Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: yasiu
2007-10-22, 19:12
Ruszajmy PO lepsze!
Autor Wiadomość
macieks 

Wiek: 40
Dołączył: 16 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-16, 11:21   Ruszajmy PO lepsze!

Ruszajmy PO lepsze!

Z takim hasłem startuje do sejmu Krzysztof Masiuk.

Nie jest on zawodowym politykiem. Na co dzień zajmuje się ochroną środowiska, szczególnie pozyskiwaniem środków na budowę środowiskowych instalacji w samorządach i firmach.

Jeśli uzyska Państwa poparcie, w Parlamencie chciałby pracować w Sejmowej Komisji Ochrony Środowiska i spróbować sił w uzyskaniu środków na dalszą modernizację infrastruktury komunalnej w województwie opolskim.

Lista nr 8, miejsce 18

więcej o kandydacie na:

www.krzysztof-masiuk.org.pl

0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2007-10-16, 19:03   

telewizja - kampania...
radio - kampania...
gazety - kampania...
forum brzegu - kampania...
...

znacie ten dowcip o konserwie? ja czuje się podobnie...


ludzie z PiSu chcą u nas ratować zabytki, a z PO poprawiać infrastrukturę...
a większość młodych z miasta ucieka...



/wybaczcie... jaki jakiś dzień mam...
Ostatnio zmieniony przez Emill 2007-10-16, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-18, 16:14   

Emill napisał/a:
telewizja - kampania...
radio - kampania...
gazety - kampania...
forum brzegu - kampania...


Zapomniałeś dodać o linku rozsyłanym na gg, który prowadzi do filmiku na youtube, promującego tego pana
0 UP 0 DOWN
 
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-18, 18:32   

Ludzie opanujcie sie nie na PO ktora dość że całe majątek sprywatyzowała to jeszcze służbe Zdrowia chce hehe brak mózgu idioci ani PIS ci ktorzy nie maja pojęcia o władzy ciagle zmieniaja sie nazwy poszczególnych ugrupowań ale mordy do koryta te same tak wiec wam powie ze w Polsce nie ma na kogo głosować!!!

Moderowany przez smooth:
Proszę się zastanowić nad swoim językiem (a to już moja, któraś uwaga na ten temat) oraz unikać obraźliwych sformułowań, gdyż to "najlepsza" droga do ostrzeżenia
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-10-19, 15:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-19, 14:09   

Joker to powiedz nam na kogo głosować? :-
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-10-19, 14:28   

Zgadzam się z JOKER, ciężko kogoś teraz wybrać bo do tej pory było dużo obietnic a potem.........i ja teraz nie ufam żadnemu politykowi...mam pare dni na decyzje ale czarno to widze
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-19, 14:33   

JOKER napisał/a:
cały majątek sprywatyzowała to jeszcze służbe Zdrowia chce hehe brak mózgu idioci


A ja jestem za tym aby sprywatyzować służbę zdrowia w 25% , czyli za PORZĄDNE leczenie w 75% płaci państwo, a 25% chory. W porządnych szpitalach i na wysokiej klasy sprzęcie.

Aha, człowieku jeszcze jedno, zanim kogoś nazwiesz idiotą zastanów się 5 razy.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-10-19, 16:50   

Z powodu zbliżającej się ciszy wyborczej temat blokuję.
0 UP 0 DOWN
 
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-22, 19:35   

Bochen napisał/a:
JOKER napisał/a:
cały majątek sprywatyzowała to jeszcze służbe Zdrowia chce hehe brak mózgu idioci

Aha, człowieku jeszcze jedno, zanim kogoś nazwiesz idiotą zastanów się 5 razy.

Widać że jesteś młody i nie wiesz kim byli dawniej dzisiejsze PO tak więc to byłe AWS człowieczku a jak nie wiesz kim oni byli to się nie udzielaj poczytaj sobie trochę w IPN połowę majątku sprzedali za marne grosze a co do szpitali to puknij się w głowe żadne państwo nie prywatyzuje szpitali bo to jest majątek gdzie na to pracowali kiedyś starsi podam ci prosty przykład prywatyzacji np. cukrownia kiedyś WRÓBLIN teraz SudCuker w Lewinie Brzeskim Niemiec ją kupił tak jak inne na całym południu Polski robił to stopniowo a teraz je człowieczku zamyka bo mówią że są nie opłacalne gdzie przez 100 lat była jakoś opłacalna :) a to jest po to robione żeby wszedł importowany cukier niemiecki na polski rynek :) i tak się właśnie prywatyzuje w Polsce nic ująć nic dodać i wiem co pisze na temat PO byłe AWS
Agnes napisał/a:
Joker to powiedz nam na kogo głosować? :-

no z pewnością nie głosowałem na nikogo ja tak zrobiłem i wiem że mam czyste sumienie bo wczorajsza wypowiedz mnie zirytowała myślałem że pęknę ze śmiechu Hehe Donald Tusk powiedział cytuje:bo on to mówił do dzieci dwuletnich kre..n :) My to nie będziemy żądzić z żądzy władzy tylko z miłości!!!"chyba do pieniędzy!!! do kogo te brednie tylko się chłop ośmieszył widziałem po jego twarzy jak kłamię jak można obiecywać złote góry przy zadłużeniu zewnętrznym 250 miliardów złotych my wiemy wszystko co trzeba zrobić oby się nie zesr..li po prostu ludzie już nie wiedzą na kogo głosować mieli tak więc raz na tych raz na tamtych i tak wkółko po PO bedzie LID rządził byłe SLD :) i życie się kręci na maxa
Ostatnio zmieniony przez JOKER 2007-10-22, 19:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-22, 20:02   

JOKER napisał/a:
po prostu ludzie już nie wiedzą na kogo głosować miel
Jak ludzi moga nie wiedziec na kogo głosowac mieli?? Ludzi głosowali na tą partie, która im odpowiadala programem czy też twarzami.
JOKER napisał/a:
no z pewnością nie głosowałem na nikogo ja tak zrobiłem
Nie ma sie czym chwalić. Skoro jestes statyczny w glosowaniu to nie zaśmiecaj forum takimi wypowiedziami bo są aroganckie i prostackie.
JOKER napisał/a:
Widać że jesteś młody i nie wiesz kim byli dawniej dzisiejsze PO
No i co z tego, że niegdyś należeli do innych partii?? Niedlugo zniżysz sie do poziomu Jarosława K. i bedziesz wypominal politykom pochodzenie(dziadek z vermachtu)
JOKER napisał/a:
po PO bedzie LID rządził byłe SLD i życie się kręci na maxa
I oby tak bylo. Partie konserwatywne w Polsce nie sprzyjaja młodym. Trzeba wiec glosowac na ludzi, którzy bedą rządzic nami - mlodym pokoleniem. Nie głosujac na nikogo marnujesz szanse na lepszą Polske. Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-22, 22:06   

He He zaśmiecać weż chlopie czytaj uważnie PO to prywatyzacja ja nie głoswałem na nikogo bo nie miałem na kogo chciałem mieć czyste sumienie człowieku i mam do tego pełne prawo bo w Polsce nie ma przymusowych wyborów.A nie tak bym myślał ze ty zagłosowałeś na PO powodzenia.Co do ze po PO miałby rządzić LID to człowieku opamiętaj się właśnie tacy Ludzie takich poglądów i zakłamania tworzą Polskę I to że tak myślisz że jest dobrze wmówił ci ktoś bajki chorobliwe PO to byłe AWS złodzieje i LID po prostu zmieniają tylko nazwy żeby ludzie zapomnieli o tym co kiedyś zrobili Złodzieje zakłamani!co do programu to żadna partia nie przedstawiła konkretnego programu to jest ból i ci którzy glosowali na po to mogą się cieszyć tylko z obietnic bo nic wiecęj nie będzie przepraszam będą ale "prywatyzacje"oby mniej ludzi twoich poglądów.Czemu PO nie startowało jako AWS zapewne nie wiesz ile AWS SLD sprywatyzowało w Polsce i w samym brzegu ale to jest twój pogląd i tych którzy wybrali PO że oni są ok bo widzę że dla ciebie liczą się twarze i program a nie przeszłość czarna ich...długu tylko narobili!!!Pozdrawiam ja teraz. :censored: :censored: :censored: CZAS pokaże wszystko...oby było jak najlepiej jestem za a nie tylko obiecujemy w kółko to samo...
Ostatnio zmieniony przez JOKER 2007-10-22, 22:28, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-23, 07:42   

Joker nie podniecaj sie tak, nie głosowałes to omijaj ten temat szerokim łukiem, a nie piszesz w kółko te same pierdoły i sie oburzasz jakby Ci psa łopatą zabili :roll: masz czyste sumienie- super. wszyscy sie cieszymy i pozdrawiamy

Cytat:
człowieku opamiętaj się


no własnie.. Ty sie lepiej też opamiętaj... bo wojny tutaj nie chcemy mieć, a lekko przeginasz... <nonono>
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2007-10-23, 13:52   

Joker pomimo tego, że pisze dość chaotycznie ma sporo racji... PO to stary AWS od którego się cały ten burdel zaczął... nie pamiętam kto tak dokładnie był w rządzie i nie chce mi się sprawdzać, ale tak było.. całkowicie ignorować tego nie można... do PO doszło trochę nowych, ale...

jeśli się PO nie spisze podczas tej kadencji, to będziemy pamiętać żeby na nich nie głosować i nie głosować na PIS... zagłosujemy na LID, po nieudolnych rządach LID prawdopodobnie znów zagłosujemy na PIS - która powiedzmy już nazywać się będzie SIP i będzie PIS - ale wciąż to będą ci sami ludzie... no cóż takie życie.


Cytat:
Joker nie podniecaj sie tak, nie głosowałes to omijaj ten temat szerokim łukiem

ci co nie głosowali uważasz, że nie mogą wyrażać swojej opinii? ja też nie głosowałem, bo żadna partia mnie nie przekonuje - PIS miał szansę, ale jej nie wykorzystal drugiej nie dostanie, PO obiecują wszystko co mogą, żeby dobrać się do władzy (drugą irlandię zrobią - rotfl... obiecali by też, że świnie będą latać byle troche głosów dostać) a samo wybieranie PO to wybieranie po prostu mniejszego zła. PSL - najspokojniejsza partia, ale 0 osiągnięć...

więc na kogo miałbym głosować? wolałem w ogóle nie głosować, niż głosować na kogoś bo rodzice, albo znajomi na nich głosują.

mimo wszystko cieszę się że PO wygrało.. chętnie zobaczę co oni zdziałają - jak im się uda to gratuluje, jeśli nie to nie omieszkam wytknąć im ich wad (bo komentator nie musi brać udziału w meczu).


Cytat:
Ty sie lepiej też opamiętaj... bo wojny tutaj nie chcemy mieć, a lekko przeginasz..

kłótnie są dobre o ile prowadzą do jakichś wniosków i zmuszają kogoś do pewnych przemyśleń :)
Ostatnio zmieniony przez Emill 2007-10-23, 13:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-23, 16:58   

Agnes napisał/a:
Joker nie podniecaj sie tak, nie głosowałes to omijaj ten temat szerokim łukiem, a nie piszesz w kółko te same pierdoły i sie oburzasz jakby Ci psa łopatą zabili :roll: masz czyste sumienie- super. wszyscy sie cieszymy i pozdrawiamy

Cytat:
człowieku opamiętaj się


no własnie.. Ty sie lepiej też opamiętaj... bo wojny tutaj nie chcemy mieć, a lekko przeginasz... <nonono>

E dziewczyno weż skończ pieprz.. jakieś swoje głodne kawałki bo mi sie nieraz słuchać nie chce w radiu nawet sie śmieją z PO jak to on naobiecywał że między innymi będzie wielki bum gospodarczy przełom że ludzie powrócą z zagranicy gów.o prawda już leca bo PO rządzi hehe simieszny człowiek.Jak można takie rzeczy obiecywać gdzie jest w kilku instytucjach państwowych poważny problem a on to wszystko wie jak ma zrobić daj mu Boże jestem za tym ale by chociaż żeby nie kłamał.Do kogo on takie pirdoły mówił chyba do ludzi z twoją inteligencją że na takie proste triki nabrał tych którzy na nich głosowali popatrz to jest tak samo jak ty mi wmawiałaś z tym Kauflandem to jest taki chwyt "marketingowy" wyborczy hehe ty jesteś jakaś dziwna z kosmosu!!!!wez wróć lepiej do pierwszej klasy podstawówki!!! Ja chciałbym żeby byla taka partia żeby choć raz powiedziała słuchajcie wszystkiego nie da rady na raz z robić bo to jest nie możliwe pierw się zajmniemy tym np. spłacaniem długu narodowego gdzie za rządów AWS "PO" jest to 100 miliardów złotych i tam jeszcze czymś innym a nie wmawianie komuś że bedzie wielki bum gospodarczy przełom bo zas..ne PO weszło i po drugie to nie pisz mi że jak nie głosowałem to nie moge się wypowiadać to jest forum i z całą pewnością mogę chyba nie jesteś bladynka bo coś mi przypominasz bladynkę pisząc takie chore teksty i co ty tu mi mówisz o wojnie z kim z tobą nie miał bym z kim :lol:

Emill napisał/a:
mimo wszystko cieszę się że PO wygrało.. chętnie zobaczę co oni zdziałają - jak im się uda to gratuluje, jeśli nie to nie omieszkam wytknąć im ich wad (bo komentator nie musi brać udziału w meczu
zgadzam się z tobą i chciałbym żeby sami rządzili ale to nie możliwe tak chociaż jak wejdą w koalicje to będą mieli na kogo zgonić poczęści winę jak im się nie uda wykonać tego cudu gospodarczego :lol:

Emill napisał/a:
jeśli się PO nie spisze podczas tej kadencji, to będziemy pamiętać żeby na nich nie głosować i nie głosować na PIS... zagłosujemy na LID, po nieudolnych rządach LID prawdopodobnie znów zagłosujemy na PIS - która powiedzmy już nazywać się będzie SIP i będzie PIS - ale wciąż to będą ci sami ludzie... no cóż takie życie.
oto właśnie chodzi te ich nieustanne zmienianie nazw ale wciąż te same twarze i nazwiska

Uwaga
Autor tego postu otrzymuje ostrzeżenie
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2007-10-23, 19:47, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-10-23, 19:35   

A ja proponuję trochę mniej emocji, za każdy następny obraźliwy post będą lecieć ostrzeżenia.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: lepsze, po, ruszajmy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu