Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-11-04, 23:06
Dział RANDKA- ankieta

Czy na forum powinien powstać dział RANDKA?
Tak :]
60%
 60%  [ 58 ]
Nie :(
39%
 39%  [ 38 ]
Głosowań: 96
Wszystkich Głosów: 96

Autor Wiadomość
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-11-03, 16:52   

bartoszek napisał/a:
trzeba rozpocząć dyskusję nad jego charakterem, tematyką


Skoro jest to pomysł Sawki i Verbeiny, to może niech one najpierw określą jak widzą ten dział, bo przecież na pewno mają jakieś jego wyobrażenie, skoro go wymysliły.
Jeśli chciałyby, to ewentualnie można podyskutować, ale uważam, że ostatnie słowo powinny mieć dziewczyny i admin :)
0 UP 0 DOWN
 
Makowa Panienka `*-* 


Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lis 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Z Twoich snów...

Wysłany: 2007-11-03, 17:01   

Oo fajnie będzie z takim działem :)
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-11-03, 17:16   

Cytat:
ale uważam, że ostatnie słowo powinny mieć dziewczyny i admin


ale bez forumowiczów dział RANDKA upadnie

no chyba że yasiu będzie z dziewczynami randkował :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:offtopic: wiem smooth nie ma takiego słowa
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-11-03, 17:27   

bartoszek napisał/a:
ale bez forumowiczów dział RANDKA upadnie


wiadomoż e dział powstanie tak zadecydowali forumowicze w ankiecie teraz pozostaje w jakiej formie to bedzie wyglądać i to pozostaje w rękach Yasia
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 11:08   

Yasiu :

1)kiedy dział powstanie :?:
2)kto będzie nim zarządzać :?:
3)dostaniemy z Sawką uprawnienia :?:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 11:33   

verbeina napisał/a:
1)kiedy dział powstanie :?:
2)kto będzie nim zarządzać :?:
3)dostaniemy z Sawką uprawnienia :?:


1. Dział powstanie jak będą wiadome wszystkie ustalenia.
2. Mam tu 2 typy.
3. Sawka jest zbanowana to raz, wiele osób mi zwracało uwagę abyś i ty nie miała tam uprawnień gdyż nie jesteś obiektywną osobą i możesz wstawiać ostrzeżenia osobom które u Ciebie podpadły.
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 11:37   

yasiu napisał/a:
gdyż nie jesteś obiektywną osobą i możesz wstawiać ostrzeżenia osobom które u Ciebie podpadły.
Jasne, ale głupota :!: To pewnie powiedziały osoby "inteligentne" :x
yasiu napisał/a:
Dział powstanie jak będą wiadome wszystkie ustalenia.
Czyli dokładny plan? Jako, że ja nie mam żadnych praw do tego działu, już się więcej nie udzielam ani ja ani SAwka, która miała się odbanować jeśli dostanie uprawnienie do NASZEGO działu :!:
yasiu napisał/a:
Mam tu 2 typy.
KTO :?: :!:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 11:41   

verbeina napisał/a:
SAwka, która miała się odbanować jeśli dostanie uprawnienie do NASZEGO działu :!:


Przepraszam a czy to wy stawiacie tu warunki? Miała się odbanować jak dostanie uprawnienia? Śmieszy mnie to :lol:

Za nidługo inne osoby będą "kazały" mi dać uprawnienia bo one tak chcą. Otrzymanie uprawnień na forum liczy się z wieloma dodatkowymi funkcjami na które trzeba zasłużyć swoimi wypowiedziami na forum.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-11-04, 11:45   

verbeina napisał/a:
Czyli dokładny plan? Jako, że ja nie mam żadnych praw do tego działu, już się więcej nie udzielam ani ja ani SAwka, która miała się odbanować jeśli dostanie uprawnienie do NASZEGO działu :!:

To w końcu walczyłaś o dział czy tylko o to by mieć uprawnienia, bo czegoś nie kumam. A te wszystkie wzniosłe idee o łączeniu osób, o spotkaniach itd. :?: :shock: Jedna wielka ściema :?: :shock:

I jeszcze jedno modem może być osoba, która będzie świecić przykładem. Forumowicz, który sam przestrzega regulaminu i będzie stał na jego straży w swoim dziale. Jak widać Ty masz już 3 ostrzeżenia, więc chyba logiczne, że regulamin masz w nosie. Jak zatem chcesz wymagać od innych tego, czego sama nie potrafisz uszanować :?:
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 11:51   

Inez napisał/a:
To w końcu walczyłaś o dział czy tylko o to by mieć uprawnienia, bo czegoś nie kumam. A te wszystkie wzniosłe idee o łączeniu osób, o spotkaniach itd. :?: :shock: Jedna wielka ściema :?: :shock:
Walczyłam fakt :!: Idee są nadal ale nie będę pisać i dawać pomysłów innym. Skoro nie ja go będę prowadzić z Sawką to niehc ten kto go poprowadzi sam sobie wymyśli jak on będzi wyglądał, to nie fair że my się ściarałysmy, a ktoś to poprostu dostanie, to tak jakby ukradł nam pomysł :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Inez napisał/a:
I jeszcze jedno modem może być osoba, która będzie świecić przykładem. Forumowicz, który sam przestrzega regulaminu i będzie stał na jego straży w swoim dziale. Jak widać Ty masz już 3 ostrzeżenia, więc chyba logiczne, że regulamin masz w nosie. Jak zatem chcesz wymagać od innych tego, czego sama nie potrafisz uszanować :?:
Pff....

Dobra widz, że TA rozmowa nie ma sensu, nie rozumiesz o co Nam chodzi więc sorry ale rób co chcecie z tym działem ZŁODZIEJE POMYSŁÓW :!:
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 11:58   

Oj verbeina verbeina.... szkoda nawet Cię czytać... :/
Taka wielka zbulwersowana nastolatka, bo ktoś chce jej 'zabrać' zabawki z piaskownicy :/
Inez i cała reszta wg mnie ma całkowita rację i całkowicie podpisuję się pod ich postami. Ze względu na ich sens a nie jakiejś antysympatii (!)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-11-04, 12:03   

verbeina napisał/a:
to niehc ten kto go poprowadzi sam sobie wymyśli jak on będzi wyglądał,

No i pewnie wymyślimy my wszyscy, którym zależy na tym, by dział był i działał, bo nie robimy tego dla siebie tylko dla forumowiczów, dla ogółu. A myślisz, że to wszystko co jest teraz na forum wzięło się z sufitu :?: Wszyscy nad tym myślimy, każdy ma jakąś sugestię i się nią dzieli, by całe forum mogło skorzystać, a nie po to by się szczycić, że to czy tamto wymyśliliśmy.

W takim razie wszystkie osoby, które chcą tego działu, które głosowały na TAK zostały na lodzie, bo jedna biedna Verbeina, nie dostała tego co chciała :/ Teraz one mogą się czuć oszukane przez Ciebie, bo walczyły o dział a Ty się wypięłaś :/

verbeina napisał/a:
Dobra widz, że TA rozmowa nie ma sensu, nie rozumiesz o co Nam chodzi więc sorry

Masz rację ta rozmowa nie ma sensu -> P. L. O. N. K. :>
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 12:23   

Może zaprzestaniemy kłótni... ;/ Widzę ze ostatnio wszystko co tylko na forum sie dzieje jest sprowadzane na tok kłótni przez pewna osobę... Uprawnienia to także obowiązki... Myślę że Yasiu powinien podjąć decyzje kogo "mianować". My, jako forumowicze możemy mu proponować siebie, ale na pewno nie szantażować odejściem czy też nie wróceniem na forum...no bez przesady...
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 12:31   

Rozmowa z Sawcią na gg, wklejam jak mnie prosiła:

Asia 12:26:04
ze to nie prawda
Asia 12:26:37
jesli bym dostala uprawnienia to bym po prosru sie odbanowala 'z braku laku'
Asia 12:26:43
bo i tak w innych dzialach bym nie pisala
Asia 12:26:46
bo nie chce
Asia 12:27:12
tzn nie wypowiadala sie jako uzytkownik
Asia 12:33:19
a nie zaden szantaz ;/
Ostatnio zmieniony przez verbeina 2007-11-04, 12:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-11-04, 13:11   

Ja się tam nie znam, ale sądzę, że szkoda byłoby mi 'porzucić' mojego pomysłu, o który tak walczyłam, którego było wielu przeciwników, a mimo wszystko udało się wygrać.
Verbeina powinnaś być już dumna, bo pomysł jest najważniejszy, jego realizacja to już pestka. Bo dział może zrobić/prowadzić wiele osób, ale żeby go wymyślić, to nikt na to nie wpadł. Więc może jednak powinnaś przedstawić projekt swojego działu, a wykazać się pilnowaniem w nim porządku daj innym :wink: A może z czasem sama zdobędziesz do niego uprawnienia. Ale na pewno nie takimi wypowiedziami jakie nam tu serwujesz. Dlatego zachęcam: mniej emocji i więcej dobrych propozycji, bo przecież stać Cię na to :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ankieta, dzial, randka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu