Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Właściwie nie wiem do kogo skierować to pytanie.
Autor Wiadomość
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-02, 14:55   Właściwie nie wiem do kogo skierować to pytanie.

Czy mógłby ktoś(np. burmistrz) się zająć zrobieniem czegoś ze ścieżką łączącą ulicę Morcinka z Poprzeczną?? Do momentu wjazdu do ZSzOS nr1 jest ok, bo obok jezdni jest kawałek chodnika, ale dalej jest już tragedia. Tym bardziej teraz, gdy zaczyna padać deszcz. Dodam, że scieżką tą porusza się wiele ludzi (np. od Morcinka i Żłobizny młodzeż do szkół, z miasta młodzież do ZSR w Żłobiznie oraz masy ludzi starszych chodzących i wracających z kościoła. Czy jest to taki wielki problem czy też wydatek, ażeby postawić tam kostkę??
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-02, 15:45   Re: Właściwie nie wiem do kogo skierować to pytanie.

Junikoks napisał/a:
Czy jest to taki wielki problem czy też wydatek, ażeby postawić tam kostkę??


Widocznie jest, jeżeli nie można tego zrobić?! Fakt faktem, że jak popada nie da się przejść...
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-02, 16:22   

Oczywiście to że coś nie jest zrobione nie oznacza że nie można tego zrobić czy też że jest to jakiś wielki wydatek.

Junikoks, słuszna uwaga !
Swego czasu często tamtędy chadzałem i teraz od czasu do czasu chodzę ! Jest to duży skrót więc należy mu sie status porządnej ścieżki / dróżki itp itd. jakaś wylewka, kostka, oświetlenie (jeśli porządnego nie ma) !
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-11-02, 17:15, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-02, 16:31   

smooth napisał/a:
Swego czasu często tamtędy chadzałem
Ale "My" Smooth :evil: jesteśmy mlodzi, a popatrz się jak sobie radzą ludzie po 50??
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-11-02, 20:04   

błoto to jest malutki problemik

swego czasu też tamtędy chodziłem :D :D :D

największym problemem jest zima, gdy wkoło 50 cm śniegu, zamarznięte kałuże a pod spodem woda :wink: lub taka szklanka że można się śliznać aż po wjazd do szkoły :wink:
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2007-11-03, 16:25   

swojego czasu również chodziłem często tamtą dróżką ale myślałem że już coś z tym zrobili (tak jak piszecie jakąś kostke brukową czy cuś ) a tu zonk :oops:
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-11-06, 16:07   

No wiec może i ja się dołączę, od wrześnie chodzę do ZSZ nr 1 przy ulicy Słowiańskiej, jak 70% młodzieży wchodzę na teren szkoły od ulicy Robotniczej, małą furtką do której prowadzi chodnik... hmm chodnik to może był w lecie, bo w tej chwili jest tak jedne wielkie bajoro... wielka kałuża, pełno błota... ehh :? i jak młodzież ma tam spokojnie chodzić... może jakiś wspaniały urzędnik pomyślał by również o uczniach nie tylko o tym jaki model auta tym razem kupić...

Ps. szkoda ze nie miałam aparatu ale jak tylko będę miała to zrobię fotki tej "powodzi"
0 UP 0 DOWN
 
Tomaszos 



Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-15, 03:31   

Junikoks napisał/a:
Czy mógłby ktoś(np. burmistrz) się zająć zrobieniem czegoś ze ścieżką łączącą ulicę Morcinka z Poprzeczną??


zapewne gdyby Burmistrz musiał chodzić piechotą codziennie do pracy tą ścieżką (bo miszka na naszym osiedlu to podejrzewam że ta ścieżka natychmiast została by zrobiona ) a skoro ma swojego kierowce i służbowe auto to po co tracić budzet miasta skoro tamtendy nie chodzi. A więc niech ludzie dalej potykają się o wystające z ziemi cegłówki, kamienie a w deszczowe dni ubabrają się po pas w błocie.... :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, kogo, nie, pytanie, skierowac, to, wiem, wlasciwie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu