Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Przesunięty przez: yasiu
2007-11-07, 21:07
Kurier Brzeski nierzetelny!
Autor Wiadomość
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-07, 20:37   Kurier Brzeski nierzetelny!

Oto fragmenty uzasadnienia wyroku Sądu Okręgowego w Opolu w sprawie o naruszenie dóbr osobistych z powództwa Romualda Nowaka przeciwko dziennikarzom Kuriera Brzeskiego. W sądzie skutecznie powoda reprezentowała jako pełnomocnik mecenas Joanna Pawłowska-Kelm.

Dziennik Brzeski | PPB
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-07, 20:47   

po pierwsze: to już temat sprzed tygodnia i raczej każdy zainteresowany zapoznał się z artykułem
po drugie: powinno trafić do działu "Okiem prasy lokalnej"
po trzecie: coś tak ostatnio się uwziął za promowanie Panoramy Powiatu Brzeskiego? naczelny o trzech imionach ci za to płaci?
po czwarte: rozpowszechnianie decyzji sądu przez PPB nie powinno nikogo dziwić po - pięknym według mnie - artykule w KB, "Panorama Urzędowych Przekrętów"
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-11-07, 20:48   

Posłużę się jednym z komentarzy na stronie PPB.

Cytat:
7. 05-11-2007 12:37
a kiedy był ?
Może ktoś mi powie kiedy KB by rzetelny ? Ile już spraw w sądzie przegrał ?
Najgorsze jest to,że chciał świadomie "zniszczyć" uczciwego człowieka, a teraz udaje że nic się nie stało. Na tym nie polega wolność prasy !
Dodane przez Janek
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-07, 20:50   

zalev napisał/a:
po trzecie: coś tak ostatnio się uwziął za promowanie Panoramy Powiatu Brzeskiego? naczelny o trzech imionach ci za to płaci?


Nikt mi za nic nie płaci...

zalev napisał/a:
po drugie: powinno trafić do działu "Okiem prasy lokalnej"


Nocny patrol i wiele innych powinno być.. a to że jest tu to uważam za ważne!
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-11-07, 20:54   

do "Okiem prasy lokalnej" artykuły mogą dodawać tylko osoby o specjalnych prawach. :] Więc nawet by tam nie zamieścił tego :] może ktoś by to przeniósł z modów ... razem z Nocnymi Patrolami.
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-07, 20:55   

ad 3. właśnie się dowiedziałem od samego zainteresowanego alfix'a że jest redaktorem w PPB, a przynajmniej tak wynika ze stopki tejże gazety. więc dla mnie wszystko jasne ;)

@wojtazik - dlatego też z przymrużeniem oka traktuję artykuły we WSZYSTKICH gazetach lokalnych. w każdej z nich widoczne są wpływy różnych grup brzeskiej sceny polityczno-prasowej i każda po swojemu interpretuje fakty.
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-11-07, 20:57   

zalev, wszystkie gazety jakie tylko są na rynku w pewnym sensie są uzależnione od grup politycznych :] więc to chyba normalne.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-11-07, 21:08   

wojtazik napisał/a:
do "Okiem prasy lokalnej" artykuły mogą dodawać tylko osoby o specjalnych prawach. :] Więc nawet by tam nie zamieścił tego


Nie do całego działu tylko do forum PPB, gdyż tak sobie zarzyczył Redaktor naczelny PPB i on wyznacza osoby które mogą dodawać tematy na tym forum.


Temat przeniosłem do PPB.
0 UP 0 DOWN
 
Grześ@K 



Wiek: 42
Dołączył: 24 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-11-07, 22:46   

zalev napisał/a:
po trzecie: coś tak ostatnio się uwziął za promowanie Panoramy Powiatu Brzeskiego? naczelny o trzech imionach ci za to płaci?
A powiedz mi drogi użytkowniku zalev w czym tak bardzo ci przeszkadza jego promowanie Panoramy, czy też NTO (bo chyba też coś tam promuje), może sam byś chciał ale ci głupio, albo może czujesz niechęć ze względu na opublikowanie przez Panoramę oceny strony Francuskiej waszego (czyt. Piasta) pobytu w Francji... pozostawiam to bez komentarza

zalev napisał/a:
po czwarte: rozpowszechnianie decyzji sądu przez PPB nie powinno nikogo dziwić po - pięknym według mnie - artykule w KB, "Panorama Urzędowych Przekrętów"
A co w tym artykule było pięknego, bo ani rymów ani polotu słownego tam nie zauważyłem...

zalev napisał/a:
ad 3. właśnie się dowiedziałem od samego zainteresowanego alfix'a że jest redaktorem w PPB, a przynajmniej tak wynika ze stopki tejże gazety. więc dla mnie wszystko jasne ;)
Ale dowiedziałeś się od alfix`a czy przeczytałeś w stopce w gazecie :)
Ku ścisłości: najpierw przeczytaj TUTAJ kto to jest redaktor a potem pisz ;)
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-07, 23:14   

zalev napisał/a:
po czwarte: rozpowszechnianie decyzji sądu przez PPB nie powinno nikogo dziwić po - pięknym według mnie - artykule w KB, "Panorama Urzędowych Przekrętów"

+
zalev napisał/a:
dlatego też z przymrużeniem oka traktuję artykuły we WSZYSTKICH gazetach lokalnych. w każdej z nich widoczne są wpływy różnych grup brzeskiej sceny polityczno-prasowej i każda po swojemu interpretuje fakty.


Jednak jak widać nie do końca jest skuteczne to przymrużanie ócz. Jedne wpływy są piękne a drugie... brzydkie? ;>
Gratuluje tak ugruntowanych poglądów w tym wieku. I to wcale nie było ironicznie.
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-07, 23:33   

Grześ@K napisał/a:
A powiedz mi drogi użytkowniku zalev w czym tak bardzo ci przeszkadza jego promowanie Panoramy

drogi użytkowniku Grześ@K - nie przeszkadza mi to, tylko z pewnego względu dziwi. ale to już sprawa prywatna między mną a Michałem (alfix). po przemyśleniu stwierdzam, że błędem z mojej strony było wtrącenie tejże uwagi do tematu ogólnego.

Grześ@K napisał/a:
może sam byś chciał ale ci głupio

to byłaby chyba ostatnia rzecz jakiej bym się dopuścił ;) ale jeśli poczuję kiedyś sympatię do tejże gazety i zauważę pewną odmianę, na pewno nie będę czuł się głupio. bo i dlaczego miałbym się tak czuć?

Grześ@K napisał/a:
A co w tym artykule było pięknego, bo ani rymów ani polotu słownego tam nie zauważyłem...

widocznie inaczej interpretujemy piękno, dla mnie bowiem to słowo ma bardzo szerokie znaczenie. podobał mi się z tego względu, że opisuje to, o czym zainteresowani wiedzieli od dawna i wzbogacny jest dodatkowymi informacjami, w które ktoś może oczywiście wierzyć lub nie.
artykuł ten - mimo wyolbrzymienia pewnych kwestii - pozwolił mi niewątpliwie połączyć pewne wydarzenia i domysły w jedną całość i wyciągnąć wnioski, między innymi z przytoczonej przez ciebie sprawy francuskiej...
chyba nie o to chodzi w prasie żeby wierzyć w każde jej słowo, ale żeby wyszukiwać informacje dla nas interesujące!
jeśli dla kogoś dany artykuł jest stekiem bzdur bez możliwości wyciągnięcia wniosków to jego sprawa. proszę tylko nie negować wartości tych tekstów - zawsze znajdą się ludzie którzy znajdą w tym coś ciekawego ;)

Grześ@K napisał/a:
Ale dowiedziałeś się od alfix`a czy przeczytałeś w stopce w gazecie
Ku ścisłości: najpierw przeczytaj TUTAJ kto to jest redaktor a potem pisz

zapewniam, nie potrzeba mi definicji - próbujesz wytknąć mi ignorancję, może nawet zarzucić głupotę. mimo eufemicznego sformułowania wypowiedzi nie trudno zrozumieć twoją aluzję...
pozwolę sprostować to co napisałem:
alfix napisał mi, że jest redaktorem PPB, oraz że mogę sprawdzić sobie to w stopce gazety. taką też informację przedstawiłem kilka postów wcześniej. prościej już nie mogę wytłumaczyć. lepiej?
jeśli to nieprawda i w stopce nie ma takiego zapisu, zostałem wprowadzony w błąd. czy to moja wina?

jesteśmy ludźmi, załóżmy że inteligentnymi, i traktujmy się z szacunkiem, a nie czepiając każdego zdania :D

pozdrawiam serdecznie,
zalev
Ostatnio zmieniony przez zalev 2007-11-07, 23:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Grześ@K 



Wiek: 42
Dołączył: 24 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-11-07, 23:54   

Również pozdrawiam :)
A wracając do tematu, to po wyroku sądu widać doskonale jak bardzo ta gazeta jest profesjonalna. Zdaje mi się, że aby zarobić trochę grosza na sprzedaży, wyszukują taniej sensacji którą później wyolbrzymiają dopisując swoje domysły jako rację, lub też wymyślają cokolwiek "aby tylko się działo" w gazecie. Próbują robić gazetę, ale im coraz bardziej nie wychodzi, (zwłaszcza widać po składzie - tak rozciągniętych zdjęć nie widziałem jeszcze w żadnej z gazet :P )
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-07, 23:59   

o taaak - pamiętam fotorelację sprzed czterech lat, mikołajki dla dzieci z domu dziecka organizowane przez II LO. fotki moje i kumpla wysłane w 3.2 mpx a w KB wyglądały jak ze starej nokii + dysproporcja w każdym calu ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeski, kurier, nierzetelny


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu