Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziwne zachowania Policji
Autor Wiadomość
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-10-13, 18:54   Dziwne zachowania Policji

Niedawno widziałem radiowóz stojący na poboczu i zatrzymujący samochody......tylko dlaczego stał on na bocznej ulicy w Pisarzowicach (droga na basen w Lubszy) ul. Akacjowa i tam zatrzymywał te zawrotne ilości samochodów, zamiast stać na drodze głównej?? oraz czemu blokował tam 1 z zatoczek tej "super szerokiej dwupasmowej drogi", gdzie wyminięcie roweru jest problemem.....
ktoś mi może wyjaśnić takie zachowanie Policji, bo dla mnie są one całkowicie niezrozumiałe, gdyż:

1) nie pomagają zbytnio w kontroli ruchu drogowego
2) utrudniają na danym odcinku wyminięcie się samochodów jadących z przeciwka...
Ostatnio zmieniony przez KtOŚ 2007-10-13, 19:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
CZERA 
(L)egia Forever



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 39
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 8 / UP 16


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2007-10-13, 19:40   

nigdy nie wiadomo co "milicji" do głowy uderzy lub całkiem możliwe , że mieli zgłoszenie i musieli sie tam udać i kogoś zatrzymać
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-10-13, 19:42   

CZERA napisał/a:
że mieli zgłoszenie i musieli sie tam udać i kogoś zatrzymać


tylko połowa domów to tam dopiero w budowie ;) i na interwencje to by raczej pojechał bus,a nie osobówka ;)
0 UP 0 DOWN
 
CZERA 
(L)egia Forever



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 39
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 8 / UP 16


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2007-10-13, 19:45   

chodzi mi o donos tego typu , że ktoś może prowadzić auto po spożyciu alkoholu , tak zwane kapowanie :)
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-13, 20:17   

musicie brac tez pod uwage ze tam moga jezdzic auta bez OC , ludzie po alko ze wzgledu ze wlasnie droga waska maly ruch a policja tam nie zagladnie
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-10-13, 21:00   

Myślę, że Baran ma rację. Sama słyszałam opowieści "pseudokierowców" bez prawa jazdy chwalących się wyczynami na owej drodze. I wiem o przypadkach maluszków bez OC śmigających tamtejszą drogą.
0 UP 0 DOWN
 
michor2 


Wiek: 44
Dołączył: 26 Paź 2006

UP 25 / UP 33


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 13:12   

KtOŚ, myślę, że czepiasz się bez potrzeby. po pierwsze wysil trochę główkę i wyobraźnie, a po druge lepiej było by, gdyby tam spali. Każde działnie policji ma jakiś cel, i faktycznie jeżdżą tamtendy młodzi bez prawka o pijakach już nie wspominając. Każde takie miejsce jest dobre, żeby zarzymać jakiegoś wykolejeńca drogowego. :oops:
0 UP 0 DOWN
 
Przemo123 
;>


Wiek: 30
Dołączył: 04 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-15, 15:37   

Lepiej nie wypowiadać sie na temat POLICJII 8)
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 15:50   

michor2 napisał/a:
KtOŚ, myślę, że czepiasz się bez potrzeby. po pierwsze wysil trochę główkę i wyobraźnie, a po druge lepiej było by, gdyby tam spali. Każde działnie policji ma jakiś cel, i faktycznie jeżdżą tamtendy młodzi bez prawka o pijakach już nie wspominając. Każde takie miejsce jest dobre, żeby zarzymać jakiegoś wykolejeńca drogowego. :oops:


Z tym się moge zgodzić ale nie do końca, gdyż zrozumiał bym że jest to godzina po 22, a to jest godzina wieczorna 18.00. Więc gdzie tu mowa o pijakach i "wykolejeńcach drogowych"???
0 UP 0 DOWN
 
michor2 


Wiek: 44
Dołączył: 26 Paź 2006

UP 25 / UP 33


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 18:19   

lukstapol, a Ty myślisz, że pijacy i piaci drgowi jeżdża tylko po 22.00. Ja wiem że każda pora jest dobra dla Polaka, że by się napić i do domu wracać po pijaku na skróty.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 19:28   

KtOŚ napisał/a:
Niedawno widziałem radiowóz stojący na poboczu i zatrzymujący samochody......tylko dlaczego stał on na bocznej ulicy w Pisarzowicach (droga na basen w Lubszy) ul. Akacjowa i tam zatrzymywał te zawrotne ilości samochodów, zamiast stać na drodze głównej?? oraz czemu blokował tam 1 z zatoczek tej "super szerokiej dwupasmowej drogi", gdzie wyminięcie roweru jest problemem.....
ktoś mi może wyjaśnić takie zachowanie Policji, bo dla mnie są one całkowicie niezrozumiałe, gdyż:

1) nie pomagają zbytnio w kontroli ruchu drogowego
2) utrudniają na danym odcinku wyminięcie się samochodów jadących z przeciwka...


Czepiasz się :)

Coś robią to komentują
Nic nie robią komentują

Hmm to jak oni mają wszystkim dogodzić ??
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-15, 19:40   

KtOŚ ma ostatnio tendencje do czepiania sie... :evil:


Cytat:
tylko dlaczego stał on na bocznej ulicy w Pisarzowicach (droga na basen w Lubszy) ul. Akacjowa i tam zatrzymywał te zawrotne ilości samochodów



a dlaczego nie? :evil:
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-10-15, 20:23   

Agnes napisał/a:
a dlaczego nie?


bo była to sobota i według statystyk, w takie dni są na pewno bardziej niebezpieczne/narażone na wypadki miejsca niż mało uczęszczana wąska, wiejska droga

Devon napisał/a:
Hmm to jak oni mają wszystkim dogodzić ??


być tam gdzie potrzeba, a nie gdzie można sobie łatwo pospisywać, madnatów nakłaść (chodzi mi o inne miejsca i np 4 radiowozy w jednym miejscu w ciągu 5 minut, a w innym przez całą noc nie uświadczysz ani jednego)

michor2 napisał/a:
KtOŚ, myślę, że czepiasz się bez potrzeby.


po pierwsze nie czepiam się, tylko pytam o powód.....szczególnie że 200 metrów wcześniej jest ruchliwa droga, która ma o wiele większy stopień zagrożenia niż droga boczna...

michor2 napisał/a:
Każde działnie policji ma jakiś cel, i faktycznie jeżdżą tamtendy młodzi bez prawka o pijakach już nie wspominając. Każde takie miejsce jest dobre, żeby zarzymać jakiegoś wykolejeńca drogowego.


mi bardziej chodziło o to miejsce, bo praktycznie blokowali minięcie się 2 aut, bo zajęli całą większą zatoczkę, wiec by sie wyminąć trzeba było bezczelnie pchać się komuś na podwórko...
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-15, 21:11   

KtOŚ napisał/a:
Agnes napisał/a:
a dlaczego nie?


bo była to sobota i według statystyk, w takie dni są na pewno bardziej niebezpieczne/narażone na wypadki miejsca niż mało uczęszczana wąska, wiejska droga




no sam sobie odpowiedziałeś... :) po co sie ścierać jak można kulturalnie wypisywać mandaty i tam sobie kogoś spisać od czasu do czasu :)
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 21:22   

KtoŚiu poczytaj sobie cykl artykułów na panorama.info.pl "Nocny Partol" tam jest wszystko napisane. Powiem że radiowozów jest klika w nocy i są to sektory A i B.

I nie czepiaj się, bo to ciężka praca szczególnie w tych czasach i na dodatek nie wdzięczna...

Zapraszam do czytania Nocnego Patrolu część 3 już w środe w Panoramie Powiatu Brzeskiego. Jak to Policja zatrzymała pijanego kierowce który miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-10-15, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dziwne, policji, zachowania


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu