Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-11-04, 23:06
Dział RANDKA- ankieta

Czy na forum powinien powstać dział RANDKA?
Tak :]
60%
 60%  [ 58 ]
Nie :(
39%
 39%  [ 38 ]
Głosowań: 96
Wszystkich Głosów: 96

Autor Wiadomość
majavip 


Wiek: 114
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2007-10-14, 12:58   

:x a ja naprawde tego nie rozumie... poco te dyskusje.. poco te ankiety ?? :?:
zakładajcie ten dział i już.. jak ktoś jest na tak - to sie ucieszy ! a osoby na nie- którym ten dział nie odpowiada (z różnych względów) niech tam nie zaglądają i sie nie udzielają ! i tyle ! po H te gadanie.. dyskusje :? :x
Ostatnio zmieniony przez majavip 2007-10-14, 13:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-10-14, 13:49   

Smooth, jedyną i niezmienną satysfakcję dam mi fakt, że ten dział nie powstanie. Nie obchodzi mnie to, kto będzie to prowadził i czy ta osoba ma wysokie zapotrzebowanie na internetowe show, czy lubi oglądać rybki w akwarium jak śpią. Ja zwracam tylko i wyłącznie uwagę na nie karmienie osób, które z takiego działu będą pragnęły zrobić tanią sensację. Oczywiście moja krytyka jest bezinteresownym działaniem dla dobra innych i pomimo tego, że doskonale wiem o co Ci chodzi w Twoim 'apetycznym' rozważaniu, to odezwać się muszę - 'ku przestrodze'.

A co do powiązania z być może bzdurnym opisem, który mam w podpisie... różnica pomiędzy bzdurnością powstania działu - 'randka', a nim polega na tym, że ten bzdurny opis nikogo nie zawstydzi, nie zrobi krzywdy, a także nie będzie wystawiony na pośmiewisko...
Ostatnio zmieniony przez Włóczykij 2007-10-14, 13:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-14, 15:19   

Janio napisał/a:
Pomnożyłby... ilość głupoty do potęgi dzieciaków siedzących przed monitorem. Jakby na dzień dzisiejszy było tego mało.


We wszystkich działach czasami pojawiają się 'dzieciaki', jednak są szybko tępione nie tylko przez modów ale i całą resztę forum... :evil: Po za tym tam ma panować ścisła kontrola przeciw głupocie

majavip napisał/a:
a ja naprawde tego nie rozumie... poco te dyskusje.. poco te ankiety ??
zakładajcie ten dział i już.. jak ktoś jest na tak - to sie ucieszy ! a osoby na nie- którym ten dział nie odpowiada (z różnych względów) niech tam nie zaglądają i sie nie udzielają ! i tyle ! po H te gadanie.. dyskusje


Dobrze prawisz, majavip
Komuś się nie podoba idea tego działu, to po prostu będzie go ignorował. Mi się nie podobają na ten przykład działy motoryzacji, czy sportu, to tam po prosru nie zaglądam. Dla każdego coś miłego. Żyjcie i dajcie żyć innym. Z działów które lubicie, korzystajcie a innym dajcie korzystać z ich ulubionych działów. Co on wam będzie przeszkadzać?
Ostatnio zmieniony przez Sawka 2007-10-14, 15:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-14, 19:36   

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem utworzenia takiego działu, gdyż w swiecie dnia dzisiejszego można sie umówić na czacie, na gg, na stronach typu - sympatia.pl itp. co daje większe możliwości aniżeli anonse na temat spotkań pod szyldem forum. Jeśli chodzi o związki damsko - męskie to jest dział społeczeństwo i tam można by było załozyć temat Spotkania - bądź coś innego w tym temacie. Nie róbmy z forum czatownika. Nie ma większego sensu zakładania działu z anonsami bo znając życie na forum nie okiełzna sie tego tak jak by sie to miało w zamiarach. I w pewnym momencie wyjdzie przerost treści nad formą.
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 14:15   

NIE - i wszystko jasne :-P
nie mam nic przeciwko randkom, ale nie w takiej formie jak na forum zapytacie dlaczego? przecież to indywidualna sprawa każdego kto z kim gdzie i jak, jeśli każdy będzie mógł o tym przeczytać zaczną się plotki, mieszanie, mieszanie, mieszanie... (to co niektóre osoby a zwłaszcza kobiety lubią robić, gdy nie radzą sobie z własnym życiem, a wtrącają się w inne)

czy w ankiecie mogą brać udział nowo zarejestrowane "Nicki"? jeśli tak obawiam się, że taka ankieta może być jednym wielkim oszustwem, gdy taki dział powstanie bardzo chętnie usłyszę, że nie miałem racji w co wątpię :-P
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 14:59   

Domel napisał/a:
jeśli tak obawiam się, że taka ankieta może być jednym wielkim oszustwem, gdy taki dział powstanie bardzo chętnie usłyszę, że nie miałem racji w co wątpię


po ankiecie mozną dac rozpiske jaki nick na jaką odpowiedz głosował i po kłopocie :)
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 15:37   

Jak mniemam wiekoszość osób które głowały na w tej ankiecie, to osoby zarejestrowane po raz pierwszy nie miawszy kontaktu z forum ani razu, badź osoby które były na forum raz przez ostatnie jakieś 3 miesiące. Wiec jaki ma sens ta ankieta w tym przypadku?
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 15:52   

lukstapol napisał/a:
Jak mniemam wiekoszość osób które głowały na w tej ankiecie, to osoby zarejestrowane po raz pierwszy nie miawszy kontaktu z forum ani razu, badź osoby które były na forum raz przez ostatnie jakieś 3 miesiące. Wiec jaki ma sens ta ankieta w tym przypadku?


Dlaczego miałoby tak być?Sugerujesz ze ja i Sawka zakładamy kilka kont żeby głosować, czy też kogoś namawiamy?

Właśnie że tak nie jest...nikogo nie namawiałyśmy więc ankieta będzie raczej prawdziwa chyba że ktoś "zmieni" wyniki :x bo różnie to na tym forum bywa. I tak jestem przekona, iż dział ten nie powstanie nawet jeśli wygramy ankiete więc po co mamy oszukiwać? Liczą się dla nas szczere głosy prawdy...
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 16:05   

Domel napisał/a:
taka ankieta może być jednym wielkim oszustwem


Owszem, bedzie oszustwem, jeśli będzie w tym maczać palce ktoś 'z góry' :x bo innej możliwości nie widzę

Przykro mi że ktoś zarzuca nam zakłamanie :( :?
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 16:32   

verbeina napisał/a:
I tak jestem przekona, iż dział ten nie powstanie nawet jeśli wygramy ankiete więc po co mamy oszukiwać?


hehe to po co to wszystko ? hehe żeby pokazać, że ma się pomysly dla forum i nabić sobie posty?

Jak już się w coś wierzy to powinno się to robić do końca. Tragiczna postawa...
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 16:42   

steve napisał/a:
hehe to po co to wszystko ? hehe żeby pokazać, że ma się pomysly dla forum i nabić sobie posty?

Jak już się w coś wierzy to powinno się to robić do końca. Tragiczna postawa...


Steve, przykro mi, że Ty byś tak postąpił w takiej sytuacji i że tylko po to piszesz na forum, żeby nabić posty. To tylko Twój, krzywdzący Cię, problem...


Co do działu to bardzo bym chciała żeby on powstał, lecz te forum jest zbyt zakłamane żeby zrobić coś uczciwie-takie jest moje zdanie na ten temat :x


PS. Ja nie nabijam sobie postów, bo dla mnei jest to bez znaczenia ile ich mam :x
Ostatnio zmieniony przez verbeina 2007-10-15, 16:44, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-15, 16:45   

jak tak czytam niektóre wypowiedzi, to mam wrażenie, ze niektórzy nie tyle mają 'ale' do powstania działu, tylko jakieś 'ale' do Verbeiny... weźcie sie zastanówcie... :roll: <oczywiście nie mówie o wszystkich - żeby nie było>


sorry za :offtopic:
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-10-15, 16:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 17:48   

verbeina napisał/a:
Dlaczego miałoby tak być?Sugerujesz ze ja i Sawka zakładamy kilka kont żeby głosować, czy też kogoś namawiamy?


Jak wyjaśnisz fakt, że np. konkursie fotograficznym bierze udział w głosowaniu od 30 do 45 osób w przeciągu 2 tygodnii, a jak to się dzieje że w przeciagu ratem 3 dni jest oddanych 66 głosów???? Czy ja może jestem nie pełen myśli że sądze, że to jest jakieś dziwne.

verbeina napisał/a:
Właśnie że tak nie jest...nikogo nie namawiałyśmy więc ankieta będzie raczej prawdziwa chyba że ktoś "zmieni" wyniki :x bo różnie to na tym forum bywa.


A propos - kto ci zarzuca, że namawiałaś do robienia czegokolwiek?!
W tym momencie sama sobie zaprzeczasz, "nie nawawiałyśmy, ale jest raczej pewne że jest prawdziwa". To jest prawdziwa czy raczej będzie prawdziwa. Zaraz napewno znajdą się osoby, które powiedzą że sie czepiam ale fakt jest faktem.
Ostatnio zmieniony przez lukstapol 2007-10-15, 17:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 17:57   

lukstapol, ja np w fotograficznym nie biore udzialu w glosowaniu a tu wziełem :) i pewnie znajdzie sie takich osob jak ja jeszcze troche :)
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 17:59   

Równie dobrze ktoś mógłby oszukiwać i nabijać głosy na NIE, byle tylko zaprzepaścić nasz plan. Masz jakieś wątpliwości? Zgłoś się do Yasia o spis nicków jakie głosowały i bedzie po kłopocie! Ja nie mam sobie nic do zarzucenie i nie życze sobie żeby ktokolwiek wydawal o mnie bezpodstawnie osąd!

Widze brakuje komus argumentów przeciwko temu działowi, zatem wymyslane sa coraz bardziej nieprawdopodobne pomysly

PS. Konkursy fotografizcne widocznie nie sa az tak interesujace jak ten temat
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ankieta, dzial, randka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu