Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Jakś muzykę chcielibyście najbardziej usłyszec w Ibizie?

Jakś muzykę chcielibyście najbardziej usłyszec w Ibizie?
Dance
12%
 12%  [ 6 ]
DnB
0%
 0%  [ 0 ]
House
31%
 31%  [ 15 ]
"Techno"
10%
 10%  [ 5 ]
RnB
6%
 6%  [ 3 ]
Disco Polo
6%
 6%  [ 3 ]
Lata 60' 70' 80'
33%
 33%  [ 16 ]
Głosowań: 48
Wszystkich Głosów: 48

Autor Wiadomość
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-10, 14:37   

Patryk P. napisał/a:
jak można się pytać ludzi (na forum brzegu) co mam zagrać w klubie :/

A niby dlaczego ma sie nie pytać, forum to coś złego? Tu ludzie wyrażają opinie na każdy temat więc? Poza tym z jednej strony racja po co pytac skoro i tak nadal bedzie lecialo DISCO POLO :lol: :lol: :lol: :-P :lol: :lol: :lol: :-P
0 UP 0 DOWN
 
Patryk P. 


Wiek: 37
Dołączył: 01 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-10, 14:53   

Może nie złego ale o czym sobie można pomyslec ???? Spotkałas sie z takim czyms gdzies??bo ja nie, dj ktory sie pyta co ma grac ;/ nie no spoko :)
0 UP 0 DOWN
 
tera 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-10-10, 16:03   

No witam , musze i ja swoje pięć groszy wsadzić , bo Patryku ale uważam, że nie masz racji ,niech chłopak pyta przecież kazdy na forum ma jakieś prawo wypowiedzenia się jak również zapytania się o coś /w tym wypadku chodzi o rodzaj muzyki /, być może ludzie domagają się tego .Więc Ty jako, też prowadzacy u nas piątkowe imprezy powinieneś też z zaciekawieniem poczytać co ludzie oczekują , a nie piętnować bo być może jest gorszy od ciebie ,a może by ci sie nic nie stało jakbys go podszkolił , lub razem przanalizowalibyscie jaka muzykę należy grac w Ibizie ? Pozdrawiam wszystkich Tera :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-10-10, 16:42   

tera, przyznaję ci rację, trzeba pytać i obserwować.

Ja obserwuję jak ludzie się bawią cały czas. Jeżeli przed godziną 2:00 - 3:00 usłyszymy jakiś housowy kawałek, parkiet świeci pustkami niestety. Do tych godzin najlepiej ludzie bawią się przy komercyjnej muzyce ala Radio Eska i Disco Polo, taka jest prawda i tego się nie przeskoczy twierdzeniem, że skoro house to dobra muzyka to wszyscy potrafią się przy nim bawić. Ludzie bawią się przy rytmicznych kawałkach gdyż mogą wtedy naprawdę się wybawić z partnerkami. Po godzinie 2:00 - 3:00 zostają "najmocniejsi klubowicze" którym często alkohol już pozwala się bawić przy housie. Takie jest moje krótkie zdanie na temat muzyki i ludzi się tam bawiących.

Parkiet jest pełny przy tym przy czym ludzie lubią się bawić, a nie przy tym co się fajnie słucha, musi mieć rytm i podrywać do tańca.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-10, 17:04   

Patryk P. napisał/a:
Spotkałas sie z takim czyms gdzies



A gdzie znajdziesz tak dogodne warunki, ze chłopak może na życzenie bawiących się dobrać muzykę? Nie wiem co Toba w tym momencie kieruje... czysta złośliwość? :evil:

Wg Twojej teorii lepiej, żeby chłopak próbował, próbował, zamiast spytać, a to lekki nonsens (Kto pyta nie błądzi). Zreszta to jest forum, tu się pyta, odpowiada i dyskutuje, w dodatku szczególne forum, bo miejscowe, więc o co kaman? :roll:


tera napisał/a:
Więc Ty jako, też prowadzacy u nas piątkowe imprezy


Ooo , Patryk P. , widzę, że kieruje Tobą złośliwość i chęć udowodnienia bycia lepszym...uuu... nieładnie <nonono> :lol:

Ja zaznaczyłam niechybnie pewną odpowiedź, ale szczerze mówiąc żałuję wyboru, bo Ibiza się najzwyczajniej do tego typu muzyki nie nadaje :?

A więc.... :

Dance jak najbardziej może być
DnB nie. nie i jeszcze raz nie
House a czy ja wiem... w Ibizie

"Techno" fajnie by było ale to chyba nie ten klimat imprezy :(

RnB no.... może byc

Disco Polo i przy tym da się pobawić... ale nie w nadmiarze :x

Lata 60' 70' 80' moze okazyjnie, bo tak jako na imprezę co weekend to.... krótko i treściwie: NIE BAŁDZO
Ostatnio zmieniony przez Sawka 2007-10-10, 17:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Patryk P. 


Wiek: 37
Dołączył: 01 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-10, 18:07   

Nigdy nie robie nic po złosci to raz! a takie tematy juz były przerabiane nawet chyba przez arcziego i co??? pare osob walneło trackliste i nic z tego nie było i były to osoby ktore i tak nie goszcza w ibizie a jak zaszczyca nas swoja obecnoscia to jest dobrze!!! Po co komu głosy na muzyke TECHNO??? jak i tak nie bedzie bo sie nie sprzeda!! D'N'B ??To juz w ogole ;/ chyba ze jednorazowa impreza poswiecona tylko temu rodzajowi muzyki. Ibiza juz długo gra i chyba kazdy zauwazył co ludzie chca a czego nie. Muzyka Klubowa sie sprzedaje (gatunkami HOUSE-dance, latino, electro a nawet progressiv...) tylko własnie o odpowiedniej godzinie jak wszyscy maja dobrze w GłOWIE :D !! Do szczytu to jedynie ma i leci i będzie leciała komercja kazdego gatunku muzycznego... tego ludzie chca bo to słysza na codzien i na szczycie sprzeda sie nawet kawałek TRANCE taki jak np. 4Strings - Curious bo jest promowany komercyjnym radiem ESKA! Wiec wydaje mi sie ze pytac sie mozna o wszystko ale o granie utworow bez przesady kazdy DJ wie jak i czym rozbawic klub. Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-11, 07:28   

yasiu napisał/a:
Ja obserwuję jak ludzie się bawią cały czas. Jeżeli przed godziną 2:00 - 3:00 usłyszymy jakiś housowy kawałek, parkiet świeci pustkami niestety. Do tych godzin najlepiej ludzie bawią się przy komercyjnej muzyce ala Radio Eska i Disco Polo, taka jest prawda i tego się nie przeskoczy twierdzeniem, że skoro house to dobra muzyka to wszyscy potrafią się przy nim bawić. Ludzie bawią się przy rytmicznych kawałkach gdyż mogą wtedy naprawdę się wybawić z partnerkami. Po godzinie 2:00 - 3:00 zostają "najmocniejsi klubowicze" którym często alkohol już pozwala się bawić przy housie. Takie jest moje krótkie zdanie na temat muzyki i ludzi się tam bawiących.

Parkiet jest pełny przy tym przy czym ludzie lubią się bawić, a nie przy tym co się fajnie słucha, musi mieć rytm i podrywać do tańca.


Poprostu ludzie nietrzeźwi bawią sie do wszytskiego, wątpie żeby ktoś na trzeźwo tańczył do disco polo, poza tym dlaczego House jest tak późno? Przeciez wtedy nikt nie tańczy bo mało osób ma siłe....A Zreszta i tak nie mam zamiaru tam chodzic, wczesniej chodzilam ale jak dla mnie to jest to Malibu tylko z powiekszona sala zero zmieny....Poza tym jestem na czarnej liście IBIZY i nie moge wejsc, a niby taka lista nei istnieje z tego co pisala Tera..... :x
0 UP 0 DOWN
 
tera 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-10-11, 09:00   muzyka w ibizie

No witam wszystkich , no tak verbino nie ma takowej listy /czarnej/, są nie wpuszczane jedynie osoby które zadymiają .Jeżeli jednak chodzi o rodzaj muzyki to po to własnie dj.stworzył tą oto ankietę aby dowiedzieć co tak konkretnie chcecie słuchać i przy czym sie bawić , jeśli jednak chodzi o stwierdzenie ,że na parkiecie bawią się sami nie trzezwi to jestem nie miło zaskoczona , faktem jest że są bliżej końca dyskoteki nie trzezwi jak również podczas całej imprezy, ale to nie zmienia faktu że parkiet jest cały czas zapełniony. :) pozdrawiam Tera
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-11, 11:48   

tak, tak... wszystko ładnie - pięknie, cały czas jakieś ankiety i inne duperele, ale wszyscy chyba dobrze wiemy, że
Cytat:
i tak nadal bedzie lecialo DISCO POLO


:) wiec ja też nie widze zbytnio sensu takich ankiet... chociaż może faktycznie coś sie zmieni.... w każdym razie ja chętnie pobawiłabym sie przy house'ie...
0 UP 0 DOWN
 
djarczi 



Wiek: 34
Dołączył: 21 Mar 2007

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2007-10-11, 14:53   

ja tej ankiety nie robilem... i widze ze nadal jest glupie gadanie stworzylem temat co chcieli byscie uslyszec nie jaka muzyke chodzilo mi o to zeby kazdy mogl uslyszec swoj ulubiony kawalek!!! jak chodzi o disco polo to bede puszczal bo widze jak sie ludzie bawia ja gram tylko pod nich !np w ostastnia sobote polecialy 2 utworzy stylu disco polo wiec nie komentujcie glupio ze samo disco polo glownie popieram sie na komecyjnych kawalkach ...!!!



zapraszam 12.10.2007 zagram dla was juz w ten piatek godz 20 :)


pozdro dla stalych bywalców
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-11, 15:08   

Arczi troche Ci sie tematy pomyliły... Twój temat jest TU :)
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-10-11, 15:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-11, 15:24   

tera napisał/a:
No witam wszystkich , no tak verbino nie ma takowej listy /czarnej/, są nie wpuszczane jedynie osoby które zadymiają .
W takim razie dlaczego ten grubas na bramce nie chce mnie wpuscic?Co dziewczyna mojej budowy ciala mogla tam zrobic?Prosze o wyjasnienie dlaczego mam zakaz wstepu na impreze ktora jest obok mojego domu...

Agnes napisał/a:
w każdym razie ja chętnie pobawiłabym sie przy house'ie...

Ja też :D
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-11, 15:29   

verbeina napisał/a:
tera napisał/a:
No witam wszystkich , no tak verbino nie ma takowej listy /czarnej/, są nie wpuszczane jedynie osoby które zadymiają .
W takim razie dlaczego ten grubas na bramce nie chce mnie wpuscic?Co dziewczyna mojej budowy ciala mogla tam zrobic?Prosze o wyjasnienie dlaczego mam zakaz wstepu na impreze ktora jest obok mojego domu...



jakbym była naiwna :oops: , to bym Ci powiedziała Verbeina, że to dlatego że nie masz jeszcze 18 lat...
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-11, 15:37   

Agnes napisał/a:
jakbym była naiwna :oops: , to bym Ci powiedziała Verbeina, że to dlatego że nie masz jeszcze 18 lat...


Przeciez bylo kiedys napisane na forum ze od 16 lat tam wpuszczaja...Poza tym tam sie bawia dzieci po 14 lat-wiem bo moja kuzynka tam jest co tydzien z kolezankami....Poza tym ja za 3 tygodnie koncze 18 wiec.... :cry:

I tak nie przepadam za tą impreza chodzialm tam caly czas od kad ona powstala dopoki temu GRUBASOWI cos nie odje****Jak jestem nietrzezwa to tancze przy disco polo jak kazdy ale zeby to w kolko caly czas lecialo, to troche za mocno... :evil:
0 UP 0 DOWN
 
coastbasse 



Wiek: 35
Dołączył: 13 Mar 2007

UP 13 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-11, 21:28   

Nie chciałem być złośliwy, ale będe. Czy wy macie po kolei w głowie?? Ludzie chcą wam dogodzić a wy jeszcze narzekacie. Co wam to przeszkadza? To ze juz takie tematy były? Nie czytajcie. A co do disco polo. Poleci 2-3 no 4 razy a jakis debil zaraz powie ze pół imprezy leciało disco polo. Puknijcie się w glowe. Jak wam nie pasuje to nawet nie przychodźcie do dj a przynajmniej do mnie z proźbą o jakąkolwiek piosenke(Skierowane jest to do ludzi z forum którym wiecznie coś nie pasuje). A ten grubas jak mówiłaś werbeina nie wpóścił Cię bo nie masz 18' lat i nigdy w ibizie tak nie było ze wpuszczano osoby od 16 roku życia. Ja wiem ze ja tu moge pisać i produkowac się na darmo jak idiota bez końca, ale do was i tak nic nie dotrze. Agnes jak Ci nie pasuje to nie przychodź, przynajmniej jak ja gram. Wielka krzywada wam sie w tym klubie dzieje, tylko ciekawe dlaczego zawsze jest was tak duzo.
Puknijcię się tak zdrowo w czoło

PS. Nie kierowałem tego do wszystkich, tylko do tych którym wiecznie coś nie pasuje
Ostatnio zmieniony przez coastbasse 2007-10-11, 21:30, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: chcielibyscie, ibizie, jaks, muzyke, najbardziej, uslyszec


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu