Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
kim bede w przyszlosci <lol> (lekcja angielskiego)
Autor Wiadomość
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-12, 13:11   

Ktoś chce być patriotą polskim? Czy to takie dziwne czuć przywiązanie do Polski, miłość do kraju, do narodu, do obywateli polskich niezależnie od narodowości, mniejszości etnicznej czy inszej. Czy wszyscy chcą z Polski wyjechać? Nie mówię na saksy, ale na stałe.

Są biedniejsze kraje i tam ludzie nie planują exodusu, Polska nie tonie. Nie jest wesoło wszystkim i zawsze, ale czy aż tak źle żeby emigrować? To nie jest PRL gdzie niepokornych bezpieka mordowała i do rzeki, jak Śp Ks Popiełuszkę i wielu innych, w tym "zaginionych".

Kim będę za np. 10 lat nie wiem, może wójtem swojej gminy jeżeli w niej zostanę, może przedsiębiorcą, zapewne dyrektorem mojej fundacji, którą chcę w tym roku powołać wreszcie po roku wahania się, czy to ma sens, czy tego naprawdę chcę. Będe jednak mieszkańcem Polski. Nie wyjadę na stałe, może zmienię małą ojczyznę na inną, ale któż to może przewidzieć, może gdzieś daleko jest ONA moja księżniczka zaczarowana w brzydkie kaczątko... Tu jest mój kraj. Można zwiedzać świat, ale mając dom, polską rodzinę, zielone pola, lasy. Mamy taki piękny kraj. Trzeba go trochę tylko zreformować :evil:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-07-12, 22:08   

Marek Kajdas, Jestem pod wrażeniem twoich wypowiedzi

p.s. Twoje wypowiedzi wyzwalają we mnie agresję ( ale tylko pozytywną ). Trzymaj się tak dalej, a jeżeli będziesz startował na wójta to życzę ci bardzo ale to bardzo aby tak się stało.
0 UP 0 DOWN
 
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-12, 23:08   

Chyba będę kiedyś [wójtem]

To do mnie podobne.

Na razie zapraszam do budowy światowego forum Polaków. Wizja tego forum i Was pochłonie. To kwestia czasu. Yasiu na dzisiaj NIE MAM ADMINA TECHNICZNEGO.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-07-12, 23:14   

Marek Kajdas napisał/a:
Yasiu na dzisiaj NIE MAM ADMINA TECHNICZNEGO.



Mogę ci pomagać ale nie w każdej chwili i nie w każdym czasie. Ale swoją pomoc zaoferuję w razie potrzeby. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-13, 00:44   

Cytat:
Mogę ci pomagać ale nie w każdej chwili i nie w każdym czasie. Ale swoją pomoc zaoferuję w razie potrzeby


Łebskichmasterów u nas skrajny niedostatek, ale i tego nieboraka Jaśka przyjmujem z trwogą o bazy stabilizacjone php jako dialog śląsko-małopolski ustanowion. Od dwóch dni oczekujem na jednego giermka z forum Przemo... ale widać umarł w drodze z wyczerpania. Byłby niezly taki sojusz. Może kogoś do radia bym znalazł, aniżeliby szczezł z nudów. DJ-Wojów coraz mniej, na dodatek owi kosmopolici chcą EURO, co już pomstę Świętej Inwizycjii woła, złoty w mieszku to zawsze cóś. Na stos, nuże podpałką na grilla wg ISO, ale wielki mistrz urlicht balcerowith lubi postraszyć rynecek ;) I cichom sziedzim.

Jeżeli chodzi o ADMINA MOJEGO FORUM, to tak jak rzekłeś Panie Jaśko. Takoż się stanie.

Kiedy będziesz miał czas pomożesz małopolski gród komesa Marka Kajdasa budować :mrgreen: z ruin dawnego Księstwa Zatorskiego, niegdyś pod Raciborskie ziemie podbiegawszy. Owe czasy były 500 lat temu i więcej. My do korony w końcu przystąpimm Wy nieohoczo, alem bez urazy. Nie żeby nam się chciało...ale mus był. :lol: Moja ziemia była i heretycka drzewiej, kalwini, ale teraz wszyscy jak jeden mąż nawróceni na KOSMOPOLITYZM.

Nie masz już prawdziwych katolików, chadeków, dziewic pośród dziewek. Cóż począć porządnemu, pijącemu nałogowo katolikowi? Czymże imię Pana Naszego chwalić jakże nie foram dyskysyjnam? Niewesoło.

Takoż się stanie.

http://polonia-polska.info powstanie - może Jaśko pomoże? Kiedyż?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: angielskiego, bede, kim, lekcja, ltlolgt, przyszlosci


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu