Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Do budowlańców z ul. Jerzego
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-10-11, 18:15   Do budowlańców z ul. Jerzego

Drodzy Panowie mam do was pytanie ale najpierw opowiem co się stało.

Kolejny dzień, wracam zmęczony po pracy po chwili odpoczynku wyłaniam się na balkon by ściągnąć pranie a tu ( olaboga ) wielki szok. Mieszkam na ul. Jerzego i balkon mam od strony podwórka, gdzie rozpoczęły się prace remontowe sąsiedniego bloku, a dokładniej zbijanie tynku. Cały balkon ( łącznie z praniem i kilkoma innymi rzeczami ) mam zasypane czerwono białym proszkiem. W nerwach zabrałem się za sprzątanie myśląc czy jakiegoś jeszcze spotkam na tym rusztowaniu, niestety już nie pracują i wrócili do domów gdzie nie ma kurzu po ich pracy. Ja natomiast po ciężkim dniu pracy muszę dalej pracować po kimś.

Panowie czy tak ciężko wywiesić ogłoszenie typu?

" Drodzy mieszkańcy w sąsiednim bloku będą odbywać się prace remontowe przy elewacji zewnętrznej budynku. W trosce o państwa dobro prosimy o zabezpieczenie balkonów i usunięcie z nich wszystkich rzeczy które mogły by być zniszczone przez pył. Prosimy również o nie otwieranie okien aby kurz nie dostał się do Państwa mieszkań. Z poważeniem Panowie budowlańcy."

Szlag mnie trafił jak wyszedłem na swój balkon i pewnie nie tylko mnie więc weźcie pod uwagę innych użytkowników mieszkań. Czy nie można rusztowań zabezpieczyć siatką która hamuje kurz i nie pozwala mu się wydostać?

Nie, gdyż w Polsce teraz się oszczędza, musi być to przecież "tanie" państwo, tylko szkoda że kosztem innych.


No to pytanie (w końcu):

Czy nie można remontować i myśleć?
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-10-11, 20:17   

Albo po prostu pan robotnik ze swego dobrego serca powinien przejść się po sąsiadach i ogłosić wszem i wobec, że może być brudno :) I może tak się też stało, ale niestety szanownego Yasia mógł już nie zastać w domu :P Dlatego jestem zdania, że powinno się ogłaszać takie sprawy wcześniej, żeby potem nie było przykrych niespodzianek w postaci czerwonych ubrań :D
A może po prostu panowie liczyli na to, że w październiku nikt na balkonie prania nie wiesza :-P

Cytat:
Czy nie można remontować i myśleć?

Widać myślenie nie jest mocną stroną co niektórych :wink:
0 UP 0 DOWN
 
~MySzKa~ 
Oooo summer wine...



Wiek: 34
Dołączyła: 26 Wrz 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 22:39   

No cóż...Widocznie ludzie muszą się przyzwyczaić, że teraz rzadko kiedy się powiadamia o takich sprawach, np.czyszcenie rur (co związane jest z odcięciem dopływu wody) i takie tam...

Dajmy przykład innej sprawy...Mnie osobiście nikt nie przeprosił za to, że podczas budowania nowego parkingu (kolo szpitala przy ul.Mossora) kilkunasto tonowa wywrotka podczas zawracania na małym podwórku wjechała w ścianę wpychając mi okno w całości do pokoju...Kierowca na bezczelnego najzwyczajniej w świecie "dał nogę"!Ale wrócił... i 2 wozy policyjne też :D No i poszło 6 punkcików i 2 stówki mandatu...Jestem tylko ciekawa co by było gdyby ktoś ucierpiał a dużo nie brakowało...

Pozdrawiam panów z drogówki ;)
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2007-10-12, 22:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: budowlancow, do, jerzego, ul


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu