Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Propozycje nowości programowych, w telewizji kablowej Brzeg
Autor Wiadomość
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-18, 22:13   Propozycje nowości programowych, w telewizji kablowej Brzeg

Otrzymałem w dniu dzisiejszym pytanie z firmy, dotyczące propozycji wprowadzenia nowych programów w telewizji kablowej UPC. Konkretnie jakie programy interesowałyby naszych Abonentów. Pytanie było skierowane ogólnie na całą Polskę, wiec nie dotyczy tylko Brzegu i nie liczyłbym na wprowadzenie wszystkich propozycji. Tego typu sondaże przeprowadzane są cyklicznie i owocem ostatnich było wprowadzenie np. MiniMini i Polsatu Sport Extra w brzeskiej ofercie. To się udało.
Obecnie nie mogę obiecać, że to wypali, ale proszę o pomoc i sugestię.
Zawsze to kolejna szansa na jakieś nowości w ofercie programowej. :wink:
Będę wdzięczny za wypowiedzi osób korzystających z naszych usług.
Pozdrawiam
Przedstawiciel UPC w Brzegu
Ostatnio zmieniony przez osiolekGucio 2007-10-18, 22:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
zahrah 
North Starr.



Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2007-10-18, 22:56   

Proponuje MTV Classic i Eurosport 2 . Z tego co pamiętam kiedyś było to MTV ale nie wiem czy akurat ta kablówka była z UPC
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-18, 23:20   

A macie może pytania dla osób korzystających z usług UPC jakich programów nie oglądają ?
Ja z chęcią skreśliłbym z listy kilka programów: Extreme Sports, Mango TV, ITV, TVN Gra, Ezo TV.
ZiPi
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-19, 00:20   

zahrah napisał/a:
Proponuje MTV Classic i Eurosport 2 . Z tego co pamiętam kiedyś było to MTV ale nie wiem czy akurat ta kablówka była z UPC


Jeśli dobrze pamiętam to w grudniu 2005 MTV Classic został zastąpiony przez polską wersje VH-1. Za kanał odpowiada zespół MTV Networks Polska.
Propozycje Eurosport 2 skrzętnie odnotowałem, dzięki

zipi napisał/a:
A macie może pytania dla osób korzystających z usług UPC jakich programów nie oglądają ?
Ja z chęcią skreśliłbym z listy kilka programów: Extreme Sports, Mango TV, ITV, TVN Gra, Ezo TV.
ZiPi


Przykro mi, ale nie. Uwierz mi, że to mijałoby się z celem. Mając kontakt z naszymi Abonentami, po rozmowach, mogę śmiało stwierdzić, że na 100 propozycji wyłączenia jakiś programów z oferty, tych 99 propozycji jest różnych. Każdy chciałby aby nie było czegoś innego. Jedni nie oglądają sportu, inni muzyki, a innym bajki są zbędne. Dlatego w ofercie jest ponad 50 programów, aby każdy wybrał coś dla siebie. Ponadto staramy się stale coś dodawać nowego.
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2007-10-19, 12:18   

Moja propozycja noowych kanałów to: TVP Sport, AXN SCI-FI , AXN Crime
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-19, 13:06   

A kto pytał się nas, jak usuwano kanał TMT oraz kanały obcojęzyczne np. DW. ? A za emisję kanałów takich jak Mango TV, Ezo TV, ITV UPC ma pieniądze od właścicieli tych kanałów i na tym zarabia.
ZiPi
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-20, 22:54   

zipi napisał/a:
A kto pytał się nas, jak usuwano kanał TMT oraz kanały obcojęzyczne np. DW. ? A za emisję kanałów takich jak Mango TV, Ezo TV, ITV UPC ma pieniądze od właścicieli tych kanałów i na tym zarabia.
ZiPi


Przyznam się szczerze, że po przeczytaniu wypowiedzi którą napisał ZIPI chciałem odpowiedzieć w taki sposób, aby całkowicie wyjaśnić tą kwestię. Napisałem prawie elaborat na ten temat, ale doszedłem do wniosku, że to i tak mało wniesie. Zawsze znajdzie się ktoś kto zamiast pomóc, będzie krytykował. Mogę zrozumieć, że dla niektórych naszych Abonentów właśnie TMT było najciekawsze w ofercie, ale uwierzcie, że tak jest z każdym programem. Nie jest istotne co znika, ważne że znika i można się przyczepić Jeśli ktoś bardzo potrzebuje wyjaśnień, w tej sprawie chętnie to uczynię, ale nie w tym temacie.

Ten temat dotyczy konkretnej prośby o sugestię programowe. W odpowiedzi do firmy mógłbym przecież wymienić propozycje o których słyszałem rozmawiając z naszymi Abonentami, ale pomyślałem, że przyda się każda pomoc. Nie robię tego tylko i wyłącznie bo jestem akurat przedstawicielem w Naszym mieście, ale również jako użytkownik tej usługi. Myślę że jest to mocny argument dlaczego mi również zależy na jak najciekawszej ofercie. Wam nie?
Dlatego drogi Abonencie ZIPI, wstrzymaj się przynajmniej w tym temacie z krytyka, i postaraj się mi pomóc, bo to przecież dla naszego wspólnego dobra czyli użytkowników TVK UPC. Czy mogę liczyć na Ciebię?


PS
Jeśli chodzi o programy na których jak to napisałeś, UPC zarabia, zanim odpowiem napiszę o ciekawostce. Mianowicie, choć może to być szokujące, jeden z programów emitujących tzw. telegry, obecnie jest na 27 miejscu w programach najczęściej oglądanych przez naszych abonentów ( czyli grają, choć mało osób przyznaje się do tego ). UPC jak każda firma robi tego typu sondaże i uwierzcie mi, że czasami wyniki są zastanawiające.
Ponadto emisja programów, jak to określiłeś zarobkowych pozwala w dużej mierze zachować stały abonament na przestrzeni danego roku, pomimo zmian w opłatach za emisję poszczególnych programów.
Na koniec przypominam, że UPC jak każda firma ma docelowo generować zyski. Czy jest to aż tak dziwne.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-10-21, 08:33   

O cenie już się wypowiadałem, o 30% za wysoka. A co dodać? Z racji tego, że możemy pracować w coraz większej ilości krajów, oraz w celu "szlifowania" języków przydałby się przynajmniej jeden kanał włoski (były nawet 3), rosyjski (we Francji drugi język w większości szkół średnich), można pomyśleć o szwedzkim i norweskim. Brakuje porządnego kanału z pogranicza nauki i techniki, to co jest to raczej popularyzacja na mniej niż średnim poziomie.
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-22, 08:43   

Roztropek napisał/a:
… Z racji tego, że możemy pracować w coraz większej ilości krajów, oraz w celu "szlifowania" języków przydałby się przynajmniej jeden kanał włoski (były nawet 3), rosyjski (we Francji drugi język w większości szkół średnich), można pomyśleć o szwedzkim i norweskim. Brakuje porządnego kanału z pogranicza nauki i techniki, to co jest to raczej popularyzacja na mniej niż średnim poziomie.



Dzięki za wypowiedź.
Prosiłbym jednak o jakieś konkretne przykłady. Z doświadczenia wiem, że jeśli faktycznie uda się wprowadzić kolejny program np. o tematyce popularnonaukowej to się okaże że to nie taki, bo mógłby być inny. Zawsze tak jest.
Podobna prośba z programami obcojęzycznymi, choć akurat w tej kwestii nie liczyłbym na spore efekty.
Program z językiem rosyjskim jest w planach uruchomienia . Wkrótce.
Jeszcze tylko 2 dni wysyłam propozycje do firmy.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
zahrah 
North Starr.



Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2007-10-22, 10:25   

misterio napisał/a:
TVP Sport, AXN SCI-FI , AXN Crime
też się pod tym podpisuje, te kanały są od dawna na każdej platformie cyfrowej.
Poza tym proponuje:FOX Life (to chyba najlepszy kanał z najpopularniejszymi w stanach serialami, dziwi mnie że w UPC go nie ma :( ).KinoPolska, MTV2 (jest napewno w n to czemu nie może być w UPC ;p), Disney Channel i Boomerang :D
osiolekGucio napisał/a:
MTV Classic został zastąpiony przez polską wersje VH-1
zmiana wyszła na lepsze ale jest jeszcze MTV2 :D
Ostatnio zmieniony przez zahrah 2007-10-22, 10:31, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-22, 23:44   

tak, żeby nie wyszło, że tylko krytykuję. Nie uważam, ze TMT był ciekawy, ale podałem go jako przykład, że nikt się nas nie pytał, jak go zabierał. Nie będe się zakładał, ale nasze propozycje nie będą uwzględnione, tylko firma jak już chce coś dołożyć to sama wybierze. Ja np chciałbym program Nat Geo Wild, TVP Kultura, Pl Kino Polska oraz chciałbym oglądać program Telewizji Opole w TVP Info, oraz program niemieckojęzyczny DW, może Rai Uno.
Pozdrawiam ZiPi
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-24, 11:27   

zipi napisał/a:
tak, żeby nie wyszło, że tylko krytykuję. Nie uważam, ze TMT był ciekawy, ale podałem go jako przykład, że nikt się nas nie pytał, jak go zabierał.


Z doświadczenia wiem, ze konstruktywna krytyka może przynieść więcej niż pochwały, więc zawsze jest potrzebna. Odpowiadając jednak na nią muszę coś wyjaśnić.
Nie jest tajemnicą fakt, że na chwilę obecną, łącza analogowe maja ściśle określona pojemność częstotliwości i dlatego poszerzanie oferty jest możliwe do pewnego stopnia. Dodając więc nowe programy, czasami musi coś wypaść z ramówki. Nie oznacza to że obecnie coś wypadnie , ale takie są fakty. Z całą pewnością zostanie to zmienione w chwili wprowadzenia TV cyfrowej, a takie plany UPC ma na II kwartał 2008. Jeśli chodzi o programy obcojęzyczne, są dwa powody. Po pierwsze z tego co jest mi znane, polityka programowa firmy polega na dostarczaniu jak największej ilości programów w języku polskim i w tym kierunku jest to realizowane. Drugi powód to zmiana prawa w uzyskaniu koncesji na nadawanie ich w sieciach kablowych, a tak było z niektórymi programami, szczególnie niemieckojęzycznymi, . Obecnie to nie tylko usługodawca np. UPC musi się starać o takie pozwolenie, ale i również nadawca zagraniczny. Inaczej wygląda to na platformach satelitarnych.


zipi napisał/a:
…Nie będe się zakładał, ale nasze propozycje nie będą uwzględnione, tylko firma jak już chce coś dołożyć to sama wybierze …


Ja też się nie założę, ale z innego powodu. Z całą pewnością większość propozycji zostanie pominięta. Oni wybierają te programy, których procentowo najwięcej było w sugestiach.
Ponadto musze przeprowadzić negocjacje, w sprawie tantiemów za emisję. Nie można wprowadzić takich programów, których cena działa ewidentnie zwyżkowo na abonament.

zipi napisał/a:
…Ja np chciałbym program Nat Geo Wild, TVP Kultura, Pl Kino Polska oraz chciałbym oglądać program Telewizji Opole w TVP Info, oraz program niemieckojęzyczny DW, może Rai Uno.
Pozdrawiam ZiPi


Dziękuje Za konkretne przykłady. TVP Kultura ma wejść do oferty do końca roku ( planowany jest listopad)
Niestety o TVP Regionalnym z Opola możemy zapomnieć. Jest to związane z przyczyna czysto techniczną. W linii prostej z nadajnikiem w Opolu, jest nadajnik w Czechach który jest silniejszy i programy nachodzą się na siebie. Ten temat przerabiamy od 4 lat.

Na koniec ciekawostka
http://www.filmweb.pl/UPC...5,News,id=33787
http://www.satkurier.pl/?...at=150&id=38355

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez osiolekGucio 2007-10-24, 11:31, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-24, 16:34   

dziękuję za wyczerpujące informacje.
ZiPi
0 UP 0 DOWN
 
qBK 


Wiek: 35
Dołączył: 14 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-24, 21:30   

Z nowych kanałów: TVP Sport lub (bo na pewno nie dodadzą obu na raz) Eurosport2.
Chętnie (a może nawet: przede wszystkim!) widziałbym także z powrotem DW-TV.
Co do innych kanałów to nie wiem jakie są jeszcze ciekawe, bo cały mam UPC i nie spotkałem się z większością kanałów :D

Podobnie jak poprzednik, podziękowałbym Extreme Sports, Mango TV, ITV/Ezo TV, TVN Gra, i może jeszcze Zone Club :) Być może te kanały mają rzesze wiernych fanów, nie wiem - tylko taka moja sugestia :)
0 UP 0 DOWN
 
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-24, 21:59   

Extreme Sports - musi zostac :!: lubie ogladac relacjie z zawodó gravity itd ooorz wresling i walki w klatce :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, kablowej, nowosci, programowych, propozycje, telewizji


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu