Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dojazd do zaplecza sklepow na ul. Robotniczej
Autor Wiadomość
and

Wiek: 51
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-24, 11:21   Dojazd do zaplecza sklepow na ul. Robotniczej

Dlaczego zamknieto wjazd dla samochodow dostawczych obslugujacych sklepy przy ul. Robotniczej? Obecnie wszystkie auta z towarem musza przejezdzac przez cale osiedle, zeby wjechac pod zaplecze sklepow. Wjazd bezposrednio od Robotniczej zastawiono kamieniami.
Czy byla decyzja admninistracyjna, czy to jakas samowolka.
Totalna bzdurta. Niebezpiecznie, glosno od samego rana i droga osiedlowa, ktora wlasnie wyremontowano wkrotce saie rozpadnie...
0 UP 0 DOWN
 
basienka71 


Wiek: 52
Dołączyła: 07 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-24, 12:15   

ja mieszkam przy samym sklepie na ul.Robotniczej jest tam malutkie podwórko,które zawsze było zastawione samochodami klientów PZU czy Urzędu Miasta,moje dziecko nie mogło bezpiecznie wyjść na dwór-zamknięcie tej drogi jest decyzją spółdzielni na wniosek mieszkańców pobliskich budynków,szkoda tylko,że tak nieestetycznie to zrobiono :?
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-10-24, 13:33   

I słusznie. Każda posiadłość, budynek itp. ma drogę dojazdową do drogi ogólnodostępnej. Może to być droga dojazdowa należąca do terenu tej posiadłości, lub droga wyznaczona na zasadzie służebności należąca do innego właściciela. W drugim przypadku powinno to być wpisane do księgi wieczystej tej posiadłości. Wtedy właściciel drogi może pobierać opłatę za świadczenie służebności. Jeśli służebność nie występuje (a tak raczej było w opisanym przypadku) właściciel może postąpić jak uważa.
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-24, 15:42   

Może... ale te kamienie przeszkadzają nie tylko klientom UM i PZU (przez te 10 h dziennie), ale także samym użytkownikom budynków przez 24 h. Dlatego nie wiem, czy aby na pewno takie głazy narzutowe są genialnym pomysłem... zwłaszcza dla karetki pogotowia czy straży pożarnej.
0 UP 0 DOWN
 
and

Wiek: 51
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-25, 23:20   

basienka71 napisał/a:
ja mieszkam przy samym sklepie na ul.Robotniczej jest tam malutkie podwórko,które zawsze było zastawione samochodami klientów PZU czy Urzędu Miasta,moje dziecko nie mogło bezpiecznie wyjść na dwór-zamknięcie tej drogi jest decyzją spółdzielni na wniosek mieszkańców pobliskich budynków,szkoda tylko,że tak nieestetycznie to zrobiono :?


czy spoldzielnia moze decydowac o statusie tej drogi? Ja tez mieszkam w pobliskim budynku, przy tej samej drodze, nikt mnie o zdanie nie pytal.
0 UP 0 DOWN
 
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-25, 23:52   

jak dla mnie to wielka totalna bzdura te kamienie :roll: :roll: :roll: :| Ludzie jadacy przez osiedle maja problem bo musza wyjezdzac przez piłusudzkiego gdzie jest slaba widocznosc to raz a dwa to co na to straz pozarna? czy to zgodne z prawem? chyba musi byc jakass droga pozarowa czy ta mprzeciw pozarowa (nie znam sie)
0 UP 0 DOWN
 
gunia 


Wiek: 46
Dołączyła: 29 Sie 2007

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2007-10-26, 22:32   

Kamienie są super, ale na działkę w celu ozdoby bądź skalniaczka!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, dojazd, na, robotniczej, sklepow, ul, zaplecza


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu