Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Neuroshima
Autor Wiadomość
TsukePL 
Pomiot Molocha


Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-04, 15:17   Neuroshima

No tak wie ktos co to jest?? Ja wiem... I chetnie pogral bym w TO z ludzmi .... Nie jest wymagana wiedza co TO jest wystarczy chec do gry i troche wyobrazni...

Znnajda sie chetni do gry???
0 UP 0 DOWN
 
Conwenna 


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-04, 20:19   

No cóż, ja też wiem co TO. TO moim skromnym zdaniem najlepszy polski system rpg [chociaż oczywiście o gustach się nie dyskutuje], który niestety za dużej popularności nie zdobył. Niektórzy marudzą, że zlepek Fallouta i Cyberpunka, ale... wystarczy się wczytać w podręczniki, żeby zobaczyć że racji nie mają :) . Świetna mechanika - bardzo realistyczny system ran dla przykładu - super klimat i ogólnie wizja świata. Bardzo dobre sesje, jeśli tylko mistrz się znajdzie... No i tu jak zwykle jest problem, bo w mojej drużynie to ja znam system najlepiej, ale na mistrzowanie się nie zgadzam.

Więc postawię sprawę tak: jak ktoś pomistrzuje, ja mogę zagrać. Leniwa z natury jestem, i nie lubię kiedy ktoś mi psuje szyki [a to jest największa rozrywka graczy] :) .

PS A najgorsze, że miał wyjść na wakacjach dodatek o tytule bodajże "Rzeczpospolita odrodzona", a tutaj nic. Kiedyś to wydawali dodatek za dodatkiem, a jak już jakiś naprawdę by się przydał... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
TsukePL 
Pomiot Molocha


Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-04, 22:31   

Hehe nie no zaskoczony jestem... Nawet wiesz o Rzeczpospolitej Odrodzonej... Mam podreczniki znam systemi moge pomistrzowac... Nawet bardzo chetnie pomistrzuje jezeli bedzie okazja... I jestem pozytywnie zaskoczony rowniez tym ze Kobietka zna i gra w RPGi... Szczerze to nigdy nie gralem z Kobietka...
Ostatnio zmieniony przez TsukePL 2007-10-05, 13:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Dorka 
Watashi no namae wa Dorota desu



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Kwi 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-01, 23:06   

Po długim czasie nieużywanego tematu, w końcu i ja coś tu napiszę. Dzięki Tobie, TsukePL, wiem, co to jest Neuroshima i wiem, co można tam robić. Może nie do końca, ale co nieco wiem.
Znajdzie się ktoś kiedyś do pogrania?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: neuroshima


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu