń ! już się zastanawiam nad następnym "dziełem" specjalnie dla CIEBIE buziaczki
0 UP 0 DOWN
 
majavip 


Wiek: 114
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-02, 17:13   

biz21 napisał/a:
Ewciasz23 napisał/a:
majavip napisał/a:
a ja polecam kosmetyczke na Długiej :) pani Aneta!
///obok rosmana i jubilera. brązowe drzwi. zielona wnęka////
super.. nie łamią się, nie odpryskuje, szybko tanio i profesjonalnie. nie są ani za grube ani za szerokie. Jak dlamnie- najlepsze w Brzegu :)


Hmm,jak do tej pory tez byłam zadowolona z usług pani Anety,ale ostatnio robi to dość niedbale,tzn,po paru dniach tipsy pekają,odpadają ozdoby,itp. i to nie tylko ja zauwazylam. Chyba,Pani A.idzie na ilość niż na jakość :- /
Polecam Dorote na Chocimskiej,fakt faktem ceny ma dośc wygórowane,ale jakość 100%


Pani Aneta robi najlepsze tipsy w Brzegu!!!! I napewno nie idzie na ilość. Ma teraz dużo klientów i ciężko się do niej dostac, ale wystarczy zadzwonić wcześniej. A co do jakości to ja i wielu moich znajomych jest zadowolonych z jej usług, a ceny są bardzo atrakcyjne!!!


Ewciasz23 >>> pękają? hmm- ja nadal tam robie pazurki ((od baaardzo dawna)) i jestem zadowolona! a co do chocimskiej... nie!!! byłam raz...przez przypadek... ponieważ Anetka miała zajęte... moze poprostu trafiło namnie ale jestem nie zadowolona ponieważ: 120zł (za duzo), 3 bite godziny siedzenia na fotelu (dużo za dużo) i tipsy- starannie zrobione (wkońcu 3 godziny) ale strasznie grube i kanciaste;/ PS.zaduża ilość żelu powoduje straaaszny ból :( /pierwszy raz sie przekonałam/

biz21 >>> dokładnie sie z Tobą zgadzam
Ostatnio zmieniony przez majavip 2008-01-02, 17:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-02, 19:22   

majavip napisał/a:
PS.zaduża ilość żelu powoduje straaaszny ból :(

nie chodzi tutaj o ilość żelu, a o jego rodzaj... po prostu akurat u Ciebie dany typ żelu akurat taką reakcję - ból wywołał... czasami też jest to sprawka nowych lamp... ale to już mały :offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 34
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-01-02, 19:34   

a ja polecam salon tam, gdzie kiedyś była drogeria "Margaretka". naprzeciwko sklepu rybnego. Panie robią cuda! mówię ze szczerym sercem- cuda :) dużo kosztuje ta przyjemność, ale warto, naprawdę :)
0 UP 0 DOWN
 
biz21 

Wiek: 48
Dołączyła: 24 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-02, 22:34   

Jeśli chodzi o ból - to rzeczywiście zbyt grubo nałożona warstwa żelu powoduje bolące pieczenie i obojętnie jaki to żel. U pani Anetki tipsy są zawsze zrobione profesjonalnie. Majavip - zgadzam się z Tobą w 100 % a jeśli chodzi o jakieś niedoskonałości to cóż - nikt nie jest idealny. Robiłam tipsy u wielu osób i żadne nie były tak dopracowane jak od Pani Anety, a pozatym zawsze znajdzie chwilę na małą naprawę, jakby nie patrzeć to tylko tips... Pozdrawiam i zapraszam do Pani Anety!!!
0 UP 0 DOWN
 
fiona 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Lis 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-07, 11:47   Re: tipsy

magnolia napisał/a:
witam gdzie mozna zrobic tipsy u nas w brzegu?llub moze ktos robi?bo chcialam zrobic przed andrzejkami ;) ) i sylwkiem ;D


:D Na Skarbimierzu Osiedle mieszka Agnieszka która robi piękne paznokcie żelowe na szablonie długo się trzymają i ładnie wyglądają. Ma full wzorków do wyboru - mi np. teraz zrobiła suszone kwiatki zatopione w żelu. Z Agnieszką możesz się umówić i przyjedzie do domu. Jak chcesz to dam Ci namiary na priv.
0 UP 0 DOWN
 
kajka 

Wiek: 44
Dołączyła: 08 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-08, 17:08   

A ja jeżdżę do pani z Łosiowa, jest tania (40 zł) i bardzo dokładna
0 UP 0 DOWN
 
magnolia 


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Lis 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-10, 22:01   

dziękuje bardzo ale juz robie tipsiaki u NIKICI są świetne widziałam już wiele osób z tipsami od tych pań co je tutaj polecacie i żadne nie były takie świetne ba żadne się tyle nie trzymały wiec polecam w 100% bo warto w dodatku moje kumpele też nażekaja na te osoby co polecacie np na salon tam gdzie była MARGARETKA są okropne co do chocimskiej to nie dość że strasznie drogo to jeszcze nie za fajne a ostatnio nawet tipsy od anety odpadaja bo moja umpela ostatnio tam robiła wiec szkoda gadac :x a u NIKICI nie dosc ze tanio to profesjonalnie jedyne gdzie jeszcze tipsy sa fajniutkie to u dziewczyny ze skarbimierza tez polecam :)
0 UP 0 DOWN
 
biz21 

Wiek: 48
Dołączyła: 24 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-13, 19:24   

Widzę, że konkurencja nie śpi... Każdy chodzi tam gdzie mu się podoba, ale po co od razu krytykować!!! Ja powiem tylko tyle, że tipsy zrobione u profesjonalnej kosmetyczki nie mają porównania z tymi robionymi przez tzw. samouków.... Każdy ma prawo wyboru, a wiadomo, że tipsy zrobione w zakładzie są droższe... Ja w dalszym ciągu polecam Anetę!!! Pazurki dopełniam raz w miesiącu i trzymają się znakomicie!!! Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-15, 11:08   

A ja podziekuje za te tipsy, mialam sciagnelam i tragedia mam teraz paznokcie jak bibula, okropnie wygladaja.Sciagnelam je bo udezylam w paznokiec niby nie mocno , ale pekl az z moim paznokciem do krwi :cry: i to nie pierwszy raz no i pozniej juz nic nie moglam robic ta reka, bo bol jest nieziemski.Zreszta moje paznokcie tak szybko rosna ze niecale 3tyg. musze juz isc robic nowe, za duzo kasy na to idzie wole kupic cos bardzie pozytecznego i wole swoje paznokcie naturalne i zdrowe.Owszem wygladaja tipsy pieknie ale........... :? sa tego i minusy :(
Ostatnio zmieniony przez Moni 2008-01-15, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-15, 16:16   

Moni napisał/a:
A ja podziekuje za te tipsy, mialam sciagnelam i tragedia mam teraz paznokcie jak bibula, okropnie wygladaja

Dokładnie, zgadzam się. Miałam tipsy przez miesiąc i podziękowałam, bo kiedy ściągnęłam je i zobaczyłam w jakim stanie są moje paznokcie... Masakra.
Jeśli już to żelowałabym naturalną płytkę paznokcia, bo ten klej masakrycznie je niszczy.
Robiłam tipsy u koleżanki koleżanki :D na Piastowskiej, wyszły ładnie, zapłaciłam 60 zł, ale byłam bardzo zadowolona.
0 UP 0 DOWN
 
sasza;) 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-28, 23:20   

Yvvone napisał/a:
Dokładnie, zgadzam się. Miałam tipsy przez miesiąc i podziękowałam, bo kiedy ściągnęłam je i zobaczyłam w jakim stanie są moje paznokcie... Masakra.


witajcie wiadomo ze gdy tipsy jest na pazurku to paznokcie własne sie uszkadzaja to jasne wiec nie wiem po co te opinie ...trzeba myslec bo głupio tak zakładac tipsy na miesiac trzeba poczekam min 3 miesiace zeby tips zszedł z pazurka a potem zelowac tyko swoje ....po co wogóle zakładac na miesiac beznadzieja !!! :x
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: tipsy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu