Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
zagadka techniczna nr 3
Autor Wiadomość
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-10-11, 19:03   zagadka techniczna nr 3

Kontunuując rozpoczęty dawno dawno temy cykl zagadek technicznych
<dwie normalnie zostały pozytywnie rozwiązane, bo będzie oświetleniu na skwarku < :D >przy Placu Dworcowym, a kabelki z skrzynki telekomunikacyjnej na krzyżowce Poprzeczna, Chocimska, Włościańska, już nie wystają>


ulica bez nazwy, w sumie plac bez nazwy
choć oficjalnie wg planu miasta to ulica Trzech Kotwic :)
chodzi o placyk pomiędzy halą targową, plusem i hurtownią odziężową oaza

a dokładniej o latarnię obok

znowu ktoś nie pomyślał....... robią tam piękną kostkę, będzie piękna ulica ale.....

no ale latarnia nieszczęsna krzywa jak nigdym sam osobiście widziałem jak niejedno autko w nie przyp.....ło zostawiając zazwyczaj na nim swój zderzak vel prawy błotnik, a raz nawet i kawałek felgi :D , powod jeden cofając ludzie patrzą w lusterka, a tu zonk bo latarnia biedna jest pomiędzy nimi....

no ale latarnia ów krzywa jest już od kiedy ją postawili bo ulokowano ją w nieszczęsnym miejscu....w samym centrum parkingu....

a obecnie zagraża ona życiu i zdrowiu ludzi, którzy codziennie i w nocy też przeechodzą tamtędy.....

i pytanie: czyja to latarnia: Bartku T. może miasta ?? bo jeśli tak to czy istenieje szansa na
a) wyprostowanie jej
b) oznakowanie jej przy uprzednim wyprostowaniu
c) przesunięciu o kilka metrów
d) zlikwidowaniu

jakieś 2 miesiące temu uchwyciłem na Armii Krajowej też lekko schyloną, a drugiego dnia już wywróconą latarnie, tylko tam reakcja była szybka....
tutaj chyba czeka się aż coś się w końcu stanie.....


ps. cykl zagadek technicznych powraca :)
Ostatnio zmieniony przez bartoszek 2007-10-11, 19:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-11, 20:39   

bartoszek napisał/a:
i pytanie: czyja to latarnia: Bartku T. może miasta ??


Na 99% tak! Choć myślę, że stawiała je firma budująca pobliską stację benzynową. Jeśli została już przekazana droga wraz z oświetleniem to już jest to miejskie. Się dowiem. Że krzywa widziałem, ale widziałem też trwający tam remont nawierzchni więc pomyślałem (może naiwnie), że w trakcie tegoż remontu ją naprostują. Podpunkt c) i d) jest raczej niemożliwy bo ta ulica i latarnie sią częścią większego planu zagospodarowania tamtego terenu przez budowę drogi łączącej ul. Łokietka z ul. Trzech Kotwic, której część już istnieje. Tak więc nie jest to latarnia w samym centrum parkingu bo nie będzie tam parkingu, które by miało swoje centrum w tym miejscu ;)

bartoszek napisał/a:
ps. cykl zagadek technicznych powraca :)

Fajnie, lubiłem ten cykl, choć nie spodziewałem się, że będzie on kierowany wprost do mnie :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: nr, techniczna, zagadka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu