Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dział randka - Propozycje
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 23:04   Dział randka - Propozycje

Administracja forumbrzeg.pl chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom forumowiczów chce poznać opinie na temat działu Randki który ma powstać. Jako że w temacie z ankietą powstały jedynie emocjonalnie traktowane opinie, chciałbym aby w tym temacie forumowicze opisali zasady funkcjonowania działu jak i jego wyglądu.

Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne i chcielibyśmy zrobić aby ten dział służył jak najlepiej. Proszę o nie dograzanie sobie gdyż w ten sposób nie dojdziemy do niczego.
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-11-04, 23:07   

Jak już wspominałem - współpraca z Fotka.pl
Mozna się dogadac z adminami fotki. zeby odpowiednio zmoderowali profile tak zeby np skrypty z fotkami użytkowników (miniaturki)były widoczne w odpowiednim dziale na forum.A samo forum słuzyloby juz tylko do wymiany zdań na temat fotek i osób na nich uwiecznionych :
zalety:
1. odciązy serwer forumbrzeg
2. mniej roboty z obmyslaniem "jak to zrobic zeby działalo"
3. jakaś współpraca z fotka.pl (badz co badz. najwiekszy serwis randkowy)
wady:
1. admin fotki niekoniecznie moze wejsc w tą wspóprace, ale warto spróbować


btw. pozwolilem sobie zrobic taki klanik: http://www.fotka.pl/klan/323038/Forum_Brzeg

mysle że nie zostane za to zbiczowany ;p
Ostatnio zmieniony przez wojtazik 2007-11-04, 23:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-11-04, 23:25   

jak się Rafał Agnieszczak z fotki zgodzi to ja całość obsługi graficznej zrobię :D :D
0 UP 0 DOWN
 
Wiki 
Verbeina



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Lis 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z Nieba

Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: 2007-11-05, 06:59   

Jak dla mnie dział randka to dość dobry pomysł, ale jeśli ma już powstać to chyba najlepszym sposobem jego działania jest pomysł Wojtazika:
wojtazik napisał/a:
ak już wspominałem - współpraca z Fotka.pl
Mozna się dogadac z adminami fotki. zeby odpowiednio zmoderowali profile tak zeby np skrypty z fotkami użytkowników (miniaturki)były widoczne w odpowiednim dziale na forum.A samo forum słuzyloby juz tylko do wymiany zdań na temat fotek i osób na nich uwiecznionych :
zalety:
1. odciązy serwer forumbrzeg
2. mniej roboty z obmyslaniem "jak to zrobic zeby działalo"
3. jakaś współpraca z fotka.pl (badz co badz. najwiekszy serwis randkowy)
wady:
1. admin fotki niekoniecznie moze wejsc w tą wspóprace, ale warto spróbować
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-11-05, 14:12   

Wiki napisał/a:
Jak dla mnie dział randka to dość dobry pomysł, ale jeśli ma już powstać to chyba najlepszym sposobem jego działania jest pomysł Wojtazika:
wojtazik napisał/a:
ak już wspominałem - współpraca z Fotka.pl
Mozna się dogadac z adminami fotki. zeby odpowiednio zmoderowali profile tak zeby np skrypty z fotkami użytkowników (miniaturki)były widoczne w odpowiednim dziale na forum.A samo forum słuzyloby juz tylko do wymiany zdań na temat fotek i osób na nich uwiecznionych :
zalety:
1. odciązy serwer forumbrzeg
2. mniej roboty z obmyslaniem "jak to zrobic zeby działalo"
3. jakaś współpraca z fotka.pl (badz co badz. najwiekszy serwis randkowy)
wady:
1. admin fotki niekoniecznie moze wejsc w tą wspóprace, ale warto spróbować



mam wątpliwości czy to dobry pomysł.. jeżeli dobrze zrozumiałam... podejrzewam, że część osób chcąca skozystać z działu randka niekoniecznie chciałaby być oglądana przez pół Polski na tej .... fotce, bo ja np. bym nie chciała. zresztą podejrzewam, że część osób zamieszczałaby swoje 'anonse' ;) bez zdjęć wiec fotka to średnio odpowiednie miejsce(jak dla mnie)... no ale... mi to tam :P


jakby już ten dział miał powstać to powinien być podzielony na dwa poddziały(czy jak tam sie to nazywa): 'mężczyźni' i 'kobiety'...
a co do moderatora, to jak nikt nie chce sie tego podjąć to może zrobimy ankiete i wytypujemy jakiegoś 'szczęśliwca' :>
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-11-05, 14:22, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-11-05, 14:20   

nie no... ja myślalem że głównym celem tego działu miało być zamieszczanie zdjęć przez użytkowników, i potem jakies anonsiki ;] .. wspólne zainteresowania czy cos. Może najpierw niech większość wypowie się... w jaki sposób. czy tylko słowo pisane czy zdjęcia (i/lub słowo pisane)
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-11-05, 14:26   

ja myślałam, że bedzie to sie opierać głównie na opisie i ewentualnie jeżeli ktoś chce swoich zdjęciach(wiadomo, że nie każdy bedzie chciał dodać, ale wiadomo też, że jak ktoś da to może mieć większe szanse na 'randke' :P ) czyli wg mnie opis i zdjęcia... ale głównie opis... :) co do randek, to wydaje mi sie, że ważniejszy jest charakter niż wygląd, przynajmniej dla mnie wygląd jest mniej istotny, bo co z tego, że umówie sie na randke(przypuszczalnie) z jakimś boskim alvaro, jak nie bede miała z nim o czym porozmawiac? :P


----------------------

ps. jak bedzie przy okazji boskim alvaro to sie nie obraże :P
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-11-05, 14:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-11-05, 14:28   

to można dojść do konensusu. Ci którzy mają konta na fotka.pl beda mogli dzięki specjalnemu skryptowi(nad którym się pomyśli) dodawać swoje miniaturki do profili. i w jakimś stopniu też ułatwi to przeglądanie zdjęć, ocene, i odciązy serwer. A ci którzy będa chcieli fotki wstawiać dostępne tylko dla forumowiczów, to powklejaja w swoje anonse ;p
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-11-05, 14:29   

No właśnie mi też nie wydaje się, żeby wszyscy, którzy zamieścili swoje 'matrymonialne' ogłoszenia w dziale Randka, chcieliby być oglądani przez tysiące osób na Fotka.pl. Była już o tym mowa, że jest tyle serwisów randkowych, że w takim przypadku dział Randka na Forumbrzeg byłby rzeczywiście zbędny. A z tego co się orientuję, to miał on mieć bardziej 'regionalny' charakter, więc nie sądzę, żeby był to dobry pomysł, mimo dobrego rozwiązania technicznego (odciążenie serwera i te sprawy).
0 UP 0 DOWN
 
Wiki 
Verbeina



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Lis 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z Nieba

Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: 2007-11-05, 16:13   

wojtazik napisał/a:
to można dojść do konensusu. Ci którzy mają konta na fotka.pl beda mogli dzięki specjalnemu skryptowi(nad którym się pomyśli) dodawać swoje miniaturki do profili.
Dokładnie o to mi chodziło, moim zdaniem to jest dobry pomysł, a ogłoszenia oczywiście swoją drogą.
Agnes napisał/a:
ps. jak bedzie przy okazji boskim alvaro to sie nie obraże
Ja też bym takiego poprosiła jeśli można :P
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-11-05, 17:46   

Wiki napisał/a:
Agnes napisał/a:
ps. jak bedzie przy okazji boskim alvaro to sie nie obraże
Ja też bym takiego poprosiła jeśli można

To ja się zgłaszam :P

Wiki napisał/a:
wojtazik napisał/a:
to można dojść do konensusu. Ci którzy mają konta na fotka.pl beda mogli dzięki specjalnemu skryptowi(nad którym się pomyśli) dodawać swoje miniaturki do profili.
Dokładnie o to mi chodziło, moim zdaniem to jest dobry pomysł, a ogłoszenia oczywiście swoją drogą.

No to można coś myśleć na ten temat. Yasiu(ojcze dyrektorze), a Ty jak widzisz cały ten dział ? :P
Ostatnio zmieniony przez wojtazik 2007-11-05, 17:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-11-05, 17:52   

Ja nadal czekam na opinie wszystkich zwolenników, natomiast rónież nie pasuje mi rozwiązanie z fotką.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-05, 18:00   

wojtazik napisał/a:
No to można coś myśleć na ten temat. Yasiu(ojcze dyrektorze), a Ty jak widzisz cały ten dział ?


Yasiu i cała administracja myślimy i analizujemy jak to rozwiązać.. temat musi teraz dojrzeć..i do tego potrzebne są też wasze opinie.. myślę, że również warto jest przeanalizować dwa znane nam już tematy: Dział: randka oraz Dział RANDKA- ankieta
pod kątem wyłuskania pomysłów (niekoniecznie całych), które się we wszystkich wypowiedziach przewiały, a rozmowy o moderatorach i alvarach ..czy innych fabiach :-P zostawmy na później.
Przypuszczam, że ostateczny kształt tego działu będzie połączeniem wizji admino-moderaotrskiej oraz Waszych pomysłów i przez jakiś czas będzie ewoluował ... i tak na przykład na początku wojtazik jak rzuciłeś hasło o fotce..byłem zdecydowanie na nie.. teraz nadal nie podchodzi mi ten pomysł..ale już widać pewien progres pomysłu..pewne kombinowanie..
W mojej propozycji gdzieś tam wcześniej odwoływałem się do czegoś na kształt randki.o2.pl ale jeśli już to po części się wzorować i wzbogacić jeszcze jakąś taką rześkością lokalną.
Właściwie to już można by dział utworzyć, ale wtedy pierwsze wrażenie tak bardzo ważne było by mizerne.. więc stąd nacisk na dobry start.. więc kto ma jakiś pomysł pisać bez krępacji ! :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wiki 
Verbeina



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Lis 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z Nieba

Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: 2007-11-05, 18:42   

wojtazik napisał/a:
To ja się zgłaszam :P
Ciesze się, czyli jesteś pierwszym kandydatem :P

yasiu napisał/a:
Ja nadal czekam na opinie wszystkich zwolenników, natomiast rónież nie pasuje mi rozwiązanie z fotką.
A mi pasuje, bo wiele osób ma przecież konta na fotka.pl a dzięki temu że mają-na forum nie będą musiały już wrzucać swoich fotek...A oprócz osób z fotkami będą tez ogłoszenia bez zdjęcia :) Czyli coś znajdzie się dla każdego :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-11-05, 19:03   

Wiki napisał/a:


yasiu napisał/a:
Ja nadal czekam na opinie wszystkich zwolenników, natomiast rónież nie pasuje mi rozwiązanie z fotką.
A mi pasuje, bo wiele osób ma przecież konta na fotka.pl a dzięki temu że mają-na forum nie będą musiały już wrzucać swoich fotek...A oprócz osób z fotkami będą tez ogłoszenia bez zdjęcia :) Czyli coś znajdzie się dla każdego :wink:



no ale nie uważacie, że to troche bez sensu...? ktoś z tego co czytałam założył klan 'forumbrzeg' wiec, dział jest zupełnie zbędny, bo tam przeciez jest to samo... jak dla mnie to albo 'to' albo dział...


nie wiem czy zrozumiale napisałam, bo jakaś zamotana jestem:P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dzial, propozycje, randka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu