Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
lekarze w Brzegu
Autor Wiadomość
basienka71 


Wiek: 52
Dołączyła: 07 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-09, 10:37   lekarze w Brzegu

Chciałam się podzielić moimi ostatnimi doświadczeniami z lekarzami-wcześniej nie były one zbyt miłe,jednak chciałam bardzo pochwalić P.dr J.Frątczak,która jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia,przejmującym się losem pacjenta.Wielki szacunek dla p.doktor i pań pielęgniarek Kammedu na ul.Herberta-tam pacjent nie czuje się intruzem.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-11-09, 10:44   

basienka71 napisał/a:
chciałam bardzo pochwalić P.dr J.Frątczak

To także moja lekarka. Muszę przyznać Ci rację. Ta Pani lubi swoją pracę, wykonuje ją z pasją, a nie dla odbębnienia godzin i jest bardzo drobiazgowa. Wykryła u mnie coś, czego bezowocnie szukali inni lekarze latami. Ona jako jedyna nie zbagatelizowała tematu i skierowała mnie na szczegółowe badania. Wielki szacunek dla Niej i innych pracownic Kammedu :wink:

Na duży pozytyw zasługuje też dr Onisk-Piecuch, która zajmuje się naszym Bastusiem. Ma podejście do dzieci, jest drobiazgowa, dociekliwa i bardzo sympatyczna :wink:
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-11-09, 10:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
zahrah 
North Starr.



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2007-11-09, 12:53   

Ja właśnie wróciłam ze szpitala i chciałam bardzo pochwalić i polecić Panią doktor Julię Goj-Birecką-wg mnie najlepszego laryngologa w Brzegu i w okolicy (wiem, że ludzie z Opola i Namysłowa do niej przyjeżdżają) . Pani Julia jest ordynatorem oddziału otolaryngologicznego w naszym szpitalu. Wcześniej chodziłam przez kilka lat do dr Grażyny Polikowskiej i nie zbyt mi pomogła, musiałam męczyć się dalej. Miałam bardzo poważne problemy z gardłem, przewlekłe i ropne zapalenie migdałów (może wydawać się błahe ale miałam już zmiany reumatyczne, zaczęły wysiadać mi stawy, bywało że się dusiłam). W końcu mama zaprowadziła mnie do Pani doktor Goj-Bireckiej, w niecały miesiąc przestałam mieć problemy z zatokami i byłam gotowa na zabieg usunięcia migdałów. Przez cały zabieg się śmiałam, chociaż wyglądało to okropnie (kto miał wycinane ze znieczuleniem miejscowym wie :P ). Nigdy nie spotkałam lekarza który by miał takie ciepłe podejście do pacjenta i dbał o to by pacjent się nie denerwował :D a już w ogóle jak to miło usłyszeć od lekarza ,,misiu pysiu'' :D Poza tym Pani dr zna się wyśmienicie na swoim fachu, wielu osobom w mojej rodzinie też bardzo pomogła :) Świetny lekarz ze świetną osobowością, czego więcej chcieć :D
Ostatnio zmieniony przez zahrah 2007-11-09, 12:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
MruQ 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-25, 19:12   

zahrah mnie też ta Pani wyleczyła raz sama a 2 raz pomogła mi wybrac dobrego lekarza, na prawdę owszem, miałem kaszaka koło ucha :- ] i podczas zabiegu było hmm smiechowo xD [znieczulenie miejscowe :p,troche bolalo no ale ;p]
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-29, 12:32   

Ja od siebie napiszę, że to, co dzieje się w brzeskiej przychodni ortopedycznej, to jest śmiech na sali. Gorzki śmiech. Kto to widział, by w mieście tej wielkości była tylko jedna taka przychodnia? Żeby dostać numerek trzeba stać co najmniej od 6(!) rano. To jest paranoja.

Jeszcze ciekawiej jest u lekarza sportowego, który jest też ordynatorem. Facet przyjmuje raz w tygodniu (!). Kilka godzin, a czasem się nie pojawia, bo, wiadomo, jakaś operacja, jakiś zabieg. To jestem w stanie zrozumieć. No, chyba, że prywatnie, to owszem, można wpaść na wizytę.. Wtedy woła sobie pieniądze za to, że zbada szmery w płucach stetoskopem oraz sprawdzi gardło. Chyba bardziej płaci mu się za podpis i pieczątkę. Nie znam się na medycynie, fakt, ale sądzę, że nie da się określić, czy osoba jest zdatna do uprawiania sportu tylko na podstawie w/w czynności. Nie życzę nikomu źle, od tego jestem daleko, ale, nie daj Boże, kiedyś może być przez to jakieś nieszczęśliwe zejście.

Niestety, niektórzy lekarze mają w Brzegu monopol. Szanuję ich prace, młodość spędzoną na wykładach i przy podręcznikach. Ale, kurde, miłoby było gdyby można było iść do ortopedy o godzinie 9 rano i być spokojnym, że się zostanie przyjętym.
Pozdrawiam.
 
Madziunia 



Wiek: 38
Dołączyła: 14 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-29, 13:08   

Krzysieq napisał/a:
Żeby dostać numerek trzeba stać co najmniej od 6(!) rano


O 6 rano to ja już dawno byłam pod przychodnią. Z tego co słyszałam ludzie przychodzą w nocy (2,3 w nocy) żeby stanąć w kolejce. To jest dopiero paranoja.

A co najlepsze nastałam się w tej kolejce i nic ciekawego się nie dowiedziałam. Mam przeskakujące biodro i myślałam ze lekarz zrobi mi prześwietlenie, zobaczy co tam się dzieje i doradzi jak to leczyć, a tu nic. Wypisał skierowanie na operacje i do widzenia.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-05-29, 13:30   

powiem z własnego doświadczenia ;) przykladowo dr. Kraczko przyjmuje po 40 i wiecej osób wiec może warto sie zastanowić nad tym że przydałby sie 2 lekarz ?? i dwóch by przyjmowało codziennie ?? ja miałem podejrzenie uszkodzenia kregosłupa w odcinku szyjnym ;/ nic przyjemnego...

to wygladalo tak :
ok 6 rejestracja
9 przyjecie
9.15 - skierowanie na przeswietlenie
10 - zdjecie w szpitalu
11.30 - przyjecie i skierowanie po kolnierz ortopedyczny (szpital zeby dostac pieczotke 80 % znizki pozniej sklep)
13 - powrot do lekarza i skierowanie na tomografie komputerowa

caly dzien z bolącym karkiem ;/ wiec polecam wszystkim gips budowlany i samemu nastawiac palce :)
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2008-05-29, 20:01   

Fakt, że ortopedów brakuje w Brzegu. Sama pamiętam jak stawałam w kolejce o 4 rano, żeby się zarejestrować do tegoż lekarza. I wcale nie miałam pierwszego numeru tylko coś koło 20-tego, więc o której ludzie przede mną zaczęli czatować?
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2008-05-29, 23:10   

z ortopedami sprawa wygladala juz od dawna tak : do dr Kraczko trzeba bylo stac w kolejce od godziny minimum 5 rano, do dr Rosinskiego tu juz sprawa byla prostrza wystarczylo przyjsc chwile przed otwarciem rejestracji i smialo mozna bylo liczyc na nr. fakt byl taki ze jeden sprawdzil i wypisal skierowanie na gips bez glebszych badan drugi staral sie leczyc nawet te niewidoczne na zdjeciach zmiany. poparte na wlasnym doswiadczeniu, pamietam jak przez pol roku na zmiane z siostra czatowalam zeby sie zarejstrowac do ortopedy bo tyle wymagalo leczenie, w sumie na zdjeciu nic nie wyszlo ale po pewnym czasie jak kolana dalej bolaly dostalam skierowanie na zabieg po ktorym okazalo sie ze mialam cos w kolanach dodatkowo co mi wycieli odrazu.

I moze na przekur niektorym osoba albo i nie wszyscy maja takie szczescie chciala bym podziekowac i dr Kraczko i ordynatorowi orotopedii dr Bratkowskiemu oraz calemu zespolowi z sali operacyjnej gdzie przed zabiegiem usmialam sie co mnie rozluznilo.
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-29, 23:56   

Madziunia napisał/a:
O 6 rano to ja już dawno byłam pod przychodnią. Z tego co słyszałam ludzie przychodzą w nocy (2,3 w nocy) żeby stanąć w kolejce. To jest dopiero paranoja.


Potwierdzam, czekają już od północy aby załapać się na jeden z pierwszych numerków. PARANOJA !! system godzinny powinien być.
0 UP 0 DOWN
 
basienka71 


Wiek: 52
Dołączyła: 07 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-30, 08:19   

ja stałam od 4-ej rano,ale pytanie co z osobami starszymi lub tak połamanymi,że nie mogą tyle stać,a nie mają nikogo kto by za nie odstał pod przychodnią kilka godzin,<nie ważne deszcz czy śnieg lub mróz i żadnej ławki>,w najlepszym wypadku jak się dostanie już do ortopedy,to można się wybrać do innego lekarza, ale już z zapaleniem płuc od nocnego stania na dworze-gratuluję zarządzającemu przychodnią pomysłu tak się może dziać tylko w tym kraju,a potem jak już pan doktor cię przyjmie to w ramach relaksu zasuwasz do szpitala na rtg n.p. ze złamaną nogą,bo o dziwo przychodnia takowego nie posiada
brawo!!!!!!! :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2008-05-30, 08:28   

wiosna i lato to pikuś :)

ja jakiś czas temu w zimie stałem ze złamaną ręką.. temperatura poniżej zera, wiatr wieje, a tu człowiek jak ch stoi o 5 rano i czeka aż otworzą się drzwi..
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2008-05-30, 17:04   

z tego co pamietam to byly jeszcze osoby tzw "stojkowi" placi sie ok 20 zl i osoba stoi i trzyma miejsce w kolejce inne rozwiazanie dorzucic 30 zl i isc prywatnie bodajze we wtorek tyle ze tu tez trzeba poczekac ale juz przynajmniej w przychodni;)
0 UP 0 DOWN
 
Madziunia 



Wiek: 38
Dołączyła: 14 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-30, 18:47   

A tak dorzucę jeszcze od siebie :)

Wydaje mi się że te kolejki będą zawsze, wiec chociaż żeby "umilić" stanie w kolejkach o tak wczesnych porach, powinni zrobić tam jakąś ławeczkę czy coś podobnego.
Młodzi ludzie to mogą sobie usiąść na schodach, no ale starsi...
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2008-06-04, 17:00   

Czyli od ponad 5-ciu lat u ortopedy bez zmian. To zdaje się działka Starostwa Powiatowego z Brzegu, a nie bliżej nieokreślonych niesprzyjających układów. Całkiem podobnie jak u okulisty. Czy przez 5 lat nic nie można było zrobić w tej sprawie? Jak było wcześniej nie mam pojęcia.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, lekarze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu